Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobrywieczor:]

dzis fatalna pogda wiec siedzielismyw domu jutro wybieram sie do galerii dosyc tego siedzenie w domu...musze sie rozruszacz i malego wymeczyc przy okazji takie lazenie po galeiii to super sprawa jak wrcaam to spi pieknie w popoludniowej drzemce;] dzis mimo tego ze siedzieslimsy caly dzien w domu super sie bawislimy niedocenialam inteligencji mojgo dziecka myslslam ze jeszcze nic nie kuma on mnie tak zaskocyl...pieknie wyrzucal papersy do kosza dzielil sie ze mna jedzeniem budowalismy klocki czyt... ja budowalam on burzyl...i wogole zaskawial mnie kochane dziecko:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu na pewno będzie dobrze 🤪

Ja na początku czułam, że będzie dziewczynka, jak teraz byłam na usg i zobaczyłam fasolę to od razu pomyślałam, jak nic drugi chłopak.
Także mam skrajnie mieszane odczucia.
ale pewnie dowiem się dopiero gdzieś w okolicach marca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja dziś padam chyba zaczynaja mi się pierwsze objawy ciąży dziś mnie cholernie mdli na wszystko a no i robiłam test ciążowy i były dwie kreski 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aż chyba sobie zrobie już suwaczek 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak bardzo się cieszę,myślę nad lekarzem bo chyba nie chce żeby mi ciąże prowadziła ta co przy Nikoli.
Torta mamy już w lodówce 🙂

Daga co to Cię tak kaszle pewnie ostatki choroby wychodzą 🙂zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas dzisiaj zabiegany dzień.
Rano na szczęście poleniuchowaliśmy bo do 10 leżeliśmy w łóżku 🤪
Potem usg - i doktorek zachwycający się idealnością ułożenia dzidzioka 🙂
Wszystko z fasolą ok, przezierność kość nosowa i serducho w normie 🙂 - kamień z serca.
I przez większość badania doktorek mówił dziecko a pod koniec mówił już ON
i się go pytam czy ON to się bidny zmieszał i mówi, że to stanowczo za wcześnie ale, że
cosik tam widać.
Ale Kacper w tych tygodniach był dziewczynką więc się na nic jeszcze nie nastawiam.
A potem szybki obiad na mieście zakupy w Bonarce a Młody na kulki 🙂
Jeszcze w drodze powrotnej fryzjer i pralnia.

DO domu weszliśmy niedawno.
Nogi włażą mi do tyłka a brzuch boli 😞
A i jeszcze jakaś infekcja w uk. moczowym się przyplątała i mam furaginę i za tydzień powtórka badania.
mam podobno tak niefajny mocz, że lekarz był w szoku, że tego nie odczuwam.

Gosiu i mówiłam, że będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rób suwaczek rób !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a do jakiego lekarza chodziłaś z Nikolą?
Ja też mówiłam, że już do Marcina nigdy nie pójdę a jak przyszło co do czego to z płaczem do niego leciałam 😉

I jaki tort dla Nikoli ???

Ja się właśnie zastanawiam już pisałam do laski co mi robiła torty na zeszłe urodziny i w tym roku chyba będzie Zyg Zak McQueen
i już powoli myślę co by tu zrobić i jak bo to w sumie już tylko miesiąc został 🤪
A Nikola przecież pojutrze kończy 3 lata - szok, ja ten czas leci.

A ja kaszle bo się nie doleczyłam 😞 i mnie męczy teraz.
Ale jest trochę lepiej.
Psikam sobie Haskoseptem i jest lepiej.

Chłopaki czytają bajki a ja już mam relaks 🙂
Cosik bym zjadła - tylko nie wiem co 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ale sie cieszę,że u was ok 🙂 super 🙂

Z Nikola chodziłam do przychodni a zastanawiam się bo mam pakiet medyczny wykupiony w LUX MEDZIE i może tam pójde ale kurde tak bym chciala na kogos dobrego trafic.

A torta tego roku mamy zwykłego ponieważ Nikola stwierdzila że właśnie taki chce pokazywała mi w laptopie jaki jej się podoba 🙂 boki ma różowe środek biały i kwiatuszki no i napis a smak śmietankowy 🙂\\

Daga strasznie boli mnie brzuch tez Cię tak bolał??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na początku bolała mnie bardzo i z Kacprem i teraz.
Ale ja bym Ci radziła iść do lekarza, bo ból bólowi nie równy.
A patrzyłaś już kto przyjmuje w LuX medzie ?
poczytaj o nich opinie w necie na pewno znajdziesz kogoś dobrego.
A tamta ginekolożka nie fajna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nic do tamtej babki w sumie nie mam,ale nie dopilnowała kilku rzeczy przy Nikoli np usg genetyczne w ogóle nie miałam robionego,a jak pózniej się dowiedziałam jak już miałam cukrzyce ze powinnam miec zrobione to już było za późno kurde no nie wiem co robić no i na usg musiałam jeździć do innego osrodka a chciałabym żeby wszystko w jednym miejscu było.

Do lekarza pójdę w przyszłym tygodniu pewnie we wtorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W oddziale na Wadowickiej przyjmuje dr n.med. BEREZA KRZYSZTOF
i on pracuje też dla Marcina w Marcina 2 prywatnym gabinecie na Ruczaju.


I ten ma też dobre opinie i przyjmuje też na Ujastku dr n.med. GOŁĄBEK DARIUSZ

Także masz w tym lux medzie w kim przebierać.
znajdziesz kogoś dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😁
Nie było mnie, bo miałam zepsutego kompa 😞 tzn. okazało się w końcu, że tylko zasilacz padł i wystarczyło kupić nowy 🙂
Gosia wielkie, ogromne gratulacje 😁 wspaniała nowina!! Dużo zdrówka dla Ciebie i Dzidziusia!
Daga wspaniałe wieści! Jak to dobrze, że z Maleństwem wszystko dobrze 🙂

U nas sezon chorobowy w pełni. Mąż przyjechał chory i zaraził Filipa. Najpierw miał zapalenie gardła i krtani, ale antybiotyk nie pomógł i zaczęło się zapalenie oskrzeli. Teraz już jest lepiej, w środę idziemy jeszcze do kontroli. Od Filipka zaraziłam się ja i wypluwam sobie płuca...masakra. Dobrze, że karmię już tylko raz na dobę, bo mogę więcej leków brać.
Zdrówka da wszystkich chorowitków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My dzisiaj znów lenistwo poranne, wstaliśmy po 10 🙂
Także dopiero po woli zaczynamy dzień.
Już jesteśmy po pysznym śniadaniu - pancakesy z owocami 🙂

Olu dużo zdrówka dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!
u nas też zaraza w domu panuje i powoli z niej wychodzimy.
Ze mną w sumie jest najgorzej i dzisiaj 2 godziny w nocy siedziałam i kaszlałam, nie mogłam nawet na chwilę się położyć 😞

Gosiu to czekamy na relację i zdjęcia z urodzinek 🙂

Asiu a Wy gdzie?
Byliście w górach ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no co ty Daga torta kupiłam ja zdolności do wypieków to nie mam umiem tylko pierniczki i szrlotkę upiec 😁

A sukienke kupiłam bo Nikola się uparła,że chce być Śnieżką ale radość niesamowita i może jeszcze się sprzyda do przedszkola na jakiś bal 🙂

A imprezka udana,ale cieszę się,że już po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas niedziela bardzo pracowita,
Sprzątanie, gotowanie, prasowanie
Rozebraliśmy choinkę.
Krzysiek zrobił porządek z wanną ( wymienił silikon)
i w sumie to niedawno usiedliśmy
ja zmęczona strasznie, zaraz pewnie pójdę się położyć bo jutro muszę do pracy pojechać.

Rozmawiałam z Kacprem na temat urodzin i nie odpuści musi być Zyg Zak, czerwony obrus i czerwone czapeczki, tort też Zyg Zak a na koniec mi mówi a od Was to bym chciał rower takie duży dostać 🤪
no i mi szczena opadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

jestem, żyję ale ledwo 😞
i mnie w końcu dopadło, no ale się nie daję, dzisiaj poleżałam cały dzień, wszyscy się mną opiekowali i jest ciut lepiej, Rafał cały obiad ugotował (z dwóch dań), śniadanie i leki do łóżka
ale chorować nie mogę bo Rafał we wtorek jedzie do Poznania.......byleby nikogo nie zarazić

byliśmy w górach ale tylko jeden dzień bo pogoda zaczęła się robić coraz gorsza, jakbyśmy byli sami to spoko ale z Dzieciakami to jednak co innego, Paulina dzielnie maszerowała całe 5 godzin z czego jakieś 3 pod górę i w ogóle nie marudziła wręcz było jej smutno jak trzeba było wracać
jak zeszliśmy, zjedliśmy obiadek (Paulina zjadła 10 pierogów ruskich 🤪 🤪:woohoo 🙂 i wróciliśmy do domu
wszystko dobrze tylko czemu to tal daleko???

no i jak wracaliśmy to normalnie sekundy a pewnie bym już z Wami nie pisała
facet wyjechał nam z podporządkowanej centralnie przed nami w ogóle się nie zatrzymując, a że było to poza terenem zabudowanym jechaliśmy pewnie z 90 km/h i jakby nie to że Rafał odbił na drugi pas gdzie akurat nic z przeciwka nie jechało to nawet nie chce wiedzieć co by się stało....

Gosia gratulacje jeszcze raz 🙂
jak już są dwie kreseczki to super!!!!
torcik piękny 🙂 a Nikola jaka wystrojona, ślicznie 🙂 🙂 🙂

Daga a Wam nie za dobrze, do 10 w łóżku 😉
Kacper daje Wam tyle poznać?
ja w drugiej ciąży z moczem miałam straszne problemy, praktycznie cały czas byłam na furaginie a w pewnym momencie musiałam nawet brać antybiotyk, badań mnóstwo i w zasadzie do końca nie było wiadomo skąd to było, no i ja też nic nie czułam

Ola zdrówka dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...