Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheheh 😁
Daga to pięknie przekupiłyście Kacperka, nie ma to jak nowa zabawka 🙂 niedługo sam będzie wchodził do wanny i za nic nie będziesz mogła go wyciągnąć 🙂 Mam do ciebie takie małe pytanko, masz może jakiś leżaczek albo krzesełko do karmienia? Mój Mati jeszcze sam nie siedzi, a jakoś będę musiała go nakarmić a na kolanach nie dam rady bo za bardzo się wyrywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagii 😘 zaraz podsyłam 🙂 oczywiście nie muszą być to młode mamy czy ojcowie- mogą być nawet tacy, którzy mają już odchowane dorosłe dzieci.. w końcu kiedyś je wychowywali i są w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące tego jak postępowali/ postępują. Normalnie Ci dozgonnie wdzięczna będę 😘

A co do Kacpra - to muszę patent wykorzystać bo mój Kuba od 2 dni boi się wanny, wody - nie wiem czego:/ ale też po kąpieli cała mokra jestem bo tak się mocno mnie łapie żebym go tylko do wody nie włożyła...

A co do bicia - Kub też to przechodził (każde dziecko przechodzi 🙂) zatrzymaj się z nim, chwyć mocno za obie rączki tak żeby go nie zabolało ale żeby nie był w stanie ich wyrwać i namiętnie powtarzaj patrząc prosto w oczka, że mamusię to boli i tak nie wolno. w końcu poskutkuje 🙂 u nas dało rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to czekam na ankiety - od razu dam mamie żeby wypełniła bo ona mnie wychowywała sama i pary znajomych też się znajdzie 🙂 Robię mu tak, że go trzymam za rączki ale on się w tedy ze mnie śmieje i szczerze to ciężko w tedy powstrzymać się od śmiechu ale staram się jak mogę.
A do kąpieli jak najwięcej zabawek 🙂 Wczoraj nawet swój kochany resorak wziął ze sobą 🙂

Aneta tak mam krzesełko także nie będzie żadnego problemu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W patek będzie bardzo ciekawie 🙃 🙃

A co do spotkania to ile Was będzie ? Asia, Karina, Aneta i Gosia tak ???

I jeszcze jedno pytanie - czy Wasze dzieciaczki chodzą po domu w bucikach ? Jeżeli tak to jakich ? Bo Kacper jak na razie śmiga w skarpetkach i nie wiem czy mu kupować jakieś buciki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Gosiu no to super 🙂 nie będziemy błądzić 🙂
my wysiądziemy na przystanku Witosa tak jak Daga mówiła, to może damy Ci znać jak wsiądziemy do tramwaju na Grzegórzeckim? numer do Ciebie mam, chyba że coś się zmieniło

my też na razie w skarpetkach tylko póki co my jeszcze więcej na czworakach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś zapraszam, zapraszam 🙂
Oki czyli będzie nas w sumie 6 to mogę już na spokojnie zrobić listę zakupów 🙂

Karina ja nie znam żadnego fryzjera 😞 a sama nie możesz nałożyć farby ? ( ja się tam na tym nie znam bo nie farbowałam nigdy )
i pewnie możesz przyjść wcześniej pomożesz mi przy garach 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga a może każda z nas coś przyniesie bo tak na 6 osób to dużo, napisz co potrzebne i się podzielimy.

Karinka ja nie znam, ale polecam męża mojego, on zawsze nakłada mi farbę i jeszcze nigdy nie narzekałam 🙂

Anonimosia ten sklep o którym pisała Gosia jest w Mszanie a nie w Krakowie.

Gosia ja chyba znam adres to jakoś trafimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu - bo obiad już mam wymyślony będą piersi z kurczaka w takiej zalewie cebulowe 🙂 pychotka 🙂 także tutaj za bardzo nie ma jak mi pomóc ale może jakąś sałatkę do obiadu ??? Ciasto będę i tak i tak piekła wiec z tym też nie ma problemu. Co więcej nam może być potrzebne hmm.. kawę mam herbata jest, nie wiem może jakiś sok czy woda do picia 😘

AAA numer bloku 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka tak jest 🙂
dzieciaki będą szczęśliwe bo będą miały się z kim bawić

Ela to dam Ci znać do którego masz wsiąść 🙂 zresztą jak zobaczysz takie dwie z wózkami i jedną z nich z dużym brzuchem to my 🙂 tzn najpierw będzie brzuch potem my 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...