Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć!
U nas weekend nie był zbyt ciekawy - ciągle kłóciliśmy się z Tomkiem. Pogodziliśmy się dopiero wczoraj wieczorem. Mati też mnie wkurza bo non stop ściąga okulary i plaster. Na sekundę nie można spuścić go z oczu 😠 😠 😠
Asia na pewno wam przykro z powodu teściów ale to oni najwięcej stracą a wy będziecie się bawić z Paulinką na jej pierwszych urodzinkach 🙂
Madzia możesz kupić wanienkę ze stelażem i kąpać dzidzie w pokoju. Ja tak robiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też zaraz idę obiadek robić 🙂 ale tylko drugie bo zupka z wczoraj została, dla Paulinki też jest.

Anonimosia możesz jak najbardziej kupić taką matę do kąpieli, to się sprawdza, my wanienkę używaliśmy bardzo krótko a potem właśnie taką matę i jest o wiele praktyczniejsza.
Można kupić też wanienkę ze stelażem tylko musisz się zastanowić czy będziesz miała to gdzie trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia stelaż jest stabilny. Nie wyobrażam sobie jak można by było zrzucić wanienkę, więc nie masz się co martwić. Może masz jakaś znajomą która mogła by ci pokazać jak to wygląda jak wanienka jest pełna wody. Mati wariował, skakał w czasie kąpieli i nic się nie działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie biorąc pod uwagę miejsce, a raczej jego brak, zastanawiam się nad tą wanienką. Wanienkę zostawię jeszcze pionowo w brodziku, gorzej ze stelażem, bo tego nie mam już gdzie upchnąć 🤢
Asia, a Wy kąpaliście z matą w czym? W dużej wannie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja byłam bardzo zadowolona i drugie zamierzam rodzić tylko tam 🙂
Nie miałam lekarza stamtąd, nie płaciłam za położną ani lekarza, można by powiedzieć że byłam tak z ulicy.
Opiekę miałam super i podczas porodu jak i po, położne na każde zawołanie przychodziły i bardzo chętnie pomagały.
Ja miałam poród rodzinny więc od samego początku mój mąż był ze mną.
Sale poporodowe też super, nie dawno po remoncie, więc bardzo przyjemnie. Dziecko cały czas jest przy matce, ale tak jak wspominałam nie ma problemu żeby zawołać położną do pomocy.
Jedzenie też spoko, tylko że kolacja już o 17 🙂 zresztą ja przez ten cały pobyt w szpitalu w ogóle nie miałam apetytu, no ale to już różnie z tym bywa 🙂
Jakbyś jeszcze coś chciała wiedzieć to pytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tutaj taka cisza ??????????
Gdzie Wy się podziewacie?????
Na Kopernika chyba była o 18 tak mi się przynajmniej wydaje - Karina pamiętasz?

Młody zasypia 🙂 mąż zabiera się do pracy 😞 a ja szukam napisów czy się już pojawiły do nowych odcinków 🙂

Asia jak u lekarza, opowiadaj!!!!!!

Gosia bardzo dziękujemy za odwiedziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem 🙂

u nas sosu było dużo, ale nie był takie gęsty, oryginał najlepszy 🙂 🙂 🙂

u lekarza w zasadzie wszystko dobrze, wyniki ok, choć ja myślałam że nie są do końca dobre ale jak się okazało norma w ciąży jest wyższa więc wszystko jest w porządku 🙂
maluszka widziałam, podskakiwał i machał łapką do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...