Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu uciekać nie będziemy 🙂 no chyba, że Kacper 😉 bo ostatnio lubi bardzo uciekać. Musi się chłopak dostosować bo psuje nam plany 🤪 🤪

Kacper czasami w nocy a w sumie nad ranem ok. 4-5 dostaje 240 mleka i szczerze ja nie widze w tym nic złego przynajmniej chłopak potem śpi do 7-8 😁 wiem ze to moja wygoda no ale czasami trzeba zrobić coś dla siebie 🙃 🙃 co prawda od paru dni staram się mu nie dawać w nocy mleka i póki co nam to wychodzi ale wiem ze jak będę za bardzo śpiąca to mu je zrobię żeby móc jeszcze chwilę pospać.

Koszule dla K. wyprasowane. Reszta rzeczy spakowania.

Nie lubię jak wyjeżdża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka 🙂
u nas powróciły smarkate lata 😞 byłam nawet wczoraj z Bartkiem u lekarza bo go kaszle do kataru ale lekarz powiedział ze to katar mu spływa i taki efekt... no a na wieczór pojawiła się temperatura 38,5.... i to samo w nocy ale dziś się obudził lepszy zobaczymy bo dostaje baktrim, supremil, herbapect i do nosa nasivin soft na zmiane z disnemar.
Daga nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło zawsze to kasy więcej dla was 🙂 i pamiętaj ze mężczyzna nigdy sobie krzywdy nie zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej mamuśki 🙂
u nas nocka w miare ok 🙂 Blanka padła sama po 20 a ja za nią, obudziła mi się po 22 zjadła 120 i spała do 4 zjadła 100 i dalej lulu 🙂 z tym, że o 6 kupsztat ją zaczął męczyć i koniec ze spaniem teraz śpi.

Daguś o następny posiłek to chodziło mi o to, że mała dostaje teraz obiadek od dzisiaj mięsne zaczynamy a nie wiem kiedy jej dawać kaszke albo coś innego rano czy wieczorem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka u nas nieciekawa ale to ze względu na wyjazd K. Nie mogłam spać od 3 do 5 także nie za bardzo wyspana jestem 😞
Kacper chyba sam zadecydował o przełożeniu drzemki bo pięknie się bawił do 11.30 a potem zasnął w sekundzie 🙂 Także spacer z psem już zaliczony 🙂

Aniu możesz podawać kaszkę jako drugie śniadanie jak Kacper był w wieku Blanki to mu dawałam tak ok. 11 kaszkę z dodatkiem owoców. A teraz kaszkę je na kolacje.

Elu dużo dużo zdrówka dla Bartusia 😘 😘 😘 😘 😘 tak to właśnie jest jak się wiosna zbliża, że dzieciaczki łapią każdego wirusa 😞

Asiu dojechałyście??? Jak tam u rodziców???

A ja robię sobie drugą kawkę i kawałek ciasta sobie zjem, bo chłopaki wczoraj nawet nie spróbowali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Eluś w takim razie możemy sobie podać reke, Paulinka na szczescie nie kaszle ale katar ma. Temperaturka tez juz w normie 🙂

Wczoraj biedna zadnela mi na siedzaco na kolanach, obudzila sie po pol godziny ale potem uz spala do 8:30 bez pobodek co sie jej rzadko zdaza 🙂


Kasiu tak jak mowi Daga my rodziłyśmy na kopernika.

Ani to chyba normalne, a co do drugiego stalego posilku to u nas byly obiadek kolo 13 a kolo 16:30 kaszka jak jeszcze jedla samo mleko. Teraz juz mleczka nie jada samego.

Pogoda paskudna.... tylko do lozka i nic poza tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Jestem jestem 🙂 tylko zmęczona i głodna. Jakoś żyjemy, Młody śpi, pies już był na spacerze tak więc wszytko ok 🙂 Tylko ciężko przeżyć dzień z tą jedną drzemką 😞 ale muszę się przyzwyczaić.

No własnie gdzie wy się dziewczyny podziewacie - nie wykręcać się tu spacerami bo pogoda tragiczna!!!!!

Krzysiek wraca jutro wieczorem albo w nocy także w weekend sobie odpocznę 😉 😉

Uciekam robić sobie jakoś obiado - kolacje bo głodna jestem strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

No w końcu się Asia odezwała 🙂 🙂 🙂 Przygotowania pewnie do jutrzejszej imprezy pełną para 🙂 🙂

U nas nocka spokojna, 2 pobudki w tym jedna o 5 rano także po butli odczekałam chwilę i poleciałam z psem 🙂 W sumie myślałam, że będzie gorzej jak zostaniemy sami ale w cale źle nie jest 🙂
Potem mieliśmy gości 🙂 Kacper nabił Nikolce niezłego guza 😞
Teraz ucina sobie drzemkę a ja odpoczywam 🙂

Dziewczyny gdzie WY się podziewacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂

Ja dzis meeeeeeeega wyspana! Dzicko spało od 20:30 do 9:30 bez żadnej pobódki 🙂 🙂

Katarek ciagle jest ale juz lepiej.

Asiu jutro czeka Was wielkie święto 🙂 trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po Waszej myśli 😘 Jak sie czujesz?

Dagi niezły rozrabiaka z Kacpra 😁 Biedna Nikolka 🙂


My mieliśmy miez z mezem wychodne wieczorem bo sie umowilismy ze znajomymi ale moja mam sie zle czuje i nie chce zeby zarazila Paulinke przed szczepieniem wiec oczywiscie musze zostac w domu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
U nas też nocka całkiem,całkiem wstałysmy o 8 więc jest coraz lepiej 🙂

No Asia wreszcie się odezwłas 🙂

Karina,ale Ci dobrze Paulinka Cie po prostu rozpieszcza z tym spaniem 🙂

Dagi guz już mniejszy ma pamiatke od Kacperka 🙂

Dopiero teraz poszła spac także twarda sztuka i wcale nie było łatwo ja uspać.
Ja mam chwilke czasu moze dłuzej pośpi,teraz w kazdym razie musze isc jakies zakupy zrobic.

A gdzie się podziewa ANETA,ELA??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!!
Wkurza mnie już ta pogoda 😠 😠
Odkąd Mati nauczył się wstawać to już naprawdę nie mam na nic czasu. Wspina się po wszystkim, ale nie w tym problem. Chodzi o to że jak wstanie to po pewnym czasie zamiast usiąść na pupie to spada całym ciężarem na plecy i głowę 🥴 I trzeba go cały czas asekurować. Lekarka powiedziała że musi się nauczyć siedzieć, tyle że on nie chce 😞 Na dodatek przez te oczka łatwo traci równowagę.
Ostatnio jak była ładna pogoda to byliśmy pierwszy raz na huśtawkach i Mati był wniebowzięty 😁 Kupiliśmy w końcu krzesełko do karmienia i jedzenie lepiej idzie bo w leżaku już się nie dało go karmić bo z niego wychodził.
Daga ciesze się że sobie daliście rade. Jak mogło być inaczej 🙂 🙂
Asia napisz jak tam imprezka 🙂 🙂
Karina, Gosia jak dziś nocka. Też pospałyście?? 😉
A no i Mati kończy dziś 10 miesięcy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
U nas noc dość ciężka Nikola często się budziła i płakała,a spałyśmy do 7.30,wiec wczoraj było dużo lepiej 🙂
Kurde pogoda fatalna,ale ciesze się bo od poniedziałku ma być już wiosna i z kazdym dniem coraz cieplej 🙂

Aneta no wreszcie jesteś 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA 😘

Asia jak tam u was?
[color=red][size=]Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN PAULINKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,100LAT I DUZO ZDRÓWKA! 😘[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Paulinki:
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzymy Ci Paulinko aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny, co rozwiewa wszystkie smutki! Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów, dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich 🙂
Buziaki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja tylko na chwilkę bo spędzamy bardzo rodzinny weekend 🙂 Trzeba się mężem nacieszyć bo pewnie za niedługo znowu gdzieś pojedzie 😞
U nas wszystko ok, tylko Kacper strasznie marudny i ma delikatny stan podgorączkowy 😞 ale to chyba od zębów przynajmniej mam taką nadzieje.

Dla Paulinki wszystkiego co tylko najlepsze z okazji pierwszych urodzinek!!!!!!!!!!!!!!

Dla Mateuszka też wszystkiego naj naj naj i dużo dużo dużo zdrówka!!!!!!!!!

Uciekam
Kładziemy Kacpra a potem mamy randkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 jak tam kochane niedziela mija?
u nas zimno... ale z Kubkiem na spacerze mimo wszystko byłam bo stał pod drzwiami, zakładał czapkę i wołał "mamo pojukaj didajki, na kamieniec pódziemy - jucać kamienie do łody" 😁 no to nie było wyjścia:P

teraz wszyscy trzej moi mężczyźni śpią:P a ja okupuję komputer 😁

Asia - jak się impreza udała? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wow jakie zmiany tutaj 🙂 a jak ładnie i wiosennie 🙂 Adminie gratulacje 🙂

A u nas ciężkie dni 😞 Wczoraj oddaliśmy Honde 😞 znalazłam jej nowy domek, starsze małżeństwo mieszkające gdzieś pod Krakowem. Ważne, że będzie miała lepie. Robiła się coraz bardziej agresywna, baliśmy się, że zrobi krzywdę Kacprowi nas już ugryzła a gdyby ugryzła Kacpra to nie wybaczyłabym sobie tego 😞 Powtarzała sobie w kółko, że będzie jej tam lepiej ale łzy i tak same płyną 😞 5 lat z nami była 😞

A poza tym to u nas wszytko ok. Kacper całkiem ładnie przespał noc obudził się przed 8 a teraz wariuje na całego 🙂 Dobrze, że on nie odczuwa jakoś bardzo jej nieobecności.

Asiu opowiadaj jak było!!!! i koniecznie wklej jakieś zdjęcia 🙂

Karina a co to za ważne szczepienie macie??

Ja w końcu muszę Młodego umówić na szczepienie bo jeszcze nie był na tym 3w1 - gapa ze mnie 😞
Uciekam bo mi tu coś śmierdzi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...