Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć krakowianki 🙂

Asiu ja jak zwykle z poślizgiem, sto lat dla PAULINKI 😘

kurde pare dni nie wchodziłam na brzuszka i szata się zmieniła...
u nas pogoda całkiem przyjemna, poczekamy do południa i idziemy się dotleniać bo mi dziecko lepiej samo zasypia jak jest po spacerkach 😁
a i dzisiaj mija tydzień jak się już nie karmimy 🙂 a mała je mi tylko raz w nocy między 3 a 4 więc sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ale się nam tutaj pozmieniało, Admin poszalał, ale fajnie tak jest, podoba mi się bardzo 🙂

Nocka w miarę dobra, mleczko dopiero o 5, teraz Paulinka już śpi i ja też bym się chętnie położyła bo jakaś nie wyspana jestem. Jak wstanie to obowiązkowo spacerek 🙂 śliczna pogoda więc trzeba korzystać 🙂

Co do urodzin to były bardzo udane 🙂 Torcik smaczny a Paulinka bardzo grzeczna, chyba wiedziała że to jej święto i że tak wypada. Świeczkę zdmuchnąć musiała mama, ale Paulinka za to włożyła całą łapkę do torta 🙂
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za życzenia 🙂

Aneta spóźnione STO LAT dla Mateuszka

Gosia głosik oddany jak co dzień.

Daga smutno z powodu Hondy, ale to chyba najlepsze rozwiązanie było skoro stała się agresywna i to nawet do Was 😞 u nowych państwa będzie jej dobrze

Ani a dla Was gratulacje za to że wreszcie udało się odstawić Blankę 🙂

więcej nie pamiętam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ale tu ładnie 🙂
Pogoda też niczego sobie, wypiję kawę i trzeba wyjść na spacerek i zakupy 🙂
Asia to super że urodzinki się udały i że Paulinka była grzeczna na pewno była bardzo szczęśliwa 😁
Daga przykro mi z powodu Hondy bo wiem jak można przywiązać się do zwierzaka no ale jak stała się agresywna to lepiej dmuchać na zimne niż później żałować.
Ani oby tak dalej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja placków ziemniaczanych nie lubię 😞
Też nie mam pomysłu na obiad ale nawet nie chce mi się myśleć - dzisiaj dzień bez obiadowy będzie.
Kacper ma temperaturę 😞 od rana jojczy strasznie . Teraz poszedł spać mam nadzieje, że jak się obudzi to będzie lepiej.
I jednak nie da rady z jedną drzemką. Musi mieć 2 póki co. Nie umie wytrzymać potem do wieczora, także jeszcze chyba troszkę czasu nam to zajmie.
A jutro wizyta u neurologa - w końcu się dowiemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie lubię placków przez stołówkę w podstawówce zawsze były zimne i nie dobre i już mi tak zastało jak czuje zapach to robi mi się nie dobrze 😞

A temperatura u Kacpra chyba od zębów bo ślini się strasznie przez cały czas coś trzyma w buzi i ma napady płaczu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Jak tu pięknie!! 🙂

Asiu ciesze się, że imprezka się udała 🙂 Paulinka napewno była bardzo zadowolona 🙂 Smacznych placków życzę, tez bym takiego wsunęła 🙂 🙂 JAk się czujesz Asia?

Dagi przykro mi z powodu Hondy. Ja tez tesknie za moja Wierka ale tu jest dino a ona jest za duza jak na mieszkanie.
A Kacper, no cóż, jestem pewna, że to zęby. Pamiętacie jak Paulinka w tamtym tygodniu miala 37, 5 temperarurke? A do tego od wczoraj troche marudka, i włąśnie dzis dokonalam nowego odkrycia!! Paulince przebily sie naraz trzy czwórki!! 2 na dole i lewa na gorze. Ale zanim sie przebija cale to potrwa tygodnie 🙂
Dagi trzymam kciuki zeby jutro bylo wszystko ok, choć jestem pewna, że nie macie się czym obawiać 😘 😘
A szczepimy na meningokoki, mam nadzieje ze katarek przejdzie.

Aniu ciesze się, że Blanka już podarowała sobie cycusia i ładnie je mleczko z butelki 😘


Anetka ja jeszcze nie składałam życzeń Matikowi! 100 lat dla niego!

Miego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Paulinka szaleje!!!!!!!!!!!! Gratulacje nowych ząbków!!!!!!!!!!!!!!!

W takim razie bardzo możliwe, że u nas to też od zębów. Spał 3 godziny i dalej ma gorączkę 😞 a teraz jeszcze zaczął mi kichać 😞 a już byłam gotowa na spacer ale raczej zostaniemy w domu bo w środę szczepienie - musi być zdrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂Ojej jakie tu piękne wiosenne zmiany normalnie nie poznałam 🙂
Wczoraj rano spalił mi się zasilacz komputera,więc do teraz nie miałam kompa,no ale już mam 🙂
Nikola ostatnio też w nocy jej nie do wytrzymania już mam czasem dość non stop płacze jęczy nawet godziny całej nie da przespać 😞chyba też zęby.

Asia super,że już jesteście,fajnie że imprezka udana 🙂

Karina gratuluje ząbków

Dagi przykro mi z powodu Hondy,ale jak nie było wyjścia to dobrze się stało,a jutro na pewno wyniki będą dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozumiem, że z racji pięknej pogody nie było dziś czasu na pisanie 🙂 🙂

Paulinka dzis biedna padła, przysypiała przy kolacji.

Ja już po kapieli. Jutro przyjedzie do mnie mama, iwęc nie bede sie nuddzic 🙂 Tak poza tym dzien minął spokojnie, Paulinka nabiła sobie guza ale żyje 😁

Dobranoc i spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Paulinka śpi, padła dzisiaj bo już była strasznie zmęczona.
My odpoczywamy 🙂 zaraz idę do kąpieli a potem jeszcze zaglądnę.

Placki były pyszne, Aneta jak u Ciebie?

Jutro mój Tata wychodzi ze szpitala i jedziemy go odebrać i zawozimy do Sącza także wrócimy w środę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu super, że urodzinki udane. Sączyk odwiedzony?

Daga będzie dobrze musi być!!!

Karina Paulinka to dopiero spryciulka tyle ząbków od razu 🙂

co do jedzenia........ nadrabiam zaległości i dla moich kochanych brzuszkowych łasuchów sprawdzony przepis na ciasto rewelka szybkie i smaczne link proszę:
http://mojewypieki.blox.pl/2009/10/Pani-Walewska-Pychotka.html
a co do obiadu to proszę tu linka sprawdzone bardzo smaczne i szybkie 🙂
http://gazetka.biedronka.pl/g7,z_milosci_do_jedzenia.html strona 24/25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Kacper śpi, padł dzisiaj jeszcze przed 20. Męczył się cały dzień z tymi ząbkami tak mi go szkoda 😞 Jak zasypiał to temperatury nie miał mam nadzieję, że jutro będzie już ok bo ileż w domu można siedzieć .
Jutro u lekarza musi być dobrze nawet nie biorę innej możliwości pod uwagę 🙂
A za Hondą jeszcze pewnie trochę będę płakać ale ważniejsze jest bezpieczeństwo Kacpra.

Asiu a jak Tata się czuje??
No i czekamy na zdjęcia z urodzinek 🙂

A tak w ogóle to kiedy jakieś spotkanie???????


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga Tata czuje się dobrze tylko musi teraz dużo odpoczywać i nie może dźwigać a to trudne w jego wykonaniu, ale mam nadzieję że teraz to posłucha lekarzy i zastosuje się do zaleceń.

Jeszcze raz powodzenia jutro na wizycie, trzymamy kciuki!!!!

a co do spotkania to ja chętnie 🙂 a kiedy to się mogę dostosować do ogółu

zdjęcia z urodzin wkleję na aguagu, więc tam będą do oglądania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...