Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Paulinka już śpi, Rafał poszedł z kumplem na piwko a ja odpoczywam 🙂
pół dnia załatwień i muszę przyznać że jestem padnięta

Karinka dzięki za przepisy, na pewno coś wykorzystam 🙂
dlaczego nie rozmawiasz z siostrą Pawła, bo że z teściową nie to rozumiem 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas też już cisza 🙂 JUż chyba wiem dlaczego Kacper ostatnio wieczorami tak bardzo płakał po kąpieli, po prostu był już strasznie śpiący, dzisiaj wykąpałam go wcześniej i spokojnie poszedł spać 🙂
Brzuch na szczęście przestał mnie boleć i wyszliśmy sobie do piaskownicy 🙂 Zabawa była na całego 🙂

Gosiu pewnie, że się piszemy na wspólny spacerek - to co jutro o 10 na placu zabaw?? My pewnie będziemy urzędować w piaskownicy 😉

Karina też się właśnie miałam pytać dlaczego nie rozmawiasz z siostrą Pawła bo chyba miałyście dobry kontakt ?

Asiu a jak Ty się w ogóle czujesz? Jak Weronika?? Daje ostro popalić ?

I jeszcze mam pytanie ile razy Wasze dzieciaczki jeszcze jedzą mleko/kaszkę ???? Bo Kacper strajkuje i wypija tylko na pierwsze śniadanie butle a potem to już normalne jedzenie.

Ja czekam na Krzyśka powinien być gdzieś ok. 22 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ja generalnie czuje się dobrze, ale po całym dniu bywam już lekko zmęczona, no ale co się dziwić przecież zaczęłam już 7 miesiąc 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 teraz będzie już tylko gorzej, ale narzekać nie mogę!

Co do mleczka to my jemy co drugi dzień na śniadanie z płatkami, wieczorem jest kaszka no i w nocy mleko. To by było na tyle. Reszta posiłków to normalne jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba nie mam się co martwić, że je mleczko tylko raz? Bo w nocy już nie ja jak się obudzi to dostaje soczek i śpi dalej.
Asiu a jakie płatki dajesz Paulince ?? 7 miesiąc ale to zleciało to już z górki 🙂 Szkoda tylko, że tak ciężko 😞
Gosiu to będziemy na Was czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc moje damy 🙂

co do eli, to ostatnio udaje strasznie zmanierowana i wielka dame... drazni mnie to bo ona nigdy taka nie byla.... ciagle sie chwali ci obie kupila itd... unikam z nia kontaktu bo nie chce z nikim klocic poki tu mieszkam a jestem z tych osob co nie milcza jak im cos nie pasuje, wiec po prostu wole jej unikac... nawet gdyby to my juz nie mamy o czym gadac. wszyscy traktuja ja w domu jak pepek swiata, nikt do niej nie ma o nic pretensji tylko nas sie czepiaja ze powinnismy sie zaczac dokladac do mieszkania.
Z awlem tez po ostatniej aferze bylo dobrze przez miesiac ale znow nie mozemy sie dogadac. Powiedzial mi ostatnio ze dla niego model rodziny wyglada tak ze ona pracuje a ja sie zajmuje dzieckiem i nie ma opcji zeby doszlo do niego ze wypadalo by zeby chociaz w weekend pomogl mi przy dziecku.... brakuje mi mojego domu, mojego podworka, mamy i siostry ktore zawsze mnie rozumialy bo tu czuje sie czasami jak zupelnie obcy czlowiek.

tak poza tym nocka nie nalezala do najlepszych, ale spanie do 9 takze nie najgorzej 🙂 🙂 Pogoda fajna tylko nie mam jak sama zejsc z wozkiem.... a jak Wam mija poranek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka nie najlepsza, pobudka po 5 😞 i od rana płacz 😞 Na szczęście już sobie śpi także mam chwilę, żeby siły zregenerować - kawka mi w tym pomaga 🙂

Karina no to nie fajnie się podziało, może jej przejdzie 🙂 Rozumiem Cie doskonale, że czujesz się samotna i nie masz z kim pogadać bo ja mam tak samo, Krzysiek wraca późno a i tak czasami nie gadamy bo on zaraz siada do pracy 😞 Z tym, że jak jest weekend to pomaga przy Kacprze ile tylko może i szczerze nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Tylko z tego co wiem to już wiele razy próbowałaś Pawła przekonać, żeby Ci pomagał - dziwne, że jeszcze tego nie zrozumiał 😞 Mam nadzieję, że kiedyś w końcu do tego dojrzeje - Trzymam kciuki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi on juz chyba nie dojrzeje... Wkurza mnie to bo ze wszystkim jestem, sama i od nikogo nie moge oczekiwac pomocy. No chyba ze od mojej mamy lub siostry. A on jeszcze sie dziw czym ja jestem zmeczona? do cholery praca przy dziecku jak kazda inna, wcale nie jest lekka...

Paulinka spi. chwilka spokoju 🙂

a gdzie sie podziewa Gosia Gogr? chyba nas juz nie pameta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas nocka tez bez sensu Nikola ciągle się budziła i jęczała,a wstała po 6.
O 9.30 poszła na spacer z babcią bo ja zostałam w domu żeby sprzątać 🙂 wróciły po 12,i Nikola poszła spać po 13 i póki co spi 🙂

Karina ja Cie doskonale rozumiem tez mieszkam tu juz ponad 3 lata a czuje się bardzo źle tak obco i wiem,że nic tu nie jest moje,a pewnych rzeczy to sie nawet boje robić,albo jak juz robie to brzuch mnie boli z nerwów i tak to wygląda.
Bo każde małżeństwo powinno mieszkać samo,a tak to tylko życie ucieka a człowiek się denerwuje!
Przykre to co piszesz ,że Paweł Cie nie rozumie 😞 i ze nie pomaga Ci w obowiązkach,bo ja na Artka narzekać nie mogę bo jak tylko ma wolne to czas spedza z Nikola fakt,że nigdy jej pieluchy nie zmienił,ale jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

odzywam się dopiero teraz bo od rana miałam podły humor, teraz jest ciut lepiej ale i tak bez szału
byle do wieczora

Paulinka szaleje, obiadek już zjadła, spała godzinkę, ja obiadek dla nas też już zrobiłam, muszę jeszcze tylko odkurzyć.

Karina nie zazdroszczę Ci tej sytuacji. Najgorsze jest to, że nawet w Pawle nie masz wsparcia 😞 Mam nadzieję że on kiedyś dojrzeje do tego żeby się troszkę zmienić dla Waszego wspólnego dobra.

to może jutro wspólna kawka, takie mini spotkanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj chyba taki dzień bo ja też humor mam kiepski, a Kacper przeszedł dzisiaj samego siebie. Praktycznie cały dzień płakał i marudził 😞 Jestem wykończona 😞 A Krzysiek niedawno wrócił z pracy położył Kacpra spać i też twierdzi, że ma dość po 30 minutach spędzonych z dzieckiem - super 😠

Oby jutro było lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAA, Paulinka cos mi popiepszyla z internetem i jak pisze posta to mi wyskakuja Ulubione i sie zmienia stronka, po 1000 razy pisze to samo az wreszcie pisze w notatniku i kopiuje.

Dagii a co Kacper tak meczący? Moze tez ma gorszy dzien... albo czuje ze mamie nie dopisuje humor.

Asiu kawa zawsze 🙂

Jutro ma byc 22 stopnie!! jak ubieracie dzieci na taka pogode?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam dość juz dzisiejszego dnia dobrze,że juz się konczy 🙂
Niki śpi od 20-tej,ale tak mnie wykonczyła jak to dobrze było w tamtym roku kiedy na spacerku sobie leżała i spała w wózeczku 🙂 a teraz tak ucieka,że ja juz nie mam siły za nia biegać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Chyba już o mnie zapomniałyście 😞
Kurde, nie wiem od czego zacząć, wszystko się sypie 😞
Daga mam do ciebie pytanie. Wy robiliście video EEG Kacperkowi z funduszu czy prywatnie?
My też musimy zrobić wczoraj byliśmy u okulisty i nic Matiemu się nie poprawiło, do roku czasu trzeba zrobić zabieg. Od pewnego czasu zauważyłam że Mati dziwnie rusza oczkami, dostaliśmy skierowanie do neurologa i już dziś udało nam się do niego pojechać. Babka bardzo zaniepokoiła się tym że mały jeszcze nie siedzi no i tymi oczkami i kazała zrobić EEG.
U mnie rezenans wyszedł ok, więc to pewnie migrena idę w przyszłym tyg do neurologa.
Karina doskonale cię rozumiem, czuję się podobnie. Szkoda że faceci tak mało rozumieją :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem

u nas też już cisza, byliśmy jeszcze wieczorem na zakupach, Weronika tak dawała czadu że ledwo szłam po tym markecie 😉

Aneta nikt o Tobie nie zapomniał!!!
cieszę się że Twoje wyniki w porządku i mam nadzieję że Mateusza też takie będą

to jak jutro ktoś ma ochotę na wspólną, dobrą kawkę to ja bardzo chętnie, miejsce jest mi obojętne

jutro bardzo ważny dzień dla nas, jak wszystko wypali to szykują się dla nas ogromnie zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...