Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Daga no to nie dobrze 😞 😞 😞
u nas dzisiaj wyjątkowo taka sytuacja bo Rafał musiał pojechać do Warszawy na spotkanie, ale ja strasznie nie lubię takich dni, na szczęście często się nie zdarzają

a co do godziny to ja tak jak pisałam my możemy się dostosować do większości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Myślałam, że będzie lepiej jak dzieciaczki będą po drzemce będą miały lepsze humory 🙂 Ale możemy spotkać się też wcześniej.

Asiu szczerze Ci powiem, że już mam powoli tego serdeczne dość od ponad 2 lat nie mam męża, bo on w kółko pracuje 😞 Na święta pojedziemy dopiero w sobotę, chociaż ja strasznie chciałam jechać już we czwartek ale się nie da bo w piątek popołudniu ma bardzo ważne spotkanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga mam nadzieję,że chociaż święta spędzicie razem rodzinnie i bez pracy.
Asia ty pewno czekasz na męża?Miałam się Ciebie pytac przeczytałaś juz ta książkę co kiedyś pozyczałaś od Dagi?No i czy fajna bo jak tak to byłabym w kolejce 🙂 jeśli mi Daga oczywiście pozyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati dziś zasnął przed 20 🙂 ale co się dziwić jak pobudka była o 6 rano i przez cały dzień spał tylko pół godziny.
Co mam się chwalić że mam urodziny 🙃 🙃 teraz to już zaczyna być z górki i niedługo wstyd się będzie przyznać 😁
Dziękuje Wam za życzenia 😘 😘
Co do spotkania to mi to obojętne bo Mati śpi jak chce, nie można przewidzieć.
Daga współczuję Ci że K. tyle pracuje 😞 Mało się widzicie a na dodatek reszta na Twojej głowie. Oby choć w święta było inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie tą póżną porą, ale ja dopiero co usialam. Przepraszam, że wczoraj juz nie odpisalam, ale mala mi sie rozchorowala. Od niedzieli piszczy i spi - tak cos przeczuwalam ze to poczatek choroby. No i wczoraj dostala wieczorem temp. Okiazało sie, ze to chyba zęby, bo na raz jej wychodza 4 nowe. Co do Tandety, to ja tez dopiero pierwszy raz tam bylam i naprawde jest w czym wybierac, od rajstopek, po kurteczki, czapki i leginsiki.... Oczywiscie trzeba poszperac i poszukac u roznych producetow, w bo tego jest cala masa: od chinskich do polskich wyrobów. Ja tylko tak przeszlam na szybcika, ale z tego co widzialam, to wcale nie tak drogo i nie takie badziewne te ubranka.
Asiu oczywiscie ze mozemy jechac razem, ja mam auto w dyspozycji wiec moge po ciebie podjechac, tylko napisz mi gdzie dokladnie mamy sie spotkac? No i oczywiscie pod warunkiem ze mała do czwartku mi wydobrzeje. Acha dziewczyny, mam tu taka jedna jeszcze znajomą, bardzo fajna z dwojka chlopcow, jak pozwolicie to tez ja zabiore ok?
Co do watku zapracowanie męzów - to uwiezcie ze nie jestescie same... Ja tez czasem czuje sie jak rozbitek na bezludnej wyspie... Wy to przynajmiej znacie miasto i macie tu rodziny, a ja sama z mala najczesciej do pozna lub w ogole cale noce. Ale coz, takie uroki zycie w Polsce, ze jak sie chce miec dziecko to trzeba na nie zapracowac. Ja wypadlam z roli zarobkowej to moj maz musi to nadrobic i choc teraz to tak lagodnie brzmi, to czasem jestem na to wszystko wciekla ze hej!!!
Dajcie znac, o ktorej i gdzie w ten czwartek jest to spotkanie, ja spobuje sie wybrac zeby Was poznac osobiscie i pogadac moze chwilke, choc moja mała jeszcze musze na kulkach pilnowac ale jakos polacze jedno i drugie. Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam spac, bo ost. 2 noce byly szalone...i bezsenne. Dobej nocy i do uslyszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂
Kurcze Nikola mi się przestawiła i budzi się już przed 6 i problem w tym,że ciężko jej potem wytrzymać i marudzi,więc dziś poszła spać o 9.30 i popołudniu też ją położę bo będzie nie do wytrzymania.

Aga nie ma problemu zabieraj znajomą 🙂 I mam nadzieję,że z Anią już lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja też właśnie położyłam Paulinkę ale nie wiem jeszcze z jakim skutkiem to będzie. Też dzisiaj obudziła się po 6 i maruda straszna teraz. Pewnie z jednym spaniem się dziś nie uda choć zobaczymy jak to będzie.

Aga dużo zdrowia dla Ani i jak o mnie chodzi to pewnie że bierz koleżankę ze sobą 🙂 czym nas więcej tym lepiej i weselej 🙂

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
jak zimno na polu bryyyyyyyy 😞 ja jeszcze czuje sie nie bardzo chyba mnie coś rozkłada 😞
oczywiście piszę się na jutro na kulki tylko napiszcie gdzie i o której 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka z 2 pobudkami ale spanie do 7.30 🙂 Od rana sprzątaliśmy, Kacper dzisiaj w lepszym humorze i bardzo dzielnie we wszystkim mi pomagał. Tak się zmęczył, że już śpi 🙂

Aga dużo zdrówka dla Ani, oby jej do czwartku przeszło i tak jak dziewczyny piszą im więcej dzieciaków tym lepsza zabawa 🙂

Uciekam zrobić sobie kawkę i w końcu na spokojnie wypić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...