Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi pasuje 🙂
Dam wam przepis na sałatkę, u mnie wszyscy ją uwielbiają:
2 pęczki rzodkiewki, 4 jajka, 10-15 deko sera żółtego, puszka kukurydzy, szczypiorek, majonez, sól, pieprz.
ser zetrzeć na tarce o grubych oczkach, pokroić jajka w dużą kostkę, rzodkiew pokroić w plasterki ( ja dodatkowo plasterki kroję jeszcze na 4 bo wolę mniejsze kawałki ) - wszystko wymieszać z pozostałymi składnikami i doprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Godzina 15 rynek 🙂 ja bede tylko w ktorym miejscu dokladnie bo rynek jest duzy 😁 😁

Nocka spokojna, pobudka po 8 takze nie najgorzej 🙂 🙂

Asia trzymam kciuki za Twoja tajemnice 🙂 jestem pewna ze wszystko wypali!

Anetko dobrze ze badania wyszly dobrze, teraz mam nadzieje ze Matikowi niczego nie wymysla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka też super 🙂Nikola pierwszy raz nie obudziła się na mleko w nocy,więc to już jest sukces 🙂
Kochane ja nie dam rady dziś się z wami napić kawki 😞 mam za duzo roboty w domu jest Artur zajmuje się Nikolą,a ja musze iść na zakupy,a potem coś jeszcze porobic.

Asia trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wiadomość za co je trzymam 🙂
Aneta super,że wszystko gra 🙂 I mam nadzieję,że będzie ok z Matim

Miłego dnia i pysznej kawki za mnie tez wypijcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolka spi 🙂
Szkoda,że się z wami nie zobacze,ale po świętach na pewno się umówimy 🙂

Dziecko które chodzi juz trzeba ubierac tak jak siebie bo tak samo odczuwa temperature.
Rano ja Nikoli ubrałam cienka bluzeczke i spodnie czapki juz nie ubieram ani opaski,ale popołudniu założę jej już krótki rękawek a sweterek zawsze trzeba miec pod ręką bo z pogodą nigdy nie wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my jeszcze nie chodzimy więc z krótkim rękawkiem nie będę szaleć, zresztą i tak jak czasem widzę jak matki ubierają swoje dzieci to się czuje jak wyrodna 😉 bo moja nawet połowy nie ma tego na sobie co te dzieci 😁 😁 😁 😁 😁

ja się pytam gdzie jest DAGA???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak tam dziewczynki po spotkaniu??Na pewno super 🙂

Ja jednak jeszcze dzisiaj nie zakładałam Nikoli krótkiego rękawka bo troszke wiało miała długi rekaw pod szyja nic,a jak jesteśmy na słońcu to chusteczkę jej ubieram,a rajstopki jak jest poniżej 10 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...