Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale Grzesiu ma super rowerek 😁 😁 😁 tez malemu chcemy cos takiego kupic ale na roczek dopiero 😁
a ta fotka z psem i kotem hahahahahahhahahahhahaha swietna 😁 😁 😁 kot jest boski 😁 😁 😁 😁jaki grozny hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu różnica w cenie wózka masakryczna 🤪 🤪 Nie wiem skąd oni biorą te ceny w sklepach. Co do wody we Wrocławiu, to słyszałam, że to jakaś plotka, a ludzie wpadli w panikę. Koncerny wody mineralnej zarobiły przynajmniej 🙂 🙂 🙂

Kasiu, Pani jesień powiadasz 🙂 Kurczę jestem ciekawa jak Cię zmienią...no i fryzurki jestem ciekawa. Dzisiaj może wieczorem mąż zrobi mi fotkę to prześlę Wam moją 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka Gabi mnie dzisiaj wykończy chyba!!! Przed chwilą podarła nam całą lampę z ikei tą z papieru!!! A potem zjadła ziemię z kwiatka 😞 Nawet nie wiedziałam kiedy to zrobiła!! Mam nadzieję, że dużo jej nie zjadła, ale wyglądała masakrycznie!! Cała czarna buzia i rączki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomnialam napisac ze dalam wczoraj malemu danonka wiem ze nie powinnam pediatra tez odradzala ale on naprawde nic nie chce mi jesc wiec wszystkiego probuje 🙂 i o dziwo zjadl prawie caly kubeczek a jak mlaskal smiesznie przy tym 🙂 🙂 🙂
a i dalam mu wczoraj soczek bobovity w kartoniku ze slomka bo zapomnialam kubeczka i na poczatku smial sie jak mu slomke do buzi wkladalam hehe nie wiedzial o co chodzi ale jak nadusilam kartonik i wlecial mu soczek do buzki to jakos zapalal sam sobie pil 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu...Danonki...wrrrrrrr....no ale cóż...jak Oli nic nie chce jeść.
Spryciarz z niego, że wiedział o co chodzi ze słomką 🙂 Moja to ani z butli, ani z niekapka nie chce pić 😞 Te dzieci to naprawdę mają pomysły 😁 😁 😁 😁 😁 Musiało to zabawnie wyglądac jak Oliwier lizał te kółka 🙂 🙂 🙂
Gabi zasnęła. Jak się obudzi to idziemy na spacerek, bo pogoda nawet nawet, chociaż niebo zachmurzone i czasami popołudniu może padać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
No Marta Gabi jest nie mozliwa 🙂 Gosiu ta roznica w cenie wozka jest ogromna. hehe Oli jest niesamowity 🙂.Eh wczoraj to o malo to zawalu nie dostalam nie dosyc ze prawie kwiatki by zjadl w ostatniech chwili mu z buzi wyciagnelam to na dodatek o malo co z lozka by nie spadl bo prubowal z niego zejsc dobrze ze go chwyculam w ostatniej chwili. Z niekapka tez nie chce pic bo za szybko leci ale za to kupuje soczki w kartoniku i pije ze slomki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu...moja Gabi kaszki je tylko 80 ml dziennie! I jak to zje to już się cieszę, bo sa takie dni, że w ogóle nie zje. Powiem Ci, że lekarz mi powiedział, że dziecko wie ile potrzebuje jedzenie i jakby była głodna to by płakała. Odradził wpychanie na siłę, bo to tylko może zniechęcić. A tych jogurcików dla niemowląt nie chce jeść?? Gosiu ale jak dasz raz na jakiś czas to przecież nic sie nie stanie 😉 Ja też często jestem czegoś przeciwnikiem, a potem zmieniam zdanie, bo w teori jest całkiem inaczej jak w praktyce 😉

Agatko, to widzę, że Kubuś się rozkręca i coraz więcej się przemieszcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandruś to dużo kachy je Nadusia 🙂 A jak tam po całym tygodiniu pracy?? Chyba nawet nie masz za dużo czasu żeby do nas zaglądać 😞

Kasia pewnie wróci późno wieczorem i da nam znać jak metamorfoza jutro rano...no chyba, że odezwie się jeszcze dzisiaj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, my juz po baseniku...
Dzisiaj jedziemy do tesciowej do senatorium jestem ciekawa jak Nadii bedzie sie jechalo w nowym foteliku 🙂

W pracy fajnie, choc ten tydzien n9ieciekawie bo do 17 😞 ale od poniedzialku ide a 6 i do 14 🙂 mam adzieje ze pogoda dopisze.. 🙂
Buraczki Nadii zasmakowaly i wcina ladnie z iemniaczkami...
Ok spadamy sie szykowac do wyjazdu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 😘 😘

nadrobię Was później 😉

Wczoraj nie zajrzałam do @Was bo głowa mi pekała z wrażenia, szybko poszłam spać 😉
w czwartek wstawię Wam link z moją przemianą 🙂
otóż tak, u kosmetyczki miałam robiony piling kawitacyjny, mikrodermabrazję, potem maseczka algowa, regulacja brwi i to wszystko
u manikiurzystki miałam założone ni to tipcy, ale taki elastyczny żel na naturalne paznokcie, trzyma się 3 tygodnie, kolor taki ziemisty ( ponoć hit sezonu 🤪 )
u fryzjera totalna zmiana, dołożono mi reflesów i ścięto włosy na krótko.. hmm.. taki bob? 🤨 🙂
u wizazytki pomalowano mnie na neutralne kolory żeby nie gryzło się na sesji 🙂
a w sklepie przymierzałam kilka zestawów strojów razem z suknią wieczorową 🙂 suknia piekna, jak na mnie szyta ale cena.. 999 zł .. potem poszliśmy do 2 sklepu i tam miałam ciuchy przyszykowane ale okazały się albo za duże albo za małe na mnie.. no ale do sesji to spodni nie musiałam mieć dopiętych na guzik 🙃 przykryto mi je tuniką :P

ogólnie po przemianie czuję się super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie daje jednak.. mysle zeby jej dac kroie mleko np. w budyniu..ale poczekam, bo od tygodnia je winogrono, buraki kalafior...za duzo nowosci jak na raz...

tymbardzeij ze ja wysypalo na plecach... 😞
tak mnie pogryzly dzis meszki,ze jestem cala popuchnieta.. 😞

moje dziecie co s niespokojnie spi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Kasia 🤪 pewnie mąż Cie nie poznal co?? 😁 😁 😁
Ale mnie Oliwier wyprowadza z rownowagi z tym jego jedzeniem masakra!!!!!!!
ugotowalam mu kalafiora i brokuły - nie chcial! no to dalam zupke w sloiczku - tez pogardzil 😠 ale jak mowie "chcesz cyca?" to on radosc w oczach, cos tam krzyczy , smieje sie i ciagnie cycka jakby go nigdy na oczy nie widzial ehhh no koszmar jakis z tym jego jedzeniem 😠
ale rano zjadl cala kromke chlebka wieloziarnistego 😁
a wiecie u nas zaczyna zalewac Wrocław, Kozanow cały zalany i teraz Psie Pole tez zalało 😲 😲 😲 bylismy zobaczyc jak wyglada Odra kolo nas i w sumie to jeszcze z 5 metrow zanim wyleje wiec mAM NADZIEJE ZE BEDZIE OKEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, mąż poznał i jeszcze powiedział, że mało sie zmieniłam 😉

Gosia, ja daje całe winogrono, obieram ze skórki, wyjmuję pestki i daje małemu do gryzienia 🙂
ciekawe czemu tak Ci z jedzeniem Oli grymasi 😲
ja muszę Grzesia nauczyc pić wodę, bo bardzo mało pije płynów, praktycznie sam cyc. Chcę przynajmniej raz dziennie dac mu wodę żeby przed latem się nauczył. Inaczej mi sie odwodni. Dziś udało mi się 60 ml soczku mu wcisnąć z niekapka, atak sie polał że szok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...