Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu
Czytałam już prawie wszystkie artykuły w necie i nie ma opisanego takiego przypadku jakiego ja szukam.
Poprostu nie wiem czy w momencie gdy wreczą mi wypowiedzenie np. 21 grudnia to czy ja chroniąc swój tyłek mogę tegoż samego dnia czyli 21 grudnia złożyć wniosek o wychowawcze. Bardzo chciałabym wrócić na swoje stanowisko ale nie wiem czy nie spotka mnie taka sytuacja jaką Wam opisuję.

Martuś
Mieliśmy troszkę problemów z Julą, żaden lekarz nie potrafił nam pomóc, aż w końcu trafiliśmy na super eksperta. Zmienił nam mleko na 5 z kolei (zpteczne) i do tego pojechaliśmy po lafax do niemiec, a że mieszkam blisko granicy to nie było żadnego problemu. Długo szkraba się męczyła, ale pokonaliśmy to cholerstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja już piłam kawkę rozpuszczalną i małej nic nie było. lekarz powiedział, że jedynym objawem może być nieprzespana nocka 🙂

Kurczę wyobraźcie sobie, że moja mała jeszcze chce spać 🤢 Obudziła się żeby possać cycuszka i nadal ma zamknięte oczka. próbowałam ją rozbudzić ale wtedy ryczy....hmmmm....jestem ciekawa co z nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to jest chore po prostu!!Co do kawki to narobiłas mi ochoty i też właśnie sobie zrobiłam 🙂Gabi już się obudziła 🙂 Leży na macie u się bawi 🙂 Zauważyłam, że od niedawna wszystko chce sobie wkładać do buzi. Stara się przyciągać do siebie zabawki i od razu do buziaka wkłada. Nie mówiąc już o piąstkach które praktycznie"nie wychodzą" z jej buziuni. Muszę się zapytac pediatry czy czasami dziąsełek nie ma zaczerwienionych, bo zdarza się czasami, że ryczy strasznie przy jedzeniu...
Czy Wasze pociechy też tak nagminnie wpychają łapki do papki :P

Dorcia koleczki to naprawdę okropna rzecz i cieszę się, że macie to już za sobą 🙂 Nas na szczęście to prawie ominęło. Kilka razy Gabi miała, ale lefaks nam bardzo pomógł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta moj to non stop raczki w buzce trzyma ja mu wyciagam i daje wtedy smoczka a wklada tez pileuszki, kocyki, kawalki ubranek jak zlapie, nawet recznik po kapieli wklada 😁 no i zabawki tez probuje wkladac tylko ze sa za duze do jego malutkieh buzki 🙂
Lece sie szykowac bo jak sie obudzi to idziemy na spacer i do banku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki nic sie nie martwcie.. dzieci okolo 3 miesiaca zycia maja tzw. skok rozwojowy; maja wtedy potrzebe bycia przy cycku nawet co godzinke, poltorej...ale na szczescie im to mija i znow wszystko sie stabilizuje...

niestety to ja zarazilam sie od Nadusi.. ona juz id tygodnia walczyla z katarem, ale ogolniw nie jest ani marudna ani nic 🙂

Dziewczyny kasia1986 i agniesia ja tez z ych samych przyczyn sie nie zalapalam na sypendium socjalne, a z rodzicami zdecydowanie przekraczam dochod..
Ale przeciez jest komisja odwolawcza.. ja napisalam odwolanie i pogrozilam rektorowi 😉 zart. no i czekam za decyzja...w zeszlym roku mimo, ze przekroczylam kryterium dostalam sypendium...
Agniesia przysluguje Ci rowniez cos takiego jak zappomoga za urodzenie dziecka, u mnie na uczelni wynosila ona 850zl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra dziękuję za informacje- nie wiedziałam o tym i spytam się w weekend czy u nas jest coś takiego, a jeżeli tak to mam nadzieję, że nie jest za późno na złożenie podania 😉 Chociaż kto wie, bo ja jestem na prywatnej uczelni ale będę starała się dowiedzieć 😉
A mój cały czas pcha rączki do buzi i nie miłosiernie się ślini, w dzień to tak dwa śliniaczki są całe mokre bo jak bym mu ich nie dawała to bym cały czas prała jego bluzeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ślinią się nasze szkraby, slinią 😉 a jak będą szły zęby to dopiero będzie potok śliny :P

leciałam na wariata do sklepu po chleb, o 18.00 odkryłam że mam 2 ostatnie kromki, a jutro wszystko pozamykane. Lece do lidla, a tam.. kilka ostatnich bochenków chleba, a przed półkami z pieczywem tłum stoi.. eh, normalnie prawie walka o chleb była 😉 no ale 2 bochenki zakupione, środę przeżyjemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez w pore przypomnialam sobie o chlebie o 17 😁 ale piekarnia do 18 czynna byla i chlebek kupilam co przwda nie ten co zawsze(wieloziarnisty 😁)ale jest 😁 😁 😁
Moj zasnal dzisiaj o 19 i caly czas spi wiec pewnie bede musiala o 3 go nakarmic bo zglodnieje 😁
wogole to prawie zapomnialam dzisiaj ze mialam umowiona wizyte u dentysty na 14 i byla 13.30 a ja sobie nagle przypomnialam i ledwo zdazylam 😁 a dzisiaj bolalo troszke jak minelo znieczulenie :/ glupie zęby 😁
a to moj maly chlopaczek jak sobie siedzi 😁 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PB100470.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mysmy dzisiaj dali malej z hippa jablko 🙂 4 lyzeczki i wsuwala potem dam jej kaszke jutro nsjlepiej 🙂 wkoncu cos innego niz mleko 🙂

A tak to ostatnio drukowalam jej zdjecia jednak to jest super pamiatka na przyszlosc 🙂

Goshe jaki on juz duzy :P gratulacje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku jaki słodziak z Oliwierka!Sadzasz go już Goshe? Na jak długo? Bo Pati jak na razie to podnosi się ale usiąść jeszcze nie usiadła 😁

Byłam na ważeniu-6580kg! i 61 cm 🙂Kluseczka się z Pati robi 😁
Dziś była tragiczna noc-obudziła się o 23,o 2 i ani myślała zasnąć 😞 Padła dopiero przed 4!Przypomniały mi się noce w pierwszym miesiącu jej życia,jak ja wtedy dawałam rade?? 🙂Oby to był jej jednorazowy wyskok 😁
A jak tam wasze dzieciaczki?

Buziaki dla maluszków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja go tak na chwilke sadzam on sie sam zaczyna podnosic 🤪 a jak juz wezme go za raczki to momentalnie siada no taki silny ze szok 😁 no to Pati juz spora babeczka 😁 😁 😁 moj to 5700 wazy 😁 ale ma 64cm 😁 a i wspolczuje nocki Elasia 🙂
Asnet Twoja mala juz prawie 4 miesiace nasza najstarsza sierpnioweczka 🙂 ja tez juz malemu pokupowalam pare sloiczkow tez z hippa 🙂ale jeszcze czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do sadzania to nasza sie podnosi ale pediatra i fizykoterapeuta powiedzieli ze jak sama juz usiadzie to dobrze zeby lepiej nie pdnosic i sadzac jej samej.

I czekamy a my naszczescie nie mamy tak zle z jej spaniem 😁 idzie spac o 24 i spi do 7-8 a czasami budzi sie o 5 no i dajemy jej mleko bebilon peptil terz ten sloiczek wprowadzilismy i nic po nim jej nie jest je nam co 4h nawet juz 😁.

Ja wczoraj i dzisiaj jeszcze zdjecia drukowalam pokupywalam tusze papier do zdjec i jade z koksem 😁

A z moim zdrowiem okazalo sie ze najprawdopodobniej to tezyczka i teraz w nastepny czwartek ide na proby tezyczkowe zobaczymy co wyjdzie a jak nie wyjdzie tezyczka to rezonans magnetyczny glowy 😁 ale z tym ludzie zyja chodz jest to nie mile uczucie 😁.
Nawet mi dali tabletki na nerwice bo juz zaczelm panikowac ale odstawilam je bo sie zle czulam po nich jak by mi ktos cos dodal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi tez kazdy gada ze za wczesnie z tym sadzaniem ale ja nic na sile nie robie on sam juz probuje siadac 🙂 Asnet ja to za leniwa jestem zeby sama drukowac zdjecia 🙂zanosze karte z aparatu do saturna jak akurat jestem w pasazu i tam wywoluje 😁
Maja je Wam co 4h??ale fajnie nasz to teraz co godzine heh je malo ale czesto ale jak go ok 19 karmie to przesypia cala noc tzn o 4-5 rano dostaje cycka i budzi sie ok. 7 😁
Kurcze Asnet to nie zaciekawie z ta tezyczka ciekawe skad ci sie to zrobilo?!ale moze to nie tezyczka spokojnie 🙂
A nasz dzisiaj prawie caly dzien spi no jak nie Oliwierek hehe az sie martwie o niego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No naprawde GAbi to skorka zdjeta z Ciebie Marta 😁 😁 😁 slicznotka Ci rosnie a to ostatnie zdjecie ojojoj jaka minka:laugh: hihi fajny pomysl z balonikiem jakbym miala gdzie kupic to tez by moj maly sie takim bawil 😁
Wlasnie Kasia z tym siadaniem to niech jeszcze przynajmniej z miesiac poczekaja bo narazie jeszcze takie drobne te kregoslupki maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...