Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To tak w skrócue 😉 Mój M na szczęście od samego początku zabiera małą na spacerki w weekendy 🙂
Dzisiaj piękna pogoda więc pewnie razem gdzieś pojedziemy 😉

Gabi porysowała mi przed chwilą pół stołu zabawką 😠 no ale mogę być zła tylko na siebie, że nie dopilnowałam.
Czy Wasze dzieciaki też tak fajnie podrygują jak słyszą muzyczkę?? Kurcze Gabi tak fajnie rusza całym ciałkiem...wczoraj to aż mi łezki się zakręciły w oku...zresztą mąż też był wzruszony 🙂 Takie chwile są najlepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey, u nas w zlobie sezon letni rozpoczety.. 🙂 Dzisiaj w pracy od 7-11 😁 Zabawki letnie umyte, trawa skoszona i zgrabiona, wiec dzieciaki na ogrod moga isc 😁DD

Wczoraj tak sie poklocilam z mezem, ze go spakowala, ale oczywiscie nie chcial nigdzie isc... i biednej Nadusi sie oberwalo.. i poszli na spacer od 20- 20 45.. Co za czubek z tego meza mojego...Heh...

Dzisiaj podjechal pod moja prace i zdzieral ze mnie, ze mu wmawiam, ze sie dziecmi zajmuje, a laze z kosiarka.. 🙂 Stwierzil, ze zima to pewnie snieg bede odgarnia 😁 😁

Ten tydzie byl rewelacyjny .. kazdy czwartek powinien byc wolny > 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

Sandra, Ty dziś kosiłas trawę, a my w domu nalaliśmy Grzesiowi wodę do basenu i pluskał się - był bardzo szcześliwy. Usnął jakos o 17.00 z wrażenia 🙂

Grześ nie tańczy do żadnej piosenki, ale jak leci Lady Gaga "Telephone", to siedzi jak zahipnotyzowany 🤪

wypadałoby się dziś pouczyć trochę, egzamin za tydzień, ale dośc sporo mam materiału - kurde, oduczyłam się uczyć, nic mi nie wchodzi do głowy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabi idzie od września do Klubu Maluszka - taki prywatny żłobek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Wczoraj mąż wyczaił reklamę, a dzisiaj podpisaliśmy już umowę. Mam nadzieję, że Gabi będzie się tam dobrze czuła.
Sandruś mam nadzieję, że już z mężem się pogodziliście 😉 A co on taki naburmuszony na tę Twoją pracę ? 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus swietne to zlobko-przedszkole 😁 i nie tak drogie ja patrze tez prywatne ale u nas to ceny kosmos 650, 750, 850!!!Gabi bedzie tam szczesliwa 😁 😁 😁
Przesunelismy date slubu wczoraj ze wzgledu na moja mame bo ciezko u niej z urlopem na poczatku wrzesnia wiec bierzemy slub 21 sierpnia 😁 w restauracji tez juz zmienilismy rezerwacje 😁 a od poniedzialku do soboty o 19 mamy chodzic na nauki...i teraz pytanie co z malym???chyba bedziemy go brac ze soba... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzonka 😉

Marta, super, że udało się załatwić ten klub malucha 🙂 moim zdanie to lepsze niż opiekunka 🙂

Gosiu, a bierzecie tylko cywilny? czy kościelny też? Na nauki zabierajcie Oliwierka ze sobą. U nas to było chyba z 5 dni po pól godzinki, ksiądz trochę pomarudził i było ok 🙂

byliśmy dziś z małym nad Zalewem Szczecińskim, tyle ludzi na plaży że szok 😲 ubrałam Grzesia na krótki rękawek, myślałam, że będę musiała go ubierać, ale było bardzo ciepło. Zorientowałam się, że nie mam ciuchów na lato, same grubsze rzeczy, nawet butów ( w poprzednie lato śmigałam w trampkach bo miałam nogi jak balon spuchnięte ). Eh 😜

dziś dostałam potrącona przez psa.. 🥴 spuściłam go z łańcucha, odwróciłam się, a on zaczął biec w moim kierunku i pchnął mnie od tyłu z całej siły. Nie wime w jaki sposób, ale wybiło mnie dość mocno do góry, zgubiłam przy tym trampki i upadłam z całej siły na kość ogonową. Nie dość, że do tego rękę zdarłam, to dupa boli jak cholera, chodzić nie mogę. W pewnym momencie po upadku nie wiedziałam co się dzieje. Paweł szybko do mnie zleciał, pies oberwał a ja wychodziłam z siebie z bólu. Eh, musiałam się wyżalić 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to co ten pies oszalal???wariat 🙂 ale wspolczuje bo bol kosci ogonowej jest nie do zniesienia 😞
No po ciazy to kiepsko z ubraniami na lato hehe ja tez nic nie mialam ale juz zakupilam co nieco 🙂
Piekna pogoda dzisiaj zazdroszcze ze tak blisko masz plaże 🙂 ja tez malego ubralam dzisiaj w krotki rekawek, spodenki i sandalki 🙂
skubany zaczal mi na balkon wylazic 🤨 wczesniej sie bal troszke a teraz to tylko balkon go interesuje 🙂ale musze powiedziec ze slucha sie jak zakazujemy mu tam wchodzic,pomarudzi czasem nawet zaplacze ale nie wchodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, mamy taką sama zabawkę, niebieską, i świeci - ale Grześ jak ją widzi, a nie daj boże dotknie, to ma odruch wymiotny, i raz zdarzyło mu sie puścić pawia 🥴 😮

Ładnie już Oliwierek stoi przy wózku, silny chłopak 🙂

Jak jak bym chciała, żeby Grześ tak ładnie trzymał czapkę na głowie jak Oli 🙂 kupiłam mu taką fajną z daszkiem, a drugą taki kapelusik - wszystkie momentalnie ściąga. Będę musiała mu sznureczki dorobić żeby nie ściągał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, bardzo ładnie Ci w tych krótkich włoskach 🙂
a my mamy taka samą huśtawkę koło nas 🙂 Grzesiu tez lubi się w niej huśtać 🙂 Ładna z Gabi dziewczynka, a te niebieskie oczy.. ah, będzie łamała facetom serce 😉

Ja czekam teraz na męża, Grześ wstanie i jedziemy do ccc kupić sandałki 🙂 dziś był mały na dworzu jeszcze w trampkach i bardzo zgrzały mu się nóżki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulujemy Grzesiowi kolejnego ząbka...idzie jak burza 🙂 A Gabi nadal bezzębna 😉
Dzisiaj cały dzień spędziliśmy nad jeziorkiem 🙂 Przyzwyczajamy Gabrysię do słoneczka żeby potem szoku takiego nie było jak cały dzień w takim upale będziemy.

Dzisiaj to był upał dosłownie. Gabi miała tylko body z krótkim rękawkiem i przewiewne krótkie spodenki. Ale powiem wam, że widziałam matki z dziećmi w gondoli które były jeszcze przykryte kocem!!!!!!!!!!!!!!!!!! No kurde one chyba nie myślą!! Niech same się kocem takim grubym przykryją! No i jedna mama pod moim blokiem jeździła ze śpiworkiem. Eh....szkoda tylko tych dzieci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulujemy Grzesiowi kolejnego ząbka...idzie jak burza 🙂 A Gabi nadal bezzębna 😉
Dzisiaj cały dzień spędziliśmy nad jeziorkiem 🙂 Przyzwyczajamy Gabrysię do słoneczka żeby potem szoku takiego nie było jak cały dzień w takim upale będziemy.

Dzisiaj to był upał dosłownie. Gabi miała tylko body z krótkim rękawkiem i przewiewne krótkie spodenki. Ale powiem wam, że widziałam matki z dziećmi w gondoli które były jeszcze przykryte kocem!!!!!!!!!!!!!!!!!! No kurde one chyba nie myślą!! Niech same się kocem takim grubym przykryją! No i jedna mama pod moim blokiem jeździła ze śpiworkiem. Eh....szkoda tylko tych dzieci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o super Grzesiuniu gratulacje kolejnego zebolka 😁
Kasia i co kupiliscie sandalki dla malego?
ja pomalpowalam 😁 😁 😁 😁 😁 od Ciebie basenik i kupilam Oliwierkowi taki maly pompowany na balkon i jak go dzisiaj wlozylismy do niego to tak sie cieszyl i tak zaczal chlapac ze polowa wody byla poza basenikiem 😁 😁 😁musialam recznikami zaslaniac bo na dol kapala woda 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja tez widzialamze spiworkiem dziecko i to w spacerowce!!!a grubymi kocami poprzykrywane w gondolkach to co 3 dziecko doslownie 😲 debilizm!!!
ja malemu dzisiaj nie zakladalam sandalek ani czapeczki jak siedzial w wozku (ochraniala go buda 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...