Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta nad morzem, a Sandra znając życie nas podczytuje 😉 reszta dziewczyn wpada tu z doskoku 😞

Grześ mi się rozchorował 😞 po południu dostał słoiczek, mąz go wziął na ręce i zobaczył, że jest stasznie ciepły. No więc zmierzyłam Grzesiowi temp. Miał 38,3 😞 Zaczełam mu dawać panadol, a on cały obiadek na mnie CHLUST... przestraszyłam się, bo mocno zwracał.. no ale udało mi się go uspokoić. Od 14.00 jest na samym cycu, by mu żołądeczek odpoczął. Póki co ma słabą goraczkę. Podejrzewam, że to od teściowej - ona z przychodni cały czas do domu coś przynosi .. 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze biedny Grzesiu 😘 no bo wiesz jak tesciowa jest pediatra to niestety ale zdrowe dzieci do niej raczej nie przychodza a ona przynosi do domu te zarazki i wirusy eh 😞 oby malemu goraczka szybko przeszla a moze to zabki kolejne??
Ja juz mam sposob na mojego niejadka - nie moge mu poprostu dawac zadnych biszkoptow, herbatnikow i chrupek bo on przez to ze sie zapcha nimi nie chce mi pozniej jesc obiadku:/ juz wyczailam go 🙂choc dalej wybredny strasznie 😁
DZisiaj znowu zrobil kilka razy po 2 kroczki 🤪 chyba niedlugo sam pojdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to może niech Sandra założy sobie nowe konto? Może wtedy nie będzie miała już problemów..

a co do ciasteczek, to ja małemu daję, ale tak zawsze po południowej drzemce, ok. 17.00. No i oczywiście jak mam, bo specjalnie to jemu nie kupuję 😉 Staram się ok. 17.00-18.00 dac mu też jakiś deserek czy budyń.

hehe, ale w tym watku "krótki związek-szybko dziecko" temat się rozwinął, od szybkich związków, po zdradę, a na końcu o napletkach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eheh, dzien dober.. a raczej dobry wieczor.. Nadia kupsko najwczesciej na nocik wali 😁 ale dzisiaj przeszla sama siebie, bo siedziala pol dnia w basenie na dzialce i cholera sie zesrala burakowa kupa 😁 😁

My w pt wyjezdzamy nad morze i to pod namiot...juz widze te wyprawe.. niestety jedziemy tylko na dwa dni.. 😞 ale zawsze choc chwilka 😁

Buiaki, odezwe sie poziej bo w kosci ide grac Ld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe aparatka z Naduli 😁 😁 😁 ale kupa nie wybiera 😁 moj tez mial podczerwien po burakach a po brokulach znowu zielonkawa 😁
aha ide dzisiaj na rozmowe o prace do przedszkola 🙂 alew sumie to nie wiem sama czy chce ta prace zobaczymy po rozmowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 My wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy.Powiem Wam, że pomimo tego, że to tylko dwa dni to wypoczęłam bardziej jak na Krecie. Gabrysia była jeszcze bardziej zadowolona jak tam. Biegała po piasku i praktycznie nie musiałam się nią zajmować, bo bawiła się sama! W pierwszy dzień wiał straszny wiatr ale w niedzielę pogoda była super. Na pewno wybierzemy się jeszcze na taki weekend nad morze.

Kasiu mam nadzieję, że Grzesiu szybko wyzdrowieje i to nic poważnego...biedne są dzieciaczki jak są chore...moja na szczęście odpukać - jeszcze nie była chora, oprócz jednej trzydniówki.
Na wisi na pewno bedzie fajnie, tym bardziej, że będziecie mieli towarzystwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzesiu juz lepiej, gorączka przeszła - byc może coś mu było tak jednorazowo 😉

zaraz zabieram się za prasowanie, uzbierała mi sie sterta.. heh, swoją drogą, dziecięce ubranka mogłam prasowac dowoli jak byłam w ciązy, a teraz? co prawda nie prasuje Grzesia rzeczy bo nie ma nic niecącego się, ale koszule męża to tak już cięęężko mi wychodzi 😉

Marta, super, że jesteście zadowoleni z pobytu nad morzem. A mam pytanie do Ciebie, Gdzie najdalej podróżowaliście z Gabi samochodem? Jak mniej więcej robiłas przerwy>? tak jak Gabi zawołała, czy sama zatrzymywałaś się gdzies w lesie? Bo ja póki co nie wyobrażam sobie tej podróży w upał autem 🤢 do tego auto bez klimy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu. my najdłużej jechaliśmy ok 400 km w jednym dniu. Do Wrocławia i z powrotem. Teraz nad morze jechaliśmy ok 300 km, bo kolega pomylił drogę 😮 Szczerze mówiąc to my staramy się nie robić przerw jak jedziemy, tyle, że autko ma klimatyzację. Chociaż jak Gabi wraca z mężem to tam nie ma klimy i spokojnie jedzie 2 godziny bez przerwy.

Kasiu - najlepiej jest wyjechać z samego rana albo wieczorem jak Grzesiu będzie już spał. My teraz nad morze wyjeżdżaliśmy o 3:30 więc Gabi cała drogę spała i się nie musieliśmy zatrzymywać, a z powrotem wracaliśmy o 19:30 więc spała już do rana 🙂 A ile macie km do tej wsi??? Jeśli będziecie musieli jechać w dzień to najlepiej tak żeby Grześ miał chociaż jedną drzemkę. Nie martw się 🙂 Na pewno będzie dobrze 🙂 🙂 My z Gabrysią bardzo dużo jeździmy samochodem i zawsze jakoś znosi podróż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, to nie zazdroszczę Wam podróży o 11!! Musisz koniecznie przekonać siostrę męża żebyście wyjechali albo o 6 rano albo przynajmniej o 16-17!! Dziwię się bardzo ,ze ona chce w taki upał jechać z 8 miesięcznym dzieckiem!!! No chyba, że pogoda będzie brzydka...ale ponoć przez dłuższy czas ma być ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, stosujecie jakąś dietę przy karmieniu piersią? Bo my z mężem od 1 lipca chcey przejśc na dietę śródziemnomorską i tak chcialam się zorientowac czy któraś z Was je wg schematów.
Musze męża odchudzić, bo przy wzroście 180 cm waży 87 kg :P tak po mojej ciązy został mu brzuszek i nie chce zejśc 😉 Myślałam też dla niego nad dietą southbeach, ale tam w ogóle pieczywa nie można jeść i wielu innych rzeczy - dla mnie póki co nie byłaby dobra ta dieta.

tak mi trochę dziwnie, siedze przed kompem i pozbywam się stwardniałego naskórka.. 😁 tak tak.. urządzam sobie kąpiel do nóg hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w koncu 2 stronki mialam do nadrobienia hehe jak nigdy ostatnimi czasy 😁 😁 😁
Kasia nie jedz o 11 bo sie kobito wykonczysz i Grzesia zarazem w te upaly 😲 😉 Dobrze ze malemu przeszla ta goraczka 😁
SandraWy tez przezyjecie pod namiotem 😁
my nad morze musielibysmy z 600kilosow jechac 😲 i to jest 8(wlasnie zauwazylam ze maly wyrwal mi rowniez klawisz "8" bo ledwo chodzi,takze juz spacje i Crtl nie są same hehe) godzin pociagiem wiec na weekend sie nie oplaca a Michal jak narazie urlopu nie dostanie:/
Kasia to powodzenia z dietką 😁 ja to bym z cheia cos stosowala ale zeby przytyc raczej 🙂

No i bylam na rozmowie ale tam niestety jest praca tylko 5h dziennie za 600zlmiesiecznie to smiecgu warte 😁 🙃 😮 🤔 to nawet na żłobek malego by nie wystarczylo 🙃
szukamdalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj to zasnie pewnie dopiero ok 14-15 😁
buszuje teraz i co chwile musze wstawac od komputera ale przychodzi do mnie i klawiature naciska 😁
a i dziaiaj rano jak nakladalam podklad to maly wylalz kartonika soczek 🙂to ja z podkladem w reku polecialam wycierac ten sok z paneli i podklad na lozku polozylam i zanim sie obejzalam to on wycisnal sobie do buzi z pol podkladu 😲 😲 😲 😲chyba nic mu nie bedzie mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...