Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Twój obiektyw nadaje się do robienia zdjęć w małych pomieszczeniach, bo ma ogniskową poniżej 50 mm... - coś takiego mówił mi moj M i napisałam Ci to 🙂 tłumaczył mi jak to działa.. ale opisując to zapewne coś bym pokręciła. Z optyki byłam noga w szkole :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nono jakie dzisiaj powazne zakupy dziweczyny zrobily 😁
Parowar wyglada swietnie i tak tez zapewne dziala 🙂 a lustrzaneczka rewelacja 😁 pewnie super zdjecia robi 🙂
ja dzisiaj nic nie kupilam no moze tylko pampersy dla mlodego 😁
matko nie mam do niego juz sily zespul mi koleja literke w klawiaturze 😠...tym razem N (musze przyciskac z calej sily zeby dzialala:angry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam juz siły na Grzesia, od 20.00 kiedy poszedł spać budził mi się 5 razy 😮 jęczy, stęka, rzuca się w łóżeczku, ciągle chce cyca.. albo mu się chce tak mocno pić.. albo cycuś z niego i ciagle chce słyszeć mamusię..
jezu, znów jęczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki malutki basenik 🙂 no ale Oliwierek zadowolony, a to najważniejsze 🙂

ja jutro też wystawię basenik na ogród , niech się dzieciaczek pokąpie. TYlko przebiłam dzis niechcący górną warstwę basenu 😞 no i teraz ma tylko 2 napompowane, a trzecia, górna wisi jak flak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on się sam odrywa jak śpi, a spi w bodziaku z krótkim rękawkiem. Potem ok. 4.00 rano ma dośc chłodne nogi więc go przykrywam.
Tak mi się marzy przespanie chociaz jednej nocki, bez wstawania 😉 kiedyś była jedna noc, gdzie Grześ budził się co 3 h, ale to jeszcze mały był. Swoją drogą za noworodka teściowa kazął mi go wybudzać na cyca, on wtedy tak smacznie spał.. jak pytałam sie czy to od tego może się tak budzić, odpowiedziała, że tamto nie miało wpływu na jego teraźniejsze budzenie.. więc sama ju z nie wiem. Często budzi się z krzykiem - moż e mu sie coś śni? jesli tak, to nie wiem jak sprawić, żeby mu się żadne koszmary nie śniły. Wieczorem nie bawi się już tak intensywnie, więc nie ma zbyt dużo wrażeń..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu śliczny golasek z Oliwerka 😁
No to Zakupy Wam się udały dziewczynki 😉
Sandra udanego wypoczynku 😘
Kasiu ja właśnie miałam odpisywać a mój też obudził się z takim krzykiem że miałam problem z uspokojeniem jego, ząbki to raczej nie są bo jak szły mu ząbki to potrafił wybudzić się w środku nocy i płakać, a raczej krzyczeć ponad pół godziny bez przerwy 🤨 😞
A ja jestem na siebie taka zła że szok 😠 Znowu przez te nerwy w domu i pisanie tej pracy zaczęłam palić 😠 A ku...wa nie paliłam od 23.12.2008 kiedy się dowiedziałam o ciąży 😠 w sumie teraz zapaliłam pierwszy raz w sobotę po tak długim czasie ale już dzwoniłam do siostry aby mi przywiozła fajki 😠 Kur...wa a półtora roku udało mi się nie palić 😠 Jutro zawoże małego na cały dzien do mojego M a ja dalej pisze pracę 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nigdy nie paliłam fajek, moi rodzice też niepalący. Teraz w domu pali tylko teściowa i nie lubię jak Grześ papierochami śmierdzi, stara się przy nim nie palić, ale co z tego, jak na dole czuć fajki, przesiąka się tym dymem.

Agniesia, a może jakieś plastry albo tabletki na rzucenie fajek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie mały już jest u taty a ja piszę dalej [racę... jak go zawoziłam o 8:30 do tatusia to było 33 stopnie w słońcu 😮 😲 Nie chcę sobie wyobrażać co będzie w południe 🤢 No i musiałam przesiąść się na podłogę bo mimo tego że kompa mam przy otwartym oknie to tu jest zdecydowanie chłodniej- no ale to też dużo robi że kuchnię mam od wschodu a tu najlepiej mi się pisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia opiernicz musisz dostac 😁 sprobuj przelamac sie i nie palic dla Alusia zreszta powiem szczerze ze widzialam kobiety z dziecmi w wozkach i fajka i reku i wyglada to jak patologia nie obrazajac nikogo 🙂
Moze Grzesiowi faktycznie snia sie jakies koszmary?? moj od jakiegos miesiaca marudzi przez sen na cycka tylko raz ok 3 nad ranem 😁 😁 😁 takze Kasia wspolvczuje nocek 🤨 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu właśnie najgorsze jest to że zgadzam się z Tobą w 100% jeżeli chodzi o kobiety z dziećmi i z fajka w ręce 😞 Będę się sterać jak najmniej palić albo wogóle niepalić- teraz mis ię chce ale nie chce mi się ruszyć a w domku nie zapalę więc może nie będzie tak źle 😜
Jak ja zazdroszczę Sandrze... 🙂
No i się wkurzyłam. wczoraj jeden rozdział napisałam ale nie za dużo na szczęście i dziś piszę go od nowa bo znalazłam o wiele lepsze informacje...
dobra koniec pisania-trzeba wziąć się za pracę 🙂
P.S. Mały przeszedł wczoraj cały ogródek po przekątnej z małą przerwą przy taczce(musiałam go jakoś zainteresować), no tylko jak doszedł do piaskownicy to popłakał się z nie wiadomego powodu 😞 No i już przeszedł od swojego pokoju do kuchni. Widzę, że coraz pewniej chodzi wiec podejrzewam że jeszcze tydzień lub 2 i będzie sam śmigał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi rodzice też od rana siedzą na plazy - tym to dobrze.. 🙂

nocka u nas do (_|_), pobudki często, dopiero od 3.30 jakos pospał dłużej. A mnie z kolei śniły się dziwne rzeczy, było tego mnóstwo ale w głowie utkneło mi to, że widziaałam jak samolot startuje po czym pionowo runął w ziemię - wiadomo, wybuch, płomienie. No więc dzwonię po karetkę i mówię że jest katastrofa, ale za chiny nie mogłam przekonać pogotowia do przyjazdu.. Po chwili widziałam tam strażaków jak wyprowadzali ZYWYCH, radosnych ludzi z tego samolotu.. podeszłam do tego wraku a tak cztery spalone dłonie leżały 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 🥴 🥴 🥴
ja to mam porabans sny.. ne wiem co on mógł oznaczać... niedługo jedziemy we czwórkę autem na wieś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehs... zrobiłam sobie przerwę 😉
No to Kasiu niezłe sny masz 🙃 Mi też dziś w nocy coś głupiego się śniło ale już nie pamiętam co 🤢
Gosiu zanim się obejrzysz to Oliwierek będzie już śmigał 😁 Mój też na początku niepewnie stawiał po 2 -4 kroczki al teraz to śmiga ino gwizd 😉
Wiecie co Wam powiem. jak zawoziłam małego do mojego M to były akurat u teściowej dzieci szwagra, a że dopiero wstali to chodziły w piżamach. ja patrze a oni mają długi rękaw i nogawki, no to ja mówię:" rozumiem że oni śpią bez przykrycia" a ona na to że a gdzie tam przykrywa ich w nocy 😮 Tomy jej mówimy że mały śpi w pieluszce i podkoszulku na dodatek przykryty pieluszką aby go komary nie pogryzły czy im nie jest za gorąco a ona na to że jak Kuba w nocy wstał to był cały spocony ale ona ich przykrywa bo Marcin i Kasia by inaczej krzyczeli że dzieciaki śpią odkryte 😮
Wiecie co ale moim zdaniem to już przesadza później się dziwią że dzieci im co trochę chorują... może to j jestem dziwna ale dla mnie jest to nie do pomyślenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...