Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEWCZYNKI, PROSZĘ O WASZE GŁOSIKI 🙂

jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w metamorfozie zorganizowanej przez lokalna gazetę szczecińską MojeMoasto. Aktualnie trwa głosowanie na najlepszą przemianę.
Bardzo proszę o Wasze głosy. Głosować można poprzez wysłanie smsa na nr 71051 ( 1,22 z Vat ) o treści: szczecin.M.Katarzyna Zamaro
poniżej znajdziecie link m.in do mojej przemiany.
http://www.mmszczecin.pl/34788/2010/7/3/wybieramy-najlepsza-metamorfoze-kto-zmienil-sie-najbardziej-zaglosuj?category=news

Bardzo liczę na Was! konkurs trwa od 1-11 lipca.

DZIĘKUJĘ 😘

ps. przekażcie proszę również Waszym znajomym tą wiadomość, bądź nr smsa, może będą chcieli pomóc- liczy się każdy głos!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia juz zaglosowalam na Ciebie i z telefonu mojego Michala tez esa wyslalam hehe 😁
Aga ja mojego w body bez rekawkow ubieram do spania i nie przykrywam niczym tzn przykrywam sama poszewka bez kolderki ale on i tak sie caly czas odkrywa 🙂 a co do dzieci Twojego szwagra to naprawde przesadzaja niech sami sie ubiorą u taka pizame i spia pod koldrą ciekawe czy nie bedzie im goraco 🤢
No a Oliwierek zrobil wczoraj 6 kroczkow na balkonie 🤪 stanal sobie sam i chcial sie mnie przytrzymac ale ja mu sie odsuwalam i zrobil by wiecej ale juz nie mialam dokad uciec hehe jezu jak to slodko wyglada jak taki maly czlowieczek idzie sobie 😁 😁 😁 a w domu pozniej 2razy po 4 kroczki robil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam za głosy 😘

my już po wyborach, zagłosowaliśmy na pana K.. 😁 😁 ...wskiego 😜

Grześ śpi, a ja mam chwilkę dla siebie 🙃

no i gratulacje dla Oliwierka - 6 kroczków to poważna sprawa 😆 Grzesiu jak się zapomni to z 3,4 zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Gosia, nie wiem 😞 nie jest napisane. Ale w poprzednich edycjach był do wygrania bon na 4000zł na zabiegi kosmetyczne 🤪 🤪

mamy w domu wieeelki basen 🙂 Paweł pojechał kupic taki 3,5 metra średnicy i 70 cm wysokości 🙂 poprzedni przebiłam niestety, a taki zapasowy od teściowej był za mały dla naszej trójki. Jak Paweł pojechał po basen to ja się wykapałam z Grzesiem w tym mniejszym.. powiem tak: cieszyłam się jak dziecko, że moge się popluskać 😆 😆 😁 😁 Grzesiu też miał radochę 🙂
teraz Grześ śpi , jak wstanie to pójdziemy z nim do tego większego basenu.

Gotuję od wczoraj na parowarze - jak dla mnie rewelacja, nic nie muszę pilnować, samo się robi.. wczoraj zrobiłam marchew, ziemniaki i rybę - zupełnie inaczej smakowały 🙂

ciekawe co u Marty, Sandry i Agniesi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Hej 🙂 ja siedzę sobie od wczoraj u rodziców 🙂 Dzisiaj zaliczyliśmy juz wybory - oczywiście na Komora i potem pojechaliśmy na plażę 🙂

Kasiu, niezłe masz sny...i sobie nie wkręcaj żadnych pierdół!!!!! Jutro zagłosuję tylko muszę doładować konto 🙂
Agniesiu - współczuję pisania pracy, ale ja w tamtym roku z wielkim brzucholem musiałam siedzieć i pisać...Ale dasz rade 😉 Zresztą nie masz wyjścia 😁 😁 😁 😁

Gosiu super, że Oli stawia już pierwsze kroczki - będzie następny w kolejności po Alusiu 🙂 🙂 🙂 🙂 Moja niby stoi ale boi się zrobić krok...
Sandra pewnie wyleguje się na plaży 🙂 🙂 Dzisiaj może jeszcze nam coś napisze wieczorem jak wrócą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane my z mężem doszliśmy do wniosku że się rozstajemy- tak będzie lepiej 😉 Muszę być teraz twarda ale łzy same i tak czasami lecą ale co tu się spodziewać, w końcu skończył się nasz 5 letni związek...
Gratulacje dla kolejnych kroczków Oliwierka 😁
Kasiu jak ja Ci zazdroszczę tego parowara- może kiedyś się dorobię 😉
Marta ja miałam iść na głosowanie ale w sumie mi się nie chciało a do tego zawiozłam małego na cały dzień do taty więc zrobiłam sobie niedzielę tylko dla siebie- pół dnia przespałam a 2 pół byłam u koleżanki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia, my byliśmy w podobnej sytuacji, kłócilismy się non stop i staneliśmy przed wyborem, albo rozstanie i dorastanie Grzesia w rozbitej rodzinie, albo staramy się dojść do porozumienia i żyć w zgodzie .. i wybraliśmy to 2, bo tak na prawdę kiedy była złość to były emocje, ale jak emocje opadły to jednak człowiek zdawał sobie sprawę, że kocha ta druga osobę.
Tak jak pisała Marta, ja też mam przeczucie, że będziecie razem.. teraz trochę odpoczniecie od siebie.. ale wierzę że miłośc w Was nie wygasła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus przykro mi 😞 nawet sobie nie wyobrazam jak musisz sie czuc...tak jak pisza dziweczyy moze po odpoczynku od siebie na nowo sie zakochacie w sobie, zatesknicie do siebie 🙂
My tez na wyborach nie bylismy, wygral Bronek i w sumie po glebszych rozmysleniach to sie awet ciesze 😁
Dziekujemy za gratulacje 🙂 🙂 🙂
Kasia sama bym sie w takim basenie wielkim wykapala hehe 😁
Moj maly dzisiaj strasznie duzo w spal w dzien lacznie az 4,5h!!! i zasnal na noc o 21 🙂
ja juz tymi upalami zmeczona jestem a widzialam prognoze ze do nimimum 20 lipca 30-35 stopi ma byc 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś Grzesiu ma dzień marudy, spał mi bardzo mało. Zasnął po 21.00 ale rzuca się strasznie, ewidentnie mu się coś śni, bo siedzi w łożeczku i płacze, jak go przytulę to powoli sie uspokaja. Dziś w nocy tak bardzo chciał się do mnie przytulić, wzięłam go ok. 3.30 położyłam na klatkę piersiową, to tak się wtulił że szok.. potem położyłam się na boku, Grzesia do siebie i tak zasnął wtulony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, jestesmy..

Mloda zaczela wstawac w baseniku na plazy... i stac tak z killka dobrych sekund... 🙂

Ja poparzona od slonca bo oczywiscie sie niczym nie smarowala madra.. wiec teraz tylko panthenolem pryskam.. 🙂

Ogolnie pogoda piekna byla.. mloda grzeczna 🙂 Choc w podroz nad morze masakra.. spala tylko 30 min. Za to droge powrotna cala...Balowala z nami tak srednio do 23.. nawet na karaoke byla 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, super, że weekendzik udany 🙂
Ja niestety jestem chora 😞 Tzn. sama nie wiem dokładnie co mi jest...wczoraj wieczorem źle się czulam i byłam przymulona, a w nocy strasznie wymiotowałam. Nie spałam do 4:30! Była mi cały czas niedobrze...no i tak jest cały dzień. Dobrze, że moja mama ma urlop, bo nie miałabym siły zajmować sie Gabi. Cały dzień przeleżałam w łóżku ale niestety nie czuję się dużo lepiej.

Uciekam, bo glowa pęka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus no to ladnie sie zatrulas:/ 🤨 oby Ci szybko przeszlo
U nas tez dzisiaj ochlodzenie deszczek nawet popadal 🙂 i przez to spalismy z malym az do 9 😁 😁 😁
maly łobuzuje hehe nawet nie moge nic napisac a tego posta pisze juz z 45 min 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...