Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jak juuz kiedys posmiechiwalam sie z Maty 🙂 agniesia historia nie odnotwala jescze dziecka bez mleczakow 🙂
Kolezanki dwojka dzieci miala pierwze zeby przed roczkiem.. 🙂

Nadusia 🙂 przeszla mi dzisiaj pol pokoju... 🙂)

Jeszcze bede rozmawiac z kierowniczka bo jednak chcialabym miec gdzie Nadia bedze juz chodzila do przedszkola wiec troszke spokoju bede miec... 🙂 ale zobaczmy, bo zycie weryfikuje duzo kwestii...

7 sierpia mamy chrzciny ic hyba darek bedzie chrzestnym, a 20 wesele.. 🙂 ogolie fajnie, ale zowu kupa kasy 😞
Dziecko moje jeszcze spaceruje, bo rozliczlama darka dzialalnowsc a mloda ciagle sie tarabani na kolana...
Tak sie dzisiaj nasmialismy, ze koniec...jak nadia urzedowala z hipopotamem...

Wiecie jak mi bylo przykro jak wrociam z pracy, a mama mi powiedziala, jak nadia pokoj przeszla..az mi sie lzy zakrecily.. 😞 ale pozniej przy mamie zrobila 4 kroczki...niestety pracujace mamy duzo rzeczy omija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sandra mi się udało i pomimo tego, że pracowałam nie ominęły mnie pierwsze kroczki synka 😉 ale przy drugim już ryzykować nie będę - z pracą poczekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grześ coraz odważniej chodzi 🙂

Agniesia, jak tam pisanie pracy mgr? Już skończyłaś?

Sandra, no tak to jest, że jak się pracuje to wiele rzeczy sie pomija.. fajnie, że Nadia stawia już sama kroczki. To chyba wszystkie nasze dzieciaczki przejdą roczek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadusia tez juz pierwsze kroczki ma za soba SUPER!!!!dzielne i zdolne te nasze dzieciaczki wszystkie przejdą roczek 😁 😁 😁
Sandra a my 7 sierpnia mamy slub 😁 😁 😁
moj niby jest drobny ale tez silny strasznie potrafi pchac i przesunac szafke ktora mi samej ciezko przesunac 😲 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra super, że Nadusia stawia już pierwsze kroczki 🙂 Tylko szkoda, że tego nie widziałaś, ale jeszcze będzie wiele okazji by to zobaczyć 😉

GoGr, a kiedy wróciłaś do pracy?

Wiecie co, od ponad tygodnia Gabi ma nową zabawę, która poleca na rzucaniu się do tylu na łóżku....mamy rozkładany narożnik, który przy ścianie ma cały czas oparcie i jak sobie rano leżymy z Gabi, albo wieczorem to ona staje przy tym oparciu wyginana głowę i się rzuca., a potem robi kilka kołowrotków - wczoraj przez godzinę tak robiła...a śmichu tyle przy tym że szok. Tylko ja się boję że sobie coś zrobi,złamie rączkę albo coś gorszego się stanie, bo w tych wygłupach próbuje stawać na głowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):
Sandra super, że Nadusia stawia już pierwsze kroczki 🙂 Tylko szkoda, że tego nie widziałaś, ale jeszcze będzie wiele okazji by to zobaczyć 😉

GoGr, a kiedy wróciłaś do pracy?

Wiecie co, od ponad tygodnia Gabi ma nową zabawę, która poleca na rzucaniu się do tylu na łóżku....mamy rozkładany narożnik, który przy ścianie ma cały czas oparcie i jak sobie rano leżymy z Gabi, albo wieczorem to ona staje przy tym oparciu wyginana głowę i się rzuca., a potem robi kilka kołowrotków - wczoraj przez godzinę tak robiła...a śmichu tyle przy tym że szok. Tylko ja się boję że sobie coś zrobi,złamie rączkę albo coś gorszego się stanie, bo w tych wygłupach próbuje stawać na głowie


Zaczęłam staż jak Kuba miał 5 m-cy.. ale to tylko 5 m-cy i teraz znowu siedzę z nim w domu 😉

Co do tej zabawy u mnie Kuba od dłuższego czasu bawi się tak samo więc wyobrażam sobie ile śmiechu przy tym;D U nas jest większa radość jeśli Kuba wstanie a ja znienacka pchnę go do tyłu;D Stawania na głowie też bym się nie obawiała - Kuba już nawet na podłodze próbuje i jak na razie nic mu nie jest 😉 Dziecko wbrew pozorom wie co robi a jak ma z tego świetną zabawę to ja bym tylko kibicowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
Gabi artystka hehehe 😁
moj od ok tygodnia zaczal dlubac paluszkiem w nosie 😁 😁 😁 😁 😁 glutki wyciaga i pozniej ma na calej twarzyczce swintuch maly hehehe 😁 😁 😁


Hehe u nas był ten sam problem. Kuba raz zamiast do buzi trafił do nosa i zaczęło się - sprawiał wrażenie jakby tracił równowagę po wyjęciu palucha z noska;D Ale to było przez jakiś miesiąc.. ostatnio dość nawet już tego nie robi 😉 Zwyczajnie przestałam zwracać na to uwagę - a skoro nie zabraniam to już nie jest takie fajne;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr, niby tak jest, ze dziecko wie co robi i że niby się krzywda nie powinna stać, ale wiesz jak to jest 😉 Mamusia zawsze się martwi 🙂 🙂 🙂

Dłubanie w nosku - super zabawa 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 czego te dzieci nie wymyślą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj kiedys przewracal sie specjalie jak trzymal takie duze poduszki co sa na łozku ale juz tego nie robi hehe a dlubie w osku ostro i namietnie 😁 😁 😁 ale tylko jak ma glutki 😁
dzisiaj lekkie ochlodzenie wiec fajnie mozna zaraz leciec na spacerek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też ochłodzenie - fajnie - już dosyć takiego ostrego słońca! Wczoraj jak wracaliśmy od rodziców to prawie ryczałam przez pogodę - złapała nas po drodze burza i deszcz- nic nie widziałam przez szyby, a pioruny waliły że szok. W pewnym momencie musieliśmy zawrócić, bo drzewo spadło na drogę i nie było przejazdu. Mąż jechał przede mną, a ja po prostu trzymałam się jego "dupy". No jeszcze nigdy nie byłam tak przerażona w czasie jazdy. Wkręciłam sobie, ze na bank następne drzewo zleci na mnie 🙃 🙃, a jechałam z małą, która spała sobie w najlepsze z tyłu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Marta, a nie boisz się, że jak teraz się Gabi spodobało rzucanie na kanapę do tyłu, to kiedyś może się zapomnieć i rzucić się na podłogę? 😮

A przygoda niezła, ja zwykle staram się nie jeździć w deszcz i burze, bo zawsze mi okna parują i nic nie widzę 😜

Gosia, Grzesiu też dłubie w nosie.. ale on nie sparuje potem tym palcem buźki, tylko daje mi ten umazany palec żebym ja spróbowała.. L:OL 😁 😁 😁

U nas od rana pada, jest chłodno i podoba mi się 😆 w końcu jest czym oddychac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dosc spory wiatr, ale poza tym pogoda ok..

Ja sobie siedze w gabinecie kierowniczki i sobie klikam do Was 😁
Jak dobrze, ze dzis piatek.. my do tesciowej sie wybieramy, ale na szczescie jutro ok 14 bedziemy juz wracac... 🙂
Pierwsze to widzialam, bo byly w Warszawie . 3 kroczki 🙂 wiec to mnie nie ominelo.. 🙂
Ale takiego duzego odcika jeszcze nie widzialam...
Wczoraj wieczorem przyszla do mnie tez dosc sporo 🙂 teraz sie zacznie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz zwariuję!!! Gabi nie chce od rana spać 😠 😠 Już mam dosyć. Teraz stoi w łóżeczku i krzyczy baba!

Kasiu na początku sie obawiałam, ale zaczęła takie zabawy ponad tydzień temu i jeszcze się nie zdarzyło żeby zrobiła coś takiego na podłodze. Wydaje mi się, że ona wie, że na tapczanie jest miękko - śmiałam się wczoraj z mężem, że ona ćwiczy upadanie i będzie je wykorzystywać w sklepie podczas histerii ja to chcę 🙂 🙂 No mam nadzieję, że tak się nigdy nie zdarzy 😉

Sandra Ty to masz dobrze 😉 W pracy internecik 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):
Zaraz zwariuję!!! Gabi nie chce od rana spać 😠 😠 Już mam dosyć. Teraz stoi w łóżeczku i krzyczy baba!

Kasiu na początku sie obawiałam, ale zaczęła takie zabawy ponad tydzień temu i jeszcze się nie zdarzyło żeby zrobiła coś takiego na podłodze. Wydaje mi się, że ona wie, że na tapczanie jest miękko - śmiałam się wczoraj z mężem, że ona ćwiczy upadanie i będzie je wykorzystywać w sklepie podczas histerii ja to chcę 🙂 🙂 No mam nadzieję, że tak się nigdy nie zdarzy 😉

Sandra Ty to masz dobrze 😉 W pracy internecik 🙂 🙂


Może w tym coś jest, że dziecko w ten sposób upadanie ćwiczy. Kuba od czasu kiedy w ten sposób się bawił świetnie sobie radzi nawet z tymi niezaplanowanymi upadkami 😉 Leci zawsze na pupę;p a jak biegnie i zaczyna tracić równowagę to potrafi podskakiwać na jednej nodze, albo przekręcać się jak mała baletnica czy też przebierać w nieziemskim tempie nóżkami i ostatecznie nie przewrócić się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu dziecku odbiło.. nie chce normalnie jeść mleka.. jedyny sposób to zostawić butlę tak, żeby ją w miarę szybko znalazł.. wtedy dosłownie w biegu pije;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ale żebyś wiedziała ile się trzeba za nim nabiegać żeby tę butlę zjadł.. w nocy jak najbardziej - zjada caluteńką, ale myślę, że to dlatego, że wieczorem mało zjada i budzi się głodny... Ale w ciągu dnia ostatnio jakaś masakra jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj mleko to tylko cycek nawet nie probowalam modyfikowanego podawac mu 🙂 no i jakies jogurty i kaszke je 🙂
Marta ja tez myslalam ze oszaleje przez mlodego dzisiaj jak wstal po pierwszej drzemce o 10.30 to do 18.30 nie spal!!!!!! caly czas na nogach chodzi a nawet biegac dziaiaj zaczal!!uciekal mi szkal maly 😁 😉 no i spi w koncu i mam nadzieje ze to nie drzemka tylko spanie juz na noc 😁
ja wykonczona jestem przez niego dzisiaj ile ja sie nabiegalam za nim masakra 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabi dzisiaj miała dzień ryczenia!!!! Nie wiem co jej było. No cały czas ryczała - wystarczyło, że powiedziałam, że czegoś nie może i od razu wrzeszczała!!!! A poza tym miała jakiegoś pech dzisiaj i cały czas się potykała albo gdzies się uderzyła...no i jednego guza zaliczyla 😠 😠

Gosiu, to obie dzisiaj w kość dostałyśmy;/ Moja tez już śpi od 20 minut i mam nadzieję, że obudzi się dopiero nad ranem, bo właśnie sobie pijemy z mężem piwko desperados na pół 😜 😜
Dobrze, że weekend się zaczyna - przynajmniej mąż mi trochę pomoże przy małej...JA CHCĘ DO PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, a może Gabi potykała się ze zmęczenia, co? jak Grzesiu jets zmęczony to nawet równowagi nie zachowuje, płacze bez powodu i jest nie do zniesienia..

Co do pracy, ja też już chcę, ale jeszcze rok muszę wytrzymać. Dobrze Marta, że masz dokąd wrócić, ja będe szukać od zera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny cierpliwości 😉 u mnie Kuba też ma takie złe dni.. ale ja nauczyłam go, że nie będę reagować i jeśli go uspokoję to na pewno nie tym o co płacze a raczej wydziera się..
Kuba dzisiaj biegał pół dnia w samych majtusiach. W pewnym momencie zatrzymał się koło samochodu i zesiusiał;p Przyszedł do mnie, pokazuje na siusiaka i mówi "bu";D hehe mo0że w końcu załapie co to się tam dzieje;D

A ja.. miałam dzisiaj chrzest bojowy;D odebrałam prawko więc mąż otworzył piwo, wypił i poinformował, że jedziemy po chipsy;D hehe wszyscy żyjemy, autko całe;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...