Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak dokladnie, okres jest normalnie... bo macica pozostaje na swoim miejscu a jajniki produkuja normalnie hormony, rpzez co wzrasta endometrium w macicy, wiec pozniej musi sie luszczyc.. i mamy okres 🙂
Jest to metoda nieodwracalna..

Moje dziecko lazi wlasnie w rece z kamisem : keczup/musztarda i lize nakretke... a jaka radosc.. fuj...a rosolu to nie jadla..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co ja tu czytam jakis podwiazywanie jajowodow 🙂 ja tam moze i bym podwiazala ale dopioero w przypadku jakbym miala juz 3 dzieci 🙂 a ze spiralka to fakt moja kolezanka tez zaszla w ciaze po jej zalozeniu ale ja uwazam ze ginekolog poprostu zle zalozyl :/ ...
no i lipka narazie z telewizorem bo Michal musi miec zaswiadczenie o zarobkach z pracy a teraz jest na urlopie a na takie zaswiadczenie czeka sie tydzien ehh ale i tak nam sciagaja jutro antene cyfry (juz doszli do naszego balkonu a mieli za 1,5 tygodnia dopiero 😠 ) wiec nie byo by telewizji 🙂
Ja dzisiaj od rana mam goraczke 38,5 i zadnych innych objawow choroby tylko kreci mi sie w glowoe caly czas (teraz po paracetamolu spadla i jakos zyje 🙂 ale momentami to tragedia ze mna byla 🤨 )

MOj OLi to lata ze szczotka i mopem wszedzie i zamiata heheh i z gabka albo sciereczka tez lata i kurze wyciera no komedia heheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyrosną nam mali pedanci;p Kub też jak tylko jakąś szmatkę dorwie to ściera na przemian meble i podłogę;p a z miotłą wygląda zabójczo - ostatnio zaczął szukać która krótsza bo mu wygodniej;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Grzes woli małą zmiotkę i szufelkę 🤪

idę jutro kupić test ciążowy. Wkręcam sobie, że jestem w ciąży, bo od paru dni ok. 16.00 padam na łózko półprzytomna, drzemię razem z Grzesiem, do tego ten instynkt budowaniaa gniazda o którym Wam pisałam. Ponadto jem jak koń tak dużo no i mam chcicę na wiele rzeczy. Teraz np. poszłam do ogrodu, zobaczyłam miętę i stwierdziłam, że muszę ją zerwać i powiesić w kuchni ( a potem będę ją parzyć 😁 )
No, jutro nie spodziewam się 2 kresek, ale muszę się uspokoić. W czwartek idę do dentysty na borowanie, chcę wziąć znieczulenie i musze miec pewność, że nie zaszkodzę potencjalnej fasolce 😁

idę niedługo kąpać Grzesia, dziś już nie wchodzę do kompa.
Buziaki i do jutra, pewnie dam Wam znać o jednej kreseczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr ja mojemu kupiam zestaw MAŁA SPRZATACZKA heheh jest tam szczotka, mop, mala szczotka z szufelka i wiaderko hehe i maly lata z tym cay dzien inne zabawki poprostu sie nie licza 🙂 ale jak dojrzy duza szczotke czy szczotke zmiotke to od razu rwie sie zeby mu dac 😁
Kasia no ciekawe co wyjdzie na tescie hihih moze a noz 2 kreseczki???daj koniecznie znac 😁
Nie ma tv to chociaz mamy duzo filmow na laptopie i zaraz bedziemy ogadac 🙂
do jutra :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nawet nie pomyślałam, żeby taką zabawkę kupić.. w sumie wolałabym mu już kolejnych nie dokładać;p a zmiotki wszelkiego rodzaju chowam przed młodym bo jak znudzi mu się sprzątanie to do buźki pcha wszystko;p

Kasia a może rzeczywiście zbroiliście coś?? 😁 chociaż ja zanim zaszłam w drugą ciążę to w między czasie też robiłam test.. bo mi się wydawało;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra moja szwagierka miała 2 porody naturalne i teraz za ten zapłaciła bo chciała to podwiązanie jajowodów, czyli rozumiem że to jest nielegalne tak?
Hehe Kasiu to może przy Twoim nicku zobaczymy niedługo ...tc 🤪 Daj obowiązkowo znać jak wyszedł teścik 😉
Gosiu a jaki to jest ten zestaw małej sprzątaczki? Możesz dać linka? bo mój też wiecznie lata ze szczoteczką 😉
A mój wstał o 5:35 i nie spał jeszcze a jest 10:50 🤪 Masakra jakaś i nawet nie trze oczków 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesia6891 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jedna kreseczka ;(

😞


Nio.. w sumie to nie nastawiałam się na dwie, ale gdy już widziałam że teścik robi się negatywny to mi sie tak smutno jakoś zrobiło.
No ale po stosunkach przerywanych ciąży raczej nie mogę sie spodziewać 😉

Lepiej trzymajcie za mnie jutro kciuki, jestem ciekawa ile dziur mi wykryje w zabkach 😲 No i biorę ze sobą Grzesia, bo na przednich zębach ma czarny nalot, wygląda jak kamień i nie wiem od czego to jest. Myję mu ząbki 2 razy dziennie i nic nie schodzi.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze Grzesiowi sie robi prochnica butelkowa?? Czy on nie uzywa wcale butli??

Oj Kasiu po stosukach przerywanych zdecydowanie mozesz sie spodziewac ciazy 🙂 bo plemniki nie znajduja sie tylko w spermie ale i w plynie ejakulacyjnym, ktory wydobywa sie przed wytryskiem...a czego ani nie czuc, ani nie widac najczesciej bo jest on przezroczysty...
ale jak chcesz miec drugie dzieciatko , nie uswiadamiaj meza 😁

My ostatnio rozmawialismy na temat adopcji...MArzyl by mi sie chlopczyk w wieku Nadii 🙂 Blizniaki..ale niestety w aszym chorym i wzystko utrudniajacym Panstwie nie mamy szans...
a swoich to bym sobie mogla zrobic 5, nie dawac im jesc i nikt by nie widzial..Grrrrrr

Debilne Panstwo w ktorym zamiast sie zajac takimi waznymi rzeczami jak adopcje, i chocby ludzmi tracacymi domy w powodziach zajmuja sie za przeproszeniem cholernym krzyzem spod Palacu Prezydenckiego...
normalnie cisnienie podnosza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, ale on doskonale zdaje sobie sprawę, że podczas takiego stosunku mozna zajść 😜
Ja gumek nie chcę bo przez nie mało czuję a tabsy nie wchodzą w grę bo po nich to bóle głowy mam, puchnę i inne przeboje - więc póki co jest jak jest 😉

Co do próchnicy butelkowej, to Grześ pije tylko z niekapka i nie chodzi z butelką cały dzień tylko ja mu daję żeby się napił. Czytałam, że od dłuższego ?mielenia: smoka w buzi u dzieci może się takie coś pojawić, ale Grzesiek nie ma kiedy tej butli "mielić" . Jutro się dowiem co i jak z jego zabkami.

a co do krzyża.. to ja już nie mam sił na tą polską głupotę.. to juz jest śmieszne i robimy z siebie pośmiewisko na cały świat..
Ja osobiście jestem za przeniesieniem krzyża, bo tam nie jest jego miejsce.Niech postawią jakiś pomnik jak tak bardzo chcą, ale też nie tam.. Bo potem każdy nowy prezydent mieszkający w Belwederze będzie miał widok na pomnik czy na krzyż..

dobra, Grzesiu wstał, idę się z nim pobawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a wiesz co.. skoro mówisz, że czujesz się ostatnio tak jak się czujesz to może warto za jakiś czas test powtórzyć?? Bo wiesz jak to jest.. czasem we wczesnej ciąży test wychodzi negatywny 😜 😜

Kuba wstał mi dzisiaj zaraz po 5... poszliśmy koło 9 na miasto, wracaliśmy koło 12. Zwykle czeka na jogurt i wtedy zasypia. Dzisiaj jak mu pampera zmieniałam to wyglądał jakby na haju był ( żył już takim półsnem;p), rozebrałam go, wzięłam na ręce i posadziłam w kuchni na kolanach, żeby ten jogurt dać a ten matołek mi odleciał 😁 i śpi teraz słodziutko żaba mała;p;p

A ja się zbieram na wizytę 😁 Mam mieć dzisiaj usg z dokładnym mierzeniem i ważeniem - mam nadzieję, żer mały nie będzie robił problemów jak kiedyś 😉

A poza tym to od rana mam nieciekawe przejścia z teściową... ponieważ Kuba wczoraj się przewrócił a potem jeszcze poślizgnął w wannie ona uważa, że jestem złą matką.. i że młody jest nieszczęśliwy - czym doprowadza mnie do.. wiecie do czego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr, a teściowej nigdy nie zdarzyło się że dziecko przy niej upadło? Niech nie przesadza, statystycznie Kuba z Tobą spędza chyba najwięcej czasu, więc przy Tobie może mu się stać najwięcej rzeczy. Eh te teściowe jedne...

Nie wiem czy test powtórzę, jesli zaczną się mdłości to wtedy powtórzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiesz Kasiu ja przez całą ciąże miałam mdłości jedynie wtedy gdy jeździłam jeszcze busem do szkoły ale to bardziej przez to że mam chorobę lokomocyjną, bo gdy siostra kupiła sobie auto to mdłości przeszły (w aucie jakoś dobrze się czuję:P)
GoGr szczerze powiem że że mój Aluś też ma trochę wypadków, a to o ławę się uderzy a to dziś w chaszcze wpadł jak z kuzynem ganiał się koło drzewek i ma troszkę "porysany" brzuszek, a to że dziecku się coś stanie to normalne przecież ponieważ są tak żywymi dzieciakami w tym okresie że wszędzie ich pełno i mi czasami mojego trudno dogonić a co dopiero Tobie z brzuszkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne GoGr w zadnym razie nie przejmuj sie tesciowa! 🙂 prosze Cie nie powazna jakas dziecko jeszcze wiele razy sie przewroci i nabije sobie guza, zedrze kolanko i nabije siniaka 🙂
moj np dzisiaj pierewszy raz polecial na twarz na kostke brukowa bo na kraweznik wchodzil i zaczepil nozka, nie plakal za bardzo ale starł naskorek do krwi w 3 miejscach 😞 i wyglada teraz taki poobijany 😞 szkoda mi go 🤨
Agniesia ja ten zestaw kupilam
http://allegro.pl/item1156319592_zestaw_dla_malej_sprzataczki_akcesoria_66008.html
Kasia no szkoda ze jedna kreseczka bo wiem ze chcialas zeby byly dwie 🙂ale mysle ze to kwestia czasu i beda dwie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak pomyślę że jutro o 10.30 będę siedziała na fotelu dentystycznym to az mi słabo 🤢

Nie wiem czy jutro zajrze do Was, bo wieczorem możliwe że do meża znajomego wyjdziemy.

Ważyłam dzisiaj Grzesia.. ma 13 kg 🤪 i bardzo urósł w górę, ma jkaies 85 cm ( wiercił się więc nie mogłam dokładnie odczytać ) Oj będzie wysoki chłop 😜

Buźka 😘 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie przejmować.. ale wiecie jak jest - jak się z kimś mieszka to zwyczajnie nie da się wszystkiego puścić mimo uszu.. Wczoraj skutecznie humor po teściowej poprawiła mi ciotka (dostałam kilka świetnych bluzek ciążowo-nieciążowych) no i byłam na usg 😉 Wg badania jest 29 a nie 28 tc i mały waży 1380 g 😉 Już się doczekać nie mogę!;')

A Kub właśnie pije sok ze szklanki.. wczoraj dopijał po mnie jak zostało po kropelce - dzisiaj mu po troszkę nalewam 😉 i bardzo dobrze mu idzie co mnie bardzo cieszy 🙂 A jedzenie parówki widelcem mamy już opanowane 😁

Jeszcze co do wagi - tyo macie dużych chłopców 🙂 Kuba ma jakieś 81 cm i od 10 m-ca 9odkąd zaczął chodzić) waga utrzymuje się poniżej 12 kg (11,8) ale goni tak dużo, że nie dziwię się, że nie tyje;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia 13 kilo i az 85cm nono koszykarz rosnie jak nic hehe
Wspolczuje dentysty ale ja wstyd sie przyznac zrobilam tylko ta kanalowke i przestalam chodzic ☺️ ☺️ ☺️ i dalej mam 9 dziurek ☺️ ☺️ ☺️ale juz biore sie za siebie i bede leczyc zabki 😁
GoGr moj to wazy w sumie nie wiem ile ale 9 kilo napewno nie 🙂 a dzisiaj go zmierze i zobaczymy i zwaze na golaska pozniej 🙂
Super ze maluszek sie dobrze rozwija w brzuszku i juz jaki duzy chlopak nono 🙂
moj tez od jakiegos czasu jak tyllko zobaczy kubek to bierze i pije oczywiscie same kropeki tam sa ale sie uczy i dalam mu ktoregos dnia zeby wypil troszke to pil ale troszke mu sie lalo po brodce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe ja właśnie dzisiaj zaczęłam mu dolewać więcej do szklaneczki, nie tak po kropelce ale już po łyczku;p Pewnie, że się mu leje na boki a koszulka cała mokra ale przynajmniej wiem, że uczy się czegoś nowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tu Kubul z dzisiejszego spaceru 😁 cwaniak mały od 5.08 zbiera urodzinowe prezenty;p wczoraj dostał takie właśnie ubranko i kilka innych 🙂

[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc08965b.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img10/8650/dsc08965b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img822.imageshack.us/i/dsc08952g.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img822/3886/dsc08952g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...