Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu, wyglądałaś ślicznie, Twój mąż jaki przystojniak 🤪 😉 😜
No i co Ty chcesz od Twoich włosów, sa ok 🙂

cieszę się, że impreza się udała. Jeszcze raz gratulacje no i gorącej nocy poslubnej 🙂


ej no dziewczyny, takie historie smutne tu opowiadacie.. 😞 niewyobrażalnie podwójne tragedie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Slicznie, slicznie 🙂)

Kurde ale mamy pecha.. nie dosc ze 4 dni temu jechalismy autem i nie chciqlo nqm odpalic sprzed sklepu i trza bylo pchac...
to dzisiaj zatrzymala nas policja i kurde zabrali dowód rejstracyjny, bo bez tablic jechalismy.. ☺️ ukradli nam i zem z kartki zrobila.. 🙂) a co mu sie nie podobalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z kolei u sibeie w aucie mam dziurę w zderzaku przednim, tylni zderzak mam zaklejony w połowie siwą taśmą, od pasażera strony po całej długości mam czerwone rysy po obtarciu innego samochodu ( to mój mąż sie nie zmieścił 😮 )... i też modlę się żeby mnie policja nie dorwała bo od razu dowód zabiorą..
no i ciagle pali mi się lampka kontrolna od hamulców hehe, a i ręczny prawie nie działa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ślicznie wyglądaliście 🙂 Sukienka piękna i ten bukiecik.....super. Cieszę się, że wszystko się udało 🙂

Sandra, to ładnie się narobiło 🥴 Coś macie peszka do tego autka....

Gabi zasnęła dopiero przed chwilą. Wypiła mleko modyfikowane 150 ml tyle, ze pi la je na trzy razy. Jeszcze 100 ml dam jej na śpiocha - mam nadzieję, że się nie obudzi tylko ładnie wypije. Poszłam za radą GoGr i dodałam do mleka troszkę soku malinowego. No i nie chciala żebym ją lulała - sama zasnęła w łóżeczku. Kurcze mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie lepsza od wczorajszej. Jutro mąż obiecał, że zabierze gdzies Gabi żebym ja mogła spokojnie posprzątać mieszkanie i trochę odsapnąć...dzisiaj nawet nie miałam chwili żeby odkurzyć. Mam nadzieję, że będzie pogoda to może pojadą do zoo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj spaliśmy prawie do 10!!

Muszę Wam powiedzieć, że dzisiejsza noc była super!!!!!!! Gabi przebudziła się o 5, dałam jej popić wody i poszła spać dalej, u siebie w łóżeczku!! Potem obudziła się przed 8 no i dostała mleko, które wypiła 🤪 🤪Oczywiście z sokiem malinowym 🤢 No i wstala przed 10 i teraz od pół godziny męczy śniadanie 🙂 Kurczę mam nadzieję, że teraz już będzie z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu pięknie wyglądacie a te włoski są na prawdę w porządku- nie wiem co od nich chcesz 😉 I dobrze że impreza się udała 😉
Sandra to może wasze starania przyśpieszą się o rok 🤪 A swoją drogą ciekawa jestem jak tam Dorcia znosi ciążę 😉 Na kiedy ona ma termin? wrzesień, październik? 🤔
Mój też wybiera już imiona dla następnego syna- córki nie bierze pod uwagę 😠 😁 Najpierw wymyślił Dyzio a wczoraj na imprezie przyleciał i powiedział że Oliwier 😁 Swoją drogą Aluś miał mieć na imię Oliwier na początku:P
Bo my wczoraj byliśmy na 5 rocznicy ślubu mojej siostry 🙂 Świetnie się Aluś bawił z Sebusiem. No i nie spał od 13:30 do 21:30 🤪 A jak usypiałyśmy chłopaków to jak Sebastian trochę przysnął to zaraz się przebudzał i wołał "Alu" (czytaj Aluś 😉) No i tak wojowałyśmy do czasu aż Alek pierwszy nie padł a później Sebastianowi się wyjaśniło że Alek robi aa i wtedy spokojnie poszedł spać- a dziś jestem nie przytomna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):
My dzisiaj spaliśmy prawie do 10!!

Muszę Wam powiedzieć, że dzisiejsza noc była super!!!!!!! Gabi przebudziła się o 5, dałam jej popić wody i poszła spać dalej, u siebie w łóżeczku!! Potem obudziła się przed 8 no i dostała mleko, które wypiła 🤪 🤪Oczywiście z sokiem malinowym 🤢 No i wstala przed 10 i teraz od pół godziny męczy śniadanie 🙂 Kurczę mam nadzieję, że teraz już będzie z górki 🙂

Marta na pewno będzie z górki i fajnie że tak szybko idzie Ci oduczanie Gabi od cyca 😉 Szczerze powiem że myślałam że dłużej Ci to zajmie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisalam wczoraj posta z odstawianiem od cycka i go nie ma 😠
Martus pieknie Gabi sobie radzi bez cycuszka oby tak dalej 🙂 ja mojego tez bede probowac odstawiac, kupilam mu mleko nestle waniliowe i za nic nie chcial wypic :/
Agniesia bo Oliwier to sliczne imie hehehihi 😁 😁 😁
Kurcze maly nie spi od 7 rano i nie chce mi zasnac wcale 🤢 a jest 12.10 eh
Moi rodzice juz pojechali szkoda 😞 smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki 🙂 Gosiu jak odstawisz na dobre cycka to będzie pił inne mleczko 🙂 Moja Gabi od urodzenia nie chciała pić, a teraz pije 🙂

Kasiu, nie traćcie niedzieli na kłótnie 😉 Może odpuść Ty i będzie dobrze 😉


Ja swoich właśnie wytransportowałam z domku 🙂 Mam nadzieję, że za szybko nie wrócą 🙂 hehehehehe. Szkoda tylko, że taka deszczowa pogoda - no ale pojechali do sklepu po folię przeciwdeszczową i może pójdą zobaczyć do tego zoo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ode mnie też serdecznie gratulację z okazji ślubu! 🙂 A Mały pewnie nie śpi z wrażenia 😁
A co do rodziców.. daleko źle, blisko też nie dobrze... Ja mam moich 4 km od siebie, z teściową mieszkam i powiem Wam, że czasem mam ochotę ich oddelegować gdzieś dalej;p najlepiej mamę;p Tata mi nie przeszkadza.. matula niestety nie wyrosła z wtrącania się i próbowania decydować o moim życiu..

Marta - z sokiem ale ważne, że w ogóle. Synek znajomych miał taki okres, że absolutnie nie chciał jeść ani pić tego co było białe.. i właśnie tak zabarwiając sokami podawali mu kaszki, mleko, jogurty 😉
A co do nadmiaru pokarmu to współczuję (ja nie zapomnę jak raz pojechałam na studia (3 dni) i zapomniałam laktatora:/ cycki po pachami czułam..). Kuba na szczęście odstawiał się od cyca po trochę i to już tak nie bolało 😉

Kasia współczuję kłótni z mężem... ja tego nienawidzę a nasz wybuchowe charaktery niestety często się ścierają... No - ale ja pobeczę, on powrzeszczy a potem mnie przeprasza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dzisiaj najpierw pochmurno, potem sloneczko, pozniej padalo a teraz znowu sloneczko a maly to chyba bawi sie w doroslych hehe bo jak obudzil sie o 7 to zasnal o 13 na pol godzinki tylko i taki zywy przez caly dzien ze szok teraz spi juz na noc od 19 🙂

Ja to bym chciala zeby moi rodzice mieszkali bliziutko oni nigdy sie "nie wtracali" np. w moje zwiazki tylko zawsze szczerze i spokojnie rozmawiali ze mna 🙂 cudowni są 😁

Grzes pewnie slodko wyglada w tych bodach hihi 🙂 Kasia oby to slonce swiecilo jak najdluzej 🙂 w zwiazku wiadomo zawsze jest deszcz, sa chmury i slonce 🙂 🙂 🙂

Kasia cos o kinie pisalas my chcielismy isc na shreka 3D ale bilety 26zl!!! do tego jak piszesz zestaw cola z popcornem i 100 nie ma 🙂 dlatego nie poszlismy tylko obejrzymy filmik na dvd sciagniety z neta hhehheheheh 🙂

GoGr fajny pomysl z tym sokiem malinowym 🙂 wykorzystam go na 100% 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu fajnie, że masz takich superowych rodziców 🙂 Ja na swoich też nie narzekam 🙂 🙂

Gabi śpi od 20 🤪 🤪Wypiła 190 ml mleczka z sokiem malinowy 🤪m leżąc w łóżeczku po czym odwróciła się na boczek i sama zasnęła!! Masakra!!!!!!!!!! Nawet nie wiecie jak ja się cieszę. Taka ulga, że szok.

Co do kina to my pewnie długo, długo nie pójdziemy, bo nie mamy z kim zostawić Gabryski.

Kasiu, dobrze, że tak szybko się pogodziliście 🙂 No ale czasami takie kłótnie są potrzebne dla wzmocnienia związku 😉 GoGr - ja z mężem też mamy wybuchowe charaktery. I tak samo jest u nas, że ja poryczę on pokrzyczy i jest oki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogole to moj maly jest przeciwnikiem nocnika co go posadze to on momentalnie schodzi 🙂 narazie wiec nauki nie bedzie a co do smoczka to moj ciamka go czasem heh ale narazie nie widze potrzeby oduczania go ssania smoka 🙂 sam pewnie go porzuci z czasem 🙂 uzaleznienia nie widze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosi ze smoczkiem u nas jest podobnie zresztą to samo z nocnikiem. Ale wydaje mi się, że na naukę siusiania na nocnik nasze dzieciaczki mają sporo czasu. ja będę dopiero na następny rok uczyła na wakacje. Z tego co się orientowałam i rozmawiałam z koleżankami które mają dzieci to wcześniej bardzo rzadko się coś wskóra, a można tylko zniechęcić dziecko. Za rok będę ją puszczać bez pieluchy i może zatrybi jak kilka razy się siuśki poleją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia mi piekie robila i kupe i siusiu a nocnik, a teraz ma czas, ze nie chce nic zrobic...
siedzi 15-20 min i nic nie zrobi, a pozniej wstaje i leci jej po ogach na panele...
niedlugo juz ie bedzie mogla obez pieluchy latac, bo chlodno sie robi..

kolezanka co jest fizjoterapeutka bardzo marudzi na wczesne sadzanie dziecka na nocnik, bo mowi, ze miesnie zwieracz dopiero wyksztaolacaj sie okolo 20 -24 miesiaca zycai..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...