Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

goshe napisał(a):
GoGr jakbym nie wiedziala w ktorym tygodniu jestes to dala bym Ci 36 😁 Mateuszek rosnie jak na drożdżach duzy chlopaczek 😁


No rośnie;p już prawie 1,5 kg ma;p
No ale ze mnie też kawał baby.. nie tak jak Wy - chudziny wstrętne;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzwonilam do mamy wlasnie... 😞(
Mimo ze Dorota z mega malej miejscowosci, to mowia , ze okolo 60 samochodow bylo i pelen autous... tyle ludzi przyjechalo ja pozegnac...heh znowu becze... 😞 😞
Bogdan i Ada (cora.. tez zle to zniesli... a chyba pojade...za 2 tygodie... 😞(

To zycie takie niesprawiedliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łojej, Laski, ile Wy stron zapisałyście 😜

GoGr, wysłałam Tobie zaproszenie na NK. Ta Kasia Zzzz to ja 😁

Wstawię Wam parę fotek, odkąd mam telefon bez kabla usb jestem zdana tylko na lustrzankę 😜 a to i tak czasami pstrykam zdjęcia.

tu z prababcią 🙂


a tu jeszcze mój brat się nawinał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ale maly jest Twoj braciszek ile on ma z 6 lat?pisalas kiedys ale zapomnialam 😜
a Grzes jeszcze chwila i caly obrus by sciagnal hehe
Ja juz nie moge coraz gorsze noce u nas są maly marudzi przez sen srednio co 1,5h 😲 co tu zrobic zeby spal cala noc 🤨 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu pewnie kolejne ząbki mu idą. Moja marudzenie zaczyna ok 4 - dzisiaj od 3 fo 4:30 musiałam stać przy niej przy łóżeczku. Strasznie płakała - ten ząbek dopiero jej przechodzi przez to pęknięcie i to ja chyba taka boli. Jak pomyślę, że to dopiero początek to już mi słabo!!!!!!! Jak ja będę po takich nocach funkcjonowała w pracy!

Gosia, a Wy dzisiaj na szczepienie idziecie?? ja muszę moją umówić, chciałabym to załatwić jeszcze przed wrześniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co jest grane.. młody ostatnio strasznie mało śpi, chodzi zmęczony (aż się kiwa na nóżkach i cały czas trze oczka) a zasnąć dłużej nie chce.. w nocy jest ok - jedna pobudka (dzisiaj było gorzej bo najadł się nie wiem czego i kupkę męczył).. ale w dzień.. wstaje wcześnie, kładę go jak zwykle a on po godzinie już na nogach.. teraz też się już krzywi i skrzęci... :/ potem do wieczora nie możemy wytrzymać a o drugiej drzemce nie ma mowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka laski 🙂
Gogr moja Julka też ostatnio nie śpi dobrze,budzi się często w nocy a w dzień to ma tylko jedną godzinną drzemkę,masakra jakaś.Dzisiaj to spała pierwszy raz z nami w łóżku bo już nie dawałam rady.
To chyba zęby bo jak ją przytulałam to było ok,ale do łóżeczka nie dała się odłożyć za nic w świecie.
Wasze dzieciaczki w większości pokończyły już roczek,suuper 🙂
Sto lat dla Wszystkich roczniaczków:*!
Nie mam za bardzo czasu do Was wchodzić,bo jak jestem z małą to nie ma szans włączyć kompa,a potem lecę do pracy,czasami nawet zostaje na nadgodzinach do 3 w nocy więc padam jak mucha po całym dniu.
Dzisiaj mój M pojechał do mojej mamy zakładać kafelki w kuchni a my z Julką zostałyśmy same na 2 tygodnie,no może prawie same,bo teściowie mają do nas wlecieć żeby mnie zmienić w opiece nad moją małą diablicą:P.
Powoli też zaczynam planować roczek 🙂
Bużka,Miłego dnia 🙂!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziwnie tak Małgorzata hehehehehe chyba rzeczywiscie zmienie na Gosia 😁 😁 😁
Bylam na szczepieniu i maly tak sie rozplakal ze az sie zachodzil od placzu 😲 i plakal mocno z 3 minuty 😲
a wazy aj az szkoda gadac... 8320!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czyli przybral na wadze w ciagu poltora miesiaca az 20gram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie jest normalne...ale je ladnie nie widac zeby byl oslabiony czy chory...ta pediatra jakas wogole jebn**ta!!patrzyla na mnie jakbym go glodzila conajmniej chora baba, mowi ze on marnie wyglada!ciekawe w ktorym miejscu???jezu jak mnie wkurzyla!!!
GoGr to ciesz sie ze chociaz w nocy Ci spi no ale w dzien to tez nic pewnie zrobic nie mozesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Laski 🙂

Gosiu, oprócz moczy zbadaj Oliwierkowi krew i zobacz czy anemii nie ma. A Ty wciąż podajesz te odżywki na wzrost masy i mimo tego tak mało przybrał? 😞 Może ma taką przemianę materii i po prostu bedzie chudzinka za Tobą...

jestem w trakcie odstawiania cyca nocnego. Dzisiejsza noc była straszna. Do 1.30 udawało mi się Grześka lulać i uspokajac i szedł dalej spać, ale potem chyba z 2 h mi ryczał i histeryzował. Pić nie chciał. Ja ryczałam raze z nim bo juz nie wytrzymywałam, mąż szalał bo ja szalałam.. istne piekło.. potem jakoś przed piątą się przebudził i zaczął pić wodę ale tak łapczywie, że dałam mu cyca bo widac było ze był głodny. I rzeczywiście biedak tak ciagnał, jakby cyca przez rok nie miał. Ale zrobiłam błąd bo na noc nie dałam mu nic treściwego i mógł być głodny. Dzisiaj za to po kąpieli o 20.00 dostał kaszkę ze 120 ml, popił wodą z sokiem , umylismy zabki i poszedł o 21.00 spać. Przed chwilą miał pierwszą pobudkę, ale przytuliłam, odłozyłam i dalej śpi. Teraz zobaczymy kiedy sie obudzi. Wyczytałam w książce, że ok. 23.00 dziecko jeszcze powinno zjeśc żeby lepiej w nocy spało, więc jak sie teraz obudzi to dam mu cyca i postaram się w nocy już nie dawać, dopiero jak wstanie, ok. 7.00

Inka, fajnie, że do nas zajrzałaś 🙂

GoGr, może to u Kuby przejściowe to zmęczenie?

jak cos mi się przypomni to skrobnę 🙂

buziaki 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się poskarżyłam a Kubie przeszło;p spał dzisiaj 2,5 h 😉 pojechaliśmy po spaniu do mojej mamy, potem jeszcze po mojego i na zakupy 😉 No i na wieczór (bo się pogoda w miarę zrobiła) Kuba wskoczył w rowerek i zabraliśmy tatę na spacer;p Kuba dał się ukąpać (z małymi wątami), zjadł pięknie kolację i sam zasnął 😁 a teraz przybiera co ciekawsze pozy do snu 😉 Oby tak do rana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, widocznie taka natura Oliwierka 😉 Ja tez jestem ciekawa ile Gabi teraz waży. Pewnie coś koło 9 kg, a je przecież dużo!

Kasiu trzymam kciuki za Was żeby się udało. Bądź silna. Z tym jedzeniem o 23 to jakoś dziwnie. Powiem Ci, że lepiej jak dostanie cyca o 5 rano niż o 23 - przecież Grześ ma już ponad rok więc powinna mu kolacja wystarczyć, no ale to tylko takie moje spostrzeżenie 🙂 🙂 A te 120 kaszki to wszytko?? czy dajesz jeszcze cyca??

No widzisz GoGr - tylko się poskarżyłaś, a tutaj taka zmiana!! Oby dał mamusi w nocy pospać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, no ja rano robię mu kaszkę ze 140 ml i niby zjada wszystko, ale widzę, że pod koniec ma dosyć. Teraz zrobiłam mu ze 120 ml i zjadł całość. Chyba rzeczywiście będe musiała dawać mu wieksze porcje, jakos tak mi zostało jak był mniejszy i tyle mu zawsze dawałam.
A co do posiłku o 23.00, to już sama nie wiem. Specjalnie zostawiłam cyce aby napełniły mi się i teraz mam juz duzo pokarmu, więc dzisiaj jeszcze mu dam, a jutro spróbuję już nie dawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzes to widze ze tylko skubnie kaszki moj to zjada 240-250ml kaszy na noc 🤪
a Oliwierka to narawde chyba taka natura drobny chlopczyk i juz 😁
swoja droga to dziwne bo na wadze w domu wazy 8700?goły czyli co czary jakies? 🙂
dobranoc mamuski 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...