Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu wlasnie na odwrot najczestsza przyczyna sklejamnia sie warg jest pudrowanie, badz smarowanie kremami..
Pewnie sobie nie pozwala bo odczuwa bol.. 😞

Nadia do poniedzialku u babci, bo jak polozylam wykladzine w kuchni, to mnie szlag ogarnal.. braz do zielono-szpitalnych scian,wiec jutro bedziemu jeszcze na szybko malowac.. 🙂 moze wreszcie zacznie wygladac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey,martus wlasne podpytalam znajoma lekarke i mowi, ze mozna sprobowac moczyc malej pipke w roztworzemRivanolu, a dwa udac sie nie do chirurga od razu, a moze do ginekologa dzieciecego.. zalecaja ponoc oni masci,ktore powoduja rozklejanie warg bez interwencji chirurga...wiadomoz, ze zaleznie od stopnia..
ale im mniej interwencji chirurga tym mniejsze ryzyko kolejngeo sklejania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sa, z tymze sa one masciami zawierajacymi hormony, wiez zaden peduatra tego raczej nie zleci jedynie ginekolog dziecięcy..
Kurde wstalam, poszlam zobaczyc do kuchni, a tak krzyz panski.. 😞 nadia to chyba by musiala na caly tydzien wyjechac, zebym sie ogarnela..
Dzisiaj zabieramy sie za maloanie, jak sie maz wyvcyra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snadra dziękuję Ci bardzo za radę 🙂 Rzeczywiście jak bylam u chirurga to powiedziała, że mogą się zdarzyć ponowne sklejenia - tzn - ona wtedy miała niby zrośnięte, a teraz ma sklejone tak do połowy więc mam nadzieje, że chirurg nie będzie potrzebny...jestem ciekawa czy dostanę skierowanie do gin dziecięcego..hmmmm'

Gabi, pomimo tego, że wczoraj zasnęło o 19:15 wstała dzisiaj o 8:45 🙂 🙂 🙂 Teraz pojechali na basen, a ja mam wolne!!! Musze jedynie posprzatać po śniadanku, bo robłam naleśniki 🙂

Kasiu na pewno dziecku nic nie jest!! Mdłości ustąpiły, bo ich na dobra sprawę w ogóle nie miałaś...wczoraj wyjątkowo się pojawiły, a dzisiaj już ich nie ma - nie zadręczaj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ratunku.. kur.. farba wcale nie kryje.. balagan nie do ogarniecia.. a kolr jakby sie ktos zesral. help 😁


malujcie kilka warstw, moze pokryje..

Marta, ja jak zwykle sobie wkręcam to wszystko. No ale dzis w nocy to wyjątkowo "dziko" ☺️ było, potem jakos dziwnie po lewej stronie mnie kuło, a dzis nie odrzuca mnie od żadnego jedzenia.
Oby do 3 marca, mam wtedy to pierwsze usg, chce zobaczyć machające rączki i nózki!

mąż pojechał na basen, będa nurkować, Grzesiek usypia, a ja za chwile umyje podłogi bo nikt przynjamnije nie będzie mi się plątał.
A, zpaomniałam Wam napisac, ze dostałam od mamy odkurzacz 😁 o niebo lepiej niż bym ze zmiotką latała po domu - więcej zbiera brudu i lżej mi się czyści podłoge 🙂 a jets fajny bo bezworkowy i jak zapełnie plastikowy koszyk to wysypuje kurz do smieci, płucze i znów mam pusty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio masakra jakas... 😞 kupil darek tanią biała i gowno nie kryje... 😞 heh

Kasiu na pewno nic sie nie stalo? Myslisz ze w ciagu jednego dnia jesli sie cos stanie, ustapia wzystkie objawy.. Zdecydowanie nie, bo poziom hormonow utrzymuje sie na tym samym poziomie, wiec sobie nie wkrecaj

Martusiu mi sie wydaje, ze ginekolog jest lekarzem, do ktorego nie jest wymagane skierowanie...
Nalezy do tej grupy co: psychiatra, okulista, dermatolg, stomoatoo i wenerolog 🙂
Wiec wydaje mi sie ze mozesz sprobowac sie od razu zapisac na termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmawiamy własnie o dziecięcym ginekologu 😉 Nie wiedziałam nawet że nie potrzeba skierowania, ale to zapewne będzie wizyt prywatna...zobaczę co powie mi jutro mój lekarz...

Sandra- tak to czasami jest, że człowiek chce zaoszczędzić, a nie wychodzi, bo zapewne albo zużyjecie duużo litrów tej zwykłej farby, albo będzie trzeba kupić nową 😞 I się tak nie denerwuj 😉 Pomyśl jak potem będzie ładnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, podłogi przejrzały 🙂 najgorzej jest w kuchni, bo tam coś spadnie, jakiś tłuszcz z kuchenki i wiecznie brudne panele. No ale teraz chwilowo przynajmniej się błyszczą 🙂

u nas poprószyło troche śniegu, ale szybko sie topił, teraz wysżło słoneczko i chyba pójde z grzesiem do ogrodu jak wstanie, niech złapie troche świeżego powietrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio musi byc ginekolog dzieciecy, ale wydaje mi sie ze skoro dla dorskych nie trzeba skieowania to dla dzieci tez nie...

Nio oczywoiscie pojechalismy kupilismy dekorala i kryje na raz 🙂 hehe 😁 kolor troszke ciemny, ale moze zjasnieje a jak nie to jakis szablon na to wrzuce pozniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my właśnie wróciliśmy z placu zabaw dla dzieci aktiv - godzinkę byliśmy, ale Gabi i tak nie chciała wyjść 🙂 Najbardziej spodobały jej się kulki i skakanie na dmuchanym niby zamku czy coś takiego 🙂

No czyli podwójne koszty Sandra, ale na pewno będzie potem fajny efekt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra tomoze pozniej wklej nam zdjecie 🙂 pochwal sie efektami Waszej pracy no i nowymi mebelkami 😁
Martus u nas jest podobny placzabaw bobolandia 🙂 bylismy kiedys ale Oly byl jeszczeza maly wtedy...niedlugo sie wybieramy znowu ale tam jest drogo bo niby dziecko za 5 zl ale jeden dorosly az 25!!! droga zabawa niestety ale mysle ze teraz jak mlody jest starszy to bedzie sie z checia bawil w tych kulkach 😁
Kasia Grzes mial dzisiaj zly dzien poprostu 🙂moj byl grzeczny ale on tak gada, non stop jak katarynka, juz glowa boli wieczorem heheh
Martus gratulacje dla kolezanki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A ja juz widzialam 😁
Szlag by to trafil.. nie moge znalezc kluczy od chaty...nie wiem czy mi ich ktos nie wyrucil przyadkiem ze smieciami 😞
Przerylismy caly kontener w smietniku i nie ma ich nigdzie...


a zapasówki macie pewnie w domu? eh, no to nie pozostaje Wam nic tylko łomem drzwi wywarzyć 😮 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...