Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia a gdzie aplikujesz o prace?

Dziś rano obudziły mnie wymioty Grzesia ;/ otwieram oczy a on zaczyna mi na poduszkę.. 😞 na szczeście mało, chyba mu cos zalegało. Wczoraj spróbowal od dziadka śledzia w śmietanie i dziadek się źle czuł i widocznie małemu zaszkodziło.

Trzymam własnie farbe na włosach, smierdzi amoniakiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to biedny Kacperek i Grzes :*:* Oby chłopcy wyzdrowieli. U mnie RH- ma cała rodzinka (mama,tata, ja i brat) 🙂 I jeszcze do tego mamy 0 więc mało spotykana grupa krwi 😉 Sandruś chyba zadzwonie na polną do tego gina, bo tam na pewno jest. Dobrze, że znalazłas klucze!!!
Gosiu trzymam kciuki 😉
Ja lecę zaraz po Gabrysię do żłobka 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A widzisz Martis ja dzisiaj to ci nawet dzwonilam o lekarza, ale sie nie dodzwonilam.. jutro jak chcesz zadzwonie i wypytam co i jak... zadzwon do mnie jak mozes to pogadamy, bo kaski nie mam...

Nadia tez chyba nie jadla sledzi..

Szlag mnie kurde jego mac trafi, nadia znow katar i kaszel...pewno zlapala jak byla na kontroli oczywiscie wsrod chorych dzieci!!!!!! Skandal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo Ci lekarze to nic nie mysla kaza przychodzic na kontrole gdzie dziecko juz zdrowe, do poradni dla dzie chorych 😮... masz racje skandal!!! oby szybciutko ten kaszeek jej przeszedl...
Oliwierek dopiero zasnal, jej ile ja sie meczylam z nim masakra 😲 🙂w koncu kazal mi odejsc od lozeczka i sam zasnal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Laski 🙂

Marzena, tak, pokryłam dwoma farbami całą głowę, odrosty mi chwyciło, ale gdzie nie gdzie rudawe pasemka zostały, ale ważne ze odrostów nie ma 😜

Gosia 900 zł? oszaleli.. 😮

kurde zatrułam się dziś z Grześkiem. dostałam od mojej mamy pulpety w sosie, odgrzałam je, sos nawet się zagotoqwał, zjedliśmy i zrobiło sie nie dobrze.. 😞 ja sobie zwróciłam, Grzesie tez.. oby juz nam przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
ojej Kasiu bidactwa 😞 to co nie swieze byly te pulpety ??


nie wiem, strasznie mi się odbijało po nich. Moja mama nie miała po nich sensacji. Nie mam pojecia. Ja wracam juz do normy, zobaczymy jak Grześ w nocy, w razie czego jest miska przy łożeczku.

Ide z kompa, dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIA ŁAŁ!!!!!!! jaki duzy brzuszek 🤪 pieknie rosnie malenstwo 🙂
przytylas juz cos?
Kasia wybacz jeszczeraz zamieszanie 🙂
u mnie dzisiaj frytki z jajkiem sadzonym i ogoreczami na obiad 😁 tak mi sie chcialo jajka ze szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...