Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
również oddałam głosik, ale jak tam było załóżmy 777,1 to jak oddałam to było 777,2, tylko o jedna setną się podniosło zamiast o cały głos 😞

nie wiem dlaczego tak liczy...:/
jak ja głosuję to się o 1 podnosi.. no ale ja jestem zalogowana - może to ma znaczenie..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogolnie jesli nastapi samoistne wydalenie, to interwencja lekarska nie jest koneiczna, ale zawsze warto isc sprawdzic czy nie pozostaly tzw. resztki poplodowe i nie wymagane jest czyszczenie -lyzeczkowanie macicy no i oczywisce trzeba uwazac bo jesli cos zostanie moze baardzo latwo dojsc do zakazenia...

Choc z tego co wiem, w Anglii ciaza za plod uznawana jest od 12tc wiec nie wiem jakie u nich postepowanie. ale do lekarza bym sie udala celem sprawdzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula 😘 😘 😘 😘 hmm widocznie tak mialo byc... 😞
Gabrysia kochanie 100 latek za Twoje 1,5 roczku 😁
Marzena nie no po Twoim przepisie jutro robie placka po wegiersku 😁 az slinka cieknie 😁 moj Oli dzisiaj zamiast frytek to keczup wyjadal 🙂
ja teraz zaglosowalam to o pol punktu sie podnioslo... 🤔 a tez zalogowana nie jestem...
U Was tez tak zimno jest? bo u mnie to z - 10 normalnie w dzien... nie wychodze z mlodym choc dzisiaj do biedrony skoczylismy... mroz straszny brrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... widać dzidziuś sam podjął decyzję... Paula bardzo mi przykro.. ale widocznie tak miało być.. dzidziuś sam zaoszczędził pewnych rzeczy sobie i Tobie... Trzymaj się cieplutko 😘 😘

A Was dziewczynki zapraszam do głosowanie na Zuzkę 😉 nie nadrabiam i uciekam bo jutro Kielce więc muszę się z Kubciem pobawić trochę 🙂 biedak znowu chory...

A Matiego wczoraj szczepiłam 🙂 mamy 69 cm i 6 500 wagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAK MOJEMU m POWIEZialam o plackach to on chcial zwykle acki ziemniaczane ze smietana 😁 tak wiec o wegiersku beda innego dnia 😁

Kasia mi napisala ze kilka dni nie bedzie jej na brzuszku, musiala sie wyprowadzic do rodzicow, Grzes jest z nią...

Moj Oliwier zasnal dopiero szok!!! kurde co 2 literka mi w klawiaturze nie dziala 😞 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej a co cos sie stalo pomiedzy kasia a mezem, ze musiala sie wyprowadzic? ojej
a dzisiaj robilam gyrosa z frytkami na obiadek, kacperek dzisiaj pierwszy raz jadl frytki i na poczatku nie moglismy go przekonac do tego, ze to ziemniaczki 🙂 ale pozniej sprobowal i nawet mu posmakowaly :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jak zechce to sama o tym opowie 🙂 nie znam szczegolow...
MOj Oliwier lubi frytki 🙂 wogole jestem az zdumiona jego apetytem 😁 zjadl 3 placki ziemniaczane, niedlugo potem pol pączka i jakąś godzinke pozniej 2 parowki berlinki 😲 😁 glodomorek moj hehe az milo popatrzec ze tak pieknie je 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Kasia - ciekawe co u niej...mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Wczoraj nie miałam nawet kiedy zaglądnąć 😞 Teraz tez juz uciekam, bo musze wcześniej wyjjechać, bo autko mi wczorqaj nie odpaliło!!!! Całe szczęście Adam wiózł małą do żłobka - no ale popołudniu już bez problemów po nią pojechałam autkiem, ale boję się, że dzisiaj znowu z rana nie odpali ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...