Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja dzisiaj jakoś źle się czuję...zresztą ostatnio co chwilę źle się czuję...ehh...jakoś taka skołowana i ciągle zmęczona.
Dzisiaj nawet obiadu nie mam zrobionego 😞 Dobrze, że Gabi je w żłobku - dla niej jedynie dzisiaj jakąś szybką zupkę zaraz zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta, u Was dużo sniegu? u mnie lipa, zero, jedynie mróz i nieprzyjemnie na dworzu.

a co do tego artykuły, niestety nie wiadomo co nas czeka 😞 dzisiaj jestesmy zdrowi, jutro mozemy juz nie być 😞..

Gosia, jutro powinno być już lepiejz tym bólem, najgorszy pierwszy dzień. A dzidziuś na pewno sie do Was wybierze w stosownym czasie 🙂

zauwazyłam ze w tej ciaży jakoś inaczej, gorzej sie odżywiam.. jakoś mniej uywagi zwracam na jedzenie, zdarzy mi się coli napić, zjeść smażone, oczywiście nie zapominam o owocach, ale jakoś tak mniej przywiązuje wagi do tego wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, chyba przeważnie tak jest 😉 A Ty w pierwszej ciąży nie jadłas smażonego?? Ja jadłam wszystko bez wyjątków! Jedynie chyba serów pleśniowych nie można...dopiero jak karmiłam to dietka 😉
Śniegu dużo u nas 🙂 Jutro popołudniu musimy koniecznie wyjśc za Gabi na zimowy spacerek, bo nie wiadomo do kiedy potrwa zima.

Gabi zasypia, tzn. póki co słysze ak cos sobie gada 😉 Mój M pojechał odebrac do serwisu samochód, a ja mam czas wolny 😉 Jak Gabi zaśnie to ide się kąpać i się położę...Gabi sobie śpiewa 😁 😁 😁masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE WOLNO: owocow morza, serow plesniowych, surowego miesa i pasztetow surowych i sushi 🙂
ja tam jadlam wsio oprocz slodkiego..

Bylismy dzisiaj na kontrolo, i idziemy di kardiologa bo szmery nie zniknely... sie nie stresuje i bym nie szla w sumie, bo to jak dla mnie szmery niewinne, ale jak mam cos zaniedbac to wole is na to echo serduszka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj mlody po 20 zasnal jakos...wylaczylam tv i zasnal, bo on teraz cwaniak sie zrobil i siada wieczorem jak ma juz spac w lozeczku i oglada teewizje hehehe 🙂
Kasia pewnie jedz smialo tzn wiesz tak zeby zabarzo nie przytyc 😜:P heheh ja tez nieprzypominam sobie zebym czegos sobie odmawiala hehe karmienie wiadomo dietka musi byc 🙂
Martus o tej dziewczynie niedawno w dziendobry tvn mowili...zycie jest nieprzewidywalne...
u nas jest snieg ale taki ze sie szybko roztapia 😞 nie wiem czy o jutra bedzie a zapowiadalo sie tak fajnie , no chyba ze w nocy sypnie porzadnie 🙂
klade sie lulu 😁 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😘

wiecie, chyba zerzywiście pomysliło mi się z dieta do karmienia, ale mimo wszystko inaczej sie żywie 😜
ostatnio jak robiłam pizze to podjadła troche drożdży tak mi się chciało surowych , a potem przypomniałam sobie ze serów pleśniowych nie wolno to pewnie tego też nie.

Sandra, lepiej iśc do lekarza z małą. A ja tez musze sie wybrac, ale do chirurga ze stujelką Grzesia 😞 jeszcze nie wiem kiedy, ale jak mieliby go uspic calego do zabiegu to chyba zwariuje...

wczoraj pofugowałam kafelki, dziśmoze panowie bęa dalej kleić to dalej bęe robic 🙂

wyslałam ostatnio moja dotychczasową prace mgr i babka npisała, ze nabiera kształtów 😁 czyli chyba póki co jest ok 🙂


a poza tym dzisiejszy dzień to : MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI MDŁOŚCI 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedny Grześ 😞 Będzie dobrze Kasiu. Zapomniałam Wam właśnie ostatnio napisać, że zauważyłam, że Gabrysia ma znowu sklejone wargi sromowe 😞 😞 W poniedziałek idziemy do pediatry, ale i tak wiem, że skończy się znowu u chirurga 😞 Mój M będzie musiał jechac z nami, bo sama nie dam rady jej przytrzymać. Za pierwszym razem była malutka, a teraz to przecież nie uleży w miejscu...aż strach pomyśleć co będzie się działo....

Ja już posprzątałam i czekam na moich pływaków 😉 Dzisiaj na obiad robię pizzę z przepisu Gosi 🙂 🙂 hehehe- mojemu M zasmakowała i sam się dopomina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jak to usypiać? Kuba miał zabieg na żywca robiony ze znieczuleniem miejscowym (maścią) jak miał pół roku.. teraz muszę Matisia skontrolować bo wydaje mi się, że to samo będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba od samego poczatku podczas kapieli sciagac napletek zdecydowanie mniejsze ryzyko ze bedzie potrzebna interwencja chirurga...

Biedna Gabi..

Ja dzisiaj robie renament w kuchni, zmieniamy szafki, bo dostalismy od mojej Pani kier... heh chcielismy kupic plytki, ale ze wzgledu na to , ze mega nierowno i dechy pod spodem,to az 1200z trzeba by bylo wydawc, wiec poki co polozymy nowa wykladzine PCV,ajak bede miec pewnosc, ze to mieszkanie mozna wykupic, to poloze plytki i zrobie juz cala kuchnie lacznie z malowaniem...

i kupilismy kuchenke 😁 ale sie ciesze.. hehe choc kolejne raty do splacania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabrysia :*:*:* biedactwo ja mam nadzieje ze u mojego nie bedzie trzeba interweniowac choc do konca mu sie nie sciaga ten napletek...
wiecie ze Oli jeszcze SPI!!!!!! zasnal dosownie PADŁ o 14.30 mialam go na rekach i mi zasna a wczesniej nie chcial spac broni sie rekami i nogami ehh juz 16 ... ładny wieczor bedzie ...

Martus ja tez pizze robie wlasnie hehe mąż chcial 🙂

Kasia wspolczuje mdlosci ach te uroki ciazy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra ja staram się ściągać Matiemu (ile mogę) ale nie dam rady zrobić tego tak mocno, do samego końca jak teraz u Kuby.. no a mocniej się boję żeby mu krzywdy nie zrobić.. i wydaje mi się, że jest coś nie tak _ myślisz, że mogę zaryzykować zrobić to mocniej???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabi dzisiaj nie spała w ogóle...miała mały kryzys po przyjściu ze spacerku ok. 16 - nawet byłam skłonna pozwolić jej na chwile się położyć - no ale poleżała ze mną na łóżku i za 10 min była gotowa do dalszego rozrabiania 🙂
Kasiu, ja tez mdłości nie zazdroszczę - wiem coś na ten temat...cos późno Cię wzięło...
Sandruś czyli z mężem wszystko dobrze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest tak wiesz.. bezpłciowo... choc dzisiaj bylismy sami po plytki i naprade sie nasmialismy, nazartowalismy...
ale czas pokaze...

Kur.. dzisiaj odebralam przypadkowo telefon od tesciowej (dzwonila ze szwagra telefonu do Darka), ale jakos jednak potrafie byc zolza i tak jak powiezialam mowilam jej na
Pani odpowiadajac na pytania, ktore zadawala, wiec pewnie tak szybko nie bedzie chciala przyjechac...
Widzialam ja ostatnio w polowie stycznia... i powiem Wam, ze jakos nie jest mi przykro z tego powodu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie akurat Grzesiek je kasze manną i chce go tak o 19.30 umyć 🙂

no z tą stulejką to ściuągam, to nie dośc, że mu fiutek staje jakby mega erekcje miał, to Grzesiek nie daje się, od rauz rękę mi zabiera.
Gosia2, kiedys było gosłono o takim przypadku ze uspili chłopczyka 2 letniego do zabiegu stulejki i sie nie wybudził, stąd mój strach 😞

Marta, a może pudruj Gabi pipke, żeby wargi nie były czały czas przy sobie, moze to jakoś zapobiegnie ponownemu sklejeniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...