Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bardziej tłumacze sobie tym, że jest to region kolizji płyt tektonicznych, a tam niestety ale dość często się to zdarza 😞 i jest to nieuniknione. A tsunami było wynikiem tego trzęsienia.
My lezymy w strefie Teisseyere'a-Tornquista gdzie też jest styk dwóch płyt kontynentalnych, ale nie mają one aktywności sejsmologicznej, więc Polska pod tym względem jest bezpieczna. My raczej to jestesmy nękani czasami przez powodzie.

Koniec Świata? hmm może nie w 2012 roku, ale będzie takich przypadków coraz więcej...

Oglądałam wiadomosci na tvp1, zdjęcia z Japonii straszne.. ;/
i do tego wciąż w Libii się tłuką..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra jakas... 😞
nas moze nie zniszcza kataklizmy, ale ceny.. zobaczycie... ropa pojdzie mega w gore, cukier ma ceny katastroficzne i Polacy tez wyjda na ulice i beda sie tluc...
W koncu ludzi dopadnie taka bieda, ze koniec... 😞

Ja poki co rezygnuje z drugiego malucha... wole umrzec pijac piwko niz bedac w ciazy.. jakos mnie dzisiaj to zestresowalo wszuystko..

a do tego malam taka awanture z Darkiem i oczywiscie przy Nadii, i wyrzuty mnie drecza...
mloda ma znow katar. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no proszę moi rodzice zabrali mi młodego do siostrzeńca i korzystając z okazji usiadłam przy kompie aby zobaczyć co u Was a tu taka niespodzianka Kasiu 😁 Gratuluję serdecznie 😉 P.S. ja też już myślę nad drugim:P
Dziewczynki nie mam aż tyle czasu aby przeczytać ponad 400 stron (trochę mnie nie było :/) ale w skrócie napiszę co u mnie i biorę się za lekturę.
Mój młody ma szczeniaczka- Eti i szaleje na jej punkcie. Ale psa już przyzwyczajam powoki do dworu dopóki są ładne pogody 😉 Do tego od jakiś 3 tygodni chodzi w majteczkach po domu i zaczyna wolać siku. Tak na cały dzień to może ze 2 razy mi popuści w majtki. Miałam w sumie czekać do wiosny ale zaczął sam wołać naśladując kuzyna więc przyśpieszyliśmy troszkę naukę załatwiania się. Do tego dziś w nocy nie spaliśmy chyba 3 godziny- na przemian spał i płakał tak co 5-10 minut, a jakby tego było mało to 2 razy w nocy zrobił mi kupę w pieluchę 😮 Do tego bardzo ładnie i coraz więcej mówi, ma swój język, który rozumiem ale dużo powtarza po nas.
Jeżeli chodzi o pracę to w grudniu koleżanka dała mi popozycję abym spróbowała z avonem no i całkiem mi się to opłaca 😁
jak mi się cośprzypomni to napiszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Agniesia super zeAlus juz bez pieluchy lata 🙂moj tez wola ze siii albo kupa ale zawsze jak go juz posadze to juz po wszystkim hehe
Nasz tez bardzo ladnie mowi w sumie to caly czas nadaje od rana do nocy 🙂
ide do sklepu jakies zakupy zrobic, ale podrozalo wszystko matko a cukier to maskara nawet w biedronie 4.50!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Miłego dnia.
Kasia super fotki. Ja byłam na tej wizycie 10 marca, dzidzia rośnie zdrowo, wszystko jest w porządku. Waży już 253 gramy. I okazało się, że będziemy mieli trzecią córeczkę 🤪 🤪 🤪
Pozdrowienia dla was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Agnieszka 🙂
ano wyszła niespodzianka, na wrzesień sie pojawi 😜 super, że mały lata bez pieluchy. Mój jeszcze robi w pleiuche, nie moge go przekonac do nocnika 😞

Marta, wyczytałam wczesniej że będziesz miała 3 córeczkę, super 🙂 no to próbujcie dalej, czwarty będzie syn 😁

Gosia, ja dzis zamiast do biedronki to pojechałam do lidla i tam też taka drożyzna..
aha, i zamiast dady kupiłam lidlowskie pieluchy, tourjours czy jakos tak. Sa po tyle samo, a nie chciało mi się do biedronki wstepować. Niedługo konczymy dadę to zacznę używac te drugie i dam znać 🙂

polecam dla Was teatr dla maluszków. Warto pójść 🙂 Grzes co prawda był tak średnio zainteresowany, ale często słuchał piosenek i przyglądał się dzieciom 🙂 rodzice z dziecmi siedzieli na poduszkach. Przedstawienie trwało godzinke, było z kukiełkami i prowadzącym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie Kasia 😁 😁 😁 Więcej dzieci nie planujemy hihi 🙂 🙂 🙂

Co do pieluchy, to Majka na widok nocnika woła sisi... Ale i tak swoje zrobi do pampersa. Mówię, że czekam do lata... Pamiętam, że za Emilka latałam z nocnikiem itp, i nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu sama zaczęła wołać si... I już nie pozwoliła założyć sobie pampersa. Nawet w nocy się pilnowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratki...

ja wlasnie sie zabrałam za pisanie pracy mgr.. a chcialabym ja skonczyc do konca kwietnia..
choc ciezko to widze.. 😞 wogole jestem jakas nieogarnieta co do pisania tek pracy 🙂 zero natchnienia, zero checi itp itd 🙂
Zawsze cos do zrobienia...

Jutro znow kapanie 🙂 na morsiatkach 🙂 heheh

Ale dzisiaj kasy wydalam na ciuchy dla mlodej... kupilam 3 czapki oczywiscie hello kitty 🙂 dwie blzki i plaszczyk helolo kitty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
JUlcia nazwiecie corcie 🙂 my tezjak bedziemy miec coreczke to chcemy nazwac Julia 🙂
Tak będzie Julia 🙂 🙂 🙂
Mamy już Emilię, Maję i teraz będzie Julia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nas tez czekaja zakupy wiosenne dla Oliwierka ojoj az sie boje bo tyle rzeczy trzeba kupic ze szok, adidaski, kurtke, spodnie, bluze, jakies 2 bluzeczki i dresy 😲 dobrze ze terazniejsza wyplata Michala w koncu nie pojdzie na wynajem tylko cala dla nas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wieczorową porą wpadłam powiedzieć dobranoc :*

Marta2 ogromne gratulacje!!! ohh-- dałabym się zabić za córcię:P:P

no.. to tyle 🙂 cały dzień nie weszłam na kompa 🤪 pękam z dumy;p dopero teraz bo mój do pracy poszedł... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...