Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnieszka nie martw się ja też nie czułam kopniaczków tylko jakby mi bąbelki powietrza w środku latały dopiero pózniej mała zaczeła porządnie kopac ale zawsze lepiej spytac sie lekarza to zawsze cię jakoś uspokoi, i zobaczysz kolejne tygodnie to zleca szybko najgorsze są chyba ostatnie 3 tygodnie bo konca nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to w sume troche czasu ale jak bedziesz czula cos niepokojacego zawsze podjedz do szpitala bedziesz czula sie pewniej. ja zmykam do lekarza zobaczymy czy sa jakies postepy do wyjscia czy bede jeszcze sie turlac przez 2 tygodnie.

agniesia6891 dobry pomysł z dodatkowa torba dla M musze tez taka przygotowac to nie bede wszystkiego brac na raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Merci jak ie wymagaja u Was w szpitalu rzeczy swoich dla malca, to po co je brac?? Tylko leza w torbie i bakteriochy zbieraja, a w szpitalu jest ich zatrzesienie.. 😞

Ja przygtuje 3 zestawy, a jak maz przyjedzie po mnie i didzie to wybiore cos zaleznie od humoru i pogody 🙂)

Agiesia nie martw, sie z tymi ruchami roznie bywa, ja tez zaczelam odczuwac je dosc pozno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ dziewczyny się rozpisałyście!! 🤪
Witam nowe przyszłe mamusie! 🙂

My ciągle meczymy się z katarkiem(teściowa mówi ze leczony tydzień a nie leczony 7 dni:P ) Sandroos stosuje Twoja metodę czyli sól fizjologiczna i Frida, pomaga ale co karmienie muszę zabieg powtarzać bo inaczej mała się dusi:/

Ale teraz śpi smacznie więc mam troszkę czasu 😁 Więc ide na śniadanko bo jeszcze nic nie jadałam a przecież dużo mleczka muszę wyprodukować dla mojego łakomczuszka 😁
Buziaki mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka nie martw się. Ja na początku też czułam jak mały się wiercił a później z czasem jak miał coraz to mniej miejsca to dopiero zaczęłam czuć porządne kopniaczki 😉
A ja mojemu M przygotowałam tą torbę bo siostra mówiła że jak swojemu kazała przynieść ciuszki na wyjście to pozabierał te których nie chciała i jeszcze rozmiarowo inne, dlatego poleciła mi abym sama spakowała i tylko powiedziała jemu gdzie odkładam tą torbę. Ciuszki na wyjście biorę ze soba do szpitala a zostawiłam tylko rożek i kocyk jakby było chłodniej. A po moim to za bardzo nie wiadomo bo jak bardzo się przejmie swoją rolą świeżo upieczonego tatusia to z wrażenia może pobrać nie to co chciałam 😉
ja na 15 idę do lekarza i się przeraziłam bo mam już 17 na plusie ☺️ Kurcze... chyba muszę przejść na dietkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozpisałyście się dziewczynki niesamowicie 🙂

Ineczko i Agatko...zaprosiłam Was na nk 🙂
Musze Ci przyznać Inka, że śliczna z Ciebie Kobitka :P Agatki zdjęć nie mogłam oglądnąć, bo masz zablokowane 🙂

Agniesia koniecznie daj znać jak po wizycie u lekarza 🙂 Ja właśnie przyjechałam do rodziców...więc Mała niech sobie jeszcze teraz przynajmniej do czwartku siedzi, bo jestem 120 km od Poznania, a tutaj nie chcę rodzić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc ,dziewczyny .Na wstępie dziękuję za zaproszenia na nk,oczywiście ja do Was tez powysylałam i już mam Was w znajomych:cheer 🙃
Dopiero teraz zajżałam tu do Was,bo jak zwykle rano mialam kilka spraw do zalatwienia i wcześniej się nie wyrobilam,ale teraz mojego M juz nie ma w domku,polecial do pracy więc mam trochę czasu dla siebie 🙂Dziękuję za wszystkie komentarze na nk,jesteście kochane 🙂Co tam u Was dzisiaj słychać????:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia czekamy na wieści od lekarza jak wrócisz
Tak jak u Was torba juz stoi spakowana i się kuży 😉
Ale muszę jeszcze kilka rzeczy dopakować tj,kosmetyczkę i dokumenty ale to raczej jak już mnie dodpadną jakieś skurczy na samym końcu.Dzisiaj wyprałam jeszcze fotelik samochodowy dla malutkiej i juź nie mam sił,tak mnie plecy bolą,że chyba się wygnę w druga stronę.Dzisiaj zauważyalm ,że brzusio już całkiem niiisko.Zobaczymy co powie lekarz w piątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jadę z mężem, bo on ma niedaleko klientów i tak sobie tutaj razem siedzimy do czwartku - mój M jest przedstawicielem handlowym więc jemu jest obojętne skąd zaczyna trasę.
Jednak zawsze wieczorem mam małego stracha, że się zacznie i nie będę wiedziała czy zdążymy do Poznania 🙂

A Ty do Bydgoszczy to masz troszkę dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 😁
Ineczka wlasnie chcialam Cie zaprosic na nk a tu widze zaproszonko 🙂 teraz poszukam Agatki 😁

Aga daj znac co powie lekarz bo ciekawa jestem czy Olus juz sie do nas wybiera 😁
Kurcze az 12 stron musialam nadrobic i nie pamietam juz co tam bylo wczesniej 🙂Marta to powiem Ci ze sporo przybrala na wadze Gabi w ciagu tak niedlugiego czasu ale to dobrze 🙂 ja mojego wczoraj zwazylam to teraz wazy 3500(w zaokragleniu)ciezarek sie robi ale co sie dziwic tyle je ze szok 😲 🙂
Asnet ja tej herbatki tak nie daje 2 razy mu dalam ale wypil tylko 10ml i koniec chyba mu nie smakuje 🙂
Agatka Ty to najpozniej w piatek zobavczysz maluszka a piatek juz za3 dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...