Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Cześć, wpadam tu tak rzadko ze aż mi głupio 😞 Ale normalnie nie mam czasu. nie dosć ze mam za tydzień obrone, to jeszcze mały ma takie zawardzenia, ze dzisiaj już ryczałam razem z nim. Oprócz noszenia lulania i masaży to na nic nie mam czasu. Nie mam juz siły, chyba dołek łapie. Poradzcie coś laseczki na zatwardzenia. Wszystkie masaże masarzynki przetestowane. Są dobre do momentu jak kupka nie zacznie twardnieć, potem nie dają rady.

Nie smuc sie Kochana 😘 Kwiatek dla Ciebie 😘
Pociesze Cie,że tez padam, tez miewam doły- u mnie dochoda jeszcze ćwiczenia 3, 4 razy dziennie, podczas których Mała tak szlocha,że serce mi sie kraja... 😞 ciągle jezdzimy po lekarzach i rehabilitantach...Ale widzę małe postepy i wiem,że bedzie dobrze...Ale jest ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
margherita78 napisał:
OOOOO !
Nareszcie jesteś !
Co słychac ????Jak Kropek?????
Ja tez miałam problemy z otwarciem stronki a co dpoiero ,zeby sie zalogowac ,to jak ty jesteś to moze i reszta da rade wejść 😞


HEJ, GOS:*
KROPEK W PORZADKU.DAWNO GO NIE WAZYLAM A JESTEM CIEKAWA JAK SPRAWY SIE MAJA Z PRZYBIERANIEM 🤨 WIDZE, ZE WASZE DZIECIACZKI LADNIE PRZYBVIERAJA, TO SUPER. MY NARAZIE( ODPUKAC) PO JEDNYM " ATAKU" POTOWKOWYM MAMY SPOKOJ, CHOC SA TAKIE UPALY I TE CHOLERSTWO BEDZIE SIE POJAWIAC. NIE WIEM CY ROBIE DOBZE, ALE NIE ZAMIERZAM SLUCHAC RAD SASIADEK, KTORE ZWRACAJA MI UWAGE, ZE ZA LEKKO KROPKA UBIERAM, BO LEZY W SAMYYCH BODACH, Z GOLA DUPCIA CZESTO =D, NO I CZAPECZKI MU NIE ZAKLADAM JAK NIE MA WIATRU, A OSTATNIO TA POGODA TO JEDEN WIELKI SKWAR I NIE WIDZE SENSU ZASLANIAC USZKA. PAMIETAM JAK GOSIA RAZ POSLUCHALA DOBRYCH RAD, I MALA OLIVKA MIALA POTOWKI. ZRESZTA INTUICJA MI TAK PODPOWIADA, WIEC TAK ROBIE.
WCZORAJ POJECHALISMY NAD JEZIORKO, ACH NIE MA JAK MAZURSKIE JEZIORKA 🙂 ZALICZYLAM PIERWSZA KAPIEL, WODA CUDOWNIE CIEPLA, ACH 🙂)
ZMIENILAM DZIS MLECZKO NA HUMANE 1 BO NIEZLE KONGO PO NANIE MIELISMY 😞((( TAKIE KOLKI RANO ZE SZOK 😞(( BEATKO, JAK DO MNIE DZWONILAS TO WALCZYLAM WLASNIE Z NIA, DZIS CALY DZIEN TAKIE KRZYKI BYLY 😞(( MALY SIE ZMECZYL I SPI JAK SUSELEK TEAZ 😞 BIEDAK 😞
ZYCZE WAM KOLOROWYCH SNOW:***
3MAM KCIUKI ZA VELI, ZEBY TO BYLO JUZ.
ADMINIE, WYSLALAM MEILA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, ZOSIU:* O CO CHODZI Z TYM SPOTKANIEM?> BO NIE JESTEM W TEMACIE ☺️
KOCHANA, SPROBUJ NA SPIACO,JA OBCINAM ZWYKLE JAK KROPEK NIE SPI, BO PO KAPANIU JAK SA MIEKKIE, CHOCIAZ ITAK SA PRZECIEZ TAKIE DELIKATNE 😁 ALE PRZED UBIERANIEM SZYBKO CYK CYK NAWET NIE WIE KIEDY 😉 ALE RADZE NA SPIACO, BO JAK W RAZIE ZACZNIE PLAKAC, TO SIE ZESTRACHASZ . KFIATEK DLA KAMILKI NA TE OBCINANIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Cześć, wpadam tu tak rzadko ze aż mi głupio 😞 Ale normalnie nie mam czasu. nie dosć ze mam za tydzień obrone, to jeszcze mały ma takie zawardzenia, ze dzisiaj już ryczałam razem z nim. Oprócz noszenia lulania i masaży to na nic nie mam czasu. Nie mam juz siły, chyba dołek łapie. Poradzcie coś laseczki na zatwardzenia. Wszystkie masaże masarzynki przetestowane. Są dobre do momentu jak kupka nie zacznie twardnieć, potem nie dają rady.


RENI, JA DAJE JASIOWI TA HERBATKE HIPPA I PROBLEM SIE ROZWIAZAL, BO TE MIALA NIECIEKAWE ZATWARDZENIA 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, dziekuję za radę 😘 Zaraz spróbuje, bo Mała spi 🙂
Co do spotkania- w okolicy 23 sierpnia w Szczyrku( prawdopodobnie) chcemy zrobic spotkanie. załatwimy noclegi i bedzie super 🙂Maluchy nałykaja sie górskiego powietrza 🙂 Mam nadzieje,że dołaczysz 😘 I dziekuje za kfffiatta 😘
Ja dzis psychicznie mam sie nieźle- wszystko przez to,że bylismy u najlepszej w Wawie rehabilitanki ( od metody Vojty) i powiedziała,że Mała jest w super formie i na pewno ćwiczeniami wyjdzie z tego urazu.Tylko trzeba cwiczyc, cwiczyć, cwiczyc...Widzicie, takie juz chyba moje przeznaczenie,że nawet na urlopie macierzynskim musze cwiczyć...Jak nie sama to z dzieciątkiem... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz sprawdzilam ile mam drogi do Szczyrka 263km..szacowany czas na polskich drogach mi wyszedl 3.56godz...chodz jezeli wskoczze na ekspresowke wroclaw krakow powinno byc szybciutko...wiec dziewczyny spotykamy sie :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE, DZIEWCZYNKI ;*
HEJ, ZOLTRI 🙂 Z TWOJEGO MALEGO TO PRAWDZIWY KOKS BEDZIE 🙂))
A Z TYM SZCZYRKIEM TO JAK WLASCIWIE JEST? KTO NA TO WPADL? 🙂 JAK Z NOCLEGAMI? JA TEZ ZARAZ NSPRAWDZE ILE MAM, ALE BEDZIE OK 500 PEWNIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE VELINKO!!!! TERAZ ZAKLADAMY CZERWCOWE WIEDZMY!!!
ZOLTRI CZYN HONORY!

JESTEM, JA CODZIENNIE JEZDZE DO MAMY DO OLIWY,BO TAM JEST GDZIE SPACEROWAC I NA OGRODZIE SIE OPALALAM,BO BLADA TWARZ JESTEM:P

ANULA TA HUMANA WG MNIE JEST JEDNA Z LEPSZYCH, MAM NADZIEJE,ZE JASIOWI PODPASUJE!
MY JESZCZE NIE DAJEMY NIC DODATKOWO.

JESTEM WSCIEKLA,BO WY TU DAJECIE WITAMINY MALYM A JA NAWET NIE MIALAM WIZYTY PIEPRZONEJ PIELEGNIARKI!!! JAK MALEMU WYBIERALAM PEDIATRE I SRODOWISKOWA TO PIELEGNIARA POWIEDZIALA,ZE NAJPIERW ZADZWONI SRODOWISKOWA I UMOWI SIE NA WIZYTE W DOMU I USTALI KIEDY DO PEDIATRY. MOJ SYNUS DZIS SKONCZYL 3 TYGODIE A TEJ PIGULY NIE SLYCHAC ANI WIDAC!! IDE W PON DO PRZYCHODNI I ZROBIE DYM!!! ONI CHYBA NIE WIEDZA NA KOGO TRAFILI! JESTEM SPOKOJNA ALE MOJ SPOKOJ NA GRANICE! TSUNAMI TO PRZY MNIE PIKUŚ!

A TERAZ NAPISZE WAM ,ZE TEN SZCZYRK TO KUZWA WYMYSLILYSCIE! SZKODA,ZE NIE CZECHY OD RAZU! JA MAM 600KM DO SZCZYRKU WY MADRE ! A JAK BEDE NA LUBELSZCZYSNIE TO TEZ PONAD 400!!!!! HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

OPCJUJE ZA ZMIANA NA SRODEK POLSKICH ZIEM!!!! ZEBY BYLO DLA KAZDEJ W MIARE LATWO Z DOJAZDEM! BO TAK TO MNIE NIE BEDZIE. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELI, GRATULACJE:** NARESZCIE, TO CO, ZOLTRI, OTWIERASZ NOWY WATEK? :P
SPRAWDZILAM Z MEZEM I DO SZCZYRKU MAMY 550 KM 😞 NAJGORSZE, ZE KROPEK NIE BARDZO LUBI JEZDZIC AUTEM, ALE BARDZO BYM CHCIALA POJECHAC. WLASNIE OGLADALAM NA NECIE TO MIEJSCE, ZEBY ZOBACZYC JAK TAM JEST 🙂
GOS, SLUSZNIE-MUSISZ POJSC PO JAKIS SPECYFIK, BO TO SIE PRZEDLUZA, JUZ OD KILKU DNI MALA TO MA, PRAWDA? NO ALE JAKAS MASC NAPEWNO POMOZE. DZIEKUJE ZA KWIATKA I DLA WAS ROZNIEZ:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok baby dzis wieczorkiem bedzie watek:P:P:P
wiec od jutra zaczynamy na nowym watku

Gratulacje dla naszej malej Szantel(veli zabije mnie za to jak napislama)

baby decydujcie sie gdzie chcecie:P:P:P:P

spadam do banku i lekkie zakopki buziole upal sie szykuje:P:P:P

a mayly twarz i glowa w potowkach ale rumianek pomaga:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BABECZKI BARDZO WAS PRZEPRASZAM ZA ALARM 😞

SZŁAM NA TARG I DOSTAŁAM SMS-KA JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ!

I OCZYWIŚCIE MYSLĘ TYLKO O VELI CZY SIĘ ROZPAKOWAŁA I OD RAZU PUŚCIŁAM SERIĘ SMS-KÓW DO WAS I ZALICZYŁAM WTOPĘ JAK CHOLERA BO TO MOJA ZNAJOMA URODZIŁA ☺️

SORKI JUŻ WAS WIĘCEJ RAZY NIE WPROWADZE W BŁĄD!!!

WYBACZCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHEHE NASZA KOCHANA VELI JAK JUZ POSZLA DO SZPITALA TO CHYBA WROCI Z MALENKA!

MALY WPROWADZIL TERROR, NIE CHCE SPAC W KOLYSCE, WYJE JUZ OD 20 MIN 😞 ZOSTAL PRZEWINIETY I NIE WIEM, KUZWA NIE MOGE GO KARMIC CO 5 MINUT,BO BEDZIE PRZEZARTY I GRUBY JAK SIE TAK PRZYZWYCZAI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bon jorno kochane

na dzien dobry kwiatek dla niebo 😘

Veli w szpitalu juz 🤪 lada dzien Shantal 🙂

Gosiu ja tez jeszcze z wkladkami latam-mam tak ja Ty,ze dlugo,dlugo nic a pozniej krew...wlasnie mala mi zasnela-bo nie spi od 9 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu ja obcinam paznokcie podczas snu Nadii...wtedy zawsze sie udaje 🙂 polecam 😘

Reni nie doluj sie-ja tez nie raz mam dolek najlepsze na zatwardzenia sa czopki dla niemowlat glicerynowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...