Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja tak się zastanawiam co jest z tymi odciągaczami ?? znaczy tak - wiadomo jak mama pracuje a chce by dziecko dosało jego pokarm itd ale gdy jesteście z maluchami to po co ?? tak mnie szczerze to zastanowiło, bo to moja trzecia ciąża, karmiłam dziewczynki jedną półtora roku, drugą rok i nigdy nie używałam odciągaczy .... zresztą wiadomo że pokarmu się tyle tworzy ile ma potrzeby dziecko więc jeśli i karmimy i odciągami pokarmu tworzy się za dużo i czasem mamy mają problem z ich nadmiarem, mają twarde piersi, często zapalenia bo pokarm zostaje. ja nigdy nie miałam zapalenia piersi. pamiętam że na początku jak dziecko przynieśli mi dopiero po pół dobie pokarmu się strasznie bagromadziło córka nie mogła sobie złapać cyca, ale popuszczałam trochę w pieluchę by lekko zmiękł i karmiłam. szczerze mówiąc nie wiem co bym zrobiła z tym mlekiem chyba miałabym już niezła mleczarnie i musiałabym kupić drugą lodówkę 🙂 ... teraz też nie zamierzam kupować oddciągacza ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze nigdy nie odciagam troszke z jednej w szpitalu recznie nawet nie musialm naciskac zeby odetkac bo byly jak kamienie....a pokarm po to w rezerwie jezeli teram mam nawal abym mogla gdzies wyjsc na zakupy ...a w lato ciezko...ja nie potrafie na tylku usiedziec a karmienie w samochodzie co 5 min bo lato jest naprawde meczoce:P:P

najwazniejsze ze ciagle moje mleko ma:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.
zanka dziekuje za pocieszenie i kwiatuszka. Dzisiaj pzechodze totalne zalamanie i juz nic mnie nie pocieszy, jak nie urodze w najblizszych dniach to sie depresji nabawie 😞

Tej nocy nawte na sekunde sie nie obudzilam 😞 nawet malenkiego skurczu nie mialam. KURWaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mac"!!!! Moja lekarka powiedziala ze jak bede miala dzisiaj skurcze na ktg to mnie zostawi , a ja mam na 10 ktg i zadnych skurczy 😞 Mam dosyc!!!

Kwiatek dla zoltri :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka - dobrze wiem co przechodzisz... miałam to samo 😞 ale uwierz mi że dziecko się urodzi a pobyt w szpitalu na wywołaniu nie jest zbyt przyjemny - odstresuj się dziś może troszeczkę może jedzcie na rybki albo cuś pewnie pogodę macie przepiękną- wiem że łatwo mi teraz mówić... kwiatuszek dla Ciebie a my trzymamy kciuki żeby już się zaczęło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELI SLONECZKO!
WRESZCIE JESTES Z NAMI!

ADMINIE DZIEKUJE W IMIENIU CZERWCOWECZEK!


JAK GLUTY WYCHODZA TO JEST TEN CZOP SLUZOWY, JEST GO NAWET CALKIEM SPORO, OKRESLAJA,ZE OK 200ML. WIEC BEDZIE WYCHODZIL, MI WYCHODZIL ZE 3-4 DNI. A POROD ZACZAL SIE JAKOS 4 DNIA . ALE JAK WIESZ U KAZDEJ INACZEJ.A SKURCZE NA KTG RAZ BYLY RAZ NIE... NAWET PODCZAS PORODU JAKBY SIE COFNELY I SPANIKOWALAM,ZE JUZ RODZE A TU MI ZANIKA AKCJA SKURCZOWA.

ZOLTRI JA ZJADLAM OSTATNIO TEZ POTRAWE Z CZOSNKIEM I BYLO OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry kochane 🙂 🙂

moj Pudzianek dzis konczy miesiac:P
ten cza leci normalnie 🙂 🙂 🙂 🙂

dzis zobaczylam troszke krwi ale tak leciutko chyba dlatego z znow sie pochwalilam ze wszystko chyba sie juz skonczylo 🙂

dziewczynYCZY SMARUJECIE CIEMIACZKO OLIWKA??
MOJEGO SMARUJE ALE TERAZ NIE WIEM CZY TO POTOWKI CZY CIEMIENICHA SIE ZACZYNA ROBIC WRRRRRRRR 😞 😞 😞


VELI JA DZIEN PRZED PORODEM TEZ MIAL NOCKE PIEKNA W NIC KIEDY WODY ODESZLY BEZZSZENA CALA NOC DZIWNE UCZUCIE 🙂

TWOJ ORGANIZM ZBIERA ENERGIE:p

AJA CHYBA DOSTALAM WYSOKIE CUSNIENIE LEB MNIE BOLI CODZIENNIE ALBO MOZE ZE NIE MAM NORMALNREGO SNU

KFIAT DLA VELINKI 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NARASZCZE JESTEM HURAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

ADMINIE DZIĘKUJĘ,ŻE MI POMOGŁEŚ POWRÓCIĆ!!!

TERAZ WPADŁAM TYLKO NA CHWILKĘ,BO MAM URWANIE DUPKI,ALE OBIECUJĘ,ŻE WIECZOREM ODWIEDZĘ WAS NA DŁUŻEJ MOJE KOCHANE BO TAK SIĘ STĘSKNIŁAM!!!

CAŁUSKI I MIŁEGO DNIA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😘
Zaczne od kfiatta dla Veli- zobaczysz,że zaraz urodzisz 🙂Choc tez cie rozumiem,że juz masz dość 😘
Zoltri, a moja Kamila dziś skonczy 3 tyg- tez nie wierzę,że tak szybko zleciało- od porodu jakby wszystko się dzieje w przyspieszonym tempie 😮
Własni wróciłam ze spacerku, bo zaczeło padać na maxa.Michał sprząta mieszkanko 🙂 Grzeczy mąż 😉
Zoltri, u mnie też juz czasami nic nie leci ale potem znowu coś- tak więc w gatkach cały czas cos musi być...Wczoraj złapałam mega doła i zaczełam ryczeć,że nie mam siły, nie dam rady, boje się o raczke i wszystko jest do kitu.Michał mnie poprzytulał, wzięłam kapiel i troszke ze mnie zeszło...
A co do jedzenia na szczeście za czosnkiem nie przepadam ale wczoraj zjadłam troche sera brie i Małą brzuch bolał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewuszki!!!

ale sie ciesze że już jesteście wszystykie 🙂))

Zosienka! z tego co mi wiadomo to dzieciaczki świadomie umiechają sie w drugim miesiącu i ja również czekam z niecirepliwościa na ten moment 🙂)

Bardzo dobrze Cie rozumiem kochana...Ja również ostatnio mam chwile kryzysów, ryczec mi sie chce, czuje sie jak uwieziona dojna krowa 😞 mały cały dzien jest marudny, nie chce spać, ma kolki i płacze w niebogłosy...czasami mam serdecznie dośc tego wszystkiego i nic mnie nie cieszy...
Kfiatuszek dla Ciebie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY JA TEŻ MYŚLAŁAM,ŻE JESTEM SILNA,ALE CZASAMI WYSIADAM MAM TEŻ DOŁY I WSZYSTKIEGO SERDECZNIE DOŚĆ 😞ALE POTEM PRÓBUJĘ SIĘ OTRZĄSNĄĆ I DALEJ "WALCZYĆ".NO TYLKO JA MAM PLUS Z JEDNEJ STRONY,ŻE NIE KARMIĘ PIERSIĄ I NIE MUSZĘ BYĆ NON STOP Z MAŁĄ,ZOSTAWIAM JĄ ŁUKASZOWI I WYSKAKUJĘ GDZIEŚ SAMA NAWET NA GŁUPIE ZAKUPY,ŻEBY ODREAGOWAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki. veli, ja mialam skurcze niecale 100, ale regularne takie napinania i sączyły mi się wody, więc mnei zostawili na noc, a rano juz bylo ponad 100 i z tymi wodami mi oxy podłaczyli i za 7h bylo po sprawie 🙂 wierzę ze juz jestes na dobrej drodze!!!!
jak czytam wasze posty to w każdym znajduje cos z mojej Karolci. mala dzis znow malo spi. ciągle by na cycusiu wisiała. odciagnęłam jej rano mleczko i poleciałam do Kościola, to tylko troszke wypiła,woli cyca. więc reszta do wylania-chyba nie mozna ponownie wlozyc do lodówki, co?? (pewnie pytanie głupie, ale coż...)
pije co godzinkę dzis i za każdym razem jak szpaczek wali głowa jakby tydzień nie jadła 🙂 słodka jest przy tym i nawet jak uśmiecha sie nieświadomie to mi nogi miękną...
wyszłysmy dzis na spacer..nawet 2 razy..za pierwszym razem jeszcze z podwórka nie wyjechałyśmy, to włacyzła taką syrenę ze na koncu ulicy nas slyszeli....musiełaśmy wrócic do domku i dopić cycka. drugie podejscie juz było udane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak gos w kali sie myje to uzywasz jeszcze cos???

bo to chyba nie ciemieniuchA a taka kaszka na glowce mopze od tych upalow
wiec mama mowi ze kalia a cholerka nie spytalam suie czy najpierw myc normalnie a pozniej kalia splokac czy cholerka jak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...