Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam kochane!!! uf nareszcie mam trochę czasu połowa sesji za mną i nie jest łatwo. Maleństwo kochane tylko te kolki go męczą 😞 Mam nadzieję, że u Was i Waszych pociech wszystko dobrze 🙂 Nasz miesiąc się kończy, zleciał bardzo szybko mój skarb zaraz skończy miesiąc.pozdrawiamy gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć kochaniutkie

ja dzisiaj mam dzień porządków walczę z ubraniami w szafach muszę zrobić generalną selekcję 🙂

pomidorek przez małgosię przyjęty więc zaczynam go wciągać:laugh:

Velinka odezwij się bo chyba z ocvzekiwania nie przeszłaś do lipcóweczek 😞

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć dziewczynki!!

co tam u Was?

dziś jakieś promyki słonka widziałam, choć dalej jest parno i nieciekawie 😞(

mimo wszystko wczoraj wyskoczylismy z Jasiem i mężem na spacerek...dziecko pieeknie spało 🙂

pomidorka wcinałam od początku, gdyż podali mi go jeszcze w szpitalu i wczesnie wiedziałam że nie ma alergii, ale również nie przesadzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dziendobry!!!


wczoraj wyrodna matka jadla arbuza i dzs maly obkupkowal mi caly prfzewijak jak go przewijalam 🙂 🙂 🙂
zasieg mial na 10 cm heheheh

i mam problem malemu zaczelo lekko ropiec oczko..mam nadzieje ze to tylko zasrany szkocki wiatr jest powodem a nie zatkany kanalik!!!

no i mojemu malemu zrobily sie krostki na czolku i troszke na policzkach..niby szukam i wychodzi ze to jest ten troadzik ktory powoduja hormony i powinno szybko zejsc...nic nowego nie jeadlam zeby go uczulilo....moj maly nawet przy jedzeniu poci sie na czole wiec moze potowki tylko troszke innaczej wygladaja ....tylko zeby nie alergia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, nie moge sie zalogowac na ten brzuszek 😠 😠

zoltri u mojego tez byly takie potowki niby na czole i nosku i juz schodzi- kilka dni sa, przemywam sola fizjol. i nie kremuje!
a z tym oczkiem to moze go tylko przewialo, ja jak wystawiam malego to zakrywam buzie zeby wlasnie nie zawialo oczek.

Paulinko gratulacje! tyle doczytalam,ze urodzila! teraz jeszcze nasza Veli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie skonczylismy cyce i maly drze sie w kolysce, zasypial ostatnio na cycku w lozku i sie juz nauczyl, zis w nocy wzielam go na przetrzymanie- powył troche z przerwami i w koncu zasnał, teraz tez tak muszę,bo kurcze bede miec klopot z odkladaniem do kolyski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co jedynie moze arbuz to nastepny dzien latwiejsza toalete zagwarantowac 🙂

powinni nic nie byc moj tylko szybciej napakowal pieluche:P:P:P

niebo znam bol ale moj to sie nauczyl w dzien ssac przy snie cyca i nie bylo mowy o odlozeniu go bo ryk no i smok poszedl w ruch...ale dobrze bo go nie chce ssac oprocz sytuacji kiedy wlasnie potrafi caly sen ssac :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.

Margeritta u mnie dzisiaj to samo. Mały tak wojuje od 3 w nocy ze jestem juz ledwo zywa. Zasnął mi 40 minut temu i mam nadzieje ze troche pospi bo jest dzisiaj nie do wytrzymania. Rece mi odpadają od lulalnia. A z tymi rękami co piszesz to tak jest jak naszym maleństwom cos dolega. Małego jak boli brzuszek albo problem z kupką to nic tylko na rękach. I tylko potrafi wtedy na rękach zasnać. Wystrczy go położyć dołóżeczka i juz po spaniu.

Na ropiejace oczko moj Kubuś dostał wpierw sól fizjolog. ale nie pomogła. Potem dostał jakieś kropelki, jak znajde po nich opakowanie to napisze jakie. Pomogły do strzału.

A potówek to ma tyle że szok. Ale przecież jest tak strasznie duszno ze nie ma sie co dziwić. Codzienna kąpiel w grochmalu załagadza sprawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
w koncu udało mi sie zalogować 😠
Dzis jakis dzien świstaka, bo moja mala tez cały czas płacze i wisi na cycu.non stop. Do tego jutro idziemy do okulisty, bo strasznie ropieje jej oczko. Rano neurolog, wieczorem okulista...zwarowac mozna...
Potówki moja tez ma, choc nie jest ich wiele.i skorka na czole sie łuszczy 🤢 Smaruje i nic 🤢
Kwiatek dla reni za to wojowanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO W KONCU DAM RADE NAPISAC:p:p:p:P

ZOSIU MOJEMU TEZ OCZKO ROPIEJE NARAZIE PRZEMYWAM SOLA FIZJOLOGICZNA BO TO DOPIERO OD WCZORAJ I MAM NADZIEJE ZE ZNIKNIE SZYBKO...ZE TO NIE ZATKANY KANALIK...ZOSI NIE LAM SIE JA TEZ CZUJE SIE JAK ZABI MAM NADWAGE BRZUCH CALY CZAS JEST...KARMIE PRZEBIERAM PIORE PRASUJE KAPIE MYJE GARY I JESZCZE JAK COS ZNAJDA SIE PRETENSJE W OGOLE NIE CHCE MI SIE JUZ NIC CHODZ DLA MLODEKO WSZYTKO A KREGOSLUP MI ODLARUJE...MAM NADZIEJE ZE W PL SOBIE ODPOCZNE ...CHODZ MAM PIEKNA POGODE NIE MOGE Z NIEJ SKORZYSTAC...


GOS NIE SMARUJE NICZYM MAM NDZIEJE ZE ZNIKNA CHODZ JAK MOWISZ W TAKIM UPALE 🙂 🙂 🙂 NIE MA SZANS 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za wsparcie 😘
Wziełam kapiel i troche mi lepiej...Wiem,że musze dac rade-Kocham Małąponad wszystko.a z rączką musi byc dobrze...Choć chwilami nie mam juz siły... 🤢
zoltri- ja mam nadzieje,że z oczkiem to nie gronkowiec...Dziś wkurzyłam sie na Michała- bo ja Małej sterylnymi gazikami z sola fizjol. przemywam oczka, a ten wyjał jej rke brudnym palcem! 😠 Wk...sie na maxa!Ale juz przeprosił i sie przyznał,że jest głupi.Tylko co z tego...zobaczymy co okulista powie...
Buziaki na dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...