Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć! 🙂

My juz po chorobie!!! 🤪 🙂 🙂
Lenka juz nie ma goraczki i mam nadzieje, ze juz nie wroci. AKYSZ!!! :P No i sie nie mylilysmy, ze to trzydniowka, wczoraj wieczorem gorączka siegla 39,5 i Lenusia dostala wysypki, takich plamek, juz bylam zalamana, bo temperatura tylko rosla, a dzisiaj rano jak reką odjął, nie ma temperatury i nie ma wysypki. 🙂

jusmarkl dziekuje za oklask i zycze milego pobytu w Vinaros. 🙂

Chcialabym wyjsc z Lenką na dwor, bo dawno nie bylysmy, pogoda jest ladna, ale jednak troche sie boje. 😞

Milego dzionka kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki Franio juz duuuzy chlopak 😁 I jaką ma sliczną kamizelke. 😉 Ty asiula tez slicznie wygladsz. 🙂

A wiecie co... Ja to w ogole jestem zdziowiona, ze Lenka tak dobrze zniosla ta chorobe, naprawde. Wczoraj przy tempreraturze 39,5 ona sie smiala, gaworzyla jakby w ogole jej nic nie bylo. I w ogole cala chorobe byla grzeczna, az sie dziwilam.
I w nagrode jak tylko wyjdziemy na dwor to lecimy do sklepu, bo upatrzalam jej taką śliczną ogrodniczke. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

Asiula- jaki duzy Twóh Franek juz 🤪 Uwielbiam takie sweterki dla chlopców!! Na razie mozesz mu jeszcze takie zakładac bo potem to juz nie bedzie chciał :P

Tusienka cieszymy sie ze Lence juz lepiej. rzeczywiście jak miała tak wysoką gorączke i dobry humor to masz aniolka w domu 🙂 Moja Bianka przy 38 stopniach byla tragicznaaaaaaaaaaa!!! Wiec jak przyjdzie 39,5 to juz mi chyba dziecko zapłacze sie na śmierć 😞 😞 😞

jusmarkl- baw sie dobrze (rany ale Ci zazdroszcze) 🙂

beti- bardzo szybko ząbkuje Twoja Hania! Ciekawe kiedy nas to czeka.

Moja Bianka tez dzisiaj spała i miała co chwilę "rzucawki"- jęczała i sapała. Znowu pewnie ja swędzi bo ciagle ma te krostki.
A rano jeszcze tak sie pożarłam z mężem że krzyczałam na całe gardło i chyba pół miasta mnie słyszało. Znowu nie słyszał jak mu telefon dzwoni i obudził mi Bianke, ta zaczeła płakać i juz sie tak wsciekłam ze mało spazmów nie dostałam. Nie dosc ze dupy do niej nie ruszy w nocy na karmienie to jeszcze zamiast zachowywac sie cicho rano to czeka az telefon sie wypiszczy i to tak głośno że wszyscy naokoło sie budzą a on nadal lezy w łózku 😠 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 Boze, te chłopy czasami to takie tępaki, nie pomyslą o innych tylko takie to krótkowzroczne wszystko 🤢

beti dzis oklask dla Ciebie a własciwie dla Hani zeby lepiej zniosła ząbkowanie 😉
aha, ja tez wczoraj wyjęłam spacerówkę i dla próby włożylismy Małą do niej- powiem Wam ze o wiele lepiej niz w foteliku samochodowym bo przynajmniej jest możliwość regulowania oparcia tak jak pisała beti- od siedzącego do leżącego. A są szelki do zapinania wiec Bianka nie wyskoczy z wózka 😁 No i pannienka wreszcie wszystko widzi 🙂

oli napisz nam jak Odzi spodobał sie pokój!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he 🙂 my juz po pierwszym wypadzie na miasto w spacerówce 🙂
Na dzien dobry Maleńka ochrzciła spacerówkę ulanym mlekiem. Bardzo krzyczała na poczatku ale potem sie uspokoiła i z ciekawościa oglądała świat. Ona chyba lepiej to zniosła ode mnie bo mi jakos dziwnie było ze nie widze jej całej jak dotychczas 😞 cały czas sie zatrzymywałam i patrzyłam jak ona sobie radzi i czy czegos nie potrzebuje. Potem zasnęła wiec opuściłam ją do całkowitego poziomu i spała słodko 🙂
Bianka w gondoli po pierwsze nie chce juz jeździć a po drugie żeby do nas dojśc do domu to trzeba sie ostro wspinać pod górkę i Bianka przesuwa sie w gondoli tak że kiedyś mi całkiem zniknęła! 🤪

Dziewczyny tak sie zastanawiałam ostatnio ile dziecko powinno wypic herbatki dziennie? Na opakowaniu napisane jest ze 100ml dziennie ale jak ona mi wypija tylko 50ml to chyba nie jest za mało bo normalnie moczy pieluszki itd. Czasami nie chce herbaty ale jak podam mleko to pije chętnie mimo ze ma juz stałe pory karmienia a herbatke podajemy jej pomiedzy posiłkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu mogę coś napisać. Od wczoraj jak tylko chciałam coś napisać to mała marudziła. A teraz zasypia. To znaczy mąż ją usypia. :P

Beti fajnie masz z tym kursem tańca. Też bym sobie poszła, ale ostatnio jakoś nie mam czasu. Kiedyś pytałaś czy ktoś dostał ktoś paczkę z próbkami produktów dla dzieci. Więc ja dzisiaj dostałam. W środku było: mleko NAN H.A. 2, nestle sinlac (produkt zbożowy bezglutenowy), nestle misiowy ogródek (puree ryżowe z marchewką i groszkiem), słoiczek gerber jabłko, bobo frut - jabłko. To wszystko. :laugh: Kiedy zaczniesz podawać małej stałe pokarmy?

A my dzisiaj wzięlismy Julkę na spacer w spacerówce, bo niestety nie dawałam już z nią rady w gondoli. W jak narazie był spokój. Na początku próbowała płakać i sprawdzała moją reakcję, ale jak widziała, że nie wezmę jej na ręce to zaczęła oglądać domy, drzewa. hihi i na końcu zasnęła.

A tak Juleczka wczoraj wyglądała na spacerku: [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00364m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc!
jezu, im bliżej wyjazdu do Polski tym mam mniej czasu bo ciagle cos trzeba dokupic i pomału szykowac na wyjazd 😞
Krocia- ja tez od wczoraj jeżdżę spacerówką i dzis było całkiem fajnie- Biance wyraźnie sie podobało. najgorzej ze nie mam gdzie zaczepic zabawek, musze kupic chyba jakis specjalny pałąk do wózka jak ma jusmarkl albo podobny. Złapał nas dzisiaj tez deszcz a kupiłam w Polsce jakąs nienormalną folie przeciwdeszczowa gdzie z boku ma wielką dziure do wentylacji przez którą leci deszcz na dziecko!!! Co za kretyni robią cos takiego??? Poleciałam szybko do sklepów z wózkami i pytam faceta zeby mi dopasował folie a ten rozłożył rece i mówi ze bedzie miał folie za 4 tygodnie 🥴 No wiecie co- 4 tygodnie czekac na folie do wózka!! Predzej w Polsce kupie inną. Beti a jaką Ty masz folie bo ta oryginalna z x-landera jest straszna- wózek wygląda jak statek kosmiczny 🤨
he he, Twoja Julka to rzeczywiście słodka królewna 🙂 Urosła juz od ostatniego zdjęcia jakie widziałam 🙂

beti- a byłas juz na tym kursie czy pierwszy raz idziecie?? Ja tez myslałam zeby pójsc ale nie wyszlo.
U nas w irlandii tez dostajemy takie paczki ale na swoja musze jeszcze zaczekać bo chyba dają pod koniec 4 miesiąca- tez jakies sloiczki sie dostaje z jedzonkiem.

nic sie dziewczyny nie odzywają- ciekawe czemu.
Powiedzcie kobiety jaka jest mniej wiecej temperatura rano w Polsce- czy jest bardzo zimno bo nie wiem jak ubrac Bianke a mama mnie nastraszyła ze bardzo zimno jest rano a my rano lądujemy i nie chce jej wyziębić 😞 [img size=427]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bia-013131dffc3366745fd3b3f00acc5239.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka Bianka już jest duża. Ale nam dzieciaczki rosną. Czasami to beczeć mi się chce, że Julka tak szybko rośnie i że niektóre rzeczy już za nami. Zawsze tak mam jak odkładam na bok ciuszki z których wyrosła.

Ruda Rybko, u mnie o 6 rano jest ok.10 - 11 stopni, o 8 rano - 13 - 15. Więc troszkę zimno jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny moja Lenka nie chce jesc! 😞 Przez caly dzien jak zjada 200 ml to jest dobrze, a powinna zjadac 850 ml. Nie wiem juz co zrobic. 😞 Moze to od tego, ze zmienilam jej mleko NAN 1 polski na dunski, czy to mozliwe zeby od tego juz jej nie pasowalo? Przeciez to takie samo mleko. Juz nie wiem co robic. 😞 Teraz zrobilam jej wody z cukrem zeby chociaz cos kalorycznego wypila i pije, wiec to chyba cos z mlekiem nie tak. Jutro chyba kupie jej jakies inne mleko i zobaczymy.

Dziewczyny, śliczna jest Bianeczka i Julcia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Leneczka-8a3dd6b7bc6223d4519e3e2b97ddbe94.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...