Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dodalam jeszcze raz, bo tamto bylo za male. 😉 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wycieczka-7917b754effe4dffce7512a41e29f33f.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi nie wychodzi te dodawnie zdjec. :P [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wycieczka3.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kobietki 🙂
ja w sobote bylam nad woda z mala mezem i rodzicami ale nie byl to za udany wyjazd 😞 bylo tyle ludzi ze nawet miejsca nie moglismy znalezc, bardzo goraco, mielismy daleko do samochodu, a nawet nigdzie nie umialam hani nakarmic bo wszedzie pelno ludzi 😞 moze i dobrze ze nie jedziemy nad morze, pojedziemy za rok jak juz hania bedzie wieksza 🙂
A wczoraj mielismy grilla ale bylo wesolo 🙂 Dzisiaj znowu goraca, musimy pojechac po odbior obraczek 🙂 od slubu cywilnego musialam powiekszyc obraczke o dwa rozmaiary :laugh: a mezus o jeden no i dalismy sobie grawer 🙂 coraz wiecej zalatwiania bo coraz blizej do slubu...

krocia ja slyszalam ze teraz dzieci beda juz mniej przybierac na wadze, jak bylam u lekarza teraz to chlopczyk mial 9 miesiecy a wazyl 8 kg i pielegniarka powiedziala ze jest ok bo rosnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti i Oli-A kiedy dokladnie bierzecie slub? 🙂 My z Mezem ustalilismy, ze koscielny bierzemy w czerwcu 2012r. jak Lenka bedzie miala 3 latka i byc moze bedzie slub 02.06.2012 w Lenki urodzinki. 😉 Tak pozno bo chcemy uzbierac sobie troche pieniedzy, teraz by starczylo na wesele, ale tez chcemy kupic samochod wiekszy, wiec trzeba bylo wybrac, a z weselem mozna poczekac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko ja tez nie mialam bym sumienia gadac do mojego dziecka z moim murzynskim akcentem po angielsku.Ja wogole nie lubie mowic w tym jezyku ale moj Lukasz musze przyznac ma swietny akcent jak rzadko ktory Polak,on od 5 lat pracuje i mowi tylko z Angolami,po polsku rozmawia tylko ze mna i moja mama.On bardzo chce zeby nasze dziecko bylo dwujezyczne.Ja natomiast mam zamiar uczyc Julke Polskiego pisac i czytac.
A u nas co do slubu to ....niewiem?Jestesmy zareczeni ale o slubie cisza a ja nawet nie pytam bo chyba tak mi dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

tusienko ja 5 wrzesnia takze nie mam teraz na nic czasu bo wszystko trzeba dopiac na ostatni guzik 🙂

i nie ukrywam stres coraz wiekszy , ale powoli coraz wiecej rzeczy pozalatwianych jeszcze sprawa wystroju sali i menu i bedzie wszystko ehhh .......

patrysiu to chyba nie ma takiegowielkiego znaczenia czy jest ten slub czy nie my poprostu chcielismy zareczylismy sie 2 lata temu ponad dwa lata mieszkamy razem , mielismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka- ladne tam macie widoczki- u nas tylko mozna wyjsc na miasto i pochodzic wzdluż rzeki ale nawet siąśc nie ma gdzie bo żule - polskie i irlandzkie chleją wszedzie 😠
beti- Hania jest prześlicznaaaaaaaaaa!! 😁 Powiedz mi jedno- czy Wam też wbijają się paznokcie w tą rączkę od wózka?? My mamy taką miękką, fajną ale wystarczy ja lekko zadrasnąć i juz zostaje ślad po paznokciu. ładny ten szary kolor Twojego x-landera.

U mnie jest tak samo z gondolą 😞 Chciałabym Biankę jeszcze powozić na leżąco ale wrzask jest niesamowity. Ostatnio bylam zmuszona ja wieźc w gondoli to, dziewczyny, wierzcie mi, wstyd było wyjechać na ulicę tak krzyczała rozpaczliwie 🤨 Jeszcze około miesiąca, dwóch i tez przejdziemy na spacerówkę na półleżąco.

ja dzis kupiłam Biance sukieneczkę 🙃 Poddałam sie namowom siostry mężą i kupiłam ale że akurat miałam bon na zakupy w tym sklepie to wykorzystałam. Kupimy jej jeszcze rajstopki pod kolor i jak pojedziemy do Polski to Mała zrobi niezły wjazd 😎 😎 😎
Najlepiej bo sobie miałam kupic spodnie i jakas kurtke bo wszystko za małe po tej ciąży, brzuch mi sie wylewa ale oczywiscie wydalismy kase na sukieneczke która założymy jej ze trzy razy:laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozladowala mi sie bateria ehhhhh

chcialam napisac ze duzo razem przelismy roznych sytulacji i i tak bez siebie zyc nie potrafimy 🤪 to na co tu jeszcze czekac ( musze to zrobic poki jeszcze mlodo wygladam hahaga ) ruda rybko i tak to juz jest ze wydajemy na dzieciaczki zamiast na siebie 🙂 my wczoraj kupilismy tosi fajna czapke na jesien w 5-10-15 , dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez zaczynaja siadac ja daje tosi tydzien i usiadzie ciagle sie podnosi tak do polowy pleckow i chwilke trzyma i kladzie sie spowrotem tak gdzies od 2-3 dni tak zaczela robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - julka też cały czas podnosi się do siadania. A ostatnio to tak fajnie berzuszek unosi i tyłeczek do góry. W ogóle to taka wiercipięta się zrobiła, że strach zostawić ją samą. Dzisiaj poszłam do kuchni zrobić jej mleczko. Położyłam na łóżku na pleckach. Przychodzę a mała na brzuchu leży :P Do tego sama wzięła sobie misia jak leżała na brzuszku :laugh:

Tak piszecie o przygotowaniach do ślubu. A ja we wtorek mam 2 lata!!! A 12 września idziemy na wesele do męża kuzynki.Troszkę poszalejemy :P :P :P Julka będzie "na służbie" u moich rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Bianka dopiero zaczyna unosic głowe i plecki jak leży na plecach albo jak ja nosimy to az stęka z wysiłku 🙂 Powiedzcie mi dziewczyny ile czasu Wasze dzieci spędzają dziennie na brzuszku?? Moze ja za mało ja tak trzymam ale ona chyba nie za bardzo tak lubi bo zaraz marudzi.

beti- u nas jest istna szarpanina przy ubieraniu od około 2 tygodni- wszystko można jej ubrać ale jest szał przy rękawach. Wyobraźcie sobie ze potrafi złapać od środka rękaw i krzyczy jak ja próbuję jej go wciągnąć!!
Ostatnio tez pokochała pieluszkę tetrową- macha nią nad główką, międoli w buzi i szarpie. Slodko to wygląda :P

oli- rozumiem Cie z tymi nerwami przed ślubem- ja miałam tak samo a znając moje nerwy to mówie Wam ze przeklinałam dzien w którym zgodziłam sie wyjśc za mąż! Ja tez chciałam miec juz wszystko za sobą, samo wesele to tez taka szopka była ale było fajnie.

Krocia- oklask dla Ciebie i mężą z okazji 2 rocznicy ślubu- składam zyczenia dzisiaj bo juz noc i w Polsce prawie 24 :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...