Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krocia ode mnie tez oklask za wierszyk 🙂

Kevinku- wszystkiego dobrego z okazji trzymiesięcznicy 🙂 Kawał chłopa już z Ciebie 🤪 😘

beti- wreszcie widac Twoją Hanię!! jaka słodka! I ma body z Tuptusiem z Bambiego :P

Moja Bianka tez maksymalnie wytrzymuje 20-30 minut samej. Zazwyczaj jest tak gadatliwa ze płacze i woła jak nikogo nie widzi ani nie słyszy wiec jak jestem w toalecie a ona akurat nie śpi to jest niezły ryk 😁 W ogóle z dnia na dzień chce byc coraz wiecej w centrum uwagi, chce żeby mówic do niej i najlepiej nosić i to nie na leżąco tak jak Franiu asiuli- bardziej na pionowo księzniczce odpowiada 🙂 Bywa tak ze nawet spacer w wózku juz jej nie odpowiada i drze sie ze trzeba ja na rekach uspokajać.

Moi rodzice maja dzis rocznice ślubu i nie wiem jakie życzenia złożyć zeby nie były oklepane ale i nie jakies z górnej półki. Macie jakies fajne??

Tusienka ja chyba tez upieke to tiramisu bo siostra męża ma za trzy dni urodziny i zamiast kupować torty który i tak zjem sama :laugh: to zrobie cos od siebie a wiem ze ona lubi tiramisu.
pamietacie jak mówiłam ze siostra męża przyjeżdża i niby ma większe doświadczenie w dzieciach?? Wiec okazało sie ze nie potrafiła nawet trzymać Bianki przez pierwsze dni a jedyny sposób na jej uspokojenie wg niej to smoczek. Strasznie musiałam sie nagadac jej zeby nie wsadzała Biance smoczka co chwilę do buzi. tak samo z noszeniem na rękach i bujaniem- ciągle to robiła a Mała sie przyzwyczaiła w kilka dni i był wrzask jak sama zostawałam z nią w domu i nie miałam jak jej nosic.
No wiec uważam ze matką jestem na razie niezłą- daję sobie radę 🙂 A w usypianiu na noc jestem the best!! 😁:P

aha, ja mam elektryczny sterylizator z TT i jest fajny chociaz nie mam porównania z innymi. Sterylizuje szybko i nie zajmuje jakos duzo miejsca.

lece na miasto bo musze powysyłac paczki do Polski 🙂
buzki dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusmarkl-mam takie pytanko, bo nie wiem czy jestem tepa czy co ;/ sciagnelam sobie ten program do zmniejszania i edytowania zdjecia, ktory Ty pisalas ze masz. No i zmniejszam zdjecie, zapisuje i potem jak je otwieram to dalej jest duze. ;/ Wytlumaczysz mi jak Ty to robisz?

Ruda Rybko-No to smacznego zycze. 🙂 A ja dzis chyba zrobie ptasie mleczko, na ktore kiedys ktoras z Was dawala przepis. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. 😉

A Nam sie pogoda popsula i nie moge wyjsc na spacer z Leną. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj macie śłowa tej piosenki co mi się tak podoba:

Ile jest na świecie mam,
mój braciszku policz sam.
jest ich tyle, ile jest na niebie gwiazd
mogę Ci powiedzieć to, może tysiąc może sto,
ale własną tylko jedną mamę masz.
Ref: Jak dobrze mamo, że Ciebie mam, jesteś najlepsza ze wszystkich mam.
Za to, że kochasz, dziękuję Ci
dziękuję mamo, za śmiech i łzy.
Gdybyś widział skarbów moc,
i mógł tylko jeden wziąć,
to weź mamę bo to nasz największy skarb.
Możesz mieć pieniążków trzos, srebro, złoto - no to co! Lecz bez mamy cały świat nic nie jest wart.
Ref: Jak dobrze mamo, że Ciebie mam, jesteś najlepsza ze wszystkich mam.
Za to, że kochasz, dziękuję Ci
dziękuję mamo, za śmiech i łzy. x2
...śmiech i łzy.


A tutaj możecie je posłuchać: http://w290.wrzuta.pl/audio/5VoRLE7K0Ag/kochana_mamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko jesli chodzi Ci o program Photo Scape to tak. Otwieram zdjecie za jego pomoca , zaznaczam "zmien rozmiar zdjecia" np. na 600 i daje zapisz , potem wyskakuje pytanie czy zapisac to zdjecie czy osobno kopie i gdzie ma byc zapisane to wybieram i daje znowu zapisz , a potem wyskakuje opcja zeby wybrac jakiej jakosci ma byc fotka i ile ma miec kb - zaznaczam ile chce i znowu daje zapisz. Byc moze zapisuje Ci kopie tego zdjecia , a oryginal zostawia jak byl. Zwroc uwage na to dokladnie gdzie je zapisuje.
Ja lece na miasto , zeby zwazyc synka w aptece. Kevinbek dziekuje za zyczonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Jusmarkl, juz wiem jak to zrobic. 🙂 Oklask za pomoc wedruje do Ciebie. 🙂

oki dziewczynki, jak bede miala chwile czasu to Wam wysle przepisy na ptasie mleczko. 🙂 Moje jest w trakcie robienia. 😉

I dodaje aktualne zdjecie Lenusi. 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/L1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

ja juz na nogach a tosia jeszcze spi od nocy a jest 08:45

ruda rybko mialas racje ze na poczatku to tylko plamienie a pozniej to prawdziwy potop nawet w nocy musze wstawac bo czuje jak mnie zalewa masakra , mam nadzieje ze nastepna bedzie mniej obfita 😞

wczoraj mialam tyle latania przez te urodziny i jeszcze michu ma razem z moja mama tego samego dnia a tu wszyscy nam sie zwalili i nie mialam jak pojsc do mamy bylam taka zla ze ona tam sama siedzi bo nikogo nie ma oprocz mnie 😞 ze w koncu z michem sie poklucilam i wogole szkoda gadac 😞 moze dzis beedzie lepszy dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

Ja tez juz na nogach, a Lenka jeszcze spi od 21.30 :O padla wczoraj mi na raczkach jak jadla. 😉 A ja wstalam sobie spokojnie wypic kawusie i troche ogarnac mieszkanko.
Ptasie mleczko zrobione, tylko jeszcze nie probowalam, bo garaletki dlugo tezaly i wieczorem nie mozna bylo jeszcze jesc, ale po sniadanku sprobuje. 😉

Oli to Twoja Tosieńka tez taki spioszek jak moja Lenusia hehe 😉
Zycze Ci dzis zeby byl lepszy dzień. 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj polozylam sie z hania o 22.30 i spalysmy do 4.30, potem nakarmilam ja i dalej spalysmy do 8 🙂 juz tak sie wierci w lozku, na wszytkie strony sie obraca 🙂 zawsze spi w swoim lozeczku ale tym razem tatus byl na sluzbie wiec sobie wzielam hanie do siebie i razem spalysmy :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry!!!
Oli dla Ciebie oklasaka aby chociaz troszeczke Ci sie humorek poprawil 😉
Ale wczoraj bylam zla,od zalozenia profilu na brzuszku nie musialam sie nigdy logowac tylko logowalo mnie automatycznie a wczoraj cos mi sie podzialo z laptopem i jak chcialm sie zalogowac to zapytalo mnie o haslo a tu szok 🤪 Musial wyslac o nowe haslo ale jak mi je przyslali to cos z nim bylo nie tak i nie wchodzilo.Ale sie wsciekalam 😠 Myslalam juz ze po profilu...ale potem jeszcze raz wyslalam po haslo i juz to drugie bylo git:laugh:
Moje Kochanie mial wczoraj wolne i milo spedzilismy sobie dzien i kupilysmy nowy samochod na.... wyjazd do Polski huuuuura 😁 !!!!Ale sie ciesze ze pojedziemy i bede sie mogla pochwalic rodzince moim Skarbem!Mysle ze bedzie dobrze,zamierzamy w polowie drogi zrobic 2 dniowa przerwe w Niemczech i odwiedzic moja przyjaciolke.A Julka sobie troszke odpocznie plecka i wogole.Pojedziemy w nocy tak ze powinno byc oki.
A dzisiaj rano zmarla babcia Lukasza,chorowala juz jakis czas ale mielismy nadzieje ze jeszcze zobaczy prawnuczke
Oki dziewczynki milego dzionka wszystkim zycze,buzka,papa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam
Patrysia wiem jak to jest- babcia męża zmarła tez po długiej chorobie jeszcze jak byłam w ciązy a tak sie juz pytała o prawnuczkę i w ogóle i nie doczekała sie mnie zobaczyc z brzuchem a co dopiero mówic o Biance 😞

Mi wczoraj Bianka spala całe 8 godzin- jak ja połozylismy o 23 to wstała o 7!! 🤪 Dzis juz gorzej bo wstała jak Hania po 4 rano. Ale i tak sie cieszę bo spi w swoim łózeczku bez problemów i jak na 2-miesięczne dziecko potrafi juz spac dosyc długo. Znam przypadki ze roczne dzieci nie wiedza ze noc jest do spania 🤢

patrysia- ja czesto mam tak ze musze sie logowac na brzuszek! Ktos w domu chyba kasuje całą historie i pliki cookie i jak go dorwę to zabiję bo wszedzie musze sie logowac- na pcoczte, inne fora- strasznie mnie to wścieka 😠

U nas taka pięęęęęęęęęęęęęękna pogoda ze uciekam na dwór z tym małym potworem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrysia-szkoda, ze babcia zmarla, nawet nie zdazyla prawnuczki zobaczyc. 😞 Moja Babcia i Dominika zawsze plakalay jak wyjezdzalismy do DK bo sie baly, ze juz nas nie zobacza i nie poznaja naszej Leneczki, ale na szczescie zobaczyly.
A kiedy jedziecie do PL?
My tez mamy kupic samochod tutaj w dk na dunskich rejstracjach, bo jak policja nas zatrzyma to dostaniemy duuuzy mandat ze jezdzimy na polskich blachach a jestesmy ponad rok w DK. I tak w sumie mielismy kupic samochod, bo jest nam potrzebny jakis wiekszy.

Ruda Rybko-to fajnie, ze Bianka tak ladnie sypia. 🙂 Ja tez znam dziewczynke ktora ma juz ponad poltora roku a w nocy jeszcze pare razy sie budzi. :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...