Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczynki,wrocilam ze spacerku...i musze troszeczke odsapnac 🙃

Ruda Rybko doskonale cie rozumie... 😞 ale tak to juz wlasnie jest,widzisz jusmarki wrocila calkowicie do swojej wagi a my tyle na plusie.Ja tam nigdy nie nalezalam do szczyplych,a teraz to juz wogole.Mozesz sie chociasz troche pocieszyc bo jestes wyzsza i to sie bardziej gubi a ja taki maly paczek 🤔 .Na szczescie mam swoje "magiczne"lustro :P
Co do strojenia to ja tez mam swira na tym punkcie,lubie kupowac takie male dodatki jak opaski,kapcioszki,smieszne skarpetki itp.
A jesli chodzi o spanie to Julka tez czasami w nocy steka przez sen,wierci sie i czasami jakby nawet poplakiwala a czasami sie smieje nie wiadomo z czego.Moj Lukasz mowi ze z niej taka nerwuska jak z mamy!

Co do pezentow na chrzciny to roznie,duzo osob kupuje zloto bo to praktycznie nie traci na wartosci.Ale jak sa pieniazki to tez dobrze bo dzidzia ma tyle potrzeb.

Wiecie co ja tydzien temu otwarlam konto oszczednosciowe dla Julki.Zrobilam co miesieczny przelew drobnej kwoty.Mam tylko nadzieje ze nie wyciagne tych pieniedzy w tz.czarnej godzinie:P

jusmaki jak tam idzie karmienie piersia???Wrocilo juz wszystko do normy.U mnie tragiczny byl tydzien,mam nadzieje ze jest juz oki?

Pozdrawiam i buziaczki dla Waszych Skarbenkow!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Patrysia24 to chyba Twoja coreczka jest najstarsza.
Z karmieniem jest dobrze u mnie , ale nie wrocilo do normy jeszcze. Ciagle maly musi sie dlugo nameczyc , zeby sobie pojesc no i na dlugo mu to nie starcza , bo co godzinke chce.
Teaz bym bardzo chciala juz zrobic chrzest mojemu synkowi , no ale bez chrzestnych sie nie da , juz kiedys pisalam jaki mam z tym klopot i chyba bede musiala go ochrzcic dopiero jak bede w PL.
Fajnie Wam dzieci same zasypiaja , odladacie do lozeczka i spia . Moj synek sam nie zasnie , musze byc przy nim albo przytulona , albo chociaz polozyc reke przy jego buzi.
Moj Kevinek za 4 dni konczy 3 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany a u nas znowu sie rozpadało a chciałam isc do sklepu...

ja tam sie ciesze że nie mamy chrztu jeszcze i jak wczesniej pisałam- mam nadzieje odwlekać to w nieskończonośc- mam nadzieje ze sie to nie uda w grudniu bo nie wiadomo czy pojedziemy do Polski jak bilety beda tak strasznie drogie a drożeją cały czas wiec wszystko idzie po mojej mysli :evil:

Patrysia- tak to jest ze kazda z nas jest inna- jedna szybko wraca do normy a druga zgubic nie moze tego co nabrała- ja wiedziałam jak to bedzie u mnie wyglądac patrząc na moja mame i jej siostry. Ja tez nigdy nie bylam szczupła, zawsze duzo wazyłam chociaz widac po mnie tego nie było. Odkąd przyjechałam do Irlandii i lepiej mi sie powodzi finansowo to od razu kilogramów zaczeło przybywać i zrobiła sie nadwaga 1-2 kg. A jak jeszcze nauczyłam sie gotowac i piec ciasta to juz katastrofa 😁

Hehe Twoja Julcia, Patrysia, jak moja Bianka z tym smiechem przez sen! Nie jeden raz podskakuję w nocy jak ta zaczyna sie chichrać a ja myle ze cos zlego sie jej dzieje 😁 . Ale jak szczerzy te swoje różowe dziąsła przez sen to mam ochote ją porwać i wytulić mocno. Albo jak karmie ją w nocy i Mala pada mi w ramionach i tak posapuje z otwarta buźką- no widok jest przesłodki 🙂

Niestety nowe butki spadały Biance z nóżek w czasie spacerku bo rzucała nogami na lewo i prawo wiec musialam je zdjąć. ALe spoko- dorośnie do nich i juz spadac nie będą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was dziewczyny,
pare dni mnie nie bylo bo bylam strasznie zajeta, w poniedzialek bylam na weselu, we wtorek na poprawinach, a do dzisiaj mialam caly dom gosci normalnie myslalam ze zwariuje, na nic nie mialam czasu, a za poltora miesiaca czeka mnie to samo 🤢
ruda rybka
bianka tak slodko wyglada w tym stroju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah z ta waga to sa prpblemy, ja przewaznie szybko tylam, ale tez szybko chudlam, ale tymrazem nie jest tak latwo. 😞 Zostalo mi te 8 kg i nic juz nie spada w dol. ;/ Ja waze 68 kg przy zwroscie 169 cm, a przed ciaza wazylam 60 kg. Mam fajna diete, ktora niby jest skuteczna i planuje ja zaczac jak juz wcale nie bede dawala Lence cycka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Z tym zasypianiem to macie dobrze kobietki, bo Franio czasami zasypia przy cycu, czasami w wózku, czasmi na rękach, ale zawsze ma przytuloną pieluszkę, teraz samego go nie chcę zostawiać do zasypiania bo strasznie wysysa sobie piąstki, a jak mu się uda to pojedyncze palce i tak ssie że SZOK !!!

U mnie na chcinach mały dostał pieniążki i tak właśnie przeznaczyliśmy na szczepionki, bo ok.2.000zł kosztują więc wszystkie pieniążki przeznaczymy na ten cel :-)

Dziś był grzeczny jak aniołek, spokojnie zrobiłam sobie obiadek, cokolwiek posprzątałam, bo wczoraj to masakra była - cały czas na rękach i na rękach, płacz i tak w kółko, nie licząc godzinki snu cały czas międląc cyca w buzi, aż pusto miałam w cyckach jak nigdy :-)

No właśnie zaczął ssać paluszki więc lecę żeby nie wyssał za bardzo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widze ze te nasze chlopaki kevinek i franiu od malego musza z kobietkami spac ( narazie to mamusie ) prawdziwi faceci oni zawsze sa jak dzieci i musza do cycusia sie przytulic haha teraz wiadomo ze to sie bierze z wczesnego dziecinstwa 🙂, bo dziewczynki nasze samodzielne od malego 🙂

dziewczyny kilogramami sie nie przejmujcie ja po odzi tez dlugo nie moglm wrocic do formy , teraz jakos szybko poszlo

rany zaczynam juz myslec o tym ze nie dlugo tosie zostawie i do pracy a ten czas tak szybko leci 😞 ktora z was tez wraca do preacy ??

patrysia smoczek jest srebrny i jest super jak bedzie duza bedzie mogla go nosic na lancuszku otwiera sie i zabek tam sie wklada my kupilismy w sklepie tu w warszawie ale na allegro tez sa , zaplacilismy 180 zl ale to ma byc od chrzesnej ona dala kase 🙂

dobranoc ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale u nas byla dzisiaj straszna pogoda...duszno jak w piekle i sapalam juz jak pies...:P A teraz sie tez rozpadalo!
Oli dzieki za super pomysl z tym srebrnym smoczkiem.Musze wejsc na allegro i poszukac.A co do pracy to ja nie mam zamiaru predko zaczac pracowac,chyba ze cos dorywczego albo na weekendy.Ja z zawodu jestem terapeutka zajeciowa i moze pomysle zeby wziasc jakiegos dzieciaczka pod opieke,moglabym sie zajmowac nim w domu i byc jednoczesnie z Julcia!

Asiula_c ja nie wiedzialam ze w Polsce sa takie drogie szczepionki???Szok!!!A na co to jest???

Tusienka z tego co piszesz wygladasz super i nie musisz sie przejmowac waga...zazdroszcze 😁

Beti22 widzimy sie pierwszy raz na brzuszku od czasu jak ja tu zaczelam znowu zagladac...witam serdecznie!!!Z tego co piszesz dzialalas na wysokich obrotach ostatnio...czas pomyslec bidulko o jakim odpoczynku i chwili dla siebie!

Ruda Rybko jak czytam twoje wypowiedzi to jakbym siebie czytala.Ja tez po przyjedzie do Londynu przybralam.Inne jedzenie no i na wszystko mozna sobie pozwolic.Po za tym ja kocham jesc.Kurde zawsze mowie :"Nie pije,nie pale to chociaz sobie dobrze zjem!!!"
Pisalas wczesniej ze Twoja Bianka jest najmlodsza i jeszcze sporo przed nia ale z tego co piszesz i co widzialam na zdjeciach jest bardzo kumata i slodkie robi minki!
Madra z niej dziewczynka ...po mamusi:P A butkami sie nie przejmuj za miesiac jak znalazl!

Dobra zmykam bo "mezu"zaraz wraca z pracy jak mnie znowu przed brzuszkiem zobaczy to bedzie 😠 !!!
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo dzisiaj ja pierwsza czesc dziewczyny 🙂

moja toska dzis rano lezac w lozeczku i gadajac zaciekle do miskow walac w nie piescia powiedziala mama serio jak walnelismy z michem smiechem bo oczywiscie przez przypadek jej to wyszlo ale takie wyrazne jak by wiedziala co mowi a na serduszku to mi tak sie fajnie zrobilo hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczynki 🙂

Dzis Lenka pospala od 22 do 8 rano, zjadla sniadanko i teraz oglada bajeczki. 🙂

Patrysia 24-Dla mnie te 68 kg to jest koszmar,tymbardzije ze wczesnije wazylam 60 kg, wiec 8 kg to jest duzo jak dla mnie. 😞 I nie wygladam super, uwierz mi! Wisi mi oponka, z kazdych spodni prawie sie wylewa brzuszek (inaczej tego sie nie da ujac) i wygladam jakbym byla znowu znowu w ciazy, juz pare razy takie pytanie padlo 😞 I te koszmarne rozstepy. 😞 Wlasnie teraz szukam jakiegos dobrego kremu redukujacego rozstepy.

Oli- ja do pracy tak predko nie wroce, bo jak przyjechalam do DK to pracowalam troche na czarno, wiec umowy zadnej nie mam i nie mam jakiegos wyznaczonego terminu zeby wrocic. Narazie chce zostac z Lenka, ale wiem ze w kazdej chwili bede mogla wrocic do pracy bo szew mojego Meza juz pytal kiedy bede mogla pracowac. W Polsce mam umowe o prace, ale tez tam nie musze wracac, bo byla tylko przedluzana jak zaszlam w ciaze.

Dzis znowu sliczna pogoda wiec chyba wyjdziemy z Lenka pobyczyc sie troche na kocyku. 🙂

Milego dzionka kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry dziewczynki!Moja Julka bardzo marudzila dzisiaj w nocy,wiercila sie po lozeczku i rzucala pupa,przekrecila sie o 180 stopni.Musialam ja wziasc do siebie do lozka i spala z nami!Moze to nie bylo najrozsadniejsze ale nie moglam inaczej,tak mi bylo zal bidulki.
Ale to musi byc przyjemne uczucie jak dziecko nawet przez przypadek powie MAMA.Moja Julka caly czas gada AGA AGA i zaluje ze nie mam na imie Agnieszka.
Tusienko ja tez mam taka oponke,a jak leze to brzuch mi sie trzesie jak galaretka.Juz sie boje ze ta rozciagnieta skora nie wroci do normy...
Milego dzionka dla wszystkich mamusiek i ich Sloneczek! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie mogłam tu zajrzeć. Wczoraj cały dzień biegania, z powodu pogrzeu dziadka męża. Ale dzisiaj już się uspokoiło.

Oli ja wraca do pracy od 2 stycznia, przynajmniej tak planuję. Małą zostawię pod opieką mojemu tacie.

Czy Wasze dzieci też Was "wyzywają" jak im coś się nie podoba? Moja właśnie to robi, ale jej ulubioną piosenkę "jagódki" i już jest uśmiech :laugh: Julka wczoraj też powiedziała "mama" i tak jak pisała oli, chociaż to jest nieświadome to jednak człowiekowi robi się cieplej na serduszku. Jak powie to świadomie to chyba będę beczeć przed pół dnia. Juz taka ze mnie płaczka. Jak zaczęła gaworzyć to też zaczełam beczeć, że juz tak szybko rośnie 😉 Julka od urodzenie jak płacze i coś się jej nie podoba mówi "neeeee, neeee" hihi słodkie maleństwo.

Oli to Ty pisałaś, że wsadziłaś kiedyś Tośkę w spacerówkę?! Jeszcze tak jeździsz? Bo moja mała też wciąż płacze w gondoli.

Beti fajnie, że jesteś znowu z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie- ech, wreszcie Maleńka zasnęła...
Bylismy dzis na szczepieniu- Bianka dostała dwa zastrzyki w udka i był straszny płacz 😞 Krzyczała tak okropnie że i ja sie popłakałam przy pielęgniarce ☺️ Gdybym mogła wziąc te szczepienia za nią...

Moja Bianka ostatnio robi "wrrrrrrrrrrr" jak traktor i przy tym bryzga śliną na lewo i prawo :P

Patrysia i Tusieńka- ja też mam flaczka i jeszcze boczki na dodatek i mnóóóóóóóóóóóóóóóóstwo rozstępów 🙂 Nie zeszła mi ta czarna krecha z brzucha pod pępkiem- juz nie wiem co mam z nia robic zeby zbladła 🤔

Dziewczyny lekarz ważył Biankę i strasznie mało przybrała na wadze przez ostatnie trzy tygodnie 😞 Tak przypuszczałam ze cos jest nie tak ale jak byłam w szpitalu to położne powiedziały ze wszystko jest ok i powiedziały ze nie ma sie czym martwić. Lekarz za to zobaczył w karte i czarno na białym wyszło ze waży wiecej o 280g od ostatniego razu (czyli 3 tygodnie) 😞 😞 😞
Nie wiem co mam robić, ona nie chce jeść tyle ile jadła na początku, je takie malutkie ilości i je tylko 6 razy na dobę. Dzis walczyłam z nią około godziny żeby zjadła 100ml mleka 🥴
A na koniec jeszcze wczoraj znowu ją wysypało na całym ciele i musze isc do apteki po jakies maści 😞

beti22- jak tam Twoje problemy z hemoroidami? Byłas u lekarza?? JA chyba wybiore sie do proktologa jak bede w Polsce zeby mnie oglądnął...

oli- ja wracam do pracy najprawdopodobniej na poczatku listopada ale to jeszcze nic pewnego bo nie ma kto z Bianką zostac w domu a tu nie ma żłobków tylko przedszkola od razu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia- ja tez jestem beksa- ryczałam jak zrobiłam test ciązowy, ryczalam ja Mała kopnęła po raz pierwszy, ryczałam po porodzie i jak sie potem okazało ze nie oddychała przez pierwsze 30 sekund swojego życia i popłakuję sobie czasami jak sie wzruszę jak patrzę na nią. No i dzis ryczałam jak dostawała szczepienia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko a może Twoja Bianka troszkę urosła? Bo mojej Julce też waga stała przez jakiś czas, ale w tym czasie dużo urosła hihi.

Dzisiaj zrobiłam tiramisu z paczki :P ładnie wygląda, ciekawe czy też tak smakuje. Ja też uwielbiam gotować. W kuchni mogłabym być cały dzień i wciąż coś robić. Teraz, jak jest Julka, nie mam aż tyle czasu na eksperymenty. Jak byłam jeszcze w ciąży o w nocy przyśniły mi się gołąbki. Wstałam o 5 rano i robiłam tak żeby były już na śniadanie 😁

My na szczepienie idziemy 8 września.

Jeśli chodzi o wagę to zostało mi jakieś 5kg na plusie. Ale mój mąż twierdzi, że dobrze wyglądam. Pewnie mnie pociesza :P

Ruda Rybko oklask dla Ciebie za to, że jesteś taką samą beksą jak ja. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko wiem ze szczepienia naszych Skarbow sa straszne i nie wiem dla kogo bardziej,dla nas czy dla nich 🤔 .Ja tez pamietam jak bylam z Julka na pierwszym szczepieniu.Biedna spala a ta pani wladowala jej igle w jej grubiutka nozke,Boze jak ona sie rozdarla 🤪 a potem drugi zastrzyk...to bylo straszne.Ja nie plakalam bo bylam w szoku i staralam sie ja mocno utulac 😞 . Ale wiesz mi ze drugie szczepienie bylo gorsze bo ja wiedzialam juz co ja czeka,a ona w ten dzien byla taka wesola i ja caly czas czulam sie strasznie ze ona nie wie ze za pare chwil przezyje taki straszny bol.Zostalo nam jeszcze jedno 26.08 i to beda 3 zastrzyki 🤪 !!!!
Co do wagi Twojej Bianki to nie przejmuj sie tak bardzo,kazde dziecko jest inne a to ze nie przybiera na wadze to moze sygnal zeby zmienic mleko.Najwazniejsze ze jest zdrowa i wesola,uszy do gory bedzie dobrze!
Ja tez mam rozstepy na biodrach,wygladaj okropnie,sa takie czerwone i duze!
Beti i Ruda rybko ja tez mam problemy z hemoroidami,mialam juz przed ciaza a teraz po porodzie jest masakra.Poszlam do lekarza to powiedzieli mi ze jeszcze za wczesnie...tylko nie wiem na co czekac???Kupilam sobie tylko krem w aptece bez recepty i troche mi przeszlo.Moze w polsce tak jak Ty Ruda Rybko sie przebadam.Proktolog? 🤔 To nazwa specjalisty od hemoroidow?
zmykam cos przekasic papa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja tez jestem taka beksą jak Wy i to chyba nawet gorsza. Potrafie sie poplakac doslownie byle czemu, dzis np czytalam w "Mam dziecko" O porodach innych matek i sie poplakałam :P Czasami sie poplacze, tak po prostu, bo jest mi smutno i sobie placze. :P Nie wiem co to bedzie jak pojde z Lenka na szczepienie, bo ja placze razem z nia jak cos ja boli. My pierwsze szczepienie mamy dopiero w 3 mies.

Krocia-Mi z kazdym dniem te ciasto tiramisu smakuje coraz bardziej jak polezy w lodowce, moje jest juz 3 dzien, delekyujemy sie nim z Mezem, bo zazwyczaj ciasta nie bylo juz na drugi dzien. :P SMACZNEGO!! 🙂

Ruda Rybko-Byl czas kiedy moja Lenka przez dwa tygodnie nie przybrala ani grama na wadze, ale urosla 2 cm i polozna nic nie mowila wiec to chyba nic groznego. 🙂 Teraz wazy troche ponad 5 kg, a Twoja Bianka ile? Bo Nasze coreczki chyba sa najbardziej zblizone wiekowo. Chyba 2 dni roznicy jest miedzy nimi. Teraz mamy miec wizyte poloznej czy tam pielegniarki srodowiskowej 17 sierpnia wiec dokladnie bede wiedziala ile wazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysia24- niestety jak się chce zaszczepić coś ponad program z NFZ to tak kosztują już kiedyś pisałam ile jaka szczepionka od czego, ale powtórzę ROTAWIRUSY 350zł - 2 dawki, skojarzona (żeby dziecko nie było kłute kilka razy) BŁONICA, TĘŻEC, KRZUSIEC, ok.120zł - 3 dawki, PNEUMOKOKO ok.260zł 2 dawki, i nazbiera się tego ok.2.000zł :-)

oli - ja wracam do pracy ostatni tydzień października NIESTETY :-(

Ruda Rybko - Franio też robi wrrr :-) a wagą Bianki nie przejmuj się tak bardzo, pamiętasz tak niedawno mówiłaś że mała strasznie dużo je?! a teraz już tyle widocznie nie potrzebuje, ale unormuje się to wszystko zobaczysz :-)

Też czasami jestem beksą :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosia juz nie jezdzi w spacerowce wrocilismy do gondoli , lepiej jednak jak lezy skladam jej budke i niech oglada 🙂

ja dzis dostalam pierwsza miesiaczke po porodzie totalnie bezbolesnie i bez nerwow ( bo zawsze kilka dni przed bylam tak nerwowa ) a teraz totalny luzik oby tak zostalo 🙂

ja wczoraj tosie wazylam i wazy 6120 hihihihi ale ruda rybko od ostatniego szczepienia przybrala nie cale pol kg , my szczepimy tosie skojarzona i jest tylko raz wtedy kuta i itak nie moge jak tak placze 😞 asiula u nas skojarzona kosztuje 180 zl i 3 razy sie ja powtarza 😞

jusmarki zalozylam sobie konto na picaso i stworze sobie album tylko jak bede miala chwile 🙂

lece dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Wam pisalam w zeszlym miesiacu jak to bylo u mojego synka ze szczepieniami , calutki dzien o tym pamietal i ciagle plakal jak tylko mu sie wspomnialo , a jak tylko sie go dotknelo w nozke to dopiero byla tragedia , ciezo go bylo uspokoic. Nastepne szczepienia dopiero na poczatku wrzesnia. Najblizsza wizyta w srode. Ciekawe ile moj synek przybral.
oli fajnie , ze zrobisz sobie album ... czekam az bedzie gotowy do ogladania.
Tusienko ladne zdjecia dodalas na NK . Ty tez jestes bardzo ladna dziewczyna .... widac same pikne kobitki w naszym gronie :P 🙂
No a co do placzu to dolaczam do grona beks. Moja mama zawsze mowila , lepiej byc beksa i umiec sie wyplakac nawet z byle powodu niz dusic wszystko w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze i z nas beksy ale za to jakie dzielne!!!Urodzilysmy takie piekne malenstwa!:P
Ja tez zamierzam sobie zrobic taki albumik i wtedy podam link.Mam, nadzieje ze mi sie uda bo ze mnie taki haker jak z koziej dupy trabka! 😉
Ja na szczescie nic nie place za szczepionki ani za lekartwa dla mnie i dzidzi.Do 1 roku mam wszystko na recepte za darmo.Np.ostatnio polozna przepisala mi Oilatum 1 l. za free!W Polsce to ok.60 zl.moze i wiecej?
Tusienko zgadzam sie z jusmarkl ze sliczna z ciebie dziewczyna,ogladalm zdjecia na NK.Ale superanckie jest to gdzie Lenka lezy w tym reczniczku,slicznie wyglada w tych kolczykach.
Dobra spadam spac,dobranoc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dzieki za pocieszenie ale lekarz na serio nas przestraszył z tą wagą bo powiedział ze tempo wzrostu maleje ale u starszych dzieci- do trzech miesięcy wzrost jest najintensywniejszy a tutaj naprawde byla duza różnica. No i z jej długością tez słabiutko- niecałe 2cm 😞
Tak, mleko zmienimy juz od nastepnego pudełka na takie zeby jadła częsciej bo teraz mamy dla extra głodnych dzieci wiec moze dlatego ją zamula i nie chce jeśc tak jak powinna. Za miesiąc mamy sie stawić na ważenie Małej- tak nakazał lekarz.

Kobiety zakładajcie albumy na picasa bo jest tam mnóstwo miejsca na zdjęcia i tez mozna albumy zakładać a najlepsze ze nie jest tak popularne jak NK. Ja miałam konto na NK od początku istnienia portalu ale juz za duzo dziwnych ludzi mnie nachodziło z którymi nie chciałam miec kontaktu a za miła jestem na ich zablokowanie :P
Czekam bo tez chetnie Was pooglądam na bieżąco!!

he he- wiem ze te szczepienia sa straszne i wiecie co, jak mi czasami Bianka tak wyje w domu to sie tak tym nie przejmuję a jak pielęgniara wbiła jej te igły w nóżki i zobaczyłam jak jej buźka czerwienieje i zaczyna tak krzyczec z gardła to az mi same łzy poleciały. Pielegniarka mnie poklepała i powiedziała ze prawie wszystkie mamy ryczą razem z dziećmi. Mąż teraz troche sie czuje winny bo on ją przytrzymywał do zastrzyków 😉 Ale jest dobrze, chyba troszke ją te uda pobolewają ale zero marudzenia, płaczów a temperaturę ma tylko 37,1. Przed kąpaniem miała taki dobry humor że opowiadała nam niesamowite historie aż się biedna zapluła 🤪 😁

uuuu, Patrysia, litr Oilatum za darmo- extra!! W Polsce to chyba o wiele więcej kosztuje niz 60zł bo ja patrzyłam na półlitrowe i kosztują ok. 50zł. Nam 250ml butelka idzie w około 2 tygodnie bo lejemy 2 nakrętki do wanienki a kąpiemy ją codziennie.

oli- a jakich kosmetyków używa Twój Michał na AZS? tez Oilatum czy jakies inne sprawdzone przy suchej skórze??

aha, my podaliśmy jej dzisiaj pierwszą dawkę przeciw rotawirusom doustnie. Modlilismy się żeby jej wypluła bo 110 euro poszłoby do kosza 🤪

Patrysia- tak, proktolog jest...hmmmm.. że tak powiem od spraw tyłka 😁 Ja tez mam problemy z hemoroidami chociaz małe. wiem jednak że lepiej tego nie lekceważyć bo szybko może wrócić a juz na pewno wróci przy kolejnej ciąży 😞
Tutaj w Irlandii sa tylko kremy i czopki i jak czytałam to oni wszędzie pisza że nie ma sie czym przejmować tylko smarować a potem samo przejdzie. Niestety, czasami samo smarowanie juz nie pomaga a ja pamietam jak pod koniec ciązy mnie wszystko bolało to nic nie przynosiło ulgi.

A my jutro pojedziemy na grilla do znajomych i mam nadzieje sie alkoholizować :P 😉- oczywiście w ramach dobrego smaku a nie tak żeby tańczyc na stołach- w końcu jestem już matką 😎 . Strasznie mi sie chce pociumkać drinka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko nie wiem czy u Was jest taka mozliwosc , ale ja sobie chodze czasem do apteki zwazyc malego. Calkiem bezplatnie , maja wage dla niemowlat i kiedy chcesz to Ci zwaza , dzieki temu moglabys sobie czesciej kontrolowac wage Bianki , np. co tydzien.
Zycze Ci udanego grilowania , a ja sie zalkoholozowalam wczoraj. Maly wypadzik z rodzicami , rodzenstwem moim i meza , wypilam dwa drinki malibu + sok ananasowy i szczerze sie przyznam - bylam pijana! Pierwszy raz od roku napilam sie alkoholu i pewnie dlatego wystarczyla niewielka dawka :P No i przez to maly byl na modyfikowanym cala noc i jeszcze dzisiejszy dzien , a ja odciagalam non stop dla utrzymania laktacji. Teraz na wieczor przed spankiem dostal dopiero cycka , a i tak sie martwilam czy nie ma jeszcze w mleku moim alkoholu. Ale naprawde takie wyluzowanie po tych wszystkich ciezkich miesiacach ciazy i pologu sie nalezy. Posmialismy sie i bylo fajnie. Teraz znowu pewnie zanim cos wypije to minie rok , bo ja to tak ogolnie nie przepadam juz za wypiciem itd. ale raz do roku wlasnie napada mnie taka chec wyluzowania przy odrobinie alkoholu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...