Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny jak to milo ze ktos mnie jeszcze pamieta 🙂
ja tez sie ciesze ze jestem znowu z Wami,od porodu bardzo rzadko wchodzilam na Brzuszek.
Ruda Rybko Dziekuje za mile slowa...a te opaski udalo mi sie kupic w jakims "ciapkowym" sklepie.(U Was tez mowi sie ciapki na hindusow,torkow itp???).Jesli chcesz podaj adres to kupie Ci i wysle nie ma problemu,mowie powaznie!A tak po za tym jeszcze nie widzialam Twoich zdjec i nie wiem gdzie ich szukac.
Tusienka24 rowniez dziekuje za mile slowo o mnie i Juleczce,mam pytanie jak podrozowalas do polski bo ja tez mam zamiar jeczhac i ochrzcic Julke?Zastanawiam sie czy samochodem czy samolotem?
Oli ogadalam profil,zgadam sie z dziewczynami ze masz super mame,i corcie tez sliczne.Ile lat ma starsza/Ps.z Ciebie tez Lana dziewczyna!!!
jusmarkl zajrzalam narazie tylko na NK ale mialas jeszcze zablokowana galerie,ale z tego co piszesz juz odblokowalas,zajrze tam po poludniu 🙂))Ale wyslalam ci zaproszenie 🙂A co do tego co pisalas o karmieniu to ja mialam dokladnie to samo,jednego dnia nie wychodzilam wogole z julka z lozka caly czas byla prawie przy cycku,a jak plakal to ja beczalam razem z nia!!!Ale sie nie poddawalam to trwalo moze tydzien ,mowie ci masakra!Nie poddawaj sie tylko karm,karm i karm...
Dobra koncze bo Mala sie obudzila,napisze jeszcze potem.Jeszcze raz dziekuje za mile slowa o Juleczce i wogole!
MILO ZE JESTESCIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ruda Rybko-To bylo okropne jak Mama tak plakala, przyzwyczaila sie juz do Lenki i trudno bylo Jej sie z Nią rozstać. Tymbardziej, ze Lenusia tez polubila bardzo babcie. 🙂 Za kazdym razem kiedy zobaczyla, ze Babcia przechodzi to ja zaczepiala i gaworzyla zeby z Nia rozmawiala hehe :P Taka juz sie robi bystra 😉

Patrysia24-My jezdzimy samochodem. Podroz w obie strony przebiegla super. Lenka caly czas spala, musialam ja budzic zeby ja przebrac i nakarmic, a potem troche z Nia rozmawialam, troche pogaworzyla sobie do zabawek i spowrotem zasypiala.Takze podroz byla ok. 🙂

A co do zdjec to nie moge zadnych dodac, bo nie mam teraz zadnego programy do zmniejszania, bo mielismy formata. Macie jakis fajny program, ktory mopglabym sciagnac?
Na NK mam jedno zdjecie, bo jeszcze nie mam wszystkich, a pozniej dodam na brzuszek. 🙂

http://nasza-klasa.pl/profile/6939128/gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko oklask dla ciebie i patrysi trzeba dac bo ma jeden za to ze tak dzielnie karmila 🙂

ruda rybko odzia wraca na koniec wakacji
9niestety ) dlatego ja bylam u niej bo tesknie za nia , bo to taka gadula 🙂 ze w domku cicho bez niej . napewno bedzie wysoka 🙂

patrysia odzia ma 7 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ladna dziewczynka z tej Odetki 🙂
Moja Klaudia to dokladnie tak jak mowicie prawdziwa modelka , sama mi podaje czesto aparat i chce zeby ja fotografowac hihi .
Co do spotkania to moze kiedys nam sie uda 🙂 Moze na nastepne wakacje ... zaplanujemy tak , zeby wszystkie byly w Polsce?? Nasze skarby juz beda biegac hihi i beda mogly sie razem pobawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jest, Patrysi należą się oklaski za karmienie że walczyła dzielnie!!
Patrysia, u nas tez jest mnóstwo Hindusów, prowadza zazwyczaj restauracje i bary z curry- mówią na nich "ciapaci" a słyszałam tez określenie "czikitajce". Musze sie rozejrzeć za tymi opaskami, widziałam tu Irlandki ze ubierają tez swoje córeczki ale głupio mi tak spytac na ulicy gdzie kupują. Dzieki za ewentualny zakup- zastanowie sie jeszcze bo jedziemy wkrótce do Polski (samolotem) i tam na pewno znajde duzo pierdół 🙂

Dzis kupiłam Małej strój do pływania!!! No nie mogłam sie oprzec, dziewczyny, taki słodki ze głowa boli. Trzeba jeszcze dokupic pampersy do pływania i w Polsce idziemy na basen 😁 Juz sie nie moge doczekac!!!!

oli- Odzia też ma zalotne spojrzenie hi hi hi 🙂 Ach, gdzie te czasy kiedy sama byłam księżniczką na zabawach... 😁

Patrysia, naprawde planujecie podróż samochodem do domu w Polsce? Ja bym sie bała, mąz bardzo chce ale ja sobie nie wyobrażam takiej męczarni, tyle godzin samochodem, potem prom i znowu samochód. My lecimy samolotem 29 sierpnia a ja juz sie trzese na samą myśl o pakowaniu i jechaniu na lotnisko. Wyobraźcie sobie ze odwołali loty do Wrocławia z naszego miasta i musimy jechac ponad 2 godziny do innego miasta zeby leciec bezpośrednio do Wrocławia 😠

Tusienka- ja zmniejszam zdjęcia w programie IrfanView i jestem zadowolona ale wiem ze tych programów jest mnóstwo- wystarczy wejśc na jakąś strone z darmowymi programami i jest ich od groma 🙂

Rany, dziewczyny to ja jestem najstarsza z nas?? Ja mam 28 😎

Patrysia- link do mnie- http://picasaweb.google.com/idziorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko ja jestem najstarsza - mam 29, niedawno obchodziłam właśnie ostatni raz dwadzieścia ...

We Wrocławiu przeżyłam największą burzę w moim życiu, noc z niedzieli na poniedziałek była okropna, błyski, grzmoty, ulewa, w domu nie dało się otworzyć okna i było 30 stopni - jak można było spać? nie spałam prawie całą noc niestety.

oli jak każda mała dziewczynka Twoja to mała księżniczka, czy też jak moja Michalinka uwielbia różowy kolor?? Moja wszystko by chciała mieć różowe, aż jej cały pokój na różowo pomalowaliśmy żeby się cieszyła :-)

Franek zasnął bo od 7 sobie gaworzył, potem trochę marudził a teraz śpi i daje mamie chwilkę wytchnienia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula_c- zrobiłam wczoraj ciasto bez sera 🙂 Wyszło extra i jest bardzo dobre- pół blachy juz znikneło- wstałam rano, patrzę a mąz i jego siostra zabrali mnóstwo ciasta sobie do pracy!!!
Troche sie tylko zdenerwowałam bo w trakcie robienia masy myślałam juz ze cos spieprzyłam bo masa była strasznie lejąca- prawie jak woda!!!!! Wydaje mi sie ze to muszą byc gęste śmietamy a ja kupiłam 18% ale Łaciate w pudełku a one były rzadkie. I był problem z ciastem na górze bo wszystko powpadało do środka ale jakoś sie upiekło na termoobiegu, nawet nie popękało jak to zwykle u mnie bywa.
Ciasto na dole smakuje tak samo jak irlandzkie ciasto sernikowe czyli pyyycha 😁

asiula_c- moja mama pisała mi o tej burzy że sama miała takiego stracha ze odkąd żyje to takiej burzy we wrocławiu nie było! Mój biedny piesek strasznie sie boi grzmotów i juz nawet bez pytania wskakiwał do łóżka do mamy i trząsł sie jak galareta 😞

No, własnie dlatego szukam basenu przystosowanego dla niemowląt i wszystkie te aquaparki to o kant dupy rozbić- jak widzę :/
Patrzcie jak wygląda moja księżniczka w stroju kapielowym 🙂 [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/str__j_bianka.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda Rybko- ślicznie Bianka wyglada w tym stroju. 🙂 Bede musiala sie tez dowiedziec czy tu w DK jest gdzies basen przystosowany dla bobaskow, na pewno jest tylko gdzie? My z mezem czesto chodzilismy na basen jak bylam w ciazy i zawsze bylo tam duzo dzieci, ale nie takich malutkich jak nasze pociechy, tylko takie okolo roczku i plywaly same w ochraniaczach bez rodzicow, rodzice siedzieli sobie na laweczkach i patrzeli jak dzieciaczki sobie plywaja.

A ja przebiłam Lence uszy jak bylismy w PL, bo dostala od babci kolczyki. 😉 Nawet nie plakala jak jej przebijali, ale narazie ma kolczyki ze stali hirurgicznej, potem jej zmienie na te, ktore dostala. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki!Obejrzalam sobie wasze galerie zdjec.
Ruda Rybko Twoja Bianka jest urocza a ile ona ma wloskow!Stroj kapielowy pierwsza klasa ale faktycznie co do basenu mozesz miec problem.Poza tym podobno warto poczekac az dziecko dostanie komplet szczepien, tak mi powiedziala polozna.
Zawsze jej mozesz zrobic kapiel w wannie :P .
Tusienka24 widzialm Twoja Lenke w tych kolczykach,wyglada bosko.Ja sie wlasnie zastanawiam nad tym wyjazdem do Polski.I chyba pojedziemy samochodem.Wiem ze to strasznie dlugo ale zamierzamy zrobic w Niemczech przerwe i odwiedzic moja przyjaciolke.Samolotem jest szybciej i ja mieszkam niedaleko Katowic ale tez nie wiadomo jak Mala zniosla by to cisnienie,podobno duzo maluszkow placze.strasznie trudna decyzja a chcielibysmy juz ochrzcic Juleczke.
Ruda Rybko ty lecisz 29 sierpnia daj znac jak Bianka znisla lot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio miałam małe problemy z zalogowaniem się. No, ale teraz się udało. 🙂

Moja mama była dzisiaj u naszej pani doktor i kazałam jej się zapytać o wit. D i o to czym się różni VitaD w kapsułkach (ja ją podaję małej) o wit. D3 w kropelkach. Powiedziała, że ta, którą ja podaję jest troszeczkę słabsza w działaniu, ale skoro karmię mlekiem modyfikowanym to wystarczy. Poza tym kropelki kosztują ok. 5zł a te kapsułki 20zł. Mam podawać codziennie. To tyle :laugh:

W czwartek idę na pogrzeb. Umarł dziadek mojego męża. 😞

Ruda Rybko masz ode mnie oklask za to zdjęcie małej w kostiumie. Potem oklask dostnie Partysia24, bo ma najmniej a postanowiłyśmy, że będziemy sobie dawać dużo oklasków. Więc dziewczyny do roboty.:laugh:

AsiulaC też robiłam ten placek. Kupiłam śmiatanę 18%. Tak samo jak Rudej Rybce masa wyszła bardzo "wodnista" i wylałam, bo pomyślałam, że coś zrobiłam nie tak. Ale skoro tak ma wyjść to jutro biorę się znowu do roboty. :laugh:

Ale się rozpisałam.

Ciekawe co u Beti22 bo od kilku dni się nie odzywa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I oklask dla Tusienki, za to że przebiłaś Lence uszy. hihi
Też bym chciała przebić Julce uszy, ale jeszcze się boję. I narazie nie chcę mieć konfliktu z teściową (a jest bardzo przeciwna przebijaniu), bo przechodzi ciężkie chwile (umarł jej tata).

Zamówiliśmy z mężęm plakat 30cm x 45cm. ze zdjęcia Julki. Dzisiaj przyszedł. Mówię Wam jak super to wyszło (a kosztowało 9,99 +koszty przesyłki). Super polecam. Zrobiłam to w fotojoker. 😁

Zapomniałabym napisać, że Julka okdryła nogi. Podnosi je wysoko i patrzy się na nie minutami. Dotyka kolanek. A jak przypadekiem ruszy palcem od nogi to ma taką zdziwioną minkę. Komiczy widok. Na sam koniec zawsze przewraca się na bok. :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia1985 dziekuje za oklaska ja ci tez dalam w podziekowaniu 🙂.Nie wiedzialam o tym ale bede sie staralam je dawac teraz czesto.
Ja tez mam problemy z zalogowaniem sie sie a to chyba dlatego ze Admin tworzy cos w rodzaju klona brzuszka tylko ze w jezyku angielskim.
Ja wlasnie nie podaje Malej witaminy D bo w Londynie nie podaja,pytalam sie poloznej i mi powiedziala ze mam nie dawac.Oni wogole wszystko robia inaczej niz w Polsce,dziwadla jedne 😠 😠
Spadam bo czas kapac Juleczke.Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Krocia 🙂 To ja tez dam Ci oklask w podziekowaniu 😉
Ja tez balam sie przebic uszka Lence, ale wszyscy mowia ze czym predzej tym lepiej, wiec sie zdecydowalam. A Lenka nawet nie plakala jak jej przebili, corcia dzielniejsza od mamusi 😁 No i teraz sie ciesze, ze je ma, nic ja nie bolało, nie papralo sie ani nic takiego, no i ladnie w nich wyglada. 🙂

Ja dzis robilam ciacho tirasmisu, ale opyszne wyszło. 😉

To ja tez dam oklask dla Patrysi 😉 nie wiedzialam o tym, ze mamy sobie dawac jak najwiecej oklaskow, bo jeszcze nie nadrobilam zaleglosci. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj tusienko super ze podroz dobrze minela i ze jestescie zadowoleni 🙂 kurde ja tez chcialam tosi przebic ale sie balam anie papra sie lence uszko ?? nie wbija z tylu jak spi ?? to moze tez tosi przebije

patrysia ode mnie tez oklask hihihi bo obiecalam juz wczesniej nastepna tusienka 🙂

ruda rybko bianka juz jest mala modelka 🙂 slodko
co z nasz jusmarki ?????????????? nic nie pisze , i beti tez

ale sie ze soba zrzylysmy ( takie mam wrazenie ) bo widzimy kogo brakuje 🤪

buziole ja zmykam sie kapac i spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- mala modelka to ona nie jest- to jest jedyne zdjęcie na którym nie wyje bo dała ostry koncert przy dzisiejszej sesji w kostiumie 🙂 ale dzieki za komentarze- przekażę jej wszystko 🙂

Patrysia- mi tez powiedzieli ze mam nie dawac wit.d i nie daje. Tutaj tez nikt jej nie daje i to jest dziwne!!

Tusienka ja nie moge zobaczyc Twojego zdjęcia!! 🤔 Wyswietla mi sie czerwony krzyzyk za kazdym razem a tak chciałam zobaczyc Lenke i jej kolczyki!!!!!
Tusienka jak robisz tiramisu?? W miare prosto sie to robi bo ja uwielbiam to ciasto ale nie umiem robic 😞
Jeszcze jedno pytanie do Ciebie- kiedy szczepisz Lenke po raz pierwszy?? My idziemy w piatek 🤪 Wykupilismy szczepionke na rotawirusy- 200euro 🤪 🤪 Szok jaka cena, nie?

Moze jusmarkl zajęta tak jak jak i beti22.

Ja tam daje oklaski codziennie różnym dziewczynom zeby nam sie oklaski wyrównały 😁

Dobranoc kobiety, do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze sie ze znowu jestem czesciej na Brzuszku,siedze w tym Londynie sama jak palec i bardzo brakuje mi takich pogaduchow.Tzn.zgrzeszylabym mowiac sama,bo mieszkam z moja kochana mamusia ale brakuje mi kolezanek,a zwlaszcza takich ktore maja tez dzieci.A nasze Skarby sa jeszcze "majowkami":P
Tusienko dziekuje za oklaska i tez czekam na przepis na tiramisu,roznae podaja ale ja wole sprawdzone!
oli dziekuje rowniesz za oklaska :*
Ruda Rybko mysle ze u nas jest podobnie jak u Ciebie w Irlandi,te dziwolagi wszystko robia inaczej!Moja Julka juz na za soba dwa szczepienia (po 2 zastrzyki).Oj jak biedulka plakala...
No faktycznie jusmarki juz sie troszke nie odzywa ale czasem tak jest...
To tyle na dzisiaj zmykam spac!
Dobranoc wszystkim :* :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😘

hehe ja ciacho robiłam takie z kartoniku z Gellwe, tak jakos Maz zaproponowal jak robilismy zakupy zeby wyprobowac co z tego wyjdzie. No i wyszlo pyszne i latwo sie robi. 😉

oli-uszko sie nie papra, pytalam sie tego pana co jej przebijal czy nie bedzie ropialo itd to powiedzial ze nie ma prawa. Takie kolczyki sa lecznicze i przyspieszaja gojenie. Lenka miala tylko przez chwile zaczerwienione uszka i to wszystko.

ruda rybko-No wlasnie widze ze zdjecie nie chce sie otworzyc. ;/ Dam link do NK tam jest zdjecie na ktorym widac Lenki kolczyki.
http://nasza-klasa.pl/profile/6939128/gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...