Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oli sliczna Toska!!!Oklas dla niej!!!
Beti ja mam maxi cosi (infant seats) czyli dla niemowlat do 13 kg.narazie a potem dopiero bede sie rozgladac.Ale tez mi Julka juz jaka za duza na nie wyglada!
Dzisiaj wkladalam bielizne do kosza na pranie i tak sobie pazura poderwalam ze myslalam ze sie posr...z bolu!!!!Oderwal mi sie paznokiec i polala sie krew a teraz rwie jak cholera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli no nie powiem, ale ta Tosia to taka TOSIA, duża już panna urosła, śliczna :-)
Hania też piękna dziewczynka :-) no ja nie wiem jak Franek podrośnie to będzie się oglądał za tymi Waszymi dziewczynkami :-)

Patrysiu oklask za tego pazurka, oj musiało boleć 😲

Ja mam fotelik po Michalince, może nie najlepszej firmy, ale narazie musimy oszczędzać, więc pojeździ w tym co mamy :-)

No to mam niezłą steretę ubranek, chociaż większość i tak poskładałam ładnie i bez prasowania się obejdzie, ale jest tego i tak, cała suszarnia była prania, więc .... 🤪 masakra jakaś

Super z tymi ząbkami macie, u nas ni widu, ni słychu żadnego, ani nawet jednego malutkiego, a tak już na niego czekamy :-)
A mały dzisiaj normalnie taką kupę wielką zrobił że jeszcze takiej nie było ... pewnie po tym jedzonku co dostaje :-) a stękał jak stary ☺️

Dzisiaj wybieramy się do chrzestnego Franka w odwiedzinki, bo już się urządzili podobno (we wrześniu byliśmy u nich na weselu) a i chciałam w końcu zobaczyć zdjęcia. Ostatnio jak byli znowu kupił małemu zapas chusteczek. Wiecie co mnie to krępuje że za każdym razem jak przyjeżdża to małemu coś kupuje, już mówiłam mu że wystarczy że będzie przyjeżdżał w odwiedziny, ale on nie i nie wydaje na to 10-20zł tylko ok.50-60zł. Jakoś tak głupio się czuję że tak go obsypuje prezentami, niby mówi że ma jednego chrześniaka i musi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti i Oli-Sliczne te Wasze dziewczynki 🙂 ale mamy fajne dzieciaczki hihi 🙂

asiula-Czemu sie krepujesz? Przeciez Franka chrzestny robi to z wlasnej woli, a nie Ty go o to prosisz? Moim zdaniem nie ma sie czego krepowac, a moze tak mowie dlatego, ze nie wiem jak to jest.

Fajnie dziewczyny, ze macie foteliki po starszych dzieciaczkach, ja tez nie bede wyrzucala ani oddawala tego co mamy, bo wiecie co, jak jechalismy do PL, to wzielismy Lenki wozek ten co miala wczesniej i oddalismy go znajomym i wczesniej jak pisalam z ta znajomą to pisala ze ona za darmo go nie chce, ze bedzie musiala za niego zaplacic, a ja napisalam , ze nie chce za niego pieniedze, ze niech to bedzie prezencik dla ich dziecka na narodziny, a ona napisala ze chociaz zabawke kupi dla Lenki, no to sie zgodzilam, ze taka symboliczna zabaweczke mogą jej kupic. A co do czego to ani zabaweczki Lenka nie dostala ani dziekuje nie uslyszelismy. 🤢 Nie chodzi mi o tą glupią zabaweczke, bo Lenka ma ich pelno, tylko o sam fakt, bo mi by bylo tak glupio... Teraz wole oddac cos komus biednemu, kto chociaz to doceni, albo zostawie moze kiedys sie przyda, jak nie nam to moze komus z rodziny.

Lece robic obiadek dla Mezusia i jeszcze tez dodam zdjecie Lenuśki. 🙂

Oklask dla Beti. 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1010995.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mamy sliczne dziewczynki 🙂

hanusia piekna suknia ty mala baletnico hihihihi

a nasza lenka jak zawsze w opasce slicznosci

niech kazdy wstawi zdjecia swoich pociech jakies akyualne a ja sprobuje zmontowac cos z tego potem wam wysle na e-mail .

a my wlasnie po obiadku , ja w rodzinie slyne z robienia naj lepszych nalesnikow i ciast :P :P ale dzis udoskonalilam swoj przepis na nalesniki rany pycha u mnie wszyscy je uwielbiaja no i jeszcze ogorkowa byla 🙂 ( a dla micha rosol , bo on nie moze ogorkow 😞 )


asiula ty sie ciesz ze tak dba o frania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny normalnie szok jak te dzieci rosną- to mi uświadamia jak nam leca lata 🤪
beti gdzie kupiłas ta groszkową kieckę dla Hani???? łomatko jaka bombowa!!!!! Sliczna jest!
A Tosia jaka grubiutka 🙂 I Lenka w opasce ja tez takie zakładam Biance :P bo sa bardziej dziewczęce niz czapki 🙂

Asiula, Twój Franiu nie wygląda na 5 miesiecy tylko na wiecej.

JEszcze czekamy na zdjęcia Kevinka, JUleczek dwóch i Fabianka 🙂 🙂

oli- a co zrobisz ze zdjęciamiiiiiiiiiii????
oli- dzieki ale Remik statyw juz ma- dostał kilka lat temu własnie taki składany- ostatnio go ustawił, włączył kamere i tańczylismy z Małą- ale szajba jak bedziemy to oglądac za kilkanaście lat. Małej bedzie wstyd za rodziców :P:P

Kurcze dziewczyny Bianka ma cała główke w przesuszonej skórze- wygląda to jak łupież- to sa takei suche łuski nie jak ciemieniucha. Wczoraj juz nie myslismy jej glowy szamponem bo moze to od tego tylko spłukalismy jej główke wodą z oilatum zeby jej nawilzyc skóre ale niewiele to dało.

oli- u mnie tez była ogórkowa wczoraj
Dzis kupiłam 4 nózki z indyka ale nie bardzo wiem jak je zrobic w piekarniku zeby były soczyste. Mam te woreczki do pieczenia ale raz robiłam i nawet mi skrzydelka wyszły beznadziejnie 😞
Wczoraj upiekłam maślane mufinki i przyszła koleżanka z męzem i wszystko mi pożarli 😁 Miałam isc z nimi do znajomej bo sie doprasza mojej wizyty. I znowu musze dzis piec :/

oli- napisz jak robisz te pyszniaste naleśniki. Wstyd sie przyznac ale ja dzis kupiłam takie kupne bo mi sie samej nie chce robic a przy Biance to nie miałabym czasu stac przy patelniach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jest okraglutka ale tylko na buzce dlatego bubus hihihihi :P :P :P :P

a zobaczycie niespodzianke jak mi sie uda hihihi tylko potrzebuje jeszcze daty urodzen slodziakow 🙂i zmontuje cos fajnego , ostatnio michu tak zrobil z toski zdjeciami od pierwszego dnia jej zycia i cala rodzinka dostala 🙂 a ja zrobie wszystkie majowo - czerwcowe bable 🙂

nalesniki oli :laugh: :laugh: :laugh:

2 szkl maki
szklanka wody
szklanka mleka
2 jajka do ciasta tylko zoltka ( bialko ubic na koncu )
2 cukry waniliowe
2 lyzki stolowe cukru pudru
zmiksowac wszystko , dodac bialko i delikatnie mieszac lyzka,
na patelnie i piec , bardzo latwo odchodza od patelni i sa puszyste , ale nie moga byc zbyt cieniutkie ja podaje z wlasnej roboty powidlami z czekolada a na wierzchu smietana 18 % i posypana cukrem waniliowym lub zwyklym pychota :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, asiula ma racje oli. dalej jestes ukryta 🙂

oli- Bianka urodziła sie 5.06.09- czekam na Twoja niespodziankę 🙂 🙂 🙂

Mi przed chwila Bianka zjadła cały sloiczek marchewki z jabłkiem!!! Rany chyba dziewczyna juz była głodna ostro bo potem zaprawiła jeszcze 50ml mleka 🙂

dziewczyny a jak długo zamierzacie wyparzac/sterylizowac butelki i smoczki??? bo ja słyszałam ze do 6 m-cy sie powinno a potem juz nie trzeba.

Jusmarkl ani Krocia dzis nie wpadły- moze cos waznego im wypadło?? Marlena tez cicho- dodała mnie na albumie do znajomych ale tez jest ukryta.

oli- dzieki za przepis. zobaczymy czy dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko - jestem. Dobrze kojarzyłaś, że to my kupujemy xsarę picasso. Ostatnio oglądaliśmy rocznik 2004 a teraz czekamy aż pieniążki pojawią się na koncie.

Z mężusiem już ok. Przeprosił a potem pogodziliśmy się w sposób, który najbardziej lubię :P :P :P

Oli czekam z niecierpliwością na niespodziankę.

Dzisiaj cały dzień miałam małego, a właściwie ogromnego doła. Uświadomiłam sobie, że nie chcę wracać do pracy. Chcę być z małą do chociaż do roczku. Mąż stwierdził, że dochód musi być bo z jednej wypłaty ciężko będzie. Tymbardziej teraz, kiedy wzięliśmy kredyt. No i wiecie co? Wymyśliłam. Poszukałam w necie, że kobieta, której należy się urlop wychowawczy może wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o zmniejszenie etatu, podając jednocześnie o ile zmniejsze etat i na jak długo. Zmniejszenie etatu może nastąpić maksymalnie o 0,5 etatu. Więc ja składam taki wniosek. Zmniejszam sobie etat z całego na pół, do 30 czerwca. Potem wracam na cały. Będę w pracy od 7 do 11. :P A najlepsze jest to, że pracodawca musi się na to zgodzić. Wynagrodzenie będzie o połowę mniejsze, ale lepszy rydz niż nic. hihi Mąż powiedział, że to najlepsze rozwiązanie, bo jak mam cały dzień myśleć o małej to sobie jeszcze palce poucinam (pracuję n stołówce). hihi

Tak sobie dzisiaj uświadomiłam, że za 3 tygodnie zmieniam małej mleko na następne. Jak ten czas leci.
Dzisiaj ważyłam Julkę - 7100 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...