Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oli dokladnie tak jak piszesz. Jak my bralismy slub to ojciec meza dal tysiac zl tylko i powiedzial , ze wiecej nie da , zreszta to byl alkoholik i wszystko co mial przepijal dlatego i tak bylismy w szoku , ze dal ten tysiac. Reszte calutka sfinansowali moi rodzice , a slub caly ogolnie nas wyniosl 7 tys. I starczylo i bylo fajnie , matka tej narzeczonej twierdzi , ze ma 10 tys. na wesele , ale potrzeba jeszcze 3 razy tyle , bo jej corka tak wszystko skalkulowala ze tyle potrzebuja ... ona na jakims zamku chce brac slub ksiezniczka. Wogule byla gadka nie dawno , ze slub biora za dwa lata , a teraz nagle sie im odwidzialo , ze juz chca. Ona w czerwcu rodzi , no ale jak juz dziecko i tak bedzie to uwazam , ze bez roznicy czy ma 5 mies. czy rok. Sama im mowilam , zeby sobie narazie wzieli cywilny jak chca , a koscielny sie zrobi jak beda pieniazki , ale oni tak nie chca , bo ona chce miec konkordatowy i ciagle tylko slysze "ona chce" i tak ma byc , a my mamy dac. wrrr Jeszcze , zeby byli skromniejsi , zeby tez odkladali ze swoich , ale nie - oni kompletnie ani grosza ze swojej kasy nie odkladaja i licza , ze ktos im da. Takie mam nerwy na to ... a ten brat nikogo nie zrozumie. Ma 19 lat i jest za glupi. A ta narzeczona powiedziala , ze kto im nie pomoze to oni se wezma to pod uwage przy wypisywaniu zaproszen ... no to ja juz calkiem w nerw. I odechcialo mi sie juz calkiem im pomagac ... bo szczerze bylam sklonna cos wykombinowac dla nich , bo ja zawsze miekne , ale po tym hasle to juz kompletnie mi sie odechcialo. On kiedys dorosnie i zrozumi jak ona go od rodziny odepchnela tym wszystkim ... zakochany i nie widzi nic poza nia. Nawet rodzine poswieci dla niej :/
Ja do tej pory Kevinka nie ochrzcilam , bo kasy nie mamy i ciezko ciagniemy. I bedzie mial chrzciny w marcu , bo juz bedzie lepiej.

eh sorki , ale Wam sie moge wygadac tylko , bo nikomu innemu nie moge , bo wyszlo by na obgadywanie ... ale Wam zawsze moge 🙂

Z tym lekiem to dokladnie chodzilo mi o Furagin jak piszecie 🙂 On pomaga tylko trzeba zjesc cale opakowanie nawet jak juz nie boli , bo tylko tak sobie zapewnisz ze sie nie nawroci.

Co do porodu to u mnie maz asystowal przy obu i dzieki mu wielkie za to , bo na te polozne nie zawsze mozna liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jusmarkl
co za ludzie to ja juz bym wolala nie isc na to wesele skoro oni tacy sa, masz racje jak ich nie stac to niech zrobia skromnie albo niech poczekaja 🤢 ja bym sie nie przejmowala nimi niech sobie radza a jak niechca to niech nie prosza was na wesele - to macie im teraz pomoc i pewnie na prezent tez od was beda liczyc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze jeszcze laske bedzie robic ze was zaprosi , i kurde tak poprawdzie to bierze was normalnie szantazuje dacie kase dostaniecie zaproszenie , ja bym jej kurde dala kopa w d.... wiesz jusmarki ja jestem bezposrednia i wcale bym sie nie cackala wam tez nikt zycia nie ulatwia jak widac na chrzciny tez musicie sami odlozyc jak wszyscy taka kolej rzeczy , a ta jeszcze wymysla chyba naprawde w jakims zamku chce zrobic chociaz i tam sie tyle nie placi bo u nas moj wujek robil na zamku wydal 25 tys z fontana fajerwerkami i osobnym barem z alkoholem wiec ona to juz nie wiem co chce tam miec , wcale sie nie przejmuj jusmarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj przyjechal do nas kurier z chodzikiem dla Hani ktory zamowila babcia, Hania sie bardzo cieszy byla w nim chwilke no i bardzo podoba jej sie zabawka ktora tam jest- bardziej ja interesuje niz chodzenie w chodziku :laugh:
zawsze chwilke mam dla siebie bo ostatnio taka meczaca Hania jest ze nic nie moge zrobic, a jeszcze czekam na lozeczko no i gofrownice :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trudno sie tym nie przejmowac dziewczyny. dla mnie kontakty relacje w rodzinie zawsze byly wazne i jako ze to jest brat meza tez chcialam by bylo dobrze i bylo dopoki nie zawrocilo mu w glowie... i czasem mysle , ze ta laska poleciala na to ze on ma mieszkanie i te rente ... start ma z glowy. Ona ma 22 lata a on 19 i ona niezle kombinuje. Jego karte z bankomatu trzyma , dysponuje sobie wszystkim. Poszla do mieszkaniowki zglosic , ze moj maz wyjechal za granice i chciala jakos zalatwic zeby go wymeldowali (bo jest tam zameldowany i ma prawa do mieszkania) niestety sie jej nie udalo , bo nie ma takiego prawa go wymeldowac. Poki co mieszkanie stoi na ojca i jeszcze sprawy spadkowej nie bylo , wiec laska trzesie nogami , ze nie dostanie mieszkania. My mamy gdzies to mieszkanie , niech sobie bierze , ale sam fakt jaka ona jest! On nam nie raz pisal , ze nie moze sobie nic kupic , bo ona mu nie da to my mu mowilismy zeby cos z tym zrobil , przeciez to jego kasa! No ale co jak glupi cipka ma oczy zamydlone (sorki za wyrazenia , ale taka prawda). Mieszkal z nimi jeszcze drugi brat , ale wyjechal w opolskie do pracy i zgadnijcie co oni tam zrobili?! Wyniesli na smietnik wszystkie jego meble z pokoju , sprzedali wszystkie jego rzeczy i urzadzili sobie tam pokoj dla siebie! Nie ma do czego wracac. Tyle co oni zrobili to sie w glowie nie miesci i juz dawno nie powinnismy z nimi gadac , ale jakos machalismy reka , bo to w koncu brat. Jednak co za duzo to nie zdrowo.
Nam moi rodzice wesele wyprawili , ale moj maz wtedy byl bezrobotny , nie mielismy grosza i rodzice z nami rozmawiali czy chcielibysmy sie pobrac , bo juz Klaudia byla to my mowilismy , ze pewnie ze tak ale nie mamy na to narazie funduszy i nie prosilismy nikogo o nic. Tata sam nam powiedzial szykujcie wesele ja zaplace. Mielismy ciezko ... jak urodzilam Klaudie moj tata posylal mi kase na mleko dla niej i podstawowe rzeczy. Wysylal 500 zl , bo sam tez musial za cos rzyc z moja mama i rodzenstwem. Jestem mu za to wdzieczna , ale nigdy nie prosilam go o to. Owego czasu brat meza o ktorym mowie ukradl mi wszystkie pieniadze z portfela (jakies 200zl) bo potrzebowal na impreze. Zostalam bez kasy na mleko ... nie wiedzialam co mam zrobic. Plakalam , ze nie mam co dziecku dac jesc. Maz wtedy juz pracowal , ale na czarno i szef mu nie placil , w sumie przepracowal 3 miesiace za 5 zl , bo raz dostal na chleb. Zenada. I przydaloby sie , zeby ten gowniarz tez przezyl takie kryzysy , moze by zrozumial. Pozniej tata zadzwonil , ze zalatwi mojemu mezowi prace w Hiszpanii to od razu skorzystalismy i jakos nam leci. Ale w PL kompletnie bylismy bez niczego , a ten durny ma 2400 renty juz od 2 lat i jeszcze sobie bedzie bral kaske za darmo przez 6 lat , bo do 25 roku zycia i nie potrafi tego docenic. Malo mu i malo. Teraz juz nawet do PL nie mozemy pojechac , bo nie mamy sie gdzie zatrzymac , a hotelu nie bedziemy oplacac. Do tej pory zawsze sie zatrzymywalismy w domu rodzinnym meza , no ale teraz tam jest szefowa narzeczona jego brata i juz sie tam nie czujemy jak u siebie. Ostatnio jak bylismy to Klaudia weszla do pokoju w butach (dziecko jak dziecko) a na drugi dzien wchodzimy do mieszkania , patrzymy a wszedzie porozwieszane kartki z napisem "uprzejmie prosze o zdejmowanie butow ... zarzadca mieszkania przy ulicy x - podpisane imieniem i nazwiskiem tej ksiezniczki narzeczonej" szczeki nam opadly wtedy. Wyobrazam sobie jak sie poczul moj maz , wchodzi do rodzinnego domu i musi wykonywac polecenia obcej baby!
Staralam sie zyc z nimi dobrze , pomagalam w kazdej sytuacji , fundowalismy im wakacje w Hiszpanii , zapewnialismy im atrakcje jezdzac z nimi po kraju. Obiecalam jej ubranka po Kevinku. Czesto pytam jak sie czuje itd. A z ich strony zero kompletne. Oni tylko do nas napisza jak chodzi o kase zeby im dac , bo kilka razy pisali , ze im braklo i zeby im wyslac. Raz wyslalismy im 100 euro zeby nam zrobili zakupy na wedliny i wyslali przez kogos kto tu jechal - nie zgadniecie co zrobili - rozwalili se nasza kase i powiedzieli ze zakupow nam nie zrobia bo musieli sobie wziasc kase bo im braklo na chleb! Cholera mam tego dosc. Ten brat chcial zostac chrzestnym Kevinka , dupa! Nie pokarze tak dziecka. Nawet nie wie nic co u dziecka , jak sie rozwija czy zdrowy ani nic kompletnie , bo ani o niego nie zapytal. Jak pisze to tylko o kase. Ostatnio napisal , ze maz moj ma mu dolozyc do drzwi , bo chce kupic , a ze jest zameldowany to ma sie zlozyc na te drzwi wejsciowe. A musial kupic , bo je wywarzyl i cale rozwalil. I nie rozumiem z jakiej paki moj maz mial mu dawac na polowe tych drzwi skoro tamten je sam rozwalil. Normalnie tupet niesamowity. A jak sie im odmowi to wiecie co jest?! Jego narzeczona robi do ludzi niesamowite akcje , ze co to za rodzina ze bratu mlodszemu nie pomoga , bo on taki biedny bez mamy i taty zostal . .. a do cholery moj maz ma mame i tate?! NIE i jakos nikt mu nie wlazi w dupe z tego powodu. Ciagle sie ona zali wszystkim , ze my ani nie zadzwonimy zapytac czy maja co do garnka wlozyc - no cholera - jeszcze zeby mial tej renty 1000zl tylko ale 2,5 ??? Po oplaceniu wszystkiego zostaje mu 1200 na jedzenie. To nawet my we 4 tu w Hiszpanii tyle nie mamy. Rozmawialam z mezem i on zadecydowal , ze nie dolozy na to wesele , jak nas nie zaprosza to tylko bedzie dowod na to jaki z niego brat. Koniec. Jest dorosly nie jest dzieckiem , ma mieszkanie dochod powinien sobie radzic. Na poczatku kazdy mu pomagal , ale juz zyje sobie z nia tak 2 lata , wiec czas najwyzszy sie nauczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
jestem w szoku 😲 jak moga byc tak bezczelni ludzie!!!!!!
w ogole co on sobie wyobraza zeby rzadac pieniadze bo on nie ma rodzicow a tyle kasy dostaje - naprawde was podziwiam ze juz im tyle pomogliscie i w ogole zapraszacie no i ubranka bys nawet im dala a oni tacy wredni 😲
dobrze postanowiliscie, takimi ludzmi nie warto sie przejmowac a juz w ogole pomagac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - ja tez jestem w szoku ! Przegiecie na calej linii. Powiem krotko - ja bym nie miala skupolow, nie dalabym nawet zlotowki, niech sobie radza bo co, bo po slubie tez Wy bedziecie ich utrzymywac, bo Ksiezniczka pewnie dupy do pracy nie ruszy, by tipsow nie polamac. Ale sie zezloscilam 😠 😠 😠 Nie nawidze takich ludzi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti oli - tak, mezus byl przy porodzie i powiedzial, ze to nacudowniejszy moment jego zycia i koniecznie przy drugim dziecku chce byc. Byl dla mnie wielkim oparciem, wiec nawet sobie nie wyobrazam, ze mialabym byc sama. Zreszta ja od poczatku mowilam - jak zajde w ciaze, to porod tylko rodzinny, wiec wiedzial na co sie pisal 😉
No ale chyba nie mial tak zle ze mna, bo ja nawet raz nie krzyknelam 🙂 Zawsze znosze bol po ciuchu 😉
Nie milym widokiem pewnie bylo chlusniecie wod, bo prysly prosto na pigule :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

jusmarkl
tak sobie w nocy myslalam nad tym co pisalas - naprawde smutne to jak ci ukradl pieniadze i nawet na jedzenie nie mialas, ja za takie cos to bym juz z nim nic do czynienia nie chciala miec a oni jeszcze mieli pretensje ze w butach Klaudia weszla do mieszkania albo ze twoj maz ma dolozyc na drzwi chociaz tam nie mieszka.
U nas ten meza brat tez jest nienormalny - w sylwester byl na zabawie i tam byl tez kolega meza z pracy i mowil mu jak jego brat nas obgadywal ze my tacy jestesmy itd. 😞 i przy tym tez wyszlo ze nawet moja tesciowa mnie obgaduje - tak mu wtedy bylo smutno ze taki brat 😞
A ostatnio to juz w ogole, rok ten na slubie cywilnym moja tesciowa obiecala mi zloty pierscionek, tak mila byla ze przetopi ze swoich i mi da ale jak juz urodze bo mialam grubsze palce no i powiedziala ze zaczekamy i wtedy mi go zrobi- a do dzisiaj nic nie dostalam no i maz mi ostatnio mowi ze bardzo mu smutno bo byl u mamy i sobie o tym pierscionku przypomnial no i mowi mamie ze jeszcze mi go nie zrobila a ona aaaaaa wy macie a z tych pierscionkow to chce zrobic dla jego brata pierscionek zareczynowy i obraczki bo on nie ma. A zreszta my za soba nie przepadamy wiec zdecydowala ze mi nie da 😞 Moj mezus sie strasznie wkurzyl i wyszedl, powiedzial jej zeby nie obgadywala bo to wszystko wyszlo no i narazie sie nie odzywamy i napewno tam nie pojedziemy - chociaz ona mysli ze ja tego niewiem, ciagle tylko powtarza ze wy sie kloccie a jej zalezy tylko na Hani, taka wredna baba - taka glupia tesciowa mam ze 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane krejzolki - mariolki

widze ze u wszystkich cos jest zawsze nie tak , beti olej ten pierscionek powiedz mezusiowi ze tobie nie zalezy zeby poczul sie lepiej 🙂 przykro ze was obgaduje buuu wlasnego syna i jego rodzine to trzeba miec tupet

jusmarki ja bym mu nogi z d.. powyrywala jakby mi pieniadze ukradl rany co ty przeszlas wspolczuje a na twoim miejscu nie zrzeklabym sie tego mieszkania , bo niby z jakiej racji , albo niech podiela , albo was splaca ja bym nie odpuscila , to mlody chlopak jeszcze jest , a jak tamta taka cwana to nie wiadomo co bedzie , wiesz czasem trzeba pomyslec na przyszlosc bo jak go tak wycycka , wy mieszkania sie zrzekniecie , tamten brat tez a mlody przepisze je zonce albo przynajmniej zamelduje zonke i dziecko i dupa ta go kopnie w d... wystawi na ulice i bedzie miala mieszkanko , alimenty a on co zostanie na ulicy i gdzie pojdzie do was w laske , polskie prawo tak dziala ze da matce i dziecku jak on je zamelduje a jak bedzie kilku wlascicieli to nie moze tego zrobic bez waszej zgody chyba ze bedzie glownym najemca , wiesz on mlody i glupi i w dodatku zakochany wiec wy musicie myslec za niego bo starci wszystko czego mu nie zycze ale ona widac cwana bestia jest , porozmawiaj z mezem o tym , i nie traktuje tego ze sie wymadrzam poprostu zycie jest brutalne i niestety tak wyglada

lece sprzatac bo toska zasnela , a jak nie spi to wszystko roznosi po domu balaganiarz hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂

Na poczatku do Jusmarkl, bo zszokowalo mnie to co pisalas jak kazda z Was. Strasznie bezczelnie i chamsko postepuja ten Twoj szwagier i jego nazeczona. Tak jak pisaly dziewczynki ja bym im nie dala ani zlotowki za to co oni Wam zrobili. No szok doslownie, az brak mi slow na to wszystko. Nie miesci mi sie w glowie jacy ludzie moga byc podli i wredni i to jeszcze dla rodziny. 😞

Ja tez rodzilam z Mezusiem. 🙂 I jestesmy bardzo zadowoleni, ze tak bylo. 🙂 Mezus mi baaardzo duzo pomagal i wspieral, bez niego byloby duzo gorzej. Caly czas mial zajete dwie rece, bo jedna trzymal mi tlen, a druga kazalam mu zeby przytrzymywal mi w gorze poduszke. No i oczywiscie jak Lenusia juz wyszla, to lezke uroililsmy oboje. 🙂 To taka cudowna chwila. 🙂 I macie racje dziewczynki, ja zapach Lenusi zaraz po porodzie tez bede pamietala do konca zycia. 😉

Milam dzis wstac wczesniej, ale oczywiscie mi nie wyszlo. :P Ide dzis na zakupki, poszukac prezenciku dla Mezusia i czegos dla siebie.
Lece kochane sie ogarniac i potem na miasto.
Milego dzionka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo rany jaki tu spokoj gdzie jestescie ?? 🙂

ja juz prawie sprzatniete jeszcze podlogi
a pozniej z toska i odzia do lekarza , zobaczymy co powie , bo odzi znowu wyskoczylo to na rece i wczoraj bylysmy to powiedziala ze to najprawdopodobniej torebka stawowa , nawet nie chce myslec a z tosia to tak zwazyc ja i zobaczyc czy wszystko ok , bo cos jej w klatce tak rzezi dziwnie od kilku dni wole sprawdzic co to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc krejzolki.

Macie racje i ja tez tak mysle. Dziekuje Wam za wsparcie. Oli ja tez wlasnie myslalam nad taka opcja , ze ona wszystko sobie zgarnie i go kopnie w dupe , bo jakos nie widzie , zeby go kochala. Wczoraj dlugo rozmawialismy z mezem o tym z jego siostra na skypie i wymyslilismy , ze sprawdzimy jak oni sie zachowaja kiedy to my powiemy ze maja dac kase i napisalismy do nich , zeby szykowali kase na lipiec , bo wszyscy chcemy sie zlozyc i postawic pomnik tacie. Na razie nam nie odpisali nic na to , a widze , ze sa dostepni na NK. Jak wyjdzie , ze nie beda chcieli dac to juz totalnie makabra , bo w koncu on zgarnia caly dochod po ojcu. Ojciec byl na emeryturze i ten dostal 85% jego dochodu + dodatek za to ze jest calkowita sierota , takze jak mu bedzie szkoda ojca kasy na ojca pomnik to chyba sie go wszyscy wyrzekna. Moj maz mowi , ze jak bedzie sprawa o mieszkanie to sie nie zrzeknie tylko ze wzgledu na nia , bo gdyby ten brat byl sam to by sie zrzekl , ale tu widac , ze to wszystko i tak nie jego tylko jej , a obcej idiotce nie ustapi. Dokladnie tak jak piszesz oli.

beti nie przejmujcie sie , jak ta tesciowa jest taka to i tak zadnej przyjemnosci z noszenia tego pierscionka bys nie miala. Jeszcze penie by bylo kupa gadania , ze ci dala. Od takich osob lepiej nic nie chciec. A dziewczyny macie taka tradycje , ze maz kupuje zonie pierscionek za urodzenie dziecka?

Tusienko ja tez mialam dzisiaj wstac i mi nie wyszlo , bo wczoraj do pozna debatowalismy na skypie z meza siostra. Ona jest swietna i ja uwielbiam - szczerze to jedyna normalna. Ona z mezem tez twierdza , ze grosza nie dadza - oni mieli slub w remizie strazackiej na 20 osob , bo nie mieli za co zrobic i jakos nie zebrali po ludziach ... a co lepsza ten brat Lukasz nawet sie na ich slubie nie zjawil , bo wolal skorzystac , ze wolna chata, bo ojciec z drugim bratem jechali na ten slub :/ I widzicie na jej slub nawet nie przyjechal , a teraz ma czelnosc wydzwaniac do niej o kase :/ Tez jest wsciekla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madra babka z ciebie jusmarki uwazam ze dobra decyzje podjeliscie z mezem 🙂

co do pierscionka za urodzenia ja dostalam od meza i tesciow taki rodzinny pierscien co przechodzi z pokolenia na pokolenie wielki piekny z rubinem ogromnym jest sliczny i ma dla mnie wartosc sentymentalna ja go dam kiedys mojej tosi jak urodzi pierwsze dziecko , obraczke tez jej oddam swoja jezeli bedzie chciala , bo ja mam szeroka obraczke tez taka z pokolenia na pokolenie wiecie jak te stare rzeczy wygladaj ale moim skromnym zdaniem sa piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie ma zadnej bizuterii pokoleniowej , jakos chyba nikt nikomu nic nie przekazywal tak. Jednak sam fakt mi sie bardzo podoba i ja mam zamiar oddac mojej corce kiedys pierscionek , ktory dostalam od meza za urodzenie jej.
U mnie jest tez tradycja , ze ojciec kupuje corce pierscionek kiedy ta wychodzi za maz no i taki tez mam.
Za Kevinka tez dostalam od meza pierscionek 🙂 Ale jemu pierscionka raczej nie dam hihi ... chybaze jego corce jesli bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wrocilam z zakupkow, lazilam 3,5h. ale warto bylo, bo trafialam dzis na same promocje. 🤪 Dla Meza kupilam sweterek na urodziny, dla Lenusi kupilam tez sweterek w H&M, ktory wczesniej mi sie bardzo podobal, ale kosztowal 130dkk, wiec troche drogi byl to dalam sobie spokoj i dobrze zrobilam, bo teraz byl przeceniony na 50dkk, czyli jakies 25zl. 🙂 No i sobie znalazlam bolerko jensowe po przecenie i tuniczke. 😉

Jusmarkl-Bardzo dobrze postapiliscie, zobaczycie co oni powiedza i bedziecie wiedzieli jak postapic wobec nich.

U mnie tez nie ma przekazywania bizuterii, a szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - kochana nasza, ja nie wiem że Wy jeszcze utrzymujecie kontakty z tym bratem ... ja to bym dawno mu powiedziała BAJ BAJ ... naprawdę nieźle się urządziła księżniczka. ale brat musi być bardzo naiwny i łatwowierny. A Ty kochana to na medal zasługujesz, mimo wszystkiego co przeszłaś jesteś zajefajną kobietką i zasługujesz na dobre, spokojne życie... A tego mieszkania to nie zrzekajcie się tak jak piszesz, to byłby najgorszy błąd !!!

Beti - nie przejmuj się kochana, ja też miałam przerąbane z teściową dopóki się nie rozeszliśmy i nie zamieszkaliśmy oddzielnie to miałam okropne jazdy... teraz też czasami się zdarzy że np. wepchnie parówkę mojemu dziecku ... ale sporadycznie i zaraz ją ustawię do pionu!!! Nie za teściową wychodziłaś, tylko za męża, który Cię bardzo widać kocha i zależy mu na tobie, pewnie ze mu przykro bo to jego matka, ale żyjcie dla siebie i nie oglądajcie się na nią - tak będzie najlepiej, a może przyjdzie chwila refleksji i się zastanowi kobita co wyprawia.... Trzymam kciuki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - u mnie mąż był jak rodziła się Michalinka, był szczęśliwy, łzy mu leciały po policzkach i bardzo pomagał mi to przejść, Niestety z Frankiem nie mógł być bo przy cesarkach nie może być obserwatorów ... Szkoda, ale czekał cierpliwie pod salą operacyjną i zaraz po pogłaskał mnie po policzku i utulił małego.. Nie wyobrażam sobie inaczej żeby mąż nie był przy mnie... Dla mnie to było niewyobrażalnie scalające nasz związek, a mężulek potem powiedział swojej mamie - mamo teraz wiem jak kobieta musi wycierpieć i co znieść by dziecko pojawiło się na świecie !!!

Kochane a moja siostra co była w szpitalu m-c czasu wczoraj urodziła synka, waży 3.600, jest zdrowy i grzeczny, chociaż siorka martwi się że mało je, tłumaczę jej że w pierwszej dobie dzieci potrzebują tylko 1łyżeczkę pokarmu i to minie po dobie !!! Ale numer, jeszcze wczoraj dzwoniła do mnie do pracy bo zaczęła plamić - mówię jej jedź nie ma na co czekać, ale skurcze miała, tylk ona KTG niewinnie wyglądały, o 19 mały ją kopnął 2 razy, odeszły wody, 21.20 urodził się maluszek. Siostra nawet nie popękała, nie nacinali jej i czuje się dobrze, tylko boli ją trochę kręgosłup bo miała bóle krzyżowe i mówi ze nikomu nie życzy !!! Ale się cieszę normalnie kobietki!!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze Wam coś napiszę - jak się rozpisałam normalnie ... Uuuu
Wczoraj mój mąż miał tzw. wychodne - tzn. pojechał sobie na noc do kolegi coś tam opijać, (nie moja sprawa co), a moja córcia pół dnia przepłakała za nim, wzięła zdjęcie na którym jest ona z tatusiem i łzy wylewała krokodyle ... Spała z tym zdjęciem i dzwoniła do niego chyba ze 3 razy ... Kurczę nie wiedziałam że ona taka za tatusiem, bo jak jest to tak nie wyrywa się do niego ... Ale to był słodki a zarazem przykry widok jak płacze. Uwierzcie mi ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny u mnie jest sporo tego zlota w rodzinie ,moja mama kocha blyskotki , i ma tego mase i da dziewczyna zawsze tak mowi , ja mam zloty pierscionek z 3 brylantami ktory dostalam od mamy na 12 urodziny i ten dam odzi jak urodzi babla , i jeszcze kilka innych pierscionkow mam nawet od mojego taty drugiej zony pierscionek zloty , ktory moj tata dal jej na zareczyny ladny gest z jej strony , ale wiecie oni wiedza ze ja tego nie sprzedam tylko bede trzymac moze dlatego tle mam , bo moi tescie maja cala mase takich rodowych rzeczy , ja obraczke wybieralam sobie sposrod 6 obraczek moich tesciow i ich rodzicow 🙂 pierscionkow tez maja sporo takich a ja i tak wszystko co mam oddam dzieciom a reszte wnuka hihihihi 🙂moj michu tez ma sygnet po dziadkach taki z pierwsza litera ich nazwiska czyli K ale go nie nosi bo to smieszne takie ale sentyment jest 🙂
bylam z tosia wazy 9kg i ma 73,5 cm jest zdrowa prawidlowo sie rozwija 🙂

pytalam co moge wlaczyc do dietki mowila ze rybke , i parowki indycze 🤪 teraz wam napisze dlaczego poniewaz parowki te indycze sa robione z tych skor indyczych i maja tam chrzastki i ze to dobry budulec kosci ale te indycze ja nie wiem co o tym myslec tak szczerze narazie sobie odpuszcze chyba dawanie tego tosce a rybke to juz jadla , pani doktor i pielegniarka dawno tosi nie widzialy i mowia ze taka sliczna i te oczy ze ma niesamowite 🙂

asiulek gratulacje dla siostr 🙂
michalinka anioleczek tatusia 🙂

oklask dla naszej tusienki bo zostala w tyle 😉 i super ze zakupy sie udaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula dziekuje za mile slowa. Gratulacje dla siostry ladnie jej poszlo 🙂 Ja tez przy Kevinku mialam bole krzyzowe i tez nie zycze nikomu , dziewczyny one byly tak silne , ze ja wogule nie wiedzialam kiedy mam skurcz , bo bole krzyzowe mi zagluszyly skorcze normalnie. A po pierwszym porodzie myslalam , ze nie ma gorszego bolu niz skorcze porodowe no jednak jest.

Biedna Michalinka sie nacierpiala. Trzeba jej wytlumaczyc , ze tatus czasem gdzies wyjdzie , ale na pewno do niej wroci. 🙂Choc pewnie juz to zrobiliscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc krejzolki 🙂

asiula ty mialas cesarke i chyba ruda rybka ?? no ale maz i tak byl z toba wiadomo ze na sale nie wpuszczaja , a przy cesarce mialas ogolne znieczulenie czy miejscowe a tak to bylas swiadoma ??

co tam robicie dziewczyny na obiad , bo mi pomyslu brak 😞

cos kroci i patrysi nie ma

moja toska wysypana i nie wiem od czego , moj michu to juz wogole od 3 dni umiera tak jest zalatwiony 😞 mowie wam szkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...