Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny 🙂

Wczoraj imprezka sie udala, bylo suuuper. 🙂 Dzieciaczki sie wybawily, wyszalaly i w koncu o 1 popadaly jak kaczki hehe 😉

My tez dzisiaj jedziemy na basen 🙂 🙂 🙂 ale Lenusia bedzie miala radoche 🙂 Jedziemy na basen ok 50 km od nas, bo u nas w miescie jest, ale nie przystosowany dla dzieci, a tam gdzie jedziemy ponoc jest super i przystosowany dla dzieci, wiec sie wyszalejemy. 🙂


Milej niedzieli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oli to chyba na drugiego zabka Julcia tez mi tak kupy trzaskala!a pupcia tez na tym ucierpiala!A z jedzeniem bylo tak samo ale nie martw sie nic jej nie bedzie.

Tusienko Milej zabawy i super ze macie basen dla dzieci dostosowany!

Sara chyba mnie olalas :P hihihi i nie przeczytalas tego co Ci napisalam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli jak idą ząbki u dzieci moze sie pojawic biegunka i nawet do 8 kupek, oraz brak apetytu boo ciągniecie cycusiaaa sprawia bol dziąsełek, mozna łyzeczką podawac posiłki.
Co do odparzenia to gdyby było mocniejsze to wykąp dupcie w nadmanganieanie potasuu i wietrzenieee położ malutka bez pieluszki nawet godzinke jak masz cieplutko w domkuuu i sudocrem a nie oliwka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

oli moze Tosia dostaje kolejnego ząbka 🙂

patrysia fajnie ze Julka juz siedzi 🙂

moja Hania ostatnio w ogole niechciala jesc zupki jarzynowej i caly czas nia plula, urwisek a wczoraj dawalam jej morele i tak wcinala ze prawie caly sloiczek zjadla :laugh:

a dzisiaj wybierzemy sie z Hania na dlugi spacerek 🙂

milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , Ale macie fajnie z tym basenem ... moj maz pracuje dzis na druga zmiane , wychodzi o 13:15 z domu , a wraca okolo 22:45 😞 takze niedziele musze spedzic sama z dziecmi. Pogoda ladna i jakis festyn na miescie to moze sie przejde. I tak wolalabym z nim , ale trudno.
oli pewnie te biegunki sa wynikiem goraczki , moze to byc zabek , a moze co innego ... w razie czego obserwuj i podaj cos moze co powoduje twardsze kupki , zeby sie czasem nie odwodnila.

beto to chyba kazde dziecko woli owoce niz jarzyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po basenie 🙂 Jejku dziewczyny bylo SUUUPER!!! 🙂 🙂 Lenka miala taka frajde, ze nawet nie da sie tego opisac. 😁 Bylo duzo malutkich dzieci, wszystkie zachwycona taką duuuza wodą. 🙂 Teraz bedziemy czesciej jezdzc na basen. 🙂 🙂
I naprawde jesli macie mozliwosc to idzcie na basenik, fantastyczna zabawa była. 🙂No chyba, ze Wasze maluszki nie lubią wody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Meżuś tak mnie zaskoczyl, ze az sie poplakalam... Dostalam od niego cudowny zloty lancuszek. ale taki inny od wszystkich, ze nawet takiego nie widzialam jeszcze. A ja mu ostatnio trulam, ze on nigdy mi zadnych niespodzianek nie robi, a tu taka niespooodzianka 🙂 Trzymal ten lancuszek jeszcze jak bylismy w pl, czyli prawie 2 mies temu i trzymal do dzis zeby mi go dac. 🙂
A za tydzien chyba pojedziemy na basen ale 130 km od nas, ale tam to juz dopiero jest wypas i do tego jest tam jeszcze zjezdzalnia narciarska, normalnie sztuczny sniej i klimat jak w gorach. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie było na basenie ale nie braliśmy Wiki, bo wiecie moze Wam hmmm wyda sie dziwneee ale boje sie przez te grypyyy itddd, po sezonie zimowym zabiore Wiki na basen, byłysmy juz z 3 razy na baseniuku ale to jak bylismy w hotelu i nie trzeba było pozniej wyjsc na zewnątrz 🙂
Ogolnie to mało pływałam tylkoo masowałam sie na pod prysznicami 🙂 ii saunaa moze wkoncu mi waga znów ruszy bo w miejscu jest 😞
Nastpenego suwaczka nie da sie wkleicc 😞 zrobiłam tak jak Patrysia mi napisała i nic 😞
Na szczescie mam jeden suwaczek jak ja sie ciesze:P

Tusienko to miłe ze strony męże :P moj mi nie robi niespodzianekkk fakt na rocznice dostałam pierscionekkk ale sama wybierałam 😞
Jusmarkll to szkoda,ze sama niedzile spedziłasss ale pewnie nastepną juz z męzusiem, moja akurat do jutra miała wolne pierwszy wolny weekend kiedy mąz zmienił prace 🙂
Betii dziekuje za miłe słowka i za oklaski kochane:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara
ja cie rozumiem bo tez tak mysle, teraz zimno wole przeczekac na cieplejsza pore bo to roznie bywa 😞
fajnie ze ci cos kupuje i pamieta, gorzej by bylo jakby nawet nic nie wspominal :P


tusienka
a u was jaka jest temperatura bo nawet niewiem jak jest w dani, chyba tez macie cieplejsze zimy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - ja też mam samotny weekend. Mąż pojechał do pracy o 12:30 a będzie o 22:30. 😞

Sara - śliczny suwaczek. Jak nie możesz wkleić kolejnego to zrób po tym co masz ENTER i wtedy kolejnego. Powinno wejść.

Oli - obserwuj małą bo to może być od zęba ale nie musi.

A ja tak sobie siedzę i buszuję po necie. Zastanawiam się co mężusiowi na urodzinki sprawić, bo ma 4 grudnia (a jego mama ma w tym dniu imieniny).

Patrysiu - moja Julka też ostatnio zaczęła siadać. Najpierw z pozycji raczkującej a teraz już z pozycji leżacej. I też na łokciu się odpycha. Rosną nam te nasze dzieciaczki.

Tusienko - a ty jak zwykle miałaś super niedzielę. Fajnie, że małej podobało się na basenie. My z Julką nie pojedziemy teraz z takich samych powodów jak Sara i Beti. Poczekamy do wiosny.

Sara oklask dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niedziela fajna, teraz co niedziele bedziemy jezdzic. 🙂
A no tak, bo u was ta grypa... tutaj jeszcze nie doszla. A temperatura jest mniej wiecej taka jak w Polsce.

Gratulacje dla Julci za nastepne zabki. 🙂i oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka najbardziej do przodu jest widze 🙂
A ja w koncu nigdzie dzisiaj nie wyszlam. Meczylam sie z tym moim malym terroryta do tej pory! Nie chcial jesc , bawic sie tez nie , mciagle tylko marudzil , albo ryczal. Normalnie nie wiedzialam co mam z nim zrobic. Temperatury nie ma. Ciagle tarl oczka , ale spac nie chcial , strasznie sie wyrywal jak go chcialam uspac. Na szczescie teraz przed chwila zasnal , a usypianie zajelo pol godziny. Jestem padnieta. Nie zrobilam dzisiaj nawet obiadu przez niego. Musialam brata wysylac do piekarni po pieczywo , bo nie mialam jak wyjsc , a z taka maruda nie pojde bo jak. eh ciezki dzien mialam , a maz pewnie wroci i powie "nic dzisiaj nie zrobilas" rece opadaja normalnie. Ide robic kolacje , mam nadzieje , ze juz bedzie spal spokojnie , bo brak mi juz sil i cierpliwosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem , raczej nie zabki ... znaczy na pewno swedza go dziasla , bo tak strasznie desperacko wszystko gryzie z calej sily , ale jeszcze raczej sie nie przebija , bo ma bardzo twarde dziasla. No u mnie to byl dzisiaj taki pierwszy dzien beti , ze maly az tak dal popalic. Zrobilam sos z kurczaka i ide ugotowac ryz do tego 🙂 Ach nalezy mi sie wynagrodzenie w postaci rarytasu - moj ulubiony 😉
beti oklask na dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Czy moge dolaczyc Waszego grona ?!
Mam na imie Marta, mam 25 lat, mieszkam w Sczecinie i jestem mamcia 6miesiecznego Filipka. Synek jest calym moim swiatem ! Ale chyba same wiecie jak to jest gdy nasze Dziecko pojawia sie na swiecie 😉 Maly jest teraz na etapie rozpoczynania czolgania sie, no i chyba ida Filipeczkowi pierwsze zabki, bo juz 3 dni nocki nieprzespane. Wlasnie udalo mi sie go uspic i lece tez sie wykapac i spac, bo ledwo patrze na oczy.
Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

marta ja mysle ze tak 🙂

a my super weekend mielismy , w sobote gosci , bylo dobrze , wczoraj budowalismy z klockow lego z dziewczynami wielki dom , pojechalam z mama sobie na zakupy kupilam sobie bluzke w h& m i sweterek 🙂a tosi kurtke fajna na zime

toska dalej ma rozwolnienie o 4 jak sie przebudzilam , poszlam do niej i czuje smierdzi na spiocha z kupy ja przebieralam otworzyla oczka dalam jej herbatki i poszla spac dalej , kurde juz sama nie wiem 😞

GRATULACJE DLA JULCI ZA 2 KOLEJNE ZABKI

a wiecie ja gdzies czytalam ze kwestia zebow to genetyka jak rodzice mieli szybko zabki to dziecko tez bedzie mialo szybko, ale nie wiem czy to prawda

tusienko ja dostalam od meza zloty lancuszek na 25 urodziny zawsze go mam na szyji z aniolem spiacym na ksiazce piekny , kazdy sie zachwyca zawsze nim ( bo ja zbieram anioly mam cale mnostwo ich w domu )

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Marta ja tez mylse, ze smialo mozesz do Nas dolaczyc. 🙂

Jusmarkl-Wspolczuje ciezkiego dnia. 😞 oklask dla Ciebie za wytrwalosc. 😘

Lenusia jeszcze spi, chyba odsypia wczorajszą nocke. :P Ja tez sobie dzisiaj odespalam. 🙂
Dzis brzydka pogoda, wiec pewnie nigdzie nawet nie wyjdziemy. 😞

Milego dnia. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

ja tez jestem za zebys sie dolaczyla 🙂

moja Hania tez sie zaczela czolgac caly czas chce byc na brzuszku i podnosi dupke i sie siluje tak smioesznie to wyglada :laugh:

oli
ja mialam zabki jak mialam niecale pol roku a maz jak mial 4 miesiace a Hania nadal nie ma 🤨

dzisiaj u nas tez brzydka pogoda 😞 jakas taka rozdrazniona wstalam 😞
a mezus sie czyms zatrul, pol nocy sie meczyl i teraz pojechal do lekarza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...