Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a my wlasnie wrocilismy, nawet dzisiaj bylo wzglednie i mi sie podobalo :P

oli
to ci sie udalo, najpierw wygralas licytacje a teraz zas takie zakupy 🙂 super

krocia, fajnie ze Julka taka silna, Hania juz tez caly czas chce siedziec i siedzi prawie bez opierania pleckow 🙂 teraz musze sie w koncu wybrac do sklepu po ten fotelik samochodowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny klawiatura mi nie dzialala , bo wylalam na nia herbate 😞 Ale poprosilam ladnie meza i mi ja rozkrecil ; wyczyscil i dziala jak nowka 🙂 Tak sie upieral, ze mi nie zrobi , bo moglam uwazac , ale zrobil 🙂
Dzisiaj bylismy na spacerku i maly cos protestowal w wozku , podnioslam mu oparcie , zeby bardziej byl na siedzaco i juz mu sie podobalo hehe , jak to mowia daj palca wezmie reke kochane moje malenstwo. Pozwolilam siedzie na polsiedzaco to mu malo bylo i chcial bardziej 🙂
Dobra , lece sie wykapac i nyny 🙂 Chociaz podejrzewam , ze maz ma inne plany co do mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski 🙂

Ja juz sie pogodzilam z Mezusiem 🙂 🙂 Poszlismy sobie wczoraj na spacerek, pogadalismy i jest juz dobrze. 🙂 Nie lubie sie klucic, ale bardzo lubie sie godzic, teraz jest tak super 🙂

Oli-Super, ze dorwalas tak tanio ciuszki. 🙂

Krocia-No to Juleczka silna dziewczynka. 🙂 Lenusia tez podnosi dupke do raczkowania, ale juz nic po za tym, dalej nie daje rady. Siedziec tez juz chce, ale giba sie jeszcze za bardzo. No, ale Lenusia jeszcze nie ma nawet m-mc, dopiero za tydzien skonczy. 🙂

Patrysiu-Bardzo dziekuje za mily komentarz na NK. 🙂 😘 😘 Ale ja jeszcze musze zrzucic pare kg do wagi z przed ciazy, a przez ten weekend to za duzo sobie pozwolilam, ale mialam jesienna handre. :P

A gdzie Ruda Rybka sie podziala???

Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusia-Slodziutka ta Twoja Nicolka. 🙂 Widze, ze tez jej zakladasz opaseczki. 🙂

Krocia-Dziekuje 😘

Ja tez sie nie moge doczekac co ta Nasza Oli wykombinuje hehe 😉

Dziewczyny, a Wy dodajecie kleiku do mleczka maluszką? Jak tak to jaki? Kukurydzian czy ryzowy? Slyszlam, za na poczatek kukurydziany jest lepszy.

Zasatanwaiam sie czy nie pojechac z Lenką na zakupy do centrum handlowego. Nie wiem czemu, ale boje sie sama z Lenką jezdzic samochodem. ;/ Moze dlatego, ze duzo nie jezdze. a znowu na Meza nie moge za bardzo czekac bo nawet nie mam ziemniakow na obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nicol sliczna czuprynka 🙂

o krociu to super ja tez juz nie moge sie doczekac kiedy tosia tak zacznie hihihi 🙂

a wogole wam chyba kiedys pisalam ze odziula rozwalila ucho u taty jak byla latem i wszyscy myslelismy ze zgubila baranka od kolczyka 3 dni tem ta bulwa jej pekla , bo caly czas dostawala antybiotyk zeby to zeszlo papralo sie od sierpnia bardzo dlugo no i w piatek peklo patrze a tam kawalek zlotego widac , baranek sie wrosl , i wczoraj michu jej to wyduszal a ja wyciagalam , i po krzyku teraz tylko maly strupek jest na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Oli-Nie moge tego odtworzyc ;/

A ja juz wrocilam z zakupow, jednak jak juz wsiadlam do samochodu to strach minol i bylo wszystko dobrze. 🙂
Kupilam Lence stroj Mikolaja. 🙂 hehe

Ok lece, bo musze dokonczyc obiadek, poprasowac, wstawic pranie i pozniej sie biore za salatke jarzynowa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - masz na myśli ten fotelik koło? Jeśli tak, to mam go w domku, ale Julka posiedzi w nim 15 minut i już ma dosyć. Teraz kiedy prawie sama siada (opiera się na łokciu hihi) albo kiedy ja ją posadzę (wtedy siedzi prosto sama) to z tego nie korzystam.

Tusienko - ja robiłam sałatkę jarzynową w sobotę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bym chciala zeby moja juz siedziala:P
bym chciala uszka przekuc Nicoli ale nie wiem kiedy najlepiej to zrobic bo kolczyki na chrzciny dostala takie fajniutkie:P
ja nie mam prawa jazdy bo mialam wypadek samochodowy i bym sie bala prowadzic musze to w sobie jeszcze przezwyciezyc...choc i tak w zime bym bala sie jezdzic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...