Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oli-To zycze powodzenia na aukcjach. 🙂 Ja nigdy nie moglam wylicytowac, zawsZe ktos mnie przelizytowal. :P
No tak weeken to mamy udany. 😞 My mielismy jechac jutro do Aqua parku, cos jak oceanarium i ciekawe czy pojedziemy? Pewnie nie, bo jak sie nie pogodzimy to na pewno Mezus pojdzie do pracy.

Anusia-Dodaj aktualne zdjecie swojej pociechy. 🙂

Beti-Ja kombinezon kupilam w Smyku, moze kojarzysz ten sklep. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anusia
no nie da mi sie wyspac, czasem to wstaje ja nakarmic a jestem taka nieprzytomna ze prawie nic nie pamietam, a maz rano wstaje i mowi dzisiaj Hania tak fajnie spala w ogole sie nie budzila - hihi nawet nic nie pamieta taki ma sen :laugh:

tusienka
bardzo lubie ten sklep, w ogole tez maja fajne rzeczy, kupilas tam u siebie w danii ze jak bylas w polsce?
moze akurat sie pogodzicie i pojedziecie jutro aqua parku 🙂
a z licytacja mam tak samo zawsze mnie ktos przebije 😠 i potem sie tylko denerwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anusia-pewnie zdjecie bylo za duze. Trzeba zmniejszyc. 🙂

Beti-Kupywalam go jak bylam w Polsce, tu nie ma takiego sklepu i kombinezonow nie widzialam tu wcale ladnych. Jeszcze w H&M byly takie w miare, ale tez nie w moim guscie, bo nie mialay zadnych obrazkow, takie cale biale albo szare w kratke wiec nie chcialam takiego. 😉
A jak mnie Mezus nie przeprosi to sie nie pogodzimy. :P Powinien juz byc z pracy, a jeszcze go nie ma, pewnie specjalnie zostal dluzej zeby zrobic mi na zlosc haha :P a ja sie wcale tym nie przejmuje. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach z tymi chlopami :laugh:
planuje tez zrobic ta salatke, uwielbiam salatki z ananasem mniam 🙃

wczoraj kupilam sobie witaminki, FEMINATAL 3 i pani w aptece byla zdziwiona ze zadnych nie bralam 😞 powiedziala ze mala wszystko mi wyciaga i bardzo moglam sobie popsuc zeby, wlosy i paznokcie. Wlosy to mi nadal bardzo wypadaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krociu ja juz tez kilka dni daje tosi chrupki , ale glutenu jeszcze nie wprowadzalam

ale tu dzis naszych majowek brakuje

my dzis bylismy na dlugim jesiennym spacerku 🙂 i na placu zabaw , moj maz jak dziecko musialam z nim krecic sie na takiej karuzeli ( cos w tym stylu ) zjerzdzac na zjerzdzalni takiej tubie :laugh: :laugh: ludzie na nas patrzyli jak na warjatow 🤪 :laugh: ale fajnie bylo , w drodze powrotnej do mojej mamy weszlismy na kawunie i do domku 🙂

ja czekam jeszcze na ta duga aukcje az sie skonczy jeszcze godzina hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-Super pajacyk i sukienusia tez sliczna. 🙂

Krociu-Dziekuje, ale nic z tego nie wyszlo, nie mylilam sie Maz pojechal do pracy. Wiedzialam, ze tak zrobi, juz znam Go na wylot. Pojechal, bo i tak sie do siebie nie odzywamy.
Trudno sie mowi... ale i tak bysmy nie pojechali, bo jest brzydka pogoda, a to na dworze jest.

Moja Lenka jeszcze spi od wczoraj, od 21:30 🤪 Jak sie obudzilam i poszlam zobaczyc do niej to byla calkiem obrucona, ze nozki miala na podusi hehe, ale polozylam juz ja normalnie, ja nie wiem co ona robi przez sen, ze tak sie obraca :P
Szkoda, ze brzydka pogoda jest, bym chociaz poszla na spacerek z Lenusia. 😞 Moze sie rozpogodzi...

Milej niedzieli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść kobietki :-)
AA miałam się dzisiaj wysypać przez to przestawianie czasu ... niestety nic z tego. 😞
Wczoraj byłam w pracy ... zaczęłam od sprzątania, zadzwoniła do mnie szefowa że dziewczyny w ogóle nie dbały o porządek, jest syf, malaria ... więc poprosiła mnie żebym poszła i ogarnęła ten bajzel, bo kolega malował więc wiecie wiadomo że po malowaniu trzeba generalnie posprzątać. Moje plany wzięły w łeb, 😠 ale co tam, naprawdę jak tam weszłam to jakby przez te 10 m-cy jak mnie nie było nie sprzątały wcale. W ogóle sytuacja w firmie nieciekawa, ale z tego co koleżanka mi opowiadała ma zostać jedna z 2 pracujących tam osób, więc sobie myślę ja bo mi się umowa w grudniu kończy (z jednej strony się już ucieszyłam że z małym będę mogła jeszcze być). Ale jak szefowa zadzwoniła to powiedziała że raczej zostanę sama w biurze bo te dziewczyny są nieodpowiedzialne i takie tam... Więc wracam do pracy w nieciekawej atmosferze... spać nie mogę bo dziecko na tak długo zostawiam... mąż się pyta dlaczego taka jestem ... Ach dziewczyny ... wszystko na raz 😲
jusmarkl ten śpiworek do wózka super naprawdę widać że cieplutki jest :-)
oli gratuluję wygranych aukcji
ta sałatka z ryżem i ananasem jest super, też często ją robię, ale nie z wędzonym kurczakiem a z pieczoną piersią kurczaczka i jeszcze dodaję rodzynki sułtańskie takie wielkie. Pycha, chyba też bym zjadła takiej ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja niedawno dopiero wstalam a hania jeszcze spi :laugh: dzisiaj tak czesto sie w nocy budzila 😞 potem pojedziemy do rodziny meza a tak mi sie niechce 😞

asiula nie martw sie moze akurat jak wrocisz to bedzie fajnie w pracy 🙂

oli
gratuluje wygranych licytacji 🙂 rzeczy sa swietne i ten pajacyk hihi super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-A no uparciuch z Niego. :P Ale podejrzewam, ze wroci szybko, bo nawet kanapek nie wziol. Chyba, ze juz nie mial czasu i w pracy sobie cos zamowi.
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA TOSIENKI!!! 🙂 😘 😘 😘

Lenusia juz wstala i teraz ladnie sie bawi. 🙂 Szkoda, ze jest brzydka pogoda, pada i jest az ciemno. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a mi znowu klawiatura wysiadla i mecze sie na ekranowej.
asiula troche nie fer, nie mogla ta szefowa zagonic rygorystycznie tamtych do sprzatania? wracasz do pracy biedna i wszystko na twojej glowie.

WSZYSTKIEGO NAJ DLA TOSI!

Tusienko wspolczuje , moj maz tez uparciuch i wiem co to za przypadek.
Chyba ja jedna w ten weekend w zgodzie z mezem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosik dziekuje za zyczonka 😘
my odspiewalismy tosi sto lat :laugh:

a ja bylam z mama na bazarku i tam stoi babka z ciuchami dla dzieci i wszystko ma po 1-2 zl 🤪 a swietne ciuchy nakupowalam tosi cala reklamowke pajaca piglet z polarku sliczny , body z napisem kocham mojego tate ( rozowe ) i kilka innych rzeczy a sobie w kolorze brudnego rozu marynareczke z h&m za 2 zl :laugh: :laugh: wlasnie wszystko sie pierze 🙂babeczka wyprzedaje po swoim dziecku i swoje a ze taki chudzielec 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś mi klawiatura sidała, ale już jest ok.

A ja mam super weekend. Chyba przez to, że w tygodniu się pokłóciliśmy. Dawno nie było tak fajnie. SUPER!!! :P

Chciałam Wam się pochwalić, że Julka podnosi tyłek to raczkowania. Tak samo jak kiedyś pisała Jusmarkl o Kevinku. A jak już stanie to buja się hihi.
W ogóle Lulka już prawie siada :P A jak posadzimy ją w fotelik samochodowy to siedzi prosto i nie chce oprzeć plecków.

Oli - super, że udały Ci się zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...