Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Coś dzis ciężko na brzuszek wejść alew końcu się udało.
Ania1312... spokojnie przeciez te wyczyny nie chwycą tak od razu może akurat dziś Cię coś ruszy? Trzymam kciuki hehe.
No ja jeszcze tydzień i ciut i mogę coś zacząć przyspieszać. Zobaczymy jak mi to wyjdzie 😁 Ale oleju się nie napiję choćbym miała 4kg rodzić 😁
Willsonka nie przemęcz się za bardzo przy tej przeprowadzce. Super że już się przeprowadzasz.Akurat Dzidzia do nowego mieszkanka się wprowadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willsonka super to mieszkanko 🙂!!
ja juz po śniadaniu 🙂 i tak sobie myślę, że moją małą to przyspieszę jak odbiore wyniki na krzepliwość krwi, żeby mi dali znieczulenie w szpitalu 😁 czyli gdzieś za tydzień, bo w sumie z OM wyszło 12 czyli za dwa tygodnie, a z USG 8 🙂 🙂 hehe ale takiej dużej różnicy nie ma ... no zobaczymy co mi lekarz powie 🙂

hmm co by tu dziś robić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe 😁
mnie znowu internet denerwuje, wyłącza sie na okrągło:/ przez tą pogode chyba ... ide sie ubrać i przygotować do wyjścia, :P może jakieś zakupy 😉

do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI.no niestey mnie nic nie rusza..dzis ciag dalszy sprzatania.wczoraj zakonczylam wywyoloywanie harcerzykami hihih!ale nic narazie nie pomogło...oleju to bym sie moze i napila czy dolala do soku ,smaku sie nie boje tylko efektu ,ze cos sie moze stac wiec nie ryzykuje..a z tym moim Małym gadam,ze jak mi taki duzy wyrósł to napewno jest silny i odwazny wiec niech się juz pokaze,ale on tylko z zadowoleniem sobie kopie...
tez mam problem z wejsciem,a pozneij to juz nawet haslo mi odrzucalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ja się jakoś tak kiepsko czuje, boli mnie tak jakby żołądek i wogóle lipa, zjadłam obiadek i teraz odpoczywam... ehhh mdli mnie jakos tak a moja kruszynka się dzisiaj napina i kręci za wszystkie czasy, tez rozmawiałam z nią że już może wyjść ale jakoś chyba jej nie przekonałam 😉 bede próbować nadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamumie.. ja to jak wczesniej chciałam urodzić to teraz prosze to swoje szczęście żeby poczekała jeszcze chwile bo musze magisterke napisac 🙂 jak w przyszłym tyg może mi się uda skończyć to ją pogonię żeby szybko wychodziła bo na 17 lipca na obronę chce jechać.. 🤪
pewnie mi się nie uda ten misterny plan ale kurcze może jakoś ją przekonam żeby się urodziła w dobrym czasie bo jak się szybko obronię to już potem bede miała czas tylko dla niej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A z tymi harcerzykami to trzeba było zacząć wcześniej i codziennie a nie tylko od święta 😁

Monika może Ci się poród szykuje skoro się inaczej niż zwykle czujesz?
Choć wiecie co tych symptomów zbliżającego się porodu jest niby tak dużo a jak przychodzi co do czego to nic nie działa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuśki .....dzisiaj wyszłam ze szpitala...zbili mi ciśnienie, opuchlizna zeszła. Ale wychodząc dowiedziałam się,że mam rozwarcie na 2 cm i,że długo nie pochodzę w ciąży.... mam sprawdzać ciśnienie i jak bedę miała po wyżej 140 mam sie zgłosić na oddział.....



[URL=http://www.naobcasach.pl]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...