Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Żanka jeszcze Cie zbierze 🙂 No ale super że mamy wśród nas kolejną mamusię. Niestety szczegółów nie znam, ale pewnie jak Guska się lepiej poczuje to nam napisze, ile jej mała ważyła, jaki był poród itd. Niech teraz wypoczywa 🙂 I dochodzi do siebie. No cóż - Gratulacje dla Guski już rozpakowanej...no to która następna?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam teraz 37 tydzień zaczęty, a od soboty zaczynam niby 38, i w zasadzie nie wiem kiedy to dziecko traktują jako urodzone o czasie. Trzeba miec skończone 37 tyg czy 38?

Moja pewnie waży teraz jakieś 2400-2500 dlatego wole by jeszcze posiedziała i mi przytyła 🙂 Ale jutro sie dowiem ile waży, bo te wyliczenia to moja kalkulacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No żanka, mam nadzieje, że Cie zbierze bo masz najbliżej 🙂

Muszę się zapytać lekatrza czy po skończonych 37 tyg mogę zacząć się kochać z męzem bo już 3 miesiące mamy przerwy, choc mąż mówi, że nawet jak pozwoli to on nie będzie, bo "tam jest jego dziecko". hehe, jak tylko lekarz pozwoli to ja już mu wybije te myśli z głowy:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze, to ja 28 czerwca jakbym urodziła męzowi na rocznice ślubu to będzie donoszone...hehe, nie będę męża straszyć bo jak mu ost powiedziałam że można 2 tyg przed i 2 tyg po terminie urodzic i jest ok to się wystraszył, że ja już w zasadzie za tydzień moge urodzić i to nie będzie wcześniak...hihi, gdybyście widzieli jego minę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe - jak skurcze na porodówce mi zanikły po tych głupich tabletkach w 37 tyg to położna mi powiedziała, że mam do domu jechać i uprawiać dobry sex z mężem 🙂 Lekarz powiedział mi to samo 🙂 Że pomoże to wywołać poród, ale najwidoczniej nie w moim przypadku:P Ale i tak się cieszę, bo my nie kochaliśmy się 6 miesięcy ☺️ I mój mąż to taki wyposzczony był, że masakra... Jakoś nie mogłam się przemóc. No ale skoro to było zalecenie lekarza... :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez lece. Musze sie umyc, ubrac i posprzatac co sie da, a na 14 mam wizyte u ginekologa. Pozniej lece na zakupy dla malej. Chce wkoncu miec juz wszytsko przyszykowane, a luzeczko tez jednak sami kupimy, nie bezdiemy czekac na zbawienie 😉 Baj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ala jaja !!! 🤪 🤪 gratuluje GUŚKA !!! 🙂 🙂 🙂

ja sie dowiem w poniedziałek coś może ?? czy coś się ze mną dzieje czy nie, też bym już urodziła 🙂 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...