Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mamusie macie ksiazke Tracy Hogg "Zaklinaczka dzieci" ? polecona przez kumpele super ksiazka 🙂 🙂 🙂
Tam sa rady na temat wychowania dziecka poczawszy od pierwszych dni moja kolezanka stosowala rady z tej ksiazki i wie z dokladnoscia do 30minut co jej dziecko zrobi albo czego bedzie potrzebowac szok dla mnie 🙂 ostatnio bylam u niej i ona mi mowi spokojnie Lenka sie obudzi ok 4tej a tu 3-50 Mala wstaje 🙂 i ja w szoku jak to jesc jej nie dajesz??? no wiecie obudzone to glodne zazwyczaj a ona mowi oj nie to nie pora dla niej ok 5tej jest karmienie wiec wtedy bedzie glodna a teraz bedzie sie bawic...I rzeczywiscie mala lezala sobie na macie i sie smiala bawila a dochodzila 5ta no i wtedy zaczela marudzic o jedzonko. Mojej siory dziecko to pije co 2godziny a w nocy potrafi wstawac co godzine po cycusia :P
Mowi tez ze kapiel i takie rzeczy musi sie robic o tej samej porze i dziecko sie nauczy...No i nie ma czegos takiego ze ja musi nosic i usypiac bo przychodzi 9ta wieczor ona dziecko kladzie do lozeczka wlacza melodyjke i dziecko zasypia 🙂
a na poczatku to mowi ze nie mogla z nia dac rady...wlasnie w tej ksiazce jest wiele info na temat tego jak ustawic dziecku zegar... no i Wam powiem ze ksiazka bardzo ciekawa 🙂 czytalam 🙂 dalam za nia cos ok 40zl ale warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Synus chyba wiedzial ze Mamcia sie martwi ze cos nie tak hehe :P wszystko ok dostalam info od lekarza ze to tak jest wiec jest spoko 🙂 🙂 🙂 humor lepszy 🙂
No byl tez program w tv 🙂 ale czytalam ze ona zmarla na raka w zeszlym roku 😞 a swietna babka z niej byla...
No ja ją jeszcze raz przeczytam przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zrobiłam sobie małą przerwę w robotach domowych i oglądałam pościele dziecięce. Ręce mi opadły, ceny sa obłędne w stosunku do rozmiaru i materiału ( bawełna) i już tu nawet nie piszę o tych 30 elementowych, bo jak dla mnie wiekszość klamotów jest zbędna, ale o normalnych poszewkach 🙂. Ot zaskoczenie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posciele sa dosyc drogie dla dzieci no ale coz trzeba kupic przeciez 🙂
Dodi pu pupie dostaniesz :P:P:P ach zreszta potrzebujesz cos slodkiego 🙂
Ja mam platki owsiane ale takie slodziutki mi wyszly juz widze jak Synus zacznie szalec za chwilke jak poczuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie ma co robić paniki,i tak ilośc kilosów nie zawsze zalezy od ilości jedzenia czy jakości jedzenia,czasem suche wegetarianki potrafią przytyć 25kg,róznie to bywa.
Teraz jest czas na zachcianki(oby rozsądnie) po porodzie będziemy głodować 😉
Pamiętam jak mnie pielęgniarki wiozły po porodzie i całą drogę do sali wymieniały czego mi nie wolno....potem okazało się,że mała jest alergiczką i jeszcze więcej jedzonka mi wypadło z diety

W pierwszej ciąży przytyłam 17,5kg a że jestem raczej filigranowa to była ze mnie kula na krótkich nóżkach... 🙃
po pół roku byłam chudsza jak za czasów panieńskich:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no to niezle :P ale Jai Ho ja nie z takich co sie objadaja na maxa 🙂 jem grzeska na dzien poza tym nic innego slodkiego nie jem 🙂
poza tym mysle ze to tez cos w genach musi byc 🙂
moja siostra byla szczupla cala ciaze aby brzus bylo widac a przytyla 9kg moja mama to samo wiec nie sadze zebym az tak bardzo sie roztyla. Poza tym gdybym widziala ze waga zaczyna wariowac to na pewno cos bym z tym zrobila a nie dopuscila do tego zeby przytyc az tyle bo to nie jest zbyt zdrowe ani dla mamy a co najwaznijesze ani dla dziecka.
Z moim BMI powinnam przytyc do 16kg...ale to juz ta granica ktorej nie chcialabym przekroczyc. szczerze powiedziawszy nie rozumiem tych co jedza na maxa a pozniej placza bo tak przytyly... jak dla mnie w ciazy powinno sie jesc dla dwoch a nie za dwoje bo pozniej wlasnie takie sa tego przyczyny 😞 hmm byl okres gdzie bylam mega glodna i gdybym wtedy poplynela z zachciankami moglaby juz miec z 10kg na plusie ale jadlam wtedy owoce jogurty jakies lekkie jedzenie zeby nie czuc glodu a do tego normalne jedzenie tak jak przed ciaza...I jak widac cos w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeska na dzien jadlam :P ale to tylko brzus urosl waga stoi w miejscy z lekkim oddychlem wieczorami do 1kg :P
Yyyy ja jezdze toyota auris i jestem mega zadowolona 🙂 bezpieczne (z testow byl w czolowce) bardzo wygodne no i nie takie male wiec spokojnie ze wszystkim dam rade 🙂
Co do VW to sa dobre auta ale polo jest chyba dosyc male...co najwazniejsze kupuj 4-5drzwiowe bo bedzie Ci wygodniej z dzieckiem no wiesz fotelik itd. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy a auris ile kosztuje w Polsce???no yaris tez mi sie nie podoba poza tym jest maly...
a to auris ten co ja mam ... [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/auris.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zalezy do jakie koszty...hmmm auris byl produkowany cos od 2006 czy 2007 nie jestem pewna ja tego kupilam rok temu ale w Irlandii to inne ceny sa...bo w Polsce to jakas masakra z nowymi autami 😞
ale toyoty to bardzo dobre auta, tak samo jak vw czy nissany
moze jakiegos nissana? primere albo almere? primera jest wieksza no i ladniejsza jak dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja maz ma avensis to dla Ciebie takie polo powinno dac rade choc tez zalezy jaki rok bo polowki to chyba niezbyt udane sa...jezdzilam tym w Polsce i nie bylam mega zadowolona.chociaz zalezy co kto lubi...ja wole cos z silnikiem mocniejszym zeby nie mulic na krzyzowkach hehe :P
a do tego diesla 🙂 bo sa wytrzymalsze silniki...
a moze jakis VW Golf? wersja "3" dosyc wygodne nie jest jakies duze a dobre jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...