Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm..kopie ale chyba nie z głodu 🙂 obiadek był syty. Zgaga pali troszkę, więc odpocznę od jedzonka 🙂 No chyba, że brat kupi jabłka o które prosiłam to jeszcze sobie je zarzucę na ruszt 🙂 A o 22 to ja już dawno śpiocham..może przesypiam ataki głodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strzałeczka 🙂

Ja dopiero się z łóżka wywlekłam 🙂 ale się przynajmniej wygrzałam, cała mokra byłam. No i chyba to wygrzewanie i non stop picie gorącego postawiły mnie na nogi. Gardło już nie boli, główka też tyle, że nosek mam zapchany ale to standard. jak to się mówi katar nieleczony trwa tydzień, leczony 7 dni 🙂 Reasumując czuję się prawie zdrowa 🙂 ale zamierzam jeszcze poleżeć, aż poczuję się w 100% pewna co do zdrowia.

anitek85 co do tabelki, dobry pomysł - jak możesz uzupełnij u mnie syn - Kacperek 🙂

A tak w ogóle nie nadążam z tym co piszecie dlatego czasem nie odpowiadam na niektóre posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich to trzeba krotko!!! choc moj ostatni zwiazek to byl z jednym tzw polaczkiem...zarabial duzo a gdy przychodzilo do placenia to zawsze glupa palil ze portfela nie ma...ech i raz zrobilam numer bo powiedzialam usp ja tez nie wzielam karty ani dokumentow i nagle mu sie przez przypadek 50tka w kieszeni znalazla...nie wiem gdzie ja oczy mialam...jak sie okazalo jakis rozwodnik z dziecmi 🤢 i wierzcie mi ni cholery sie dowiedziec nie szlo bo i skad dopiero fotki pod lozkiem znalazlam...No i sie wydalo 🙃 i trzeba bylo palic wrotki bo juz sie domyslam z czyjej winy to byl ten rozwod...Duze egoistyczne dziecko...a do tego narcyz...Od takich to z daleka 🤪 no i w konco poznalam Mojego obecnego Skrabusia 🙂
Co do atakow glodu to ja sie budze czasem w nocy z burczeniem w zoladku i taka jestem glodna ze spac nie idzie :P tez zaraz wciagne jablko :P chociaz mam wrazenie ze znow namieszam za duzo i znow bedzie bieg do wc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małalena juz sie robi 🙂 dobrze ze sie poczulas lepiej bo chyba nie ma nic gorszego niz przeziebienie z bolem gardla 😞
Uwazaj na siebie 🙂 [img size=478]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-3a476a4e2682efddf9aef1177b4c1f1d.GIF" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłabym być z nim nawet w związku bo okazało się że on ma już kobietę z którą mieszka i ma dwuletniego synka!! Szook..totalny..nieźle się w nim zakochałam i jak już się o tym dowiedziałam to próbowałam ograniczyć nasze spotkania ale ciężko było..jak dowiedział się o ciąży to wyparł się..że nie wiadomo z kim ja jeszcze spałam..a to on mnie cały czas oszukiwał..paranoja..miał tupet kolesina..najgorsze jest to, że widuję go czasami na mieście.. boli..buu 😞 A no i dla niego zakonczyłam 5letni związek, w którym nie układało mi się od dawna co prawda..ach miłośc gorsza od sraczki 🙂

Brat dostarczył jabłka 🙂 właśnie wcinam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zjadlam jedno pyszne 🙂 ale dupek no...cos jak ten moj byly widze... on mi powiedzial ze jakbym zaszla w ciaze to musialabym usunac czaicie??? i wez tu z kims takim zycie sobie ukladaj 🤢 ech brak slow jacy niektorzy faceci potrafia byc okrutni...no ja dla niego zakonczylam 3letni zwiazek ale jest to jedyna rzecz za ktora mu dziekuje bo pewnie nadal tkwilabym w tej nudzie...a tak to sobie inaczej zycie ulozylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam poza tym ze nic nie dzieje sie bez przyczny 🙂
No Synus tez spokojnie 🙂 po grzesku kilka kopniaczkow i cisza :P Kima pewnie albo podpija sobie plynik 😁
ech Jego pora to 22 wiec go nie denerwuje niech sobie odpoczywa Rybcia kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 superowa tabeleczka-serdeczne dzięki za dodanie i mojej osóbki:laugh: .Jak już kiedyś wspominałam(a,że niezbyt często tu zaglądam więc umknęło)najprawdopodobniej u mnie będzie synuś,ale tak naprawdę to potwierdzi poniedziałkowa wizyta(mam nadzieję,że tym razem będzie już pozował)Jak USG potwierdzi,że to synuś to pochwalę się na forum i wówczas poproszę o dopisanie do tabelki innych danych.A nawet jeśli filutek odpadnie to też się pochwalę córcią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka jesteś bardzo dzielną dziewczynką i jestem pewna że świetnie sobie poradzisz w nowej sytuacji-z takimi dupkami lepiej sobie życia nie układać 🤢 Jeszcze spotkasz kogoś wartościowego kogo warto będzie kochać i ty odczujesz to uczucie z wzajemnością.Jak na razie nowa twoja miłość kwitnie w tobie więc dbaj o nią 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...