Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czytałam, że można czasami skorzystać z solarium tylko trzeba uważać na czas bo łatwiej nam teraz o oparzenia ale że samo opalanie nie szkodzi maluszkowi mimo wszystko jakoś boję się, że te promienie mogą przenikać do płodu czy coś.

Darusia masz rację z tymi plamami to aż wstyd się bardziej rozebrać czasami hehe 🙂

A próbowałyście soku z marchwi? Mi też on nic nie daje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie musze jechac do sklepu Moj napisal ze mam nie dzwigac i poczekac za nim a w sumie ma racje bo znajac mnie to bym tam biegala po tym sklepie i znow cala siatka by sie uzbierala bo sama nie wiem co chce jesc :P
co do solarium to ja bym nie polecala tego...balabym sie...
A spraye wygladaja okropnie tutaj kosztuje taki zabieg 35e a to jakas masakra jest same plamy na zgieciach a jaki to zaczyna schodzic to wyglada to tragicznie jakby sie czlowiek nie myl 😞
Co do soku to ja pilam butle dziennie zanim zaszlam w ciaze i nic to nie dalo hehe :P
a i w ciazy trzeba uwazac z marchewka bo ma duzo witaminy A a nadmiar ten witaminy szkodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!!! Mi tez przeszkadza moja bladosc i faktycznie czasem potrafi to zdolowac ale obiecalam sobie ze przymkne oko na to w czasie ciazy. Nic mi innego nie zostalo:P Tymbardziej ze moj lekarz kategorycznie mi zabronil solarium i powiedzial ze nie mam nikogo sluchac ani czytac bzdur w internecie. Dam rady choc nie cierpie byc blada ale dla dzidzi wytrzymam bez problemu bo w koncu juz tak wiele nie zostalo. 😉 Papierosy paskudne udalo mi sie rzucic to i z reszta tez sobie poradze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do balsamu to ja uzywam Loreal sun kiss 🙂 i pomaga 🙂 ale trzeba uzywac codziennie 🙂 Skorka wyglada na zdrowsza no i ma kolor lepszy taki lekko brazowy 🙂 no i nie robi plam wiec jestem bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Andzie nawet jesli w necie jest napisana wzmianka ze mozna ja bym nie ryzykowala...poza tym nawet goraca kapiel jest zakazana a co dopiero lozko solarium no a przeciez jak bedziesz chodzi na 3minuty to nic to nie da...
Temperatura plynu owodniowego tez nie moze sie zwiekszac za mocno bo to grozi niestety powiklaniami wiec radze sobie dac spokoj 🙂 kupcie balsamiki albo jakies maslo orzechowe czy kakaowe (mowa o balsamie w dalszy ciagu hehe ) i zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem blada :P a balsamu juz nie uzywam bo stwierdzilam ze mi sie nie chce z nim biegac co wieczor :P a jak sie kapie to mam oliwke pod prysznicem wiec cala skore mam nawilzona a bladoscia sie nie przejmuje 🙂 mi to az zyly widac taka blada jestem a moja suknia do slubu jest koloru wanilii wiec juz to widze hehehe :P a ja sina z bladosci hehe :P
ale nie przejmuje sie tym jejkus jestem w ciazy i oczywistym jest fakt ze nie bede teraz szalec zeby na sile miec opalona skore 🙂
Mamusie jeszcze 20tygodni 🙂 pozniej zajmiemy sie Dzidziusiami a jeszcze pozniej soba 🙂
wiec damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek nie przejmuj sie u mnie tez stoja w szafce balsamy brazujace od koloru do wyboru ale jakos mi sie nie chce nimi smarowac. 🤔 A nawet ostatnio wole pachniec normalnym kremem niz brazujacym 😆 Pocieszam sie tym ze w lutym nasze kruszynki beda na swiecie a na lato mozemy juz delektowac sie naturalnym sloneczkiem na dzialeczce lub tarasie 😎. A teraz pod plaszczami i tak nie widac bo juz coraz zimniej a jak sie ladnie przypudrujemy to tez wystarczy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moja Mama przyleci tylko na 2tygodnie razem z Tatkiem a pozniej siorka a siorka mi cos tutaj mowi ze na miesiac przyleci :P:P:P to bede miec towarzystwo 🙂
Ale mam lenia 😞 nic mi sie nie chce posprzatalam w domciu...i teraz siedze jak krowka na fotelu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mamusie , mi juz baldość przestała przeszkadzać-choć wszyscy wokół mnie to brązwoi a ja biała

a co do soczku z marchewki to wiecie co aj od kilku miesięcy, od lipca dokładnie:p pije codziennie 0.5 litra soku z marchewki, jabłka, i buraka, czasem dodawłam brzoskwinie albo pomarancze, ale to jak miałąm akurat, więc anitek możesz pić soki marchewkowe, nie powinny ci zaszkodzic a wręcz przeciwnie ja mam tak dobre wyniki moczu i krwi że aż połozna była w szoku ajk je zobaczyła i porównałą ze wcześniejszymi z kwietnia kiedy jescze nie piłam świeżo wycisnietych w sokowirówce soków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maiha ja soczki pije kupilam sobie sokowiroke i nawet taki blender do robienia smoothie 🙂 ale od marchewki swiezej mam biegunke 😞 wiec przestalam pic...no i lekarz kazal uwazac z witamina A...wiec wole sie sluchac 🙂 a nawet nie wiecie jaka bym miala ochote na watrobke z cebulka :P
Ale witaminy A mam duzo wiec nie ma czego uzupelniac. Co do soku z burakow to samo 😞 biegunka 🤢
ech ja nie wiem moze jakies takie wrazliwe te jelita mam...Mialam jesc duzo burakow bo mam anemie i malo krwinek ale przeciez nie moge bo biegunka to nic dobrego zwlaszcza w ciazy...Wolowiny nie lubie ryb tez nie lubie i tak to ze mna jest widzicie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie bladość nie grozi narazie , mam w miarę ciemną karnację i tak szybko nie zblednę
anitek to kurczaczek ci pozostaje, a wiecie na co mnie naszło 😆 zrobiłam sobie placki ziemniacaczane 🙂 🙂 wiem mało zdrowe, ale pyszne dawno nie jadłam, jeszcze bym zjadła, ale na męża muszę czekać:laugh: bo mu zjem jego porcję:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fakt nie jest łatwo znaleść imienia dla chłopca , zanim nie poznałam płci dziecka to też szukałam imienia dla chłopca i dla dziewczynki , zdecydowanie łatwiej znaleść imuię dla dziewczynki, mało ciekawych jest imion dla chłopczyka, chyba , że my takie wybredne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...