Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi mi juz brzuszek caly podskakuje i nawet przy pepku i widac ruchy golym okiem i wiem jakie to slodkie ale zaczynam sie zastanawiac od czego to zalezy ze czuje je tak mocno juz i ze tak widac 🤔 Od tego ze jest takie silne czy takie duze??? Amoze jeszcze z innego powodu??? We wtorek mam wizyte(nareszcie) i na pewno spytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 🙂 🙂 🙂 to mnie pocieszylas :p bo ja pierwsze ruchy czulam tak moze z 3cm pod pepkiem a teraz tylko nad pecherzem tak do polowy drogi miedzy lonem a pepkiem i sie zastanawialam czemu tak ale to chyba normalne :P Andzia sa i kobiety ktore czuja ruchy pozniej jak np w 23tygodniu a i sa takie ktore czuja w 16stym ja poczulam w 17stym i tak od tego dnia jest ich coraz wiecej i coraz mocniejsze 🙂 kazdego dnia od jakis 5dni czuje mega roznice 🙂 i wiem ze za ok 2tygodnie to juz wogole beda akrobacje w brzusiu 🙂 wiec spokojnie wszystko jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ostatnio czulam dzidzie tak niziutko i mialam takie wrazenie jakby zaraz mial "wyleciec"z brzucha. Tak dziwnie. Ale po paru dniach znow czulam wysoko przy pepku i teraz juz moge wyczuc w kazdym miejscu. A najsmieszniejsze jest dla mnie jak sie poloze na boku a dzidzia mi akurat tam sie usadowi i kopie jakby na mnie krzyczalo ze mam sie inaczej polozyc bo go gniote 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no mnie tez wlasnie kopie czasem z boczkow ale tak nisko :P
u wiecie co zauwazylam ze wbrew wszystkiemu nie lubi jak leze na lewym boku...a podobno tak najlepiej...zawsze jak sie poloze na lewym boku zaczyna mnie bolec w brzuchu a do tego kopniaki sa solidniejsze.Na prawym boku jest ok 🙂 a najlepiej jakbym na pleckach lezala non stop ale nie chce bo wiem ze nie powinno sie w nocy tak spac...
No ale Synus prosi to czasem ulegam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Ja przez to mam wiecej rzeczy na 62cm bo Moj jak sie urodzil mial 61cm i 5,2kg....Yyyyy nawet nie chce myslec o tym hehe :P
Urodzic ponad 5kg :P
Dodi a od ilu tak czujesz ze kopie tylko nad pecherzem?



czułam ją od 17 tyg jak mnie łaskocze, pod pępkiem , a od wczoraj wieczorem czuję ją nizej , takze nie wiem czy sie przekreciła czy jak ???? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na lewym na bardzo moge spac bo niewygodnie cisnie mnie wszystko gniecie w srodku i zaczyna brzuch bolec :P
No wiec wlasnie Dzidzia wiedza co chca i jak im wygodniej :P
Dopadl mnie mega len teraz i nic mi sie nie chce poszlabym spac ale wtedy nocke bym miala z glowy wiec jakos przemecze do 22giej i w kimonko :P na dworze zimno i jesiennie wiec tym bardziej nic mi sie nie chce...Jeszcze bol brzucha moglby minac i byloby super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga M[color=#0000FF][/color] nie martw sie moj maluszek raz postanowil pospac cale dwa dni...wtedy mialam stracha ale wszystko bylo ok... Ja pierwsze ruchy poczulam dosc pozno bo w 20tyg wiec Twoje malenstwo albo spi albo lezy na pleckach a wtedy nawet jak kopie to nie zawsze poczujesz bo ma jeszcze tyle miejsca ze kopie w przestrzen...tez to przeszlam.. Pozdrawiam Was wszystkie 🙂 😉 😉 😉 😉


Make a pregnancy ticker












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za odpowiedzi 🙂
Pocieszyłyście mnie i mam nadzieję że już niedługo mały albo mała da swojej mamusi znowu znać o swoim istnieniu 🙂
Napiszcie jeszcze czego używacie do natłuszczania skóry, bo ja wieczoram stosuję oliwkę dla dzieci a rano krem na rozstępy.
A czy jest jakaś przyszła mama która bierze Luteinę??? Bo ja w 6 tygodniu miałam plamienie i spędziłam kilka dni w szpitalu i do tej pory mój lekarz kazał mi cały czas zażywać Luteinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...