Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Tzn wiesz kazda firma produkuje jakiegos bubla nawet bmw ma compacta ktorego bym za darmo nie chciala...a i mercedesom sie wpadki zdarzaja...no navara to jest porazka akurat...ale primera czy almera byly dosyc udanymi autami...hmm mysle ze 20-30tys to bys golfa kupila 🙂
a VW to sa dobre auta 🙂poza tym niemieckie auta sa dobre wiec nie uwazam zebys wtopila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No na chwilę nie można was zostawić bo rozpisujecie się zaraz:laugh: , a mój brzusio można zobaczyć na moim profilu to z zeszłego tygodnia,
co do auta to różnie zależy od modelu i jak na auto się trafi jeździłam fokusem i bezawaryjne auto i bezpieczne bo i wypadeszek się trafił pasy i poducha sprawdziły się perfekt. ale teraz to golfik kombi mam nie nowy ale w dobrym stanie, i też nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyy no ja wlasnie w 18stym nic nie mialam a brzus to mi wyskoczyl z 3dni temu 🙂 i tez tak mysle ze teraz dopiero Nam sie zacznie powiekszac 🙂 ach fajnie ze nie bylam sama hehe 🙂
Iwokej za 2-3tygodnie to dopiero bedzie 🤪
Ja zajrze pozniej 🙂
Buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny podziwiam za inwencję twórczą 24 strony czytania..nieźle:P

Ja dopiero co obiadek zjadałam, padam na ryjek! Byłam w pracy i oczywiście po urlopie zmienili mi dział, nie mam już krzesełka, stałam całe 8 godzin, naszarpałam się mocno przy taśmowaniu folii z basketów 🤨 Kocham tą pracę! Na koniec zmiany pytam się Araba czy jutro też przychodzę a on, do mnie że nie wie..to ja mu mówię, że byłam tylko jeden dzień w tym tyg.. a on no tak ale miałaś urlop! eee co ma do tego mój urlop! Mam już dość tych zjechanych kar! Zarobiłam 35funtów..nawet na rachunki mi nie starczy przez gnoja! Nienawidzę tego kraju!!!!!!

Mam nadzieję, że u Was spokojnie 🙂

Aaaa..no i Anitek super tabelka!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracaj do Pl, nic tam nie ma co mamy tu rodzina przyjaciele, to jest najważniejsze a nie kasa, której i tak brakuje żyjąc tam bo tam jest drożej i wszystko się wyrównuje. Też byłam w Angli i do bani wytrzymałam tam pół roku ale traktowanie nas przez angoli to coś okropnego, a i polacy strasznie się zmieniają za granicą, czychają tylko żeby nas ujebać.
To takie moje odczucia 🙃 nie brać do siebie:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie rospisałyście 🙂 🙂
u mnie dziś fatalna pogda,trochę mnie głowa pobolewa, ale da się znieść.
naszło mnie dziś na gotowanie i zrobiłam łazanki takie z kapustą i pieczarkami, pysznościowe... uszę jeszcze tylko kuchnie ogarnąć, ale to nie ucieknie, najpierw odpoczne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zjadlam obiad ale polowa zostala zwrocona 😞 nie wiem czemu 😞 a teraz mnie tak mdli i brzus boli troszku 😞
CandyMonka masz racje wracaj do Polski...bedzie Ci lepiej 🙂
w Irlandii da sie jakos przezyc...zalezy tez pewnie gdzie sie pracuje no i ile godzin bo Ty z tego co widze pracujesz przez agencje no to wogole jakas porazka 😞 no ale czytalam ze w UK minimum jest ponad 5.7funta wiec jak oni moga Ci placic 35f za caly dzien pracy 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie
Ale się rozpisałyście-ja tak sporadycznie do was zaglądam a jak już siądę to nie mogę ogarnąć tych tematów.
Jak już zaczęłyście o tych brzuszkach to po podglądałam wasze brzuszki i faktycznie ładne,okrąglutkie i rosną duże jak baloniki 😉
Ja jakoś nie umieszczałam w galerii.Mój śmignął jakieś 3 tygodnie temu,teraz stoi w miejscu i nie bardzo rośnie ale wczoraj jak załozyłam jesienny płaszczyk to się nie mogłam dopiąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie herbatkę z cytrynką zrobiłam i w piżamę się przebrałam 🙂a co tam 🙂

Anitek wiem, że mięta rozkurcza ale wypij ta z pół filiżanki herbatki miętowej to Ci przyniesie ulgę. Tylko nie słódź..słodź.. kurcze nie cukrzyj 😉

Płacą mi 5,7 na godzinę. Za 7,5hw pracy (odliczają 30min przerwę) powinnam dostać 42funty z czymś ale pod odciągnięciu podatku wychodzi ok35 🤨 Szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam miety 😞 😞 😞 wlasnie zaparzylam normalna herbate...a do tego dostalam biegunke 😞 wczoraj tez ja mialam od tego piep...zelaza!!!juz go nie biore!!! niech mi dadza cos slabszego a nie zebym sie meczyla 😞 chyba ze te platki na mleku 😞 ech juz sama nie wiem od czego tak 😞
CandyMonka co za d... n a idziesz jutro do pracy?
ja to bym ich tam chyba udusila normalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalam Titinke do tabeli 🙂 🙂 🙂
CandyMonka to dobrze 🙂 [img size=477]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-d2c29247257b3ae6fb87e44419c81a94.GIF" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...