Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie wiem typu zrazy, pledze, gzika, skibka chleba itd :P
zawsze jest ubaw jak kolezanki sie pytaja co to znow za nowe slowko :P nawet Moj ktory jest z Warszawy nie zawsze wie o czym mowie :P
Iwiokej co do ciaz sprzed 20-30lat to mysle ze chyba juz nie ma co porownywac bo kiedy kobiety pily mleko prosto od krowy lacznie z jedzeniem wyrobow z takiego mleka i nic im nie bylo a teraz nie wolno! chemia chemia i jeszcze raz chemia wiec trzeba uwazac...
Co do obaw to rozumiem ze kazda Mamusia ma obawy...ale ja to jak mnie brzuch zaboli tak mocno to panikuje bo wiem ze za chwile moge zaczac plamic albo cos takiego wiec mysle ze jest to uzasadnione w przypadku ciaz zagrozonych ze sie panikuje bardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rozumiem cię anitek , też jestem panikarą i zapewne jak bym była w Twojej sytuacji to tak samo bym reagowała, ale głowa do góry jeszcze troche i wszystko bedzie wpożądku 🙂 🙂
a co do posiłków to fakt we wszystkim jakiaś chemia, jak robię zakupy to każdy produkt musi być sprawdzony w sładzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie diety nie zmienilam aby nie jem plesniowego sera ktory uwielbiam razem z winogronem no i wlasnie odpadl tunczyk tatar i watrobka...ale co tam nic mi sie nie stanie jak zjem dopiero za rok :P
Iwiokej dziekuje 🙂 pewnie ze bedzie dobrze 🙂 🙂 🙂
Dzidzia siee urodzi i bedzie miala wszystko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy z tego co licze na swoim kalendarzu to jutro zaczne 20sty tydzien
Dzis jest 19sty tydzien +6dni...a wg tego kalendarza w czwartek bede w 21 tygodniu...Nie wiem czemu w czwartek skoro tygodnie w moim przypadku zmieniaja sie we wtorek...Cos nie tak tu jest mowie Ci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie patrz na kalendarz brzuszka on rzeczywiście jest pokręcony, a z tego co widzę na twoim suwaczku to masz skończony 19 tydzień i 5 dni 20-go tyg ale nie skończonego czyli jak ci wskoczy 20 tydzień na suwczku to masz ten tydzień zaliczony a kolejny dzeń to już pierwszy dzień kolejnego tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Ja już po wizycie przemiłego pana ze związków 🙂

Tyle o jedzonku pisałyście, że sama za obieranie zeimniaków się zabieram 🙂 kotleciki z piersi kurczaka do tego będą 🙂 tylko nie wiem co do tego..mm..może buraczki 😆
Widzę, że Aga jest offline pewnie do szpitala pojechała 🙂 i dobrze niech sprawdzą czy wszystko ok.
Dostałam dzisiaj angielskie wyniki badań na zespół Downa i moje ryzyko to 1 na 36000..eee..dziwnie jakoś to podają w Polsce na połówkowym od razu babeczka powiedziała mi że wszystko ok..zacofany naród z tej Anglii 😉

A no i zaraz wejdę na ten kalkulator i rozwiąże Was spór o to czy liczy dobrze czy nie heh:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylam na innych kalkulatorach i jest wszedzie ze mam 19sty +6dni aby w jednym ze mam 20sty tydzien dzisiaj...Wg tego kalendarza co uwazam ze jest zly ciaza tez trwa 40tygodni wiec musialabym urodzic 18stego lutego a nie 24tego...
Suwaczek znow pokazuje o jeden dzien w tyl...ech ja wiem ze jutro bede miec 20sty tydzien a za tydzien we wtorek zmieni sie na 21wszy a ten kalendarz to mi pokazuje ze juz w czwartek bede w 21 ciekawym jakim cudem hehe :P skoro okres mialam 20maja...ech wiem ze jeszcze mam 20tygodni i tyle nie patrze na tych kalkulatorach bo kazdy mowi cos innego 😞 juz nie wspomne o temrminie porodu ktory przy cyklu 28dniowym ma rozbieznosc 5dni... takze najwazniejsze ze my liczymy dobrze 🙂 i moj lekarz tez 🙂
Mam pomysl na obiad zrobie zeberka i do tego kluski ziemniaczane i ogroka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co do usg to lekarz Ci powie w 90% po tym ze jest kosc nosowa i przeziernosc karku prawidlowa...ale zawsze te 10% jest wiec mysle ze fajnie ze dostalas te badania krwi 🙂 ja takich nie mialam :P
zaraz smigam do sklepu bo musze kupic miesko i ziemniaczki na obiad 🙂
no mam nadzieje ze Aga pojechala bo przeciez po co ma sie zamartwiac a tak to bedzie wiedziec ze wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No info jest fajne bo dokladnie opisane co sie dzieje itd. ale niestety pomylka w liczeniu :P chociaz kazda z Nas zna swoj tydzien ciazy wiec mozna tam zagladac chocby ze wzgeldu na te informacje 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to smacznego , rzeczywiście każdy kalendaż inaczej pokazuje, a wydaje mi się , że suwaczek dobrze pokazuje bo skoro urodzisz 24 a ja 27 czyli 3 dni później a ja mam sobotę jako pełen tydzień a ty wtedy środę, anitek pomyśl i odpisz a ja mam kalendarz i tak samo pokazuje jak suwaczek?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no to policz sobie nie wiem w telefonie albo gdzies 20maja + 40tyg...tydzien ma 7dni...wiec skoro wg tego kalendarza jestem od czwartku w 21tygodniu no to raczej nieprawda...
20maj - 1wszy dzien
21maj 2dzien
22maj 3ci dzien
23maj 4ty
24maj 5ty dzien
25ty maj 6sty dzien
26sty 7dzien czyli pierwszy tydzien skonczony
i 27maj to pierwszy dzien drugiego tygodnia ciazy
czyli 27maj to 1tydzien
28maj to 1tydzien +1dzien
29maj to 1tydzien +2dzien
itd.
i tak liczac to ja jestem w 19stym tyg. + 5dzien...wiec od srody bede w 20stym tygodniu czyli w czwartek bede w 20stym tyg + 1dzien. a wg tego kalendarza bede w 21tygodniu juz w czwartek czyli w piatek bede w 21tyg + 1dzien a to fizycznie niemozliwe...wyglada tak jakby sie mylil o 6dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...