Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

CandyMonka Iwiokej po buziaku i spokoj mi juz prosze bo zaraz po dupach dostaniecie :P:P:P:P:P
P.s. Iwiokej mama juz urodzila CandyMonke wiec pewnie wie jak sie zachowac hehe 🙂
Zreszta kazda Mama jest inna Moja tesciowa to jest taka luzara i wariatka ze ja zwatpilam jak ja poznalam :P
Wiec skoro CandyMonka mowi ze jej mama by boki zrywala z tego no to raczej tak jest 🙂
Iwiokej usmiech prosze o taki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anitek Twoje rozsypywanie postępuję w takim samym rozkładzie jak u nas wszytskich, więc nie ma się czym martwić 😉 heh

Iwiokej spoko 🙂 Jeszcze to przemyślę i może dzięki Tobie z nią tam pójdę 😁 dam znać kto mi będzie towarzyszył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej jak miło się teraz zrobiło hehe 😘 te nasze hormony 😉

Anitek pewnie, ze urodzisz normalnie 🙂 🙂

Mi moje buty pięty zaczęły obcierać, więc noga mi też trochę spuchła. Podobno trzeba odstawić sól i pić więcej wody mineralnej to pomaga na opuchliznę. Tyle, że ja uwielbiam słone i nienawidzę wody mineralnej heh no może jak sobie ja sokiem z cytryny doprawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie pije gazowanego , jakos nawet nie przepadam 🙂

a powiem Wam ze cały czas mnie boli macica i kluje brzuch!!!
ale zobaczcie jak to jest, do wizyty nic mnie nie bolało, a jak sie dowiedziałam o tej szyjce i wogole to nagle bóle sie zaczeły, juz nawet na wizycie na fotelu mnie brzuch bolał, i sie teraz zastanawiam czy to z nerwów?,czy reakcja na luteinę i nospę ?/ czy co ??? bo juz sama nie wiem ?
a moze macica rosnie cały czas i dlatego bolec zaczeło?? dziwne to wszytsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a jak Was boli???bo ja czasem takie klucia czuje czasem tez kosc lonowa a czasem w pochwie samej tez kluje ale w pochwie to chyba z 3razy sie zdarzylo i juz mam stresa ze to szyjka a wizyta dopiero 3listopada i to w szpitalu wiec bede prosic o zmierzenie szyjki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie przez to staram sie juz byc spokojna 🙂
bo jak pozniej sie urodzi nerwus jak moja mama hehe to niezle bedzie :P
Choc moja Mama sie denerwuje bardzo ja jakos nie mam tego po niej 🙂
choc ostatnie dni mam jakies napady takie zlosci nieuzasadnione ale coz mysle ze to hormony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne myślenie Dodi! Trzeba odpychać złe myśli od razu jak tylko się pojawią! Trzeba samemu sobie nakręcać dobre samopoczucie, wmawiać że wszystko jest dobrze nawet jak nie jest, jak jest zimno na dworze to cieszyć się z tego że w domku nam fajnie grzeją, ostatnio nie miałaś naleśników ale za to zjadłaś kanapkę z dżemem, trzeba było sobie pomyśleć jaka ona słodka jak dawno nie jadłaś tak dobrej itp. Potęga podświadomości czyni cuda kochane! Wiem bo od dwóch lat choruję na nerwicę, kilka razy wylądowałam przez nią w szpitalu, teraz jak jestem w ciąży nie mogę brać żadnych leków uspokajających, zostaje tylko pozytywne myślenie 🙂 rozmowa z bliskimi też pomaga! I w żadnym wypadku nie można analizować naszych błędów i niepowodzeń, nie można myśleć czemu to ja, co robię źle itp. trzeba myśleć, że zaraz wszystko się ułoży, po deszczu zawsze wychodzi słońce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka na prezydenta dobrego samopoczucia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
No ja tez sie staram myslec pozytywnie ostatnio i zawsze jak cos czarnego sie rzuca na mysl staram sie wtedy pomyslec ze Dzidzia jest w brzusiu ze kopie ze sie cieszy ze chce sie bawic ze mna ze czuje ze jest kochana i to dla niej musze byc radosna 🙂 Dla tego Malenstwa zrobie wszystko i zniose wszystko 🙂 i tez mam czasem schizy z powodu braku nalezytej opieki medycznej ale staram sie robic co tylko moge aby wszystko skonczylo sie dobrze 🙂
to juz 22tydzien musi byc dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zalezy ostatnio boli rzadko ale jak boli to takie klucie z prawej strony a kiedy bylo z lewej no i takie podbrzusze jakby spuchniete takie napompowane...ale poloze sie i jest lepiej 🙂
Jeszcze troszke 🙂 Damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że damy radę 🙂
Idę trochę poćwiczyć mięśnie Kegla heh..znalazłam jakieś ćwiczonka w necie, może coś pomogą przy porodzie 🙂

http://mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=487.html

Zajrzę później kochane 😘 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał:
A co do bólów, to ja mam je jak chodzę. tak jakby kolka mnie brała, takie kłucie, najczęściej w prawej stronie ale czasami pulsuje też na cały dół brzucha.


ja tez mam takie bóle z prawej strony na dole w brzuchu
a poza tym jak za szybko sie przekrecam na łózku to mam taki ból w brzuchu jak nieraz ma sie skurcz w łydce troche pomasuje i przestaje
no i te częste drentwienie nóg zwłaszcza w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Co do szkoly rodzenia przekonały mnie kolezanki które pol roku temu rodziły i byly bardzo zadowolone!A 60 zł na miesiąc to nie jest jeszcze jakies zdzierstwo 🙂 a własnie mi tez pojawiły się takie kłucia w brzuszku!? i staram się myśleć pozytywnie w takich sytuacjach ale czasami mi nie wychodzi i wtedy na ziemię sprowadza mnie mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...