Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez z prawej strony a w nocy mam to samo musze uwazac jak sie obracam bo zawsze cos zaboli niestety.
Ja sie modle na dobranoc 🙂 za wszystkich 🙂
Ja wlasnie przytargalam kubek kisielu bo mialam go w torbie od laptopa hehe :P ostatnio chyba zapakowalam i zapomnialam:P
dopiero co bylam w wc a juz mi sie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja jakos czeko od wczoraj nie wprowadzam grzes mi sie postawil wczoraj az dziwne bo normalnie min jeden na dzien byl :P
Brzus zimny hehe :P ojjj teraz cieply ale jakas godzine temu zimny 🙂
Mi sie wydaje ze to tempka sie reguluje dla Dzidzi 🙂 zapomnialam ginka zapytac ale mam wizyte 3ciego to zapytam na pewno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziaSz6 napisał:
Jeszcze jedno mnie zastanawia...jak mocno czujecie swoje maleństwa? bo ja tak delikatnie i nie często...
Moj to tak kopie ze ostatnie kilka dni jak dostalam po pecherzu to az podskoczylam po zabolalo :P a dzis w nocy wykonal taki skok w brzuchu ze az sie wystraszylam ze cos mu sie stalo no chyba ze on sie czegos wystraszyl moze mu sie cos snilo hehe :P
Ale kopie kopie czesto i coraz mocniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czułam delikatnie z miesiac temu takie pukanie lekkie. potem juz łup było czasem mocne 🙂 ale nie widoczne gołym okiem, a teraz to juz czuje czasem jak sie gniezdzi malutka pod skórą i czasem nawet wydaje mi sie ze wiem gdzie ma głowkę albo tułów, a od 3 dni to widze jak brzuch podskakuje 🙂 kocham to uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kruszynka to narazie delikatnie sie kreci w brzusiu ale sa momenty że się tak mocno przekręci ,że cały brzuch podskoczy ale żadko, a boli mnie tylko wtedy jak mi na pęcherz się położy bo mam wtedy mocno naciągnięty brzuch 🙂 ale z dnia na dzień ruchy są coraz więkrze i intensywniejsze:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tego nie obawiam bo jestem konsekwentna wiec nie ma ze boli :P
Poza tym jedna zasada jak bedzie sie uczylo dobrze to wtedy dostanie wiecej :P ja tak bylam wychowana...I wiem jak trudno czasem bylo ale sie oplacalo hehe 🙂 Obawiam sie tylko jednego : irlandzkich dzieci 😞
Bo wiesz ja tu moge stawac na glowie a brzdac pojdzie do przedszkola i sobie rady nie dam :P
Naucze tez dziecko zeby mowilo ze Nas kocha. W polsce to malo powszechne niestety. a tutaj na kazdy kroku sie slyszy "Daddy Mammy i love u" to jest takie slodkie 🙂 nawet nastolatki tak mowia... A ja raz jak napisalam rodzicom ze ich kocham to mama zadzwonila z pytaniem czy cos pilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek to nie tylko i irlandii tak jest tu też miałam taką klientkę 3wcielony z niego sie zrobił 😠 więc jest się czego obawiać , a to ich kocham to mi się sztuczne wydaje na pokaz wkurza mnie coś takiego jak się kogoś kocha to nie trzeba t 🤢 też mam zasady ale czy one się sprawdzą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak dla mnie nie jest sztuczne 🙂 jak jestem gdzies w sklepie nawet i taki maluch mowi ze chce to i za chwile krzyczy mammy mammy love ya...Oni wogole sa mega uprzejmi 🙂
I to mi sie podoba.
Nawet w sklepie jak sie wchodzi i irol mowi "Hello Love" to tak az Ci sie usmiechnac chce. A najgorsze jest to jak bylam ostatnio w sklepie a tu jakis polaczek mnie obslugiwal i powiedzial "Hello Love" odpowiedzialam ze nie jestem jego love! zezloscilo mnie to ze zabrzmialo to mega nienaturalnie i bylo widac ze to takie udawane. Co do iroli to sie nie zgodze ze na pokaz oni tacy sa z natury i dlatego dobrze mi sie mieszka w tym kraju 🙂
I ja moje dziecko tez tak naucze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem może tam jest inaczej bo jak ja byłam w Anglii to tam byli sztuczni, uśmiechy takie fałszywe, i ta ich udawana uprzejmość,
ok ja idę do łóżeczka bo mi katarek zaczął lecieć 😞
anitek nie zauważyłaś jak zaczynamy pisać to zawsze same nikt się nie dołącza do rozmowy, ciekawe:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha czytaja sobie moze 🙂 No ja anglii nie lubie...Uwazam ze anglicy sa inni i do tego aroganccy mysla ze sa lepsi od wszystkich i to ich gubi wiec raczej nie powiedzialabym tego samego o nich co o irolach. Irlandzki narod nie jest moze wysoko na szczeblu inteligencji ale maja w sobie taka naturalna zyczliwosc i dlatego ich lubie 🙂
ja sobie leze i przynioslam drugi kubek kisielu i zjadlam chipsy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziaSz6 napisał:
No i z tymi ruchami maleństwa się troszkę przestraszyłam że ja mam delikatne a Wy mocniejsze!od czego to zależy? zapytać doktora? czy przesadzam?
nie wiem....
Madziu Moja siora zaczela czuc ruchy w 23tygodniu. Kazda kobieta jest inna wszystko zalezy od budowy miesni od tego gdzie jest lozysko bo jak na przedniej scianie to kopniaki sa amortyzowane wiec nie bedziesz ich czuc tak mocno...Ruchy dziecka liczy sie od 27tyg ciazy. Spokojnie najwazniejsze ze je czujesz i wiesz ze Dzidzia zyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...