Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny 🙂

Ja dzisiaj pobudka o 6 🙂 Byłam już z wizyta u babci i dziadka i u mamy w pracy fax ze zwolnieniem wysłać do roboty 🙂
Dodi jak tylko mi kasa na konto wpłynie to biegnę zapisać się do szkoły rodzenia, już się na nią nakręciłam. Smutno mi będzie troszkę bo tam każda z facetem przychodzi ale co tam dam radę 😉

W ogóle jak mi kondycha opadła to szok, męczę się przy każdym wejściu po schodach! Sapie jak stara babcia heh


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja olewam ta szkole nie mam czasu za bardzo ani nie bede sie wiazac ze szkola bo mnie czasem nie ma w domciu wiec nie ma sensu sie zapisywac poza tym takie grupowe zajecia to nie to samo. 15-20osob w grupie jedna polozna 1,5godz milion pytan...Mi wlasnie facet co to prowadzi mowil ze lepiej sam na sam ale ja tam nie mam zamiaru centa na to wydawac. Poszukam sobie ksiazki i poczytam a jak nic nie znajde ciekawego to swiat sie nie zawali nie bede pierwsza i ostatnia ktora rodzic bedzie bez szkoly :P
Uwazam ze kazda Mama wiec czy sie czuje na silach czy nie zeby sobie samej poradzic bez szkoly...Ja tam jej do szczescie nie potrzebuje 🙂
A porod no coz mysle ze to takie emocje ze i tak sie zapomni polowe hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!!!!!!!!!
widzę że smutek żadnej nie doskwiera to dobrze mój dzisiaj do Kutna pojechała ale jutro wraca 🙂 na szczęście nie jestem sama bo mam mojego pisiutka no i córeczkę pod serduszkiem 🙂
CandyMonka idź z mamą na do tej szkoły a jak się by coś pytały to powiedz że twój mąż w takich godzinach pracuje że nie pasuje mu przyjść z Tobą, a z resztą Nikogo to nie powinno interesować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w sumie wiem jak pielegnowac niemowlaka bo moja siostra rok temu rodziła wiec duzo sie nauczyłam razem z nia kapałam itp. a jezeli chodzi o szkołe rodzenia to ja tylko ide tam aby poczwiczyć i troszke popływac bo pózniej łatwiej bedzie rodzic a ze nie musze płacić to tym lepiej trzeba skorzystac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja idę za tydzień czyli w 24tyg no chyba, że kasy nie będę mieć to poczekam jeszcze tydzień ale tak przed 27tyg chcę zdążyć 🙂 a co do reklam to też je widzę, ale już mi nie przeszkadzają 🙂
Kikos mi też chodzi właśnie głownie o ćwiczenia 🙂
Iwokej wzięłabym mamę ale jakoś tak mi głupio, bo tam pokazują jak robić masaże i w ogóle tak się tulisz do tej drugiej osoby, że jakiś podtekst seksualny w tym wyczuwam..nie chce być z mamą aż tak blisko hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez widze te reklamy.
CandyMonka mysle ze nie bedzie tylko Ty sama bez osoby towarzyszocej jakos mi sie nie chce wierzyc ze na 15osob czy ile tam bedzie wszystkie beda z partnerami.
Ja jak sie pytalam Mojego czy by poszedl to mowil ze na co ktores zajecia ale nie wszystkie. Ale mam problem z glowy bo nie ide. co do plywania to mi nie wolno wiec tez bym z tego nie skorzystala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kikos ja ne Inflancka bede chodzic, i tam bede tez rodzic,

CandyMonka ja mam pierwszy termin 26 pazdziernika to juz by było w poniedziałek, potem 20 listopada, ale ja chyba poczekam do tego drugiego terminu, bo narazie chce odpoczywac w domu do wizyty u gina 7 mego listopada, bo on powiedział ze jak szyjka nie przestanie sie skracac to skierowanie do szpitala dostane na leżenie, a jak zaczne szkole 26 i potem nie bede chodzic ???

poczekam chyba 🙂 zreszta uzgodnie to jeszcze e swoim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz CandyMonka zawsze znajdzie sie jakies rozwiazanie 🙂
ja mialam do kumpeli na kawke isc i cale szczescie ze do niej zadzwonilam wczoraj bo sie okazalo ze miala konakt z ospa i teraz czeka az u jej 5cio miesiecznej corki sie ujawni a to niby do 21dni i wtedy to tez zaraza. Cale szczescie ze ona mnie zapytala czy mialam ospe bo niezle bym sie wkopala...
Dzis pojde poszukac butkow do sukienki bo caly Cork zlecialam i nic nie ma. A chce cos na max 5cm obcasie.
Zapytalam Mojego co mam z wlosami na slub zrobic a on mowi ze moge nawet na łyso sie ogolic i tak bedzie pieknie 🤢 niezla pomoc hehe :P
Chyba mnie zaczela dopadac zgaga choc nie wiem jak to jest bo nigdy jej nie mialam ale od 3dni nad ranem czuje takie pieczeie w przelyku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie wolę nie dopuścić do najgorszego, jak bede musiała leżec w łóżlu do końca- to będę , byle by nie w szpitalu, córcia jest najwazniejsza teraz 🙂
a 20 listopada to jeszcze dobry termin, i szybciej bedzie , bo ta sesja od 26 pazdziernika to jest 2 razy w tygodniu, a ta od 20 listopada 3 razy , wiec szybciej skoncze zajecia 🙂

A Ty tak zrób , byłoby fajnie 2 brzuchatki razem 🙂 spróbuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka wiesz dobrze że twoja mama tego nie czyta bo pewnie zrobiło by jej się przykro nosiła ciebie pod sercem kocha ciebie , napewno żaden facet nie kocha tak kobiety jak mama, lepiej porzytulać się do koleżanki to dopier jest seksistowskie , a mama mogła by być z tobą przy porodzie, ja jak bym była w twojej sytuacji to napewno wzięła bym mame a nie koleżanke, sorki Candy Monka ale to dla mnie żenada co piszesz 😞
pomyśl sobie jak tak by powiedziala twoja córka o Tobie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i byśmy się masowały nawzajem hihi 🙂

Anitek jak pieczenie w przełyku to na pewno zgaga. Mnie pali po napojach gazowanych, staram się ich unikać ale czasami nie mogę się oprzeć 🙂
A z butami biedna pewnie będziesz miała nadal problem, ja nigdy nie mogę znaleźć takich jakby mi pasowały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam wrazenie jakby mi sie plyn podnosi do gory do przelyku wtedy piecze ale wymiotowac mi sie nie chce...A wczoraj wypilam coca cole ☺️ nie moglam sie opanowac ☺️
Mi stopy nie puchna wogole ale obawiam sie ze do czasu slubu zaczna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokiej odbij proszę! Żartowałam tylko! Moja mama będzie ze mną przy porodzie, a do szkoły rodzenia wolę iść z koleżanką nie z mamą, rozmawiałam już z nią o tym i ona nie ma siły po pracy ze mną tam biegać. Moja mam jest tak wyluzowana, że pewnie tez by z mojego wpisu bekę skręciła :P iwiokiej więcej luzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ok z butkami nie mam zadnych problemow 🙂 wrecz jakos tak dziwnie bo dwie pary skarpetek zakladam tak mi stopy marzna a buty zakladam na to i jest ok 🙂
i dopadl mnie bol w kregoslupie...tak w polowie wlasnie jak sie schylam po cos...Jejkus sypie sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...