Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dodi masz jakis sprzet co mozesz gotowac na parze??? bo ja mam i codziennie cos gotuje 🙂
Jakies ziemniaczki na parze z lososiem tez na parze i do tego zrobic sos jogurtowy i np fasolke szparagowa 🙂 Moj uwielbia takie cos a jest MEGA ZDROWE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja wlasnie zabukowalam sobie 3d4d na 28listopada 🙂
w sumie moj ginek kazal mi przyjsc na usg pomiedzy 28-30tyg i tak bym musiala zaplacic 80e za to wiec stwierdzilam ze zamiast tego pojade do Dublina do tej samej placowki i wykona to usg inny lekarz a przy okazji bedzie to 3d4d 🙂 🙂 🙂 zaplace 150e ale w sumie nie odczuje tak tego :P a przy okazji zrobie zakupki w Dublinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób ale słodkie to zdjecie 🙂

a ja zapomniałam Wam pokazac sweterka dla córuni ,
jakis czas temu dostałam od koleżanki po jej córci, ale prawie nie noszony bo 56 rozmiar,a jej mała szybko wyrosła.

Powiedziała ze jak sie niunia urodzi to dostane wiecej, bo jej mała juz ma 10 miesiecy i wyrosła z czesci rzeczy . [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/759575513.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi jak mieszkałam w wawie to uwielbiałam jadać "U Kucharzy" taką gorowaną wołowinkę z warzywami (jak z rosołu) w sosie chrzanowym (był b delikatny taki jak potrawkowy)a do tego ziemniaki z wody

albo po prostu zrób kuraka w potrawce z ryżem a na deser jabłko pieczone - no już chyba zdrowiej nie można!!

ach aż zgłodniłam!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zapomnialam moja mama tak lososia robila 🙂 w foli aluminowej w piekarniku 🙂
no albo jakies klopsiki tak jak mowisz 🙂
Aaana fajnie Ci kwiatka dostalas :P ja nie pamietam kiedy dostalam kwiatka bez okazji 😞 ale wiecej niz pol roku temu hmmm ciekawe czemu bo pamietam jeszcze nie tak dawno co chwilke jakis bukiet dostawalam :P a teraz nawet na wiesc od ciazy nie dostalam...dziwne :P chyba musza byc wstrzasy hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do szpinaku, to polecam taki mlody ( baby spinache) mozna go kupic w kazdym lepszym sklepie przez caly rok, idealnie sie nadaje na salaty i poza tym nie traci sie wszystkiego co w nim najlepsze podczas gotowania 🙂)

ale mi smaka na nalesniki narobilyscie :P .

a co do porodow, terminowych oczywiscie 🙂 , to wlasnie sie dowiedzialam, ze we Wroclawiu zzo jest bezplatne na zyczenie pacjentki, i to chyba jedyne co dobrego przeczytalam o dolnoslaskich szpitalach 😉 prywatnego tez nic nie ma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu Dodi proponuje lososia a sama ryb nie cierpie 😞 jedyne co zjem to jakis sledz z puszki w pomidorach no i tunczyka jadlam ale w ciazy nie jem.
Aaana ja Mojego uczyc nie musialam sam zawsze mnie zaskakiwal ale wlasnie ostatnio mialam imieniy i jakos tak bylismy razem non stop ze nie mial czasu mi kupic prezentu i mowi ze kupi mi kwiatki a ja powiedzialam ze nie bo i tak zwiedna szkoda kasy :P i mowie ze zamiast tego ma mi kupic w doniczce taki jaki sobie wybiore 🙂 no i wybralam meksykanskiego drzewko fortuny ktore w tym momencie jest mojego wzrostu tak u nas w domciu mu sie spodobalo 🙂 i ostatnio jak mowialm ze polowa ciazy mija a ja kwiatka nie dostalam to mi powiedzial ze przeciez sama mowilam ze szkoda kasy bo zwiedna :P ech to byl moj blad :P ale za to powiedzial ze kupi mi cos innego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena Widzisz jaka warszawa mała 🙂

i bylas z niego zadowolona ??
bo to własnie dr Michał przepisał mi wtedy te globulki to potem wyczytałam ze są nie dozwolone w I trym, pisałam Ci kiedys o tym, generalnie lekarz troszke zakrecony ale bardzo go lubię 🙂

Jai_Ho no to dzis obydwie nalesnikowe jesteśmy hihi ,smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitekhehe widzę że tak źle i tak niedobrze mój narzekał że za bardzo na niego naciskam żeby te cholerne zielsko mi kupował i on wtedy traci przyjemność z kupowania więc przestałąm naciskać i się domagać no ale efekt był żaden aż w końcu zaczęłam dostawać kwiaty od innych no i to go chyba trochę obudziło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już kiedyś się o nim pisałam.
Generalnie olał wyniki moich badań, które wskazywały na zbliżające się poronienie. Poszłam wtedy do niego z tymi wynikami, które były bardzo złe. Zrobił USG i powiedział, że serce bije i jest wszystko ok. Po paru dniach poroniłam. Później miał problem podczas USG aby mi o tym powiedzieć.
Ogólnie stara się być bardzo sympatyczny, ale jest strasznie zabiegany i jak napisałaś zakręcony. Czasem zapominał o przepisaniu recept, nie wiele mi mówił, o wszystko musiałam pytać sama.
Jeśli chodzi o samą osobowość to jak najbardziej ok. bo jak już pisałam, sympatyczny, miły - czasem nawet potrafił napisać sms-a jak o czymś zapomniał.
Ale jako lekarz małomówny (w sensie wyjaśnień), zabiegany - myślę, że właśnie ten pośpiech go gubi.
Reasumując jest ok. - ale do poprawy 🙂
Na początku miałam do niego żal, ale z perspektywy czasu wiem, że nie wiele mógł dla mnie zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz nie wiem czy niedopatrzenie mogło zaważyć. Musiałąbym znać wtedy przyczynę poronienia, a na ta wczesnym etapie rozowoju ciąży, to było raczej niemożliwe. Najprawdopodobniej była to "selekcja naturalna" - za słaby zarodek, być może jakiś bład genetyczny czy coś podobnego.
Nie wiem czy jakby wtedy dr Michał zaregował było by inaczej. Za dużo znaków zapytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...