Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek moja pierwsza ginka kazała mi brać 2xdziennie po 2 tabl a potem stopniowo zmniejszać
gin-clooney mówił że 2xdziennie po 1 tabl
więc nie wiem czy 1xdziennie to nie za mało
aha i co najważniejsze luteinę trzeba brać regularnie i uważać przy odstawianiu (stopniowo) bo to jednak hormony więc trzeba ostrożnie

ja podejrzewam że już teraz clooney będzie mi kazał brać do końca :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Ja wlasnie zjadlam 9ferrero rocher :P nie moge przestac hehe :P
Juz sie sama tego slubu doczekac nie moge choc tutaj mamy tylko cywilny w Polsce koscielny 🙂
Aaana ale to dowcipnie 2razy na dzien...Hmmmm myslalam ze to tylko na noc :P bo mi ginek kazal zalatwic z Pl luteine ale nie powiedzial ile brac :P i nie wiem nic :P
ale bede brac tylko na noc i zobaczymy 🙂


Anitko ja wczoraj dostałam luteinę, tylko na noc dopochwowo,
tylko nie wiem na jakies głębokosci ją umieszczac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 Madzia5z6 seks jest zabroniony przy zagrazajacym poronieniu moze Ty luteine dostawalas na cos innego.
Aaana jak jak bralam duphaston mialam 2tab dziennie i odrazu odstawilam i nic sie nie stalo. Ja bede brac tylko na noc. Ale brzus cos ostatnio nie boli nie zapeszam :P
Dodi nie za gleboko zeby nie naruszac tej szyjki.Czasem na niektorych lekach dopochwowych jest napisane ze podczas ciazy nalezy nie stosowac zadnych aplikatorow no i uwazac wiec mysle ze tak prawie caly palec wskazujacy bedzie ok 🙂
Bob ja jeszcze sluchawek nie przytykalam do brzuszka :P narazie tak slucham muzyczki i Maly sobie kopie 🙂
ja zaczelam dzien od : ferrero rocher :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!

Ja wreście na zwolnionku juz do konca .... :P
Wczoraj byłam u gina z małym wszystko ok ale zmartwiła mnie jedna rzecz ..... w ciągu miesiąca przybyło mi prawie 4 kg straszne Lekarka nastraszyła mnie ze moge przytyc jeszcze 20 kg wiec od dzisiaj koniec ze słodyczami 🤨

anitek85 fajny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kikos no wlasnie ja wchodze na wage i przez ostatnie 3tyg doszlo 2kg ;> Hmmmm mysle ze tez powinnam dac sobie spokoj z czekoladkami no ale dzis dokonczylam ferrero rocher nie moglam sobie odmowic :P od jutra koniec ze slodyczami :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
Kikos gratuluję zwolnienia do końca 😁 odpoczynek Wam się należy 🙂
Anitek fajny ten artykuł 🙂

Ja od początku ciąży przytyłam już 7kilo, od dzisiaj miałam przestać jeść słodycze i już budyń czekoladowy wtrąbiłam a ptasie mleczko to mnie dosłownie woła abym go zjadła 🙂 Nie dam rady tak bez słodkości 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki!!!! Ja dzis pelna zycia!!!:laugh: Ale jak tu sie smucic jak tak pieknie sloneczko swieci od ranka 😎 Kikos jesli moge- to ostatnio tez pisalam ze w ostatnim miesiacu przytylam 3,5 kilo. Tez bylam w szoku bo do tamtego czasu tylam baaaardzo powolutku. Ale juz jakos to strawilam choc jakos wiecej jem slodkiego niz ostatnio wiec wole nie wchodzic na wage:P Zawsze sie tym przejmowalam ale wczoraj dowiedzialam sie czegos okropnego o znajomej i jej niestety juz swietej pamieci dzieciatkiem ale nie bede pisac bo niepotrzebnie. Wiec dziekuje Bogu ze jest wszystko w porzadku z malestwem a waga??? wage zrzucimy bez problemu po porodzie. A zanim co to jeszcze kilogramy nam musza dojsc i nic nie poradzimy. Bedzie dobrze a lepiej przytyc (oczywiscie z umiarem) a dzidzie miec zdrowa i spokojnie przechodzic ciaze. 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Andzia, damy radę i szybko schudniemy po ciąży 🙂!!
Ja dzisiaj zauważyłam świeżutkie różowiutkie rozstępy na piersiach, nie wiem jak mogły się pojawić bo atakuje je kremem codziennie.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny!!!

Dodi głowa do góry, napewno wszystko będzie dobrze, ważne jest pozytywne myslenie, trzeba się cieszyć że z dzidzią wszystko w porządku

Kikos odpoczywaj kochana należy ci się, tylko sie nie rozleniw na całkiem 🙂 🙂

co do wagi to ja przez sierpień przytyłam jakies 4 kg, lekarz sie strasznie zdziwił, teraz nie wiem ile bo wizytę mam dopiero jutro to się zważe, w domu nie mam jeszcze wagi hihi, naszczęscie 🙂

odebrałam swoje wyniki i się załamałam ryczałam wczoraj cały wieczór, w moczu znowy bakterie, jakies fosforany 😞
hemoglobina spada ze ho ho mimo że biorę żelazo i jem buraczki, aż się boje jutro iśc do lekarza żeby mi jeszcze czegoś nie znalazł 😞(

eh, zbieram się do domku bo mam już dosyć siedzenia w pracy
3majcie się kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie przeszkadzają takie wiadomości, bo jak je usłyszę albo przeczytam to od razu wyrzucam z głowy 🙂
Stary dobry sprawdzony sposób Scarlett O'Hary z " 😜rzeminęło z Wiatrem" to "pomyślę o tym jutro " i tak w kółko heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No CandyMonka chcialabym miec tak jak Ty :P
ale sie nie da 😞 ja to mysle odrazu i sobie wkrecam jakies pierdoly.
rwia mnie obie rece od wczoraj od lokci az po same dlonie 😞 nawet w nocy rwaly ze budzilam sie co chwile nie wiem czemu...Hmmm no i mialam sen erotyczny z orgazmem 😠 😠 😠 😠 😠 a pozniej mam stresa ze sie cos stanie...nie wiem jak sie pozbyc tych snow :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek kazda ciaza i kazdy przypadek jest inny. Nie opisalam wam tego przypadku bo uwazam ze to nie potrzebne choc ja jestem tego zdania ze czasem nie warto uciekac przed roznymi sprawami. Ja zawsze wyslucham kogos nawet w takim przypadku jesli jestem w stanie choc slowem wesprzec choc sama jestem w ciazy. Moj lekarz mowi zeby nie brac sobie roznych rzeczy do serca i wyobrazcie sobie ze nawet przed forum mnie ostrzegal od samego poczatku bo jedna osoba czyms straszy druga. Ale ja robie po swojemu i potrafie odroznic rozne sprawy i przypadki jeden od drugiego. A czasem fajnie sobie w czyms pomoc na forum i doradzic jedna drugiej. Acha dodi rozmawialam dzis ze znajoma i ona tez miala taki przypadek ze skrocona szyjka i po prostu robila to co lekarz kazal i urodzila sliczna i zdrowiutka coreczke. Na poczatku tez mowili jej o przedwczesnym porodzie ale donosila do konca. Wiec glowka do gory bedzie dobrze. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylyby fajne gdyby lekarz nie zabronil seksu bo przeciez podczas orgazmu macica ma skurcze ;>
echhh postaram sie nie myslec moze przejdzie :P:P:P
A te bole to nie wiem od czego ale juz mam dosyc wzielam magnez i nic nie pomoglo moze zelazo powinnam zaczac brac na nowo sama nie wiem 😞
ale to tak boli nawet teraz rwie az po same dlonie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...